Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
12. bře 2009

veru, já to vždycky sušila těma tyčinkama jak jsou do uší, protože jsem se do těch záhybu taky nemohla dostat- mlsím teda v podpaží.

dneska užv poho, už mě tam pustí,ale předtím taky, to vůůbec nešlo

za ouškama nám to mokvlao pěknou dobu,tak jsme to vysušovala lihem a pak mazala bepanthenem a dobrý,ale zase za dva dny znov,a ted už jsme to vyléčili

ver.kuc
12. bře 2009

Holky, to je věcí to je síla... úplně se stydíím... dítěti jsou skoro 2 měsíce a já se budu učit jak správně utírat po koupání 🤐 🤐

pismenko
12. bře 2009

A teď k Bářinému dotazu 😀

pismenko
12. bře 2009

Tak ale to si z toho nedělej hlavu, měli ti to říct v porodce a nebo pediatr 😉 😉

valentynka
12. bře 2009

veru nestyd se 😉

v těch záhybech se hodn potí a tak je potřeba to tam vymývat a pak vysušit noo, ted to budeš dělat a bude to dobré 🙂

pismenko
12. bře 2009

No my děláme samozřejmě hygienu před jídlem.Důležité je to načasovat, aby nebyla hladová(u tebe je to ještě trochu problém, protože myslím, že malej je hladovej skoro pořád, co?) my teda koupeme pokaždé stejně a to teda v 18:00 někdy 18:15 😀 , takže prostě vím, že musím kojit nejpozději kolem 17:00, aby to bylo tak akorát..dneska už ovšem vím, že mi to moc vycházet už nebude 😅 😅 , protože jsem kojila teď a pochybuju, že dorotka vydrží do 16:00 😒

ježišmarja, já tady patlám a už vůbec nevím na so se ta Bára ptala přesně...jdu se ještě mrknout

pismenko
12. bře 2009

No takže asi tak:
raději ať mi u koupání řve a dostane nabaštit potom než kojit před koupáním a pak i po něm... 😅 😅 ehmm

kremrolka01
12. bře 2009

no já pořád koupu jenom v čisté vodě a pak mažu mandlovým olejem lisovaným za studena a žádnej problém jsme s kůží zatím neměli
je fakt že jsme ho taky naučili na "paní Rowentu" 😀 neboli fén 😀 má to hrozně rád a krásně to to tělíčko dosuší po koupání, i ta prdýlka se nám s tím krásně do druhýho dne po intenzivnějším foukání spravila - máme ho už v koupleně permanentně zapojenej v zásuvce - to nám poradila PA když tu byla a fakt to funguje

náš režim je teď zhruba takovej, ale fakt zhruba, někdy jako teď třeba už zaspal kojení 11 a furt chrápe 😀

8 - papání
8:30-9:30 jsme v koupelně na pultíku, přebalujeme, převlíkáme, hrajem a povídáme si u toho
pak následuje buďto spinkání nebo lehátko nebo jak se mu chce
papá v 11,14 mezitím zase částečně hraní/spinkání
kolem půl třetí/třetí vyrážíme na procházku a jsme tak do půl pátý
17 - papánía většinou vydrží až do koupání
19 - koupání
19:30 - kójo a uspávání

pismenko
12. bře 2009

Nebo jak se mu chce 😵 😵 😀 😀

ver.kuc
12. bře 2009

holky, tak já mám režim nerežim 😒 malá někdy spinká 2 hodiny a chce jíst, jindy třeba 4 hodiny.... tak se mi to pořád jaksi posouvá 😒

Baruš... já zásadně koupu před jídlem. A jako Markét.. aby nebyla úplně hrozně hladová 🙂

pismenko
12. bře 2009

Holky mizím, musím na zítřek něco neodkladně udělat a pořád to oddaluju a řekla jsem si dost a musím jít na to

kremrolka01
12. bře 2009

jak píše Markét, taky ho radši koupu hladovýho, protože fakt je naučenej, že po koupání prso, ať před tím jedl nebo ne
když je na koupání hladovější, tak většinou se ve vodě sklidní a koupání je v pohodě, ale pak je řev u utírání a oblíkání

ver.kuc
12. bře 2009

Holky, tak vy ty mrňousky fénujete, jo??? Tak to zkusím taky 😀 Malá mě ale bude nenávidět.. když přibude procedůra navíc...chichi.. a plánuju, že začnu koupat denně!!!!

ver.kuc
12. bře 2009

Kremrol.. co to je : mandlový olej lisovaný za studena??? Kde to seženu????

kremrolka01
12. bře 2009

tak už se mu chce 😀 😀 😀
taky pádím

kremrolka01
12. bře 2009

nebo tady
http://www.eone.cz/product_detail.php?product_i...

dělá to víc firem

je výbornej, já si jím mazala i v těhu bříško 😉

nemo1985
12. bře 2009

Holky včera jsem Lukyho natáčela ve vodičce, když tatka koupal 🙂

http://n-joy.cz/#/video/lukasek/n43xec8qco3wac1t/

ver.kuc
12. bře 2009

Kremrol..díííkýýý.. dneska ho manža koupí. Dělá ho i firma EONE a je to levnější...tak to dneska pořídím a budeme se s Julčou mazat společně. Zkusím taky... koupat v čisté vodě, pak vysušit a pak naolejíčkovat... uvidíme uvidíme 😉

nemo1985
12. bře 2009

Tak já když malého vykoupu, tak ho pořádně vysuším všude a namažu ho vždy olejíčkem.
Ve vodičce se mu dobře dostanu do podpaží, abych ho umyla všude.

