Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
26. bře 2009

Markét, šikovná maminka 😉

Chjo ☹ , mrzí mně ta holka naše.... psala jsem, že by bylo supr kdyby si jela odpočinout někam do lázní... relax, pravidelná strava, masáže.... a pak jiné pracoviště, třeba v Praze... to by byl v tom čert aby to nevyšlo 😉

zirafik
26. bře 2009

jj, 30. bude samej doktóór 😕 😕

kacena00
26. bře 2009

holky ten náš kulíšek spinká od 17 30!!!!
já sem celodenním pozorováním a zkoušením přišla na to, že sem několik dní to naše miminko nechala hladovět... 😖 😒 ☹ ☹ ☹ ☹

dnes sem začala pít kojo čaj, po pití furt řev a hledání, tak sem dokojovala z druhýho a už opět cítím napětí v prsech, který sem teď už necítila

vedla sem si dnes přesnou evidenci toho co děláme - kojení, hraní si pod hrazdičkou, uspávání, a i hovínka (abych mohla identifikovat, jestli mi nepláče že je nevyprdnutej...
no když sem to večer četla michalovi tak výsledek byl ten, že byl malej buď u prsa nebo sem ho hojdala

ale přišla sem na to!, chuděrka můj majinkatej hladovej, nejmíň od úterý měl hlad...ale zase mám výčitka jak pozdě sem na to přišla a jaká sem to matka, když sem ho nechala tak dlouho trpět hlady..nespal teda asi hlady a teď spinká už skoro 4 hodiny 😵 😵 😵 😵

kacena00
26. bře 2009

holky prosím ještě oradu- jak se sterilizuje odsávačka a flašky a dudliky? ve vroucí vodě? a kolik minut? a musí to bejt kojenecká voda? mikrovlnku nemáme. a ten parní sterilizátor se používá jen v mikrovlnce?

děkuji, vaše blbka 🙂

brou, já jdu sprchčit sebe a pak poslouchat kdy se ten náš poklad vzbudí 😵 (dnes prospal koupání chudinka můj

pismenko
27. bře 2009

Dobrééé den 😀 😀

pismenko
27. bře 2009

U nás hnusně, když konečně nesněží tak mrholí 😎 😎 😎 U nás na pohodu 20:00-1:30-06:00 😵 😵

Baruš, tak hlavně, že jsi našla zakopaného psa a teď už to bude dobré 😉 😉 😉
Já normálně vyvařuju v kohoutkové vodě cca 5minut 🙂

christla
27. bře 2009

Dobré ráno!
Tak u nás taky dost hnusně. Noc hrozná, nemohla jsem spát, furt jsem se převalovala a lítala na záchod. 😖 Teď jsem jak zbitá. 😒

nemo1985
27. bře 2009

Dobré ráno.
Tak já s malým jsme od 7h vzhůru.
U nás taky ošklino, no hnus prostě 😖

tanuki
27. bře 2009

já taky vyvařuju normálěn ve vodě, odsávačka prý stačí jednou za den a jinak po použití propláchnout horkou vodou.
Fakt nesmíš podceňovat pitný režim, kójo čaje, meltu.. a vitamíny. Já už měla asi 3nebo 4kojící krize, většinou spojené se stresem nebo nízkým příjmem tekutin, že jsem prostě neměla VůBEC chuť pít den předtím.

Chris, tak to vidíš, někdo (Písmenko) se vyspí 😀 někdo (tanuki) se nevyspal už 6měsíců 😀 ale co, už jsem si zvykla, jen mnohdy musím jít spát s Verunkou, tedy ve 20:00 😀

endlessblue
27. bře 2009

Dobrý ráno... tak Markét.. dneska se nám holky sladily..... my také 20:00-1:15-6:00 😉

endlessblue
27. bře 2009

Jinak holky, kdybych ze dne na den z ničeho nic zmizela... tak se nedivte.. u nás v rodině máme opět šílenou zprávu. Mamka mi včera volala... pořád jí bolela hlava a v pondělí jí našli nádor v mozku 😢 Údajně je uzavřený a nezhoubný.. ale je to šílenost.. jde 16.4. na operaci, tak budu asi s ní v Liberci. Může to dopadnout dobře a za 2 měsíce bude zase fit, ale může se to taky podělat a nemusí vidět, slyšet.. atd.
No.... bulela jsem jak želva.. ale teď musíme být silný my všichni okolo!!!!!

