Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
17. dub 2009

jo Baru Tobě teda taky dodatečně vše nej a s manžou se neužírej .....prostě drahé polovičky někdy je to na zabití a někdy k pomilování 😵 😵 😵 ale to už je jejich uděl ....je pravda že by se měli někdy snažit víc obzvláště v našich rozbouřených hormonálních mořích by neměli škrtat sirkama kolem nás jelikoš to rychlejc vzplane 😎

zuzanka26
17. dub 2009

Holky to je fakt zajímavý ty chlapy jak se chovají, jako kdyby to dítě bylo jen naše a ne taky jejich!
Já už jsem to musela manželovi taky párkrát vytmavit, že takhle ne a že prostě teď je tady Sárinka a potřebuje nás oba. Ach jo, ale je to kokám fakt častý případ. člověk večer už fakt nemůže a chce prostě pomoc aspoń s koupáním nebo s věcma okolo.
😝

zirafik
17. dub 2009

jj, Zuzi, berou to že mimčo je jen ženský.... 🙄 ... ale znám pár světlých vyjímek, ale bohužel moc jich není 🙄 . Máme kamaráda, který pořád posílá fotky svý dcery a když jsou tady tak si s malou pořád hraje a je vidět, že to s ní umí, že jsou na sebe zvyklí, což je krásný vidět 😵

tevina
17. dub 2009

http://www.projekt-spad.cz/galerie3.html

taky na zavzpomínání 🙂

tevina
17. dub 2009

Jinak Zuzance vše nej k narozeninám,hlavně hodně zdravíčka 🙂

A zdravim Kamču po delší době 🙂

valentynka
17. dub 2009

Baruu,tka dodatečně všechno nejlepší.
ale vypadáš na 25 😉

Zuzko,taky všechno nejlepší k dnešním narozeninkám 🙂
jéé a 30 růží, to musel být puget, to musíš hodit foto 🙂

já dostala od manži za porod 11 růží jakože jsme spolu 11 let a i tak to byla velká kytka a co teprve těch 30 🙂

kaci, tak to mě mrzí,ale těm chlapům to někdy nedochází a musí se na ně takhle a nervy máme jen jedny a pak se to nakupí a musí to jít ven.

včera si manža šel jezdit autoškolu od 8 až do 14,30, tak jsem byla taky nasratá, bo jsem šla na kafčo s holkama.
no přišli jsme v 17,30, nakojila jsem miláčka a pak jsem mu ho nechala v obýváku a šla jsme si na net,aby si ho taky hezky užil a postaral se trochu.
nejde mi o mě,ale o malého a když je doma,tak nemusí chodit dělat autoškolu celý den, stačí když půjde třeba dopolko a pak mi to vadit nebude.
ale je faktže to těžce omezil a má tak vždy tři lidi

zirafik
17. dub 2009

jéééééééé holky, kde jsou ty časy... 😅

Gora jsem často obulela.... co si pamatuju, tak to bývalo občas docela dost smutný 😒 ..... a Dallas, no to byla mánie 😀

zirafik
17. dub 2009

jo a ještě jsem koukala na Manuelu nebo jak se to jmenovalo.... jedna z prvních telenovel v ČR.... jééé, když si vzpomenu, jak to tam furt natahovali, desítky dílů a nic se nedělo.... a člověk na čučel jak blbej, neb to vůbec neznal...

zajdla
17. dub 2009

J8 si pamatuji Esmeraldu.Zelená žabička,jak jsme jí říkali. 😀

tanuki
17. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

jitousek
17. dub 2009

tak my jsme tu teď měli krásnej řev nejprva řev hladovej a potom řev že jsme posraný a nasledně řev že už jako chceme spát 😎 nářes je ustrojenej v tašce a usnul na okně v pokoji já se jdu asi taky obléci a vyrazím do města než začne lejt už se to tu krásně kaboní ráno sluníčko a teď mraky 😎

nemo1985
17. dub 2009

ahojky holky
🙂
od rána nám tu prší
dnes v 9 30h jsem šla na gyndu
vše v pořádku a jsem krásně zahojená, tak jsem ráda
🙂 předepsala mi antikoncepci, která se může při kojení (cerazett)
uvidím jak jí budu snážet, říkala že někdou toho špiní,

