Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
22. únor 2009

ahoja holkýý 🙂 ,

chris, já jdu zítra na těhu cvíčo, tak jsem taky zvědavá .. jináč občas cvičím podle dvd Pilates a musím říct, že supr 😉

Baru, neboj už to máš za pár 😀

Hodím foto pupku v nových těhu gatích za 350 😉

zirafik
22. únor 2009

Lucí, tak jak to jde u Tebe? Děláš grafík ... ?

tanuki
22. únor 2009

ahoj!
Pavis, co Anička? Ty ubrousky musím také zkusit, ale máme jen eukalyprový olejíček.
žirafí, 2.trimestr je paráda, co? 😉 Chris, účetní v neděli? téda..

My si užíváme sněhu a parnerského nesouladu a dítě přestává usínat ve 20:00 😀

zuzanka26
22. únor 2009

Ahoj
hodila jsem nějaký fotky do alba.

Holky vám ty týdny letí, za chvilku je tady Cyrda a pak hned v řadě další.
Dneska rodila moje sestřenice a zase císařem, nechali jí trápit 24 hodin, no já nevím, je těch císařů nějak moc! 😝

tanuki
22. únor 2009

ahoj zuzi, to je rozkošný kulíšek 😉 co u Vás? No já jsem zvědavá, jak odrodí ta moje kamarádka, co chce doma. Prvorodička s úzkou pánví 😖 😠

zuzanka26
22. únor 2009

Ahoj Peťo, u nás docela dobrý, akorát dneska se docela vztekala u kojení a připadalo mi, že pije málo, no nevím, zítra jdeme převážit a asi první hexa.... tak mám trochu strach, jak to Sárinka vezme.
Jinak noci standardní- kojim teď ve 2 a pak v 6, tak to se dá, chodím taky spát brzo. 😅 ( jdu za chvíli)

Porod doma mi připadá jako šílenství, kdyby se cokoliv stalo nebo se něco zanedbalo.... v životě bych si to neodpustila. 😔

pavis
22. únor 2009

Ahoj holky, Sarinka je takovy krasny koblizek! 🙂 🙂
Tanu, tak snad si to do te doby rozmysli, kdy ma termin? To je ta medicka nebo ta druha?
Tak nam vcera odcestoval pes zpatky do Cech, tak je tu bez ni tak smutno ☹ ☹ Ale uz to neslo, porad lezla k Anicce a kdyz ta ji tahala za chlupy, tak na ni vrcela...

zuzanka26
22. únor 2009

Pavi taky mám z toho trochu strach, my máme dalmatina- je to takovej cvok, už si na Sárinku zvykl, ale až začne Sárinka lézt, tak nevím, jak se na to pes bude tvářit. Teď je to zatím pohodě, on jen přiběhne k ní, olízne jí hlavu nebo čuchá k jejím rukám a ona jima docela mrská, ale to mu nevadí a ucukne čumákem.

pavis
22. únor 2009

No prave, ze zacatku to taky slo, ale pes Aicha Anicku nebrala jako rovnopravnyho clena, na dospelyho by si v zivote netroufla zavrcet at by s ni provadel cokoli, a taky ji ocuchavala, olizla, ale Anicka po ni zacala chnapat za fousy a to se ji nelibilo... to u vas bude asi v poho, dalmatin nema takovy chlupy 😉

zuzanka26
22. únor 2009

ale je to šílenej divočák ( a jinak ťuňtik), no snad se nic nestane. Možná budu muset pořídit ohrádku. 😕

pismenko
23. únor 2009

Bára rodí 😵 😵 😵 😵

pismenko
23. únor 2009

,,TAK DNES SE CYRILEK PRAVDĚPODOBNĚ VYKLUBE NA SVĚT,PŘIŠLO TO ZČISTAJASNA A ZATÍM MĚ TO DOST BAVÍ.4PRSTY KONTRA CO 2MINUTY.DOJELI JSME SEM VE 4 A TO BYLY KONTRA TROCHU NEPRAVUIDELNY 3-4-MINUTY A 2PRSTY.CYRIL PŘEKVAPIL"

