Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
14. únor 2009

bafffffffffffffff 😀 jasně, že se letos snažilkám zadaří já to cítím v kostech 😀 😀

beruskaveruska
14. únor 2009

a přeji té 7 jen to nej nej a krásné pozitivní zprávičky 🙂

lucianas
autor
14. únor 2009

Beruško, beru tě za slovo a pevně věřím, že tvé cítění v kostech je opravdu pravdivé a že se splní!!! 🙂

beruskaveruska
14. únor 2009

Lucinko neboj dneska začínám s tím Clostíkem a myslím,že se to tady postupně rozjede. Já budu ráda i za poslední místo, ale jen aby by letos všechny snažilky poctivě nahlásily // 🙂 tak a ted mažu pááááááááá 😀

beruskaveruska
14. únor 2009

jj zavře to neboj 😀

lucianas
autor
14. únor 2009

To já taky, nevadí, když to bude až v prosinci, ale aby bylo. To je nejhlavnější!!! .... tak ať ti to jde od ruky, to gruntování!!! pa pa

zajdla
14. únor 2009

Ahojky holkýýýýýýý,tak super.Tak Luci ať to zakládání té 7 je úspěšné jak ,když se zakládala 6. 😀 😀 😀

Všem snažilkám ať mají v 7 brzy //. 😵 😵 😵

lucianas
autor
14. únor 2009

Zajdli doufám, že už to vyjde, a všem!!!

zajdla
14. únor 2009

Určitě.Už MUSÍ to vyjít.

Luci mám těch špaget uvařit víc?Stavíš se?

lucianas
autor
14. únor 2009

Ne, díky. Ona vaří sestra, už se mě ptala včera, jestli mám nějaké konkrétní přání. Tak určo už něco vytváří. Ale díky, jsi fakt hodná.

zajdla
14. únor 2009

tak to ona udělá určitě taky nějakou mňamku. 😉 Tak si to u sestry užij. 😀 Určitě se na sebe už těšíte.

lucianas
autor
14. únor 2009

Docela i ano, slyšíme se jen po skypu, neviděla jsem ji a malou neteř aspoň měsíc. Tak se na ně opravdu těším.

zuzanka26
14. únor 2009

ahoj holky!!!!
Moc vás zdravím všechny a to je jasný, že letos se to už vyplní všem!
Dneska máme krásně, i když pěkně zima
Včra jsme byli s manželem na večeři v řecký restauraci, moc jsem si pochutnala a babička hlídala, nějak Sárinku uhoupala, bylo to fajn, ale líp jsem se cítila pak doma, byla jsem úplně šťastná, že spinká a že to nějak babičce neprobrečela.

rintintyna
14. únor 2009

juuuuuu ahoj kočky, tak už sedmička 😵 noooo mě přinesla aspoň snad tu ovulku http://www.fertilityfriend.com/home/2248ce, ale zároveň už mě mrchově pobolívá břich, ale slibuju na holej pupík, že od příštího cyklu už se začneme opravdu snažit. Včera jsme měli ve schránce výsledky z genetiky, tak jsem se bála (pátek 13.). Manžel je čistý jak padlý sníh a já tam mám z 30 pokusů nějakých, že 5 vykazovalo nějaké nedostatky a budu muset jít ještě jednou dát krev na nějaký dovyšetření. Jinak mi tam vřele doporučují, všelijaké speciální sreeninky a UTZ pomalu v každém týdnu, ale neberu to nijak tragicky, snad to bude jen nějaká maličkost a hold jsou jenom opatrní. To chudák manža se vylekal, jak četl tu svoji zprávu: bo v záhlaví bylo diagnóza mužská neplodnost, tak se vyděsil, ale jsem mu vysvětlila, že to je jako uvedena záležitost, která se má prozkoumat, nikoli výsledek. Chudáček můj.

