Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
9. led 2010

Ahoj holky,

našla jsem si vás na FB a dovolila si vás přidat mezi přátele 🙂 tak se nelekejte.
Konečně tomu začínám trošku rozumět i když žádná slava,ale tohle jsem snad zvládla 😀

kremrolka01
9. led 2010

ahojky, tak my byli dnes okouknout autosedačky a nakonec půjdeme do Maxi Cosi Priori XP, myslím tu samou jako má chris, Römera tam sice neměli, ale měli hodně podobnou od Recara s tím límcem a tam se malýmu vůbec nelíbilo, jak tam byl obepnutej, sice je to nejspíš bezpečnější, ale ta Priori je taková prostorná, dobře se ovládá, máme jí ozkoušenou, takže tak... no ta jízda sněhem byla hrozná, chodníky samozřejmě všude zasněžený, takže se tím prodírat bylo horší než hodina spinningu 😀
val ona většina pojede už ráno z Prahy, takže něco k obědu jim nabídnout musím, no uvažuju nad gulášem, ten by se dal udělat i den předem nebo napíchaný maso do trouby, o to se zas člověk nemusí moc starat
Jituš Kuba ještě nechodí, respektive kolem nábytku je hrozně jistej, mezery přejde sám bez držení, vyleze si sám na gauč, z gauče dolů, nasedne si sám na odrážedlo, ale po pokoji sám ještě nelítá, je opatrnej a radši jde na čtyři, je fakt že my teda s ním vůbec nechodíme za ruku, ani za hrudníček, chcem to nechat "přírodě" 😉 jenom si třeba sám tlačí ten pojízdnej stoleček se židličkou, prostě co zvládne sám
no a ke spaní, v noci je to pohoda, usíná kolem půl osmý (dokonce poslední týden i sám v postýlce, jenom ho chytím za ručičku, zazpívám mu a u předposlední sloky černých očí je tuhej 😀 ) a spí do půl osmý, s tím, že se jednou za noc kolem čtvrtý budí na mlíko, přes den už moc nespinká, cca hodinu po obědě nebo když jsme s kočárem tak si tam na půl hodinky schrupne

kremrolka01
9. led 2010

no a ještě jsem teda nadšená z tý změny jak teď hrozně vnímá a dělá co mu řeknu, ukazuje na očička, nos, pusinku, uši, na zvířátka na obrázcích a vždycky se podívá na mě ať mu řeknu co to je, hrozně ho baví ty vkládačky, pyramida z koleček, krásně to nandavá a sundavá, dává pusinky, tulí se, u brambory (té říkanky) už na většinu taky ukazuje, no brouček moje pusinka šikovná 😵 😵 😵

valentynka
9. led 2010

Tevi, už jsem si tě uložila 🙂

kremrolko,tak to je jasný,to přijedou hladový 🙂
já byhc udělala guláš a nebo řezanku a k tomu chleba a je to 🙂

no Filípek každou noc kolem 2 hodiny chce do postele k nám,takže kojím ještě 2x za noc.
odpo naštěstí spinká i dopoledne, výdy tak tu hodinku, noo.
dneska ale spinkal zse 2hodiny,tak jsme si s manžou schrupli, bo on vstával ve 2,30 do práce

Filípkovi se taky už začala líbit ta pyramida,taky se s tím hezky zabaví.
už je to něco jiného,když s nima můžem komunikovat vid? 🙂

pismenko
9. led 2010

Kremrol, to je krásný 😵 dora je na tom podobně, sama nechodí, raději leze.Kolem nábytku ovšem skvěle. u nás vedou očička 🙂 🙂 pořád semé kůůk 🙂 Už se taky tak krásné pomazlí, pusinkuje mě pořád nebo mi objíždí jazykem tvář 😀 je to fakt parádní, jak teď dělají takové pokroky a už to jsou fakt batolata, žádné mimina 😵

pismenko
9. led 2010

tevi, já tě nemám 😒

beruskaveruska
9. led 2010

Tevinko taky jsem si tě uložila, ale já jsem na FB jen malilinkato 😀 mě se tam nelíbí 😝

tak jak s těma oslavama koukejte nandat fotečky jooooooooooooo 🙂

zajdla
10. led 2010

první. 😀

zajdla
10. led 2010

Tak dneska se spalo až di půl 8,gtakže super. 😀

Na lyžovačku nejedeme,protože Lucka zase nějak kašle.Ach jo.Snad se to zpraví. ☹

Dneska budu smažit kuře.Mám na nějhroznou chuť.

beruskaveruska
10. led 2010

ahojky 🙂 já sedím u notasu a snídám 🙂 byla jsem už venku pro čerstvé pečivo tak si dávám křupavé rohlíčky 😀

jinak tady stále sněží což je zázrak neb se u nás sníh nikdá nedrží.

zuzanka26
10. led 2010

ahoj holky,

Kremrolce chválím výběr sedačky, my jí máme taky, připadá mi super.