ted si malej hraje s chrastítky

nemo1985
17. dub 2009

Zuzi.............. Vše nejlepší k Tvým 30.narozeninám 😲

kacena00
17. dub 2009

hoj holky, no on si malýho šmudlá a baví ho, jak breptá a tlemí se,dokonce se tak třikrát do týdne zadaří, abysme měli společný koupání a to pak on koupe a já obstarám věci okolo. jenže mě prostě tohle přijde málo, nehledě na to, že sme se nastěhovali do novýho, ale není tu žádná polička, žádný světlo, žádný udělátka v koupelně, dveře sou taky na hovno, ty by byly potřeba dopdělat, sou trochu větší, takže když se otvíraj dělaj děsnej randál, jenže on je přes den v práci, večer lítá na zahradě a okolo zvířat a tak mu nedochází, že já sem v tom nešťastná, protože to nedýchá teplem domova a neníé tady koutek, kde by se člověk uvolnil a cítil dobře

a včera sem měla domluvenou kamarádku v táboře, ale dík jeho polozapnutýmu soustředění sem tam nakonec nejela - kvůli němu, ačkoliv to bylo dohodlý, on myslel že ne, prostě víc věcí, takže sem mu to včera dala sežrat a dnes asi pojedeme aspoň pro pár kravin do baumaxu a pevně věřím, že sobotu bude věnovat zušlechťování domácnosti, ačkoliv jak sám řek, je jaro a prostě je potřeba na zahradě, to mě teda ale nezajímá, holt jak říkám, něco bude muset vypustit, buď ty včely - si radši med koupim a budu mít fungujícího manžel a a tatínka pro naše dítě, nebo ty debilní kozy 😝 😝 😝

ale jinak dík za podporu, sem vám vykecala džuznu do hlavy 😕 😕 😕 😕

kacena00
17. dub 2009

jo, holky a co je ještě vtipný je to, že on je dost uznalej- on mi řekne, že víme oba, jak je natvrdlej, a že je dobře, že mu to řeknu, že ho dycky musim takhle nakopnout..no tak se na něj zlobte, ale včera sem teda byla pevná a fakt sem vydržela dlouho jako bublina a nereagovala na pokusy o smír, až před spaním, aby se nám dobře spalo

jenže sliby chyby, už ho znám a dohady o tomtéž nejsou u nás doma poprvně 😝

žiraf to je taky super když tě takhle upozorňuje už dopředu...nefér je to, že oni mají na výběr, jenže my sme závislé právě na jejich výběru

Kamčo to ste dobrý, že to "odstavování" ani nebolelo, co mi řikaly kamarádky nebo příbuzný, tak to byl dycky děsnej boj

hm, tanu tos vystihla přesně, s tou chlapskou amteřskou, a připomněla si mi, že to mi včera taky navrhnul, pchá, jako by mi vadil kluk a jeho řev, ten mi vadí, jen kvůli tomu, že mě to trápí, že se kluk trápí..
v našem případě to není ani sport ani pivo, ale hospodářství, netradiční koníček, ale taky mu věnuje času..

ten režim se synovcem, no to by mě docela nakrklo, je to trapný..

kacena00
17. dub 2009

jo ale jinak já teda ještě musim k dobru mýho chlapa říct, že mi aspoň umyje nádobí...když přivalí v půl devátý v devět domů..skoro denně, takže on se snaží, ale ... víc se snažíjinde a měli byste to vidět u nás doma, prostě chaos a necítím se tu doma

kacena00
17. dub 2009

sem si pokecala 😀

holky nevíte někdo o chris? kdy má jít na kontrolu a tak?

