Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
25. led 2010

tak jsem to říkala manžovi jaký jsou taky chlapi 😀 tak prej njn jenže to ty bys takhle na blint nikam nešla... tsss 😠 😀

kacena00
25. led 2010

čau holky, vy ste sluníčka že myslíte na panáčka jak se má..no z dneška mám vytahaný ruce jak opice, většinu dne prospí, ale jen jeden spánek se podařil tak, že sem se fakt v klidu najedla, jinak usíná a za minutu poplakává, vypadá že by moc spal ale něco ho bolí nebo mu není dobře, zkrátka hned je vzhůru a ani pořádně nebrečí, takže už jen to je divný

my si včera řikaly že to prostě není cyrda..

jinak blindil naposledy včera jak sem vám psala dopoledne, od tý doby jen 2 kajdění a dnes ráno jen majinko kajdění- opět stříkacího a teď večer…

když už sem skoro vyřídila vyprání poblitejch věcí, já blbka blbá sem ho nechala zesrat postel, kakal do kybliku- aspoň vím konzistenci- šla sem mu umejt zadek a měřim teplotu řikám si snad tu plenu nemusim dát, když kadil (no blblka- obvykle ji pochopitelně dávám) a tak mám zesraný prostěradlo a ten tlustej potah na matraci

no nicméně teda z toho mála cosnědl má to kakošení pořád hrozně řídký…

začínám se celkem obávat, jestli nemá salmonelu, holčina z vedlejší diskuze má dvojčata a ty už ji měly chuderky dvakrát a to si ona dává fakt pozor, protože už má šílenej strach a i předtím byla na jídlo pro holky kádr, dost sme se jí vyptávaly a zaučovala nás..

jo a teplotu teď má jen zvýšenou, a to dostal poslední dávku nurofenu a paralenu ráno v 7 kdy měl zase přes 38

jo a holky nevyjádřily ste se k tomu e-miminu, takže to chápu, jako že ne e????

veru já ci takýýýýýýýýýýýýýýýý

pismenko
26. led 2010

Prvníííííííííííí 🙂 Všem pěkný den, já za chvilku valím do práce 😝

endlessblue
26. led 2010

Markét... občas ti tu práci závidím 😀

Brý ránko všem 😉

Baruš... tak snad se to už začne otáčet k lepšímu. 😉

endlessblue
26. led 2010

Dneska vyrážím do nákupáku, posadit Julinku do té Maxi Cosiny... a asi už jí objednáme. Ať to je z krku. Z toho vajíčka jí všechno čouhá 🙂

Holky, Juli je s tím nočníkem marná. Chvilenku na něm sedí, ale pak začne ječet...a že by do něj něco udělala...o tom si necháme zdát 😒

janda79
26. led 2010

ahoj!
Val, mám tu maxi cosi, co jsi na ní dávala odkaz. tu polohovací. je bezvadná, že když dítě usne, můžeš ho v tom položit.
Endy, taky tiše závidím 😉 tu masáž. muselo to být blaho!
Baru, to si s malým užíváš, malinkej

janda79
26. led 2010
janda79
26. led 2010

Baru, nemůže to mít třeba z těch léků? (sirup atd.)jen mě tak napadá

valentynka
26. led 2010

ahoj holky,

beruško, super kontrola 🙂
se jako divíš,že bude Karlička čilá joo?? no má být po kom 😀 😀

Endy, tak to je manžel teda hodnej 🙂 se nedivím,že se ti nechtělo

super, že jsi si vybrala, dej pak vědět jak jsi dopadla ju?

valentynka
26. led 2010

kremrolko, takže to není nutný ten podhlavník joo?

manžel vtipálek coo? na blint by jsi klidně šla, i já 🙂

endy, jsem dala dnesk ataky fildu 1x na nočník a nic, nejdřív prdí,že by kakal a když ho tam dám,tak nic.
pak zase jsem ho dala aby se vyčůral a nic ☹ jen uteče z nočníku postaví se k židli a vidím jak čůrá, tak honem rychle na nočník a stejnak nic ☹
tak jak to u nás hezky nočníkem začalo, tak ted teda nic ☹
ale neva, času dost 😀