endlessblue
27. bře 2009

Tak asi tak.. no.. teď jdu uklízet a věnovat se tomu mýmu pokladu.

kremrolka01
27. bře 2009

chjo Veru ☹ držím palečky ať operace dobře dopadne
tys to měla i s taťkou viď?

mamča má poslední dobou taky pořád závratě a bolí jí hlava tak bych jí s tím taky nejradši někam poslala

kremrolka01
27. bře 2009

holky malej měl včera hysterák to jsem ještě nezažila asi hodinu, už jsem vůbec nevěděla co s nim
no brečela jsem nad ním jak mi to trhalo srdce, takovej lítostivej pláč a nezabíralo vůbec nic, ani prso
no pak usnul, ale to byla věc to vám řeknu 😕 já na to vůbec nejsem zvyklá
dneska ráno ale už je zas jako sluníčko 🙂

endlessblue
27. bře 2009

Kremrol... jojo, táta klempíroval loni.... a stále to není OK...

Ale tohle je fakt mazec. Mamka už má takový divný řeči... Chjo.. bude to náročný na psychiku. Mám fakt strach.. když se šťourá kamkoliv jinam. .. ale mozek, to je osobnost, vzpomínky, názory, postoje...všechno... mám strach.. aby jí to nějak nezměnilo... bojím se toho, aby až se probudí, to byla pořád moje máma... jestli to jde nějak pochopit... no zkrátka mám v hlavě zmatek!!!! 😢

endlessblue
27. bře 2009

Kremrol... hlavně že už je malej zase sluníčko... asi ho něco trápilo... jojo, už aby ty naše miminka mohly mluvit, že? 😉

christla
27. bře 2009

Tak jsem tady, le zase s půjdu natáhnout, já jsem tak strašně unavená. 😖
Dneska jsem zhřešila s obědem, dala jsem si párek s bramborovu kaší. Přitom se uzninám vyhýbám, ale dneska jsem na to prostě měla chuť. 😝

valentynka
27. bře 2009

ahoj holky,

Endy, to je moc smutné s tovjí maminkou 😢
Mooc jí držím pěsti,aby ta operace dopadla v pořádku a aby se zase uzdravila.
určitě to bude těžké na psychiku, musíš jí podržet a ona to zvládne kvůli vám,uvidíš .
tak hodně sil !!

valentynka
27. bře 2009

jiank z IP jsem taky strašně smutná☹
ach joo
jdu berušce napsat

zirafik
27. bře 2009

ahoja holky, tak se hlásím před odjezdem na Šumavu 😵 . Počasí sice na prd, ale je to pěkný hotel a máme tam zaplacený i program, tak snad se tam zabavíme za každého počasí 😉

Endy, hlavně mamku drž psychicky, i když to bude asi náročné ☹ ... důležitý je, že má dobrou prognózu 😉

Chris, tak to já hřeším furt 😅 . Párky, salám, buřty v pivu ... 😝 . Ale snažím se i zdravě... denně bílý jogurt s nějakým ovocem 🙂

zirafik
27. bře 2009

Až uvidím mamka malou, tak bude mít jistě lepší náladu 😉

christla
27. bře 2009

Endy, to mě mrzí s tvou mamkou. Musíš věřit, že to dobře dopadne!!!! Musíte se všichni držet!

Pavlí, tak to já se tak nějak celé těhu uzeninám vyhýbala, třeba i salátm a sýrům s plísní. Taky si každé ráno dávám jogurt a přes den nějaké ovoce.