kremrolka01
17. dub 2009

Baruš tak dodatečně taky všechno nej 😲 😲 😲
a když už se tu chlubíte tím věkem tak já minulý měsíc oslavila 27
ale byly to takové narozky nenarozky, prostě ve znamení narozeného miminka 🙂
ad chlapská péče, tak u nás už to taky není tak "horký" ale jako stěžovat si nemůžu
dělá co může, sice teďka chodí domů dost pozdě, ale za to může práce a i tak se snaží stíhat aspoň koupání a večer pomáhá při uspávání, ráno stihne třebas umejt nádobí
k malýmu má Petr supráckej vztah, je to fakt bezvadnej táta a myslím že malej ho má moc rád a je na něj zvyklej, kolikrát jsem "naštvaná" že s ním si povídá a smějě se na něj víc na mě 😝
včera večer už jsem ale měla taky výstup že to prostě nezvládám že mi tady nikdo s ničím nepomůže a že tu za chvíli zhnijeme v Kubíčkových hovínkách 😀 😀 😀 prostě je u nás děsnej binec, furt se jenom kupí práslo, já absolutně nestíhám odpírat,... no šak to znáte, mně tu hrozně chybí že tu nemáme žádný příbuzenstvo, žádnou babičku která by mě vyjela s kočárkem a já si zatím něco poklidila, po Petrovi to ani nehci,vím že musí pracovat že někdo nás živit musí, ale vylila jsem si to na něm, když nikdo jinej po ruce nebyl 😔

kacena00
17. dub 2009

holky ještě k mýmu monologu - sakra když tu sem, sem tu sama, no co už 😀

v sobotu - luxusní večerní drámo, michal se chystal do hospody, už odcházel, zavřel se v ložnici (NAŠTĚSTÍ) a když si chtěl otevřít dveře - nic, otevřít to nešlo, takže otevřel okno přes sousedy se dostal k nám do dílny, vzal páčidlo, oknem zpět do ložnice a dveře vypáčil...no stát se to když by už byl v hospodě a já bych byla v kuchyni a kluk by mi spal v ložnici...to bych se asi zbláznila, na houby by bylo i kdyby sme oba zůstali uvízlí v kuchyni, páč bych neměla pleny, postel, kdybych uvízla v ložnici tohle všechno bych měla ale na hajzl bych musela přes sousedy 😀

no prostě drámo 😀 a teď si už fakt jdu dodělat oběd nebo ho dnes nebudu mít, za chvíli se mi vzbudí panáček, pusám vás ¨a moc děkuju za účast 😲 😲 😲

jitousek
17. dub 2009

tak já nikam nešla nějak se nám tu razantně rozlilo a Míša spinká na okně jak dudek 😎 konečně asi cejtil tu hnusnou změnu počasí tak byl nevrlej a chtěl moc spinkat a nešlo mu to 😒

s těma chlapama je to fakt těžký já si též nemůžu stěžovat jelikoš Míra udělá co je potřeba jen mu to někdy taky dýlejc trvá než mu to dojde 😵 a co se tejká malýho tak toho si hned bere jak přijde z práce tak vždycky když dokrmím hned ho bere na odříhnutí a přebalí ho večer spolu koupem když je doma .........ale jak píše kremrolka doma se kupí prádlo a taky mám někdy pocit že se zahrabeme v chlívku ..........člověk teda těm našim prďolkám věnuje 99,8% svého času a když spinkaj člověk by šel nejraději s nima do hajan jak je utahanej 😔 alespoň já to tak mám .......je to už lepší ale únava tu pořád je a pak mě uplně nejvíce ze všeho sere ten můj nekončící kolotoč s exemem jsem stále osypaná a svědí to jako sviňa tak že musím každé ráno a večer dělat koupele abych mohla trošku fungovat .........což mě připomíná včerejší ráno kdy jsem vlezla do vany a Míša byl na hrací dece v ložnici a začal kŇučet manža spal v posteli a tak jsem si říkala že když tam je tak se o něj postará nechal ho kňourat když jsem vylezla vany tak otráveně ho přebaloval a na mě se utrhnul že ho tam nemám nechávat samotnýho když se jdu koupat .........tak jsem mu to taky vytmavila že za to nemůžu a že mě to taky sere že se furt musím ráchat v koupelích a promazávat a že jako mám vždy na to svejch 15minut a že za to nemůžu že se Míša brzo budí a chce si hrát no prostě byl naštvanej že ho probudil jenže ať si chlapec zvyká máme mimi a to jsme přece chtěli a usilovali jsme o něj ne 😉