Baruš, dívala jsi se na nurofen jestli nemáte ten špatnej ?? měl to být jahodovej, ten se má měnit v lékárně

valentynka
26. led 2010

Jani, ta hnědá maxina je taky hezká 🙂

já už začínám uvažovat nad romerkou 😀
jsem to včera oznámila manželovi,že vyberu tu nejlepší, nejbezpečnější a že to bude tak 4,5 litru, řekl Ok.
on mi dotoho teda nic neříká, řekne at něco vyberu,že tomu rozumím 🙂

jsem vyluxovala, teda jen část, zbývá obývák a ložnice,ale to až se Filípek vyspinká.
ted spapal banán se 3 jahodama. ségra mu je koupila atak jsme to prubla už a je to v pohodě a chutná mu to 🙂
v neděli to měl ještě trošku zalité pudingem a padalo to do něj 🙂 no joo, zase jiný chutě, tak mu šmakovalo 🙂

valentynka
26. led 2010

jdu zadělat kvásek na tohle :

http://www.brydova.cz/recepty/domaci-pekarna/28...

bo pekárnu nemám

kacena00
26. led 2010

čau holky, na zlepšení to nějak nevypadá, snad jen v tom smyslu, že už nemá horečku..

ze sirupu to určitě nebude, jahodovej sirup prodávaj v lékarně...ale asi jinou šarži- v neděli mi ho nabízeli, nicméně dávaly sme nurofen pomeranč, nehledě na to, že jeho odpor k jídlu je šílenej, včerejší jídelníček: 1 rozmočená sušenka (v čaji) -cca 4 lžičky kávový, 5 lžiček rejžový kaše do vody, 1,5 sušenka v čaji- cca 6 lžiček, 5 lžiček rejž.odvaru, večer první úspěch půl banánu, a pak se vzbudil v 11 snědl 5 lžiček rejž.odvaru

a komplet se zesral, ale tak, že to nestihla absolutně pojmout plína, prostě ve dv ou vteřinách v ní bylo snad litr hnědý vody...takže to na dietní chynu nevypadá..vykakal asi tak 4 krát víc než co snědl a vypil...

zítra jedeme na výtěr

dnes mu celkem zachutnalo měla sem radost protože se probudil s neskutečným řevem (hurá hurá měl hlad!) a spapal asi 20 lžiček rejžový kaše do vody smíchaný s mrkví- první lžička od hami

...uf tak aspoň něco, ale už má takový vyostřený rysy, vystouplou bradičku, tak si ymslím, že celkem zhubnul..

hlavně mě sere- v půlce prosince on rýma, pak my atb, pak sme se jednou viděly s jednou kámoškou a teď podle toho co to bude zase nebudeem moct bejt ve styku s m,alošema, protože si všichni všechnodycky vocucaj, prdeleeeeeeeeee, my tady chcípneme na samotu 😝

jitu jak ste to měli s tím campylobacterem? na to taky jen dieta jako při salmonele?

kacena00
26. led 2010

jo ad včerejší téměř půlnoční sraní, plína nestíhala měl to až na zádech nechtěla sem znovu převlíkat postel, tak sem ho vzala i s tou plnou plenou a nad kyblem mu ji svlíkla..výsledek.- totálně zesraný pyžamo, nasráno na podlaze, na kybliku, na mý noze, a na kalhotech od mýho pyžama..

no nádhera.. tak sem zvědavá, jak to bude dnes, asi je zatim utemovanej banánem

janda79
26. led 2010

teda Baru, vy máte "posraný období" 😅
Val, Romerku máme vajíčko

valentynka
26. led 2010

Baruš, chudinka malinkej ☹
určitě zhubnul, to je jasný.
Filda po těch dvou dnech teplotách taky zhubnul, nohy měl najednou jak párátka ☹

to bude nějaká střevní infekce nebo možná taky ta salmonela.

Jitky Míša to měl přeci z příkrmů kupovaných, takže možná u vás taky něco tak, jestli jsi mu dávala něco kupovaného ☹

ale zase tolik kakat a tolik vody ? musíš do něj dostat nějaký to pití,at není dehydrovanej, doktorce jsi nevolala ? že to stále pokračuje?

valentynka
26. led 2010

Marcel, hezký fotečky.

