Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
17. bře 2009

no kremrolko nelítá,ale jezdí autem 😀 😀

oni se zanjí spousty let, fotil jim ještě kdysi lišky,když babča s dědou chovali.

a ted se strááášně zamilovala, noo tak aspon jí není smutno, babče je už 75 🙂

kremrolka01
17. bře 2009

tak to je super, holt láska kvete v každém věku, že? 🙂

valentynka
17. bře 2009

marét chceš naštvat ???? 😀 😀 😀

filípek bude dneska za hvězdu, no omylsím,že i včera mohl být 🙂

bo mi ted po dvě noci spinkal od 21,30 - 5,45 😀 😀 😀

no je to zlatíčko,když takhle mamniku nehcá spinkat 🙂

a ted ráno jsme taky spali od 7-8,00 a pak 8,30- 10,00 🙂
a ted chrní zase na balkoně 🙂

jitousek
17. bře 2009

No právě jen mě to hlodá ......jelikoš jsme onehdá šly na prochajdu a museli jsme projít takovým místem kde tu bydlej cigoši a zrovna tam byli poliši a legitimovali jednoho normálně na ulici po něm chtěli OP jsme normálně prošly a dělala jsem si z manžou prdel že jsme to ještě jako neviděli ........a to mě napadlo jako kdyby mě někde zastavili a řekli je matinko to dítko jste ukradla že ho nemáte v OP 😕 ...........tak proto to řeším jestli do OP nebo jak to vlastně je 😅

kremrolka01
17. bře 2009

Kubík je zas před den zlatíčko a začíná zlobit přesně když chodí taťka domů, vykoupemm, nakojíme a začíná boj, se mu nechce spinkat, usíná až kolem desátý teďka

valentynka
17. bře 2009

jojo kvete, je jak puberťačka někdy 😀 😀 😀 😀

jitousek
17. bře 2009

jo tak dámy my máme taky 5.6kg 😵 😎 sice teda doma váženo s manžou na naší váze ....nejdříve manža sám a pak s Míšou nahatým v náručí ale má + - tuto krásnou váhu a já mám co dělt abych ho unesla 😎

kremrolka01
17. bře 2009

už se pronesou ty dětičky viď jitu? já už u kojení kolikrát brečím jak mě bolí záda 😠
tak já jdu kvíká mi tu koš 🙂

valentynka
17. bře 2009

tak já se holky loučím,zatím se mějte papa

zirafik
17. bře 2009

holky, se červenám.... takový pochvaly za pupek 😅 😅

jdu kouknout na vaše miminečka 🙂 .

Teď byla v Sama doma primářka tady od nás z porodky... taková baba... moc jí tady teda nemilujou 😒

zirafik
17. bře 2009

ona má takové svérázné novoty... jakože mimi v žádném případě nemá dostávat dudlík... na noc ani po porodu nechce dávat mimčo od maminy...takže se ani 1.noc nevyspí 😒 . Nevim, každý má asi jiný názor, ale některý její metody jsou hodně svérázný 😒

zirafik
17. bře 2009

Péti, medvěd na řetězu to je něco 😀 frája 😉

zirafik
17. bře 2009

Val, Filípek má krásnou, pletenou soupravičku 😉 ... babi má supr příteláka ... čupr děda ve svym věku, ti teda řeknu 😉

zirafik
17. bře 2009

jééé, jak Dorotka kouká na toho pejsana... to je sranda.. 😀

zirafik
17. bře 2009

holky, ty mimča jsou táááááááák krásný 😵 a já už chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😵 .... a hlavně, ať jsme zdraví...snad mi ta naše žabička promine, že do ní peru furt ňáký prášky 😒

endlessblue
17. bře 2009

Hola hoj... teda vy dneska jedete....... týjooooo

jitousek
17. bře 2009

neboj žiraf bude to v poho uvidíš lidi berou i jiný léky a maj děti zdraví 😉 😎 😵 😵 😵 😵

jitousek
17. bře 2009

tak já jsem nakojila a nastrojila toho našeho pišišvora do kočáru a udrnadala a hajoší na naší zahrádce v káře s pláštěnkou je tam dneska bídně ale čerstvej vzdoušek 😵

jitousek
17. bře 2009

jááá mám volnooo hurááá chvíly 😅 to je fakt paráda když to chvíly usne a člověk nabere druhej dech na další kolo 😀

endlessblue
17. bře 2009

Zdravím Berušku... jupííí... už je zase s námi 😀 😀 😀

Kremrol... Kubíček je krásňoučkej..a tééédáááá 5,6kg... 🙂 to je macík. Malá měla na kontrole před 4 týdny 4200,- tak myslím, že zítra na kontrole budeme mít tak 4600-4800g... no uvidíme.

Žiraf... bezvadný bříšenko..... holky květňačky.. už se blíží cílová rovinka 😀

Jitu... do občanky si dítě můžeš a nemusíš psát. My to neudělali. Nevím. Švára je policajt, mají 3 děti a říkal, že nikomu nic není do toho..kolik máš dětí. Když máš u sebe kartičku pojišťovny se jménem a příjmením, tak si myslím, že to stačí 🙂

A teď hovňouskové téma: My včera nekakali vůbec. Jinak povětšinou, tak 3x denně, řídké, žluté. Včera i zelené. Zkrátka všechny varianty 😀 😀 😀

Vítání občánků zatím také nemáme... ještě nás nepozvali.. uvidíme, snad to stihnou dřív, než malý bude 18 😉

jitousek
17. bře 2009

teď jsem doobědovala zapnu pračku a pozbírám plíny možná vyžehlím nebo si dáchnu ještě nevím 😅

jitousek
17. bře 2009

tak nejsme samy co nejsme přivítáni 😎 akoráte mě mrzí že mu nebude super soupravička co jsem mu dneska navlíkla do kočáru která byla myšlená na vítání Op ........musela jsem ji vytáhnout jelikoš by mu to bylo zachvíly malé fakt mě roste před očima a já už mám dvě plné krabičky malejch věcí 😅 😵 😎

jitousek
17. bře 2009

asi máte pravdu s těma zápisama do OP to nejni tak horký 😵 😉 já jen tak aby řeč nestála 😎

jitousek
17. bře 2009

a zase tu vedu monolog joo to se mě teda už dlouho nestalo 😠

endlessblue
17. bře 2009

HOlky týýjo... vám ty miminka rostou. Naše prďolka se sice narodila větší, ale asi takové přírůstky mít nebudeme. Skoro mě děsí, že má asi naše mladá o kilo míň než o den mladší Kubíček 😒 No počkám si na zítřejší vážení... nedokážu to odhadnout 🙂

endlessblue
17. bře 2009

Jinak dneska máme přesně 2 měsíce....

CONGRATULATION Dorotko 😀 😲 😲 😲

endlessblue
17. bře 2009

Nevedeš nevedeš... jen asi extrémně rychle píšeš Jitu... 😀 a navíc nemusíš přikládat do kamen 😅

jitousek
17. bře 2009

to sice ne endy ale nějak mě přišlo že tu jsem sama 😵

jitousek
17. bře 2009

stahuji nové fota tak že brzo dodám do alba těšte seeeee 😀

jitousek
17. bře 2009

jooo a jak to že chodíte tak často k mudr nás chce vidět až na 3měsících 🙄 😒 jen kdyby byl nějakoj problém máme naklusat 😎