valentynka
17. dub 2009

no tak k nám sice babička příjde,ale to stejně jdu udělat kafčo, neob dlěám oběd, tak si s malým hraje.
u nás na sídlišti mamča s kočárem nejde, byla tu akorát 2x ta holčina, jinak nikdo mi s ním taky nechodí ven.
noo a manža je doma a není doma,ale všechno kolem něj stejnak musím obstarat sama.
když je doma,tak dává malého říhnout, neob mi ho ráno odnese z postele na přebalovák a já dojdu to zbylé udělat, tak nějak spíš přidrží, podá a tak.

noo holký já to s tím prádlem teda nemám nějak žhavý,že byhc nestíhala prát.
plíny peru tak třetí den, jinak dávám každý den čisté prádýlko na spaní a čisté prádlo pak přes den a toho mám dost,takže to vždycky přihodím k plínám.
občas se stane,že se pročůrá až na bodýčko,takže převlíkárna nebo se pokaká a vyteče to taky ven,ale to je málokdy a nepoblinkává se,takže toho prádla se tolik nenatahá.
takže na prádlo si nemůžu stěžovat 😅

jitoušku, prosím tě, jak spí na okně ? vy máte nějak hodně široký parapety nebo je u okna ?
já si furt říkám jako " jak je na okně " ? 😀

kremrolka01
17. dub 2009

tak jsem potvrdila vyvolávací cenu a pak na to úplně zapomněla a dneska mi přišlo že jsem aukci vyhrála
tak zas bude mít Kubajs něco novýho 🙂
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3111928
ještě sháním mantinel jeden nebo dva, tak kdybyste někdo narazil na něco
na chalupě jsou totiž dost studený zdi a šiknul by se tam
val no Kubík je dost ublitej, myslím že se přepíjí a pak než ho stačím zvednout a dát pod něj plínu už to z něj teče, taky se mi poprdí až na záda kolikrát nebo plínu pročůrá, takže na noc to máme min 2 pyžamka a přes den klíďo třikrát, čtyřikrát převlíkám, teď těch plen poblitejch mám skoro jako posranejch, já trika,... no říkám je toho kupa

valentynka
17. dub 2009

kremrolko,dobrá aukcička 🙂

noo tak to teda převlíkáš hodně, to já naštěstí nemusím,takže rpádla tolik není,ale teřba za měsíc kubík už nebude tolik ublinkávat.

my na noc vždy jen jedno pýžo

jitousek
17. dub 2009

u nás taky blindí o sto péro 😎 tak že taky převlíkáme porád ještě jak se chechtá tak pak to z něj nečekaně vyjede jak autobus a pokaždé to odeséééře manžovo triko nebo mikyna na mě nebleje to si ještě nedovolil v oblibě blindění je tatínek 😀

jo val máme 90cm vnitřní parapet všude jsou tlusté zdi jako kráva tak že jsou široké parapety na které se vejde Míša v kočárové tašce a já nad ním otevřu okno a je jako venku 😵 no když nemáme balkón tak aspoň tak 😵 😵 😵

tanuki
17. dub 2009

90cm parapet, to jse ještě neslyšela 😀
ach jo, Verča už kadila 1,2dvakrát denně a co teď ěmla průjem tak zas kadí celý den ☹

zajdla
17. dub 2009

Ahojky.
Tak jsem se vrátila z výletu.bylo to super.Zajely jsme na obídek a pak už fijó na nákupy.Malé jsem nakoupila trička a komplet tričko s kraťasama.Bude kočka.Lindušce jsem nekoupila nic.Bylo to na ni vše moc drahé.Kouknu se tady v tescu.mají tam na mimi taky krásné věci.Největší radost měla Lucka z tušky,ve které je bublifuk a ještě razítko s medvídkem pů. 😀

zajdla
17. dub 2009

Endy držela jsem dneska tvojí mamce pěsti,aby jí ta operace dopadla na jedničku.Kde jsi?Jak je na tom maminka?