Káje culíčky sluší 🙂

chudinka ,jak kouká na ty brambory smutně 😕
koukám,že Kája dost často u jídla usne coo?

tanuki
26. led 2010

achoj 🙂 tak už jsem zas blíž dokončení školy 😵

endlessblue
26. led 2010

Tanu, tak jak jsi dopadla???? Koukám že pozitivně... tak moc moc moc gratuluju. Já když si vzpomenu na svoje zkoušky a státnice, tak mě je ještě teď blbě od žaludku 😅

endlessblue
26. led 2010

Baruš.. to je teda úlet.. já vážně netuším co mu ještě dát, aby ho to trochu utemovalo 😒

endlessblue
26. led 2010

Holky, jinak můj výlet do nákupáku byl debakl... 😠 Ve třech mega shopech s dětským vybavením neměli tu Maxi Cosinu!!! Asi mě mrskne. Asi to objednám.. a fertig. Vy je tady taky máte, tak přece není to moje dítě dívný, aby do toho nepasovalo, ne???

Líbí se mi ta samá, co Jandě.. ta hnědá 😉

valentynka
26. led 2010

jéé tak to taky gratuluju Tanu 🙂
jsi teda machr, při dítěti 🙂 skládám poklonu 🙂

Endy, noo to si děláš pr... ? jako nikde maxinu joo?

já si myslím,že do ní pasuje určo každé dítě, bych se nebála, já to asi taky koupím přes net a prdím na kamenný obchod, bo kdoví jak to na konci roku bude s příspěvkama od pojištovny na autosedačku

ta hnědá je hezká, barvičku schvaluju 🙂

mě nahlodáváš,že snad do ní půjdu taky 🙂

valentynka
26. led 2010

holky a co myslíte tahle barva ??

nechci úplně černou a ani nějak nechci modrou

myslíte,že ta hnědá může být i pro kluka, se mi taky líbí 😉

endlessblue
26. led 2010

Val já právě proto vybírám tuhle univerzální... kdyby byl další mimísek chlapeček 😀

valentynka
26. led 2010

no a já právě taky,akdyby byla holčička, jakože bude ! 😀

pismenko
26. led 2010

Nazadar bazar 🙂
Veru, nemáš co závidět, jsem unavená jak kůň 😝 🙄

Koukám, že pořád jedete sedačky, já asi půjdu do té babypoint

pismenko
26. led 2010

a čtu, že má zase sněžit 🙄 🙄 😠 😠

kremrolka01
26. led 2010

teda Baru ☹ chudinka Cyrilek ☹ to bude nějaká tahle střevní mrcha, tak fakt hlavně rvi do něj ten čaj po lžičkách, kamarádka takhle s holčinou cca roční skončila na kapačkách v nemocnici, ona zas měla žížeň velkou tak v domnění že jí dělá dobře, dávala jí hodně pít, jenže ona to v zápětí vyblinkala, a byla dehydratovaná, tak radši míň po lžičkách, hlavně že už aspoň neblinká, i když ty srágory znějí hrozně jak to popisuješ 😖 no to mi povídej o samotě, dyť už se k vám chystáme dlouho, to je nejdřív Cyrďa, pak Kuba, teď jsme Ok a zas Cyrďa 😖

val nedala jsi odkaz 😉
my hnědou máme taky s tyrkysovou

tanu gratuluju!!!! šikula 🙂

dneska je u nás úplný azuro, zasněžýno, jak na horách, tak jsme byli i na hoďku venku po týdnu, to je očistec 🙂

manža jede na večerní lyžování, tak ho dnes asi ani neuvidím

endlessblue
26. led 2010

šmankote.... ten můj muž jeden den je anděl... a druhej bych ho zabila. Prý mám moc oblečení.!!!! Mě mrskne. Já chodím v džínách, co jsem si koupila ještě na VŠ, mám jeden kabát, jednu bundu. Na kozačky jsem se ještě nezmohla a já jsem prý rozmazlená... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 asi bych mu měla ukázat nějakej průměrnej ženskej šatník... a né ty moje 2 přihrádky 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pismenko
26. led 2010

Veru 😅

Tanu, taky moc gratuluju, jsi fakt skvělá 🙂 🙂 🙂