Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
2. únor 2010

tak tetes si nepamatuju,to jsem tu ještě nebyla, sylvku taky ne.

dckami to končeně vyšlo 🙂 tu si pamatuju

evikmi chudinka ještě nic ☹ tak snad se brzy dočká

holky, o ibag vím naposledy nějak tak rok zpět, umřel jí tatínek ☹ ve stejném věku jako můj a i stejná příčina, z ničeho nic srdíčko, byl zdravý. ☹
psala mi do Ip,chtěla v tu dobu nějak povzbudit ☹

juu, koukám u Katy,že ta už bude asi chodit do práce

beruško máš pochvalu za shrnutí 🙂

tanuki
2. únor 2010

kremrol a ty jsi s Multiway spokojená? Já teda moc ne..ale zas mají na golfky velká kola, jinak ale 8kg mi přijde dost, ten nákupní košík je zcela na prd.. No, máme kočárek hlavně pro babičky- my nosíme..

valentynka
2. únor 2010

endy, děláš chutě s kyselem 🙂

já tendence flákat se taky mám,když filda spí,ale dneska jsem si přerovnala špajzku a celý přeorganizovala, tak mám ze sebe dobrej pocit 🙂

jůůů kremrolko, suchou plínu už takhle brzy joo? že by se nočník dařil ?? šikulka
to u nás je ráno plína 2x taková

hrníčke taky dobrý, občas filípek taky takhel dostane napít nebo ze skleničky, bo chce pít to naše,ale pro mě je zatím pohodlnější mu dát čaj do lahve, se naučil u toho ležet a válet se po polštáři, si to vychutnává 😀
nechci aby u toho pití lítal,takže jsem ho to naučila si k tomu lehnout nebo sednout do židličky

endy, když malá u toho brečí,tak bych taky počkala, vždyt léto bude za chvilku a to bude lepší.

filíepk už ted na nočníku zase vydrží sedět,ale málodky tam něco je 😀 ale měl období,že na něm nevydržel

valentynka
2. únor 2010

Tevi, tak at se Adíkovi uleví, čípek a spánek určo zabere 🙂

kamcule
2. únor 2010

Ahojky,
koukám projíždíte seznámek 😉 , já vás stále sleduju ale čas na psaní neni. No občas je ale to jste zas rozjetý a nechci vás rušit 😀 . Tak alespoň pár novinek.

Nový rok jsme zahájili hospitalizací našeho 13kg drobka v nemocnici s laryngitidou, naštěstí jak to zle vypadalo, to rychle zvládnul a za dva dny jsme byli doma. Tomu předcházel celý prosinec drobnějších nemocí, taže tenhle závěr doufám bude na dlouhou dobu poslední 😝 . Holt pořád zdravej a pak vše najednou.

Jinak je ohromě akční, zvědavej a neposedí - jako tatínek. Nočník bojkotuje neuvěřitelným stylem ale zato krásně papá sám příborem. Vyleze snad do všech možných výšin, slovíček už má pěknou řádku a na slovo PIVO stačlo jednou ho slyšet. Běhá, kočár nechce pomalu ani vidět, leda ho sám tahat,to jo!

Jinak se snažíme rozjet akci BARÁČEK 🙂 , dokončujeme projekt a vybíráme materiály, zdroje atd...
Chatička ala finský srub už stojí od léta, takže jsme tam strávili i pár letních nocí, no paráda, už aby stál.
Maminka se konečně dokopala k aktivitě pro lepší tělo, jak to šlo hezky dolu tak teď je to nějak na prd. Začala jsem cvičit ZUMBU a je to opravdu paráda. Taťka si taky všimnul tak to asi funguje 😀

a co nové těhulkování, plánuje někdo??? 😀

endlessblue
2. únor 2010

Tak a už tu baštím 😝 😝 😝 😝 😝

Holky, jste mě nahlodaly.... já pořád Chicco, Chicco.. a nakonec možná koupím nějaký to starší Jané 😉

endlessblue
2. únor 2010

Holky, Julča už spí od 10:30 😅 asi jí jdu probudit, že???? 😀

tevina
2. únor 2010

Jo Val o Ibag tatínkovi taky vím,je to smutný 😔

endlessblue
2. únor 2010

Hihi, jinak koukám, že Beruška tady tím svým výčtem... nalákala staré známe 😉

tevina
2. únor 2010

Jo kdoví kolik těch holek nás čte.Já myslim že dost 🙂

tevina
2. únor 2010

Kamčulka chvilku chodila a už zas nechodí.

tevina
2. únor 2010

Já bych chtěla něco vědět o Blister.Vlastně já a ona,pak kamčule, kelinka jsme chodili ještě do Začínáme po potratě než jsme tu diskusi přejmenovali na Na koníka

tevina
2. únor 2010

Blister jsem jednou psala do Ip,ale neozvala se ☹

endlessblue
2. únor 2010

Jojo Tevi... jsi tady mezi náma prapůvodní zakladatelka. Já se k vám přifařila v listopadu 😉

endlessblue
2. únor 2010

Blister je tuším z Liberce, ne???

tevina
2. únor 2010

Jo taky myslím.

Kelinka má v pase 112tt
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

kamcule
2. únor 2010

ahoj tevi,
taky jsem blister psala do IP, cca pul rok zpět a nic. Poslední co vím, že měla psychické problémy, hubla a manža chtěl ať si nechá pomoct od odborníků 😒 , a pak konec.

tevina
2. únor 2010

No vida,my je tu svoláme 😀 😀 😀

Jo já jí psala už hodně dávno,tak 2 roky zpět možná.jo o těch problémech vím 😔

kamcule
2. únor 2010

o kom se mluvívá, nedaleko ... 😀

tevina
2. únor 2010

Ahoj kamčulko,co Adámek?jak se máte?

tevina
2. únor 2010

Jo veru,ty jsi taky jedna z prvních.My spolu vlastně byli v dubnovkách 2008.

kamcule
2. únor 2010

Áďa chrupká, já jsem neskutečně unavená ale jinak fajn 😀
Tenhle rok začínáme s nějakou vyčerpaností, pořád se nemůžu odrazit k vitalitě 😝 .
Jinak je vše o.k.
A vy? 🙂

tevina
2. únor 2010

No ada taky chrupká,ale jak už jsem tu dneska psala,tak má horečku.Musím ho jít ted vzbudit a jedeme k dr. protože je tam to 14.30 tak aby jsme jí stihli.Jinak je hrozně hodnej.
Co vy?Jaktože jsi tak unavená?Adímek ti špatně spí?
Já ted musím jí,ale budu tu večer,tak se taky stav,jo? 😉

kamcule
2. únor 2010

jen jděte, večer zajdu 😉
Držím palečky ať je vše o.k.

endlessblue
2. únor 2010

Jojo Tevi... ano ano... já v dubnovkách začínala na koníkovi 😉

endlessblue
2. únor 2010

též letím něco dělat 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

kremrolka01
2. únor 2010

tanu právě jsem psala že mě moc nenadchly 😒
vítám staré známe 😉 kamčulko no ono se tady marodí skoro všude, už aby bylo hezky

kremrolka01
2. únor 2010

no a s tělem bych teda potřebovala taky něco dělat 😀
co to je zumba?
taky začínáme na jaře stavět 😉

beruskaveruska
2. únor 2010

jajdi to je dobře, že na nás koukáš 😀 taky gratuluju k druhé cácorce 🙂 a my děkuje za přání aby nám to dobře dopadlo 🙂

kamcule
2. únor 2010

zumba je spojení aerobního cvičení s latinou tancem, paáda.
Koukni na google, pobavíš se. A kde stavíte?