Beru tyyyy brďo, už 20 tt no to to letí, hezky se opečovávej, ať je ti fajn.

Tevince se omlouvám za FB, já totiž znám jednu Ivetu, a neznám její příjmení, tak mě to zmátlo a i když znám Tevinky fotky, nedošlo mi to 😅

jitousek
10. led 2010

dobré nedělní dopoledne ,
u nás stále sněží a sněží už tu je asi 60 čísel 😉 😎

christla
10. led 2010

ahoj holky!

Tak u nás sněhu jak na*ráno, nemám to ráda. 😠
U nás nejsou ulice protažené, takže jsem dopoledne jezdila s Kájou venku, aby usnula, protože doma by mi neusnula, tak jsem si vyjezdila stou a tou jsem jezdila. Naštěstí Kája usnula rychle, takže jsem jí pak nechala na dvoře a já šla dom. Teď zase spí, ale v postýlce.

Musím se pochlubit! Už tři dny jíme kaši v 17hodin lžičkou!!!! Pak si těsně před spaním dá ještě míko a jde spát. Ale teda furt se budí a už nevím, čím by to mohlo být! 😠

Kremrol,ta sedačka je super, Káje se v ní líbí a my jsme zatím spokojeni! Hlavně se dá docela rychle instalovat do auta, což některé jiné sedačky jdou těžce, co jsme tak koukali v krámě...

zajdla
10. led 2010

Tak jsem zjistila,že Linduš chutná víc zelenina jak ovoce.Na zeleninu otvírá krásně pusenu a ovoce ji musím trošku nutit.
JInak kaši baštíme taky lžičkou.Trošku se pak kroutí,ale nevím,jestli je to tou kaší nebo tím,že je už večer unavená.Dám ji do postýlky a hned vytuhne. 😀

Chris možná se budí,že má žízeň.Ta kaše je sladká.

Za chvilku půjdeme na procházku.Snad nezačne zase pršet.Už musím na procházku. 😀

jitousek
10. led 2010

teď jsem byla uspat Míšu v kočáře nedá se vůbec jezdit s kočárem ujela jsem 50metrů a vzdala to 😖 páč bych byla hotová usnul a spí na zahradě

endlessblue
10. led 2010

Nazdárek kočky...
tak tady humelí a humelí.. ven se jít s kočárkem absolutntě nedá. Ale zítra půjdeme, ať se děje co se děje.. ať jsme na vzduchu.

Jinak Juli tady lítá jak šídlo. Je čím dál tím šikovnější. Když spadne, tak jen na zadek. Občas se ale tak rozeběhne, že pak ale letí rovnou na papulku... no, zatím žádný vážnější úraz.

Jo a teď mi vlastně došlo, že Julinka je první ledňáček co chodí, že??? Jupíííí, tak alespoň v něčem jsme první 😀 +
Nicméně zub nemáme furt žádnej 😀 😀 😀 😀 😀 Mléčných výrobků má kupu, dávám i tvaroh s ovocem, začínáme sýr, mlíko, jogurty..fakt nevím...

tevina
10. led 2010

Ahoj holky,

no tak jsem vás některé asi zmátla co 😀 Ale nakonec jsme to zvládli.

Písmen ted jsem potvrdila přátelství,tak snad jsem to provedla dobře.Včera jsem ti teda taky navrhovala přátelství,tak nevím proč ti to nedošlo.

holky já třeba nechápu jak všichni hrajou takový ty hry,třeba farmáře nebo tak nějak se to jmenuje.Mně se ty hry na hlavní stránce ukazujou v angličtině.Vám taky?Nebo je tam nějaký akvárium,to je taky anglicky.

tevina
10. led 2010

Veru to je julinka šikulka.Adámek začal chodit ve 14 m ale zase tomík mi udělal první krůčky když mu bylo 10m a dva dni.Fakt každý dítě je jiný.