zuzanka26
14. únor 2009

Luci to je sranda jak jsi ukončovala šestku tím halo kde jste kdo, to spíte a mimísci vás nechají 😉 - no nenechají, my to dnes máme posunutý a ve čtvrt na 8 byla maličká vzhůru, teď spinká na taťkovi 🙂

zuzanka26
14. únor 2009

Rinti ahoj, no však víte oba, že neplodný není a že to je jen otázka času. Já myslím, že jste oba zdraví, že to chce jen vydržet! příroda už zařídí ten zbytek 😉

kacena00
14. únor 2009

dobré ránko tfuj tfuj tfuj ať je ta sedma pro nás šťastná ženy!!!!

snažilenky moje posílám byť předporodní ale dávku těhu bacílků a moc moc moc Vám to přeju 😵 😵 😵 😵 😵 a když říkám, že to teď pro nás bude šťastné období, tak to tak bude ju? plácneme si na to!

kacena00
14. únor 2009

Týnko, tak hlavně že si to nechal vysvětlit.. a u tebe aspoň ohlídaj všechno možné, a třeba těch 5n pokusů byla nějaká náhoda se nakonec ukáže, moc držím palce, kdy tam máš zase jít?

rintintyna
14. únor 2009

Kači díky, musím se nejdřív objednat 😉

kacena00
14. únor 2009

aha, a jak dlouho na to mají? mylsím tak 3 měsíce ne? ale co do tý doby to může bejt všechno jinak, já sem taky jen čekala, až o prázdninách v gestu vymalujou, abysme udělali poslední kroky ve vyšetření a to právě genetiku..taky bych si teda vysnívala, že by to mohlo takhle happy endově začít u vás- happy end a začátek..no šťastnej konec těch peripetií a šťastnej začátek pro krásný těhotenství 😵 😵 😵 tak to bych moc přála všem snažilenkám!

a já si jdu pro foťák, protože se mi včera podařilo dokončit kapsář a ačkoliv teda samochvála smrdí...tak sem byla sama strááááášně moc překvapená jakou precizní práci sem odvedla...fakt se mi děsně líbí 😀

ver.kuc
14. únor 2009

Tak... přeju tý naší šťastný 7... ať jsou v ní jen samé dobré zprávy o zdravých miminkách, maminkách, bříškách a ať se to tu hemží // // // // // // // // // dálnicema jak vyšitejma !!!!!!!!!!! 😉 😲

janda79
14. únor 2009

jé, co to vidím, my máme sedmičku! tak paráda!!! 😉

kacena00
14. únor 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

sem trapná, ale musim se pochlubit, páč mám radost, že se mi po době zase jednou něco povedlo 😅 😵 😀

beruskaveruska
14. únor 2009

teda Barunko ty jsi šikulka 🙂 aspon se nenudíš co? já si uvařila kafíčko a pak budu pokračovat je tu někdo?

beruskaveruska
14. únor 2009

Pražandy mám prosbu v pondělí jedu se sestrou do Prahy do medical center laser je to ulice Žernovská. Praha 10 Strašnice metro Skalka budu tam kolem 10 a na 11 je objednaná nemáte to tam některá kousek?

zajdla
14. únor 2009

Baru jsi moc šikovná. 😀 😉

beruskaveruska
14. únor 2009

no já nahlížím a nic ☹

kamcule
14. únor 2009

Ahojky děvčátka známá i neznámá,
zdravím vás a té 7 přeji hodně miminek a šťastných maminek. 🙂
Stále se snažím vás sledovat alespoň vizuelně a neztratit kontakt ale s tím naším drakem to je těžší a těžší. Spinká pomálu a jeho aktivita je nezdolná 😀
Ale je to náš brouček rozkošnej!!!

Miminka loňského roku jsou všechna doslova nádherná, gratuluju všem maminám ale i těhulkám a snažilkám.
Držte se !!!
😉

beruskaveruska
14. únor 2009

ahoj Kamčulko teda po 100 letech tě vítám 🙂 nechceč hodit fotečky Adámka? viděli jsme ho jen , když se narodil 🙂 ted už je určitě krásnější , větší a dělá ti jen samou radost 😉

kamcule
14. únor 2009

Beru ahoj, to bych teda mohla viď 😀
Jdu na to, malej si hraje tak to zkusim 😉