tak vstávejte honem honem 🙂 🙂

tevina
23. únor 2009

no ahoooj,tak super zpráva hned po ránu,písmen dík 🙂

musela jsem se smát 😀 😀 prej zatím mě to dost baví 😀 😀 😀

pavis
23. únor 2009

JEEEE tak to je super, tak ze moc a moc drzime palce at je tu Cyrda co nejdriv s nama, a Baruska je moc statecna holka, prozivame to s ni! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tevina
23. únor 2009

baru držím palce 😉 až tě to přestane bavit tak at hned cyrdík vyleze 🙂

tanuki
23. únor 2009

jééé, tak baví? 😀 Markét, pádím do školy, písni mi prosím sms, kdyby byly další zprávy, prosim prosim!

pismenko
23. únor 2009

Zatím nic dalšího nevím, snad to bude mít rychlý průběh 🙂

zirafik
23. únor 2009

😵 no, tak úplně mám husí kůži... a nedostanu ze sebe slova 😵 😵 😅

zirafik
23. únor 2009

holky, tak to jsem nečekala....

Držím Barušce moc palce, ať má krásný porod 😵 .... ať jsme s Chris dobře namotivovaný 😅 😅

Jinak jsem vydražila krásný spací pytel, cena se trochu vyškrábla, ale né moc ... 😅 😅 http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2736028

rintintyna
23. únor 2009

jéé ahoj, tak to jsou fakticky super zprávy, tak snad to bude vše v poho. Baru je holka statečná 😉 😀

pismenko
23. únor 2009

Pavli na za 100,- to není moc vyšplhaná cena 😉 😉 😉 Dobrý kup

pismenko
23. únor 2009

tak já jdu zase žehlit 😝 😝 už se blížím do finále 😀

beruskaveruska
23. únor 2009

ahoj teda supr zpráva Barunko držím ti palce 🙂

jinak berušky ode dneška marodím tak budu mít čas vás v klídku dočíst a pokecat s váme zatím pa pa 🙂

rintintyna
23. únor 2009

jééé veru a copak? chřipajzna? 😠

zirafik
23. únor 2009

jj, já už se snažím krotit, ale když je to fakt jakože nekup to... tak to prostě neodolám ... 😅 😅

Beruš, tak doufám že máš PN a budeš dlouho doma.... ať si pořádně odpočineš nebo 😠 😠

Týnko, co nového....??

beruskaveruska
23. únor 2009

Týnko ahoj ne ne to jsem si taky myslela, že to je, ale je to astmatem a nějakým ksindlem k tomu. mám na prsou stále jak se závařím a když kašlu (lépe řečeno chrchlám) jako tuberák tak mě bolí i žebra a mám jako ochyblé svalstvo. No já prostě nemůžu mít obyčejnou chřipku 😀

beruskaveruska
23. únor 2009

Pavlí já nejsem na PN 😀 , ale mám krátký týden tak jsem na středu a čtvrtek dostala dovolenou a už včera za mě byla kolegyně takže ám 8 dní na to se z toho dostat 🙂

beruskaveruska
23. únor 2009

holky já už se tak těším na Cyrdu 🙂 🙂 🙂

rintintyna
23. únor 2009

aha, tak to není co závidět, s tou dovolenou si to vyřešila nejlíp, teď s novejma pravidlama, lidi s nepravidelnejma směnama pěkně ostrouhávají. žiraf, nového nic, mrcha mě pěkně natahuje a přestává mě to bavit, tak snad zítra už se rozhoupe 😠

ver.kuc
23. únor 2009

Jééé....Cyrdíííík jde na svěět !!!!!!!!!!!! Jsem napnutá jak kšandáááá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