endlessblue
10. led 2010

Ahojky Tevi... jojo, já to nijak neřeším. Ale je to trošku pohodlnější, když si už cape sama a nevyžaduje tolik, abych jí všude vodila za ruku. Já už z toho měla záda jak Zvoník od Matky Boží 😅

tevina
10. led 2010

to bud ráda že ti julinka chodila aspon za ruku.adámek vůbec zs ruku nechodil,takže do 14m jenom lezl nebo se držel nábytku,takže už jsme se všichni dost těšili až začne.a otázky příbuzných jako on ještě nechodí? mně teda dost štvaly.

endlessblue
10. led 2010

Jojo, kamarádka začala chodit v 16ti měsících a je z ní teď sportovkyně... fakt není kam spěchat. 😀

endlessblue
10. led 2010

dneska celé odpoledne sháním na netu Julince nějaký praktický lacláčky. Teplákový na doma a nějaký i na ven... zatím nejsem moc úspěšná 😒

kremrolka01
10. led 2010

čau holky, tak my taky vyjeli s kočárem a po pár metrech to vzdali a šlo se na boby 😀 malýmu se to moc líbilo, hulákal, ochutnával sníh, ... 🙂
zítra nám zas začíná cvíčo, tak půjde v nosítku, protže ani autem ani s kočárem teda nejedu 😎
endy jj Julča je v chození královna 😀 u nás je to jak u tevi, jak jsem psala, chození za ruku nevyžaduje, ani mu jí nenabízím s mýma zádama a celkem mi to vyhovuje, kam chce tam se doplazí a je to bez úrazu 😀 😉
zajdi Kuba to měl jedno období taky tak, že ovoce jen tak uždiboval a po zelenině se mohl utlouct, no teď spořádá obojího kopec, to měl k obědu kopec zeleninovýho rizota a ve dvě už spořádal celej jogurt s velkým banánem a dvěma sušenkama, kam to dává netušim 😕

kremrolka01
10. led 2010

jo endy my máme několikatery tepláčky laclíky od frogu, přijdou mi celkem kvalitní, u nás to prodávaj u vietnamců
na MMB třeba tady: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27822007&tab=4
akorát to číslování je tak o velikost menší, teď je nám 86 akorát, normálně máme 80

valentynka
10. led 2010

ahoj holky

Ráno jsem vyrazila s Filípkem na plavání, táta nám ometl autí a zatopil,ale ta jízda šílený, nic neprohrnutý, jela jsem 20km/h.
pak jsem z plavání jeli k mamče.
manžel šel do práce a příjde kolem 9 večer.

Filípek měl dnes poprvé vepřo,knedlo špenáto a šmakoval si samo že neosolený
pak si schrupnul u babí dvě hodinky a pak jsme šli ven , Filípek se vozil na bobech a zase byl hrozně vážnej, asi přemýšlel co to je to bilé na zemi a co to na něj padá

endlessblue
10. led 2010

Holky, když chodíte s mrňatama na boba.... co maj na sobě za boty??? Malá boty na zimu nemá, ani jsem neplánovala je kupovat, páč do fusaku do kočáru je nepotřebuje. Tak nevím, jestli je mám ještě koupit, když začala chodit.. ale obávám se, že v zimních botech toho moc nenachodí 😉

valentynka
10. led 2010

Tevi, já ty hry nehraju, takže neporadím, jen mi pořád choděj žádosti na farmáře 😠 😠
ale teda posílám noo,aby holky neřekly 🙂

valentynka
10. led 2010

u nás tohle taky prodávají vietnamci
některý věco mají dobrý, já te du nich koupial zateplený kalhoty, nahoře šusták, bylo asi za 110, to bude mít filípek na hory třeba do chalupy a nebo když se nějak vymáchá ve sněhu

valentynka
10. led 2010

endy, Filípek dostal takové hnědé a uvnitř kožešinka, z venku to je takový semiš,ale je to jen na chvíli, spíše právě do kočáru a nebo když někam jedem autem a tak.
ale ve sněhu s Filípkem nechodím, to ho přenášíme jen do auta nebo do kočáru a tak.
ale na hory potřebuje a to má po neteři kožené s kožíškem a vysoké.

pokud máš nějaké kožené a bude mít punčochy,tak můžeš dát ještě teplou ponožku a je to,když nejste dlouho venku, pokud by jsi zamýšela ty boby a nebo pokud by jsi měla saně, tak se dá zabalit ještě do deky, jako to měla kremrolka

valentynka
10. led 2010

kremrolko, jaké máte boby ??
ty klasický bez opěradla a bez kšír ?