Ještě mi spinká andílek 🙂

nemo1985
12. bře 2009

Ted na netu jsem četla, že na tento víkend má být hezky až 12stupňů.
Manža mi jede z práce už domů, 🙂

V sobotu pojedeme do Globusu na nákup sjedeme do Prahy, dnes mi
přišeli leták domů, tak potřebuji někajý nákup udělat no 😀

valentynka
12. bře 2009

tak já Filípka koupu tak hodinku po papání, ve vaničce jsem tak 10 minut, nahřívám mu tetra plenu, fén jsme ještě nezkoušeli.
pak ho pořádně osuším, natřu takovou spešl mastičkou co máme kvůli té naší vodě a pak oblíkání.
nosánek vyčístím přes den i ouška tak nějak jak se to šikne,aby toho večer nebylo na něj tolik.

na prdelku, podpaždí a krček a pytlíka vždycky šáhnu na mýdlo to dětské,ale jen trošku

mě Filípek taky spionká na balkoně, svítí u nás sluníčko,tak bude hezky vyvětranej.

noo a já uklízím 🙂

takže jdu zase pokračovat 🙂

ver.kuc
12. bře 2009

val a co máte s vodou????

kremrolka01
12. bře 2009

tak jsme po papání, přebalený a teď si povídá s kolotočem 🙂

nemo Lukášek je tak hodnoučkej ve vaně 😵 to my můžem pokaždý vytírat koupelnu to naše zvíře už přišlo na to, že voda cáká 😀 a mele rukama, nohama,... 😀

pismenko
12. bře 2009

U nás chu,elí a sto péro a já jsem v půlce 😝 😝 😝 😝

Dorotka mi pomáhala,male nakonec to zalomila v lehátku a tak jsem na to sama.

valentynka
12. bře 2009

veru, no přijeli jsme domů od mamči, tady nějak praskla voda pár dní před návratem a je v ní stráášně chloru a Filípek se hned po dvou dnech strašně osypal,že to vypadalo jako ekzém.
doktorka nám dala Linollu, to je olej do vody, udlěá to na pokožce film, nesmí se pak už ničím mazat po té koupeli a pak ještě mastičku co dělají v lékárně a tím ho mažu a má nádherně jemnou pokožku.
ta linola se dá i normálka koupit a i předepsat.

kremrolko, Filípek už na to začíná taky přicházet,že když se mele,tak to šplouchá 🙂

christla
12. bře 2009

Ahojky!
Tak teprve teď jsme dorazili domů. Od rána jsme lítali po Praze. Nejdřív na tom UZ, pak m manžel vezl na alergologii, pak jsme se stavili na oběd a pak jsme jeli pro kočárek.

Tak na UZ vše O.K. malá má bezmála 2kg a má prý dlouhé nožky, takže paní doktorka říkala, že to vypadá, že rozhodně žádný drobek nebude, plodové vody akorát a malá je hlavičkou dolů. Na kontrolu jdu zase z 3 týdny a to už dostanu ukončení neschopenky a žádost o MD.

Kočárek je u mých rodičů, hned mi h musel manžel složit, jinak bych nebyla celá. 😀 No je nádherný. Sedačku jsem si vzala domů, tak jsem jí hnd teď testovala. Je taky moc pěkná. Takže takto u nás. Dneska mě svědí nohy, ale alergolog mi řekl, že to je atopický ekzém a napsal mi na to mast s kortikoidama, že se s ní prý můžu mazat, že to nevadí, že se může pak i při kojení. Moc dobrý pocit z toho nemám, přeci je kortikoidy, ale asi se s ní budu muset mazat, jinak umřu svěděním. ☹ To je to nejhorší pro mě, tak jsem z toho dneska celá taková nesvá. Teď si půjdu asi na chvíli lehnout, protože jsem v noci blbě spala a navíc mi naměřili hodně nízky tlak a motá se mi škeble.

Co je tady nového?

christla
12. bře 2009

Navíc si tak v hlavě dávám dohromady, co všechno mi ještě chybí dokoupit a je toho stále dost a finance nějak nejsou. 😒

kacena00
12. bře 2009

dík za odpovědi holky, u nás je to vopruz, že to trvá trochu dýl kvůli těm problémovejm zonám, a tak to načasování, to je market přesný, hlavně bude teď zase spát do poprdění, protože od jídla zase dvě hodiny prokroutil a proplakal, chjo, miláček můj bezbrannej malej nešťastnej..

veru to fénování se mu bude moc líbit, jde od toho teplíčko a to je i náš Cyrilek ochotnej otevřít podpažďuchu 😉

pismenko
12. bře 2009

baru a kapičky nějáký máte?? já jsem s tím otravná, ale fungujou 🙂