Jinak holky, jsem nemožná, zase dražím na aukci letní šatičky na malou.... 😅 Už jsem vyhrála dvoje....

rintintyna
27. bře 2009

čau kočky, Endy, tak to skutečně nejsou příjemné zprávy, budu mamince držet palce, ať vše dopadne dobře a opět se vyzdraví. Jestli Tě aspoň trochu potěší pozitivní příběh, tak moji babičku operovali také s nezhoubným nádorem před 15ti lety a je fiti (akorát se s ní nestýkám). Skoro se teď ani nehodí, abych vytahovala své dnešní zážitky z návštěv lékařů, tak snad jen ve zkratce. Gynekolog mi žádného dalšího endokrinologa nedoporučil, s tím, že je blbost obíhat 20 doktorů, kteří mi řeknou to stejné. To že řeším uzel alternativně, je ještě větší blbost, bo léčitelé podle něj využívají placebo efektu (nebráním se tomu, že z několika % tomu tak je), ale na uzle tyto efekty nemohou účinkovat.

lucianas
autor
27. bře 2009

Ahojky,

Týnko, tak to jsi teda moc dobře nepochodila, že? A co ti teda na to řekl? Jaké vidí další řešení?

Chris, tak hodně štěstí při dražbě!! 😉

ŽIrafík příjemný pobyt na Šumavě, třeba se vyčasí a budete mít krásně.

Endy, to je mi moc líto ☹ věřím ale, že to tvá maminka zvládne a bude to v pořádku. Zvlášť, když jí tu budeme držet moc a moc palečky, aby se to podařilo. Hlavně se držte a zvládněte i tuto těžkou situaci.

Všechny moc zdravím.

rintintyna
27. bře 2009

Luci, právě, že zaujal stanovisko mrtvého brouka, jakože to nevidí jako neodkladnou záležitost, že by se třeba mohla zkusit nasadit léčba medikamenty, ale pokud dám pouze na alternativu, tak bude uzel dál vesele růst a oerace bude dříve nebo později nutná. Nicméně prý mám dojít v půlce cyklu, ať zase koukneme jak funguju, a že prý už budu třeba rozmyšlená co a jak. Nicméně taky řekl, že po operaci by to samo byl běh na dlouhou trať, než se srovnají hormony (které teď šlapou jak hodinky) Takže teď babo raď. No na diskuzi o štítné źláze je jedna holčina budoucí endokrinoložka, tak jsem ji přes IP poprosila o konzultaci, tak uvidíme. Dá se říct, že jsem téměř rozhodnutá, vzít si ještě nejméně 3 měsíce (stejně už máme zaplacenou dovolenou), doktorka ať zkusí nasadit nějaké medikamenty a pokud by ani oficiální ani alternativní léčba neměla za následek zmenšení uzlu, nebo aspoň zastavení růstu, tak pak bych s operací souhlasila (asi 😕 )

zajdla
27. bře 2009

Ahojky,tak jsem vás dočetla.Naštěstí toho moc nebylo.

Endy je mi to moc líto.Ale věřím,že operace maminnce dopadne dobře a že bude vše v pořádku.

Rinty tak uvidíš,jak budeš reagovat na alternativu ,ale já jí docela věřím.

kači tak to je dobře,že už víš,co malému Cyrdovi chybí.Uvidíš,že teď už to bude v pohodě.

Chris já bych taky dražila šatičky,ale ještě nevím.Uvidíme už brzy.

rintintyna
27. bře 2009

Zajdi, však víš, že já taky, v tom mě určitě nerozhodil 😉 také věřím, že vše dopadne dobře. Holky, tak víkend má být nic moc, ale od příštího týdne snad už konečně jaro. No nic, koupila jsem koleno, tak ho jdu nějak zpracovat, zítra příjde mamuš na oběd, tak všechno v klidu proberem. Mějte se zatím fámfálově 😀

tanuki
27. bře 2009

ahoj, Endi, hodně sil kočko!!!!!!!!!!!!!!

valentynka
27. bře 2009

holky kdepak jste ??

valentynka
27. bře 2009

http://www.mimishop.cz/dodo/detail.php?zbozi=12...

http://www.mimishop.cz/dodo/detail.php?zbozi=12...

http://www.mimishop.cz/dodo/detail.php?zbozi=12...

tak jsme včera objednala filípkovi do pokojíčku 🙂

holky, on by už chtěl lézt, když leží na bříško,tak už si jakoby stoupá na kolínka a už se taky snaží převrátit z boku na břicho 🙂