Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
20. dub 2009

veru to jo ☹ si právě říkám, třeba ať mi ty prsa sežere hlavně že mu chutná 😀
tyhle dětičky co nechtějí papat to je trápení s nima
já jsem zvědavá jestli bude malej taky jednou chtít papat taky něco jinýho než mámino mlíko
s tím čajem jsem u něj moc neuspěla, poprvé jsem ho ošulila a vypil asi 50, podruhý už jenom 10 a teďka když mu ho uvařím tak už si ani necucne, teď už na to prdím, takovýho vyváření stejně ho nakonec vypiju já 😀

endlessblue
20. dub 2009

No...my čajík nezkoušeli vůbec. Prostě když bylo teplo, tak často kojím a hotovka. Prostě mi přijde ve 3 měsících ještě brzo. Čajíky budou až tak v červnu. Do tý doby jen kojo kojo kojo....to budou ty prsa vypadat 😕

zajdla
20. dub 2009

Ahojky.

Endy gratuluji k úspěšné kontrole.
Lucka taky nechtěla pít mlíčko kolem toho 5 měsíce,tak jsem jí musela dělat už jídlo a kaše.Prý dětičky na chvilku to mlíko omrzí.Nevypila skoro nic asi 14 dní až 3 tydny.Pak se to zase zlomilo a pila dál.Dávala jsem jí i bílé jogurty.

Žirafíku malá bude v pohodě.Uvidíš.Ty antibiotika malé neublíží,tak jak píšou holky.

pismenko
20. dub 2009

Tak koukám, že jsou tady samé dobré zprávy 😉 😉

My jdeme zítra, tak jsem taky zvědavá.A čajík jsme ještě taky nezkoušeli, zatím chudinka pořád musí to mlíčko, ale myslím, že ji to je šumák 😝 😝 😀

kacena00
20. dub 2009

holky já se picnu, dnes sem byla u kámošky a ona má mimi 4 měsíční a má přes 5 kilo, teď to píše endy a ten náš už bude mít takovouhle váhu stopro taky 😅 😅 😅 😅 😅 😅 včera to bylo vcelku ok a dnes zase baští po 1,5 -2 hodinách, tyjo, mě z něj vyroste pěknej valibuk...sme je přebalovaly a ta 4 měsíční holčička má až na mezinoží zhruba podobný tělíčko jako to naše 2 měsíční mimi, přitom vypadá drobně..no tak nevim, asi máme taky těžky kosti, teď strašně pláče, tak ho michal hojdá, já sem z toho dost špatná..dnes sem nesnědla nic špatnýho a teď sem z něj rektálkou vypustila asi litr vzduchu...achjo, on bude mít totálně blbý trávení po mě 🙄 🙄 🙄

tak tam za nima jdu, ať michal nebojuje sám, posílám pusiny

tanuki
20. dub 2009

ahoj holky, jsem trochu bey netu, tak na 3týdnz. prosím, písněte, až se kočkz vzklubou 😵
Kačí, na poště bzla nechutná fronta,min týden jsem bzla nemocna..ale yitra tam jdu, čágo

pismenko
20. dub 2009

Baru ahoj, nechci tady zase prudit s kapičkama, ale nezkoušeli jste třeba ten Baby Calm?

Dobrou s kobrou všem 😎

endlessblue
21. dub 2009

brý ránečko

endlessblue
21. dub 2009

Tak poslušně hlásím, že jsme očkování zvládly. Odpoledne malá už ale nezabrala. Večer plakání 1,5h bez přestávky... (to naposledy pamatuju v porodnici) 😅 a večer teplota 38,6 ☹ ... tak jsme dali Nurofen sirup.... malá se kroutila, jak kdyby to byl šťovík.... a po něm usnula jak dřevo 😀 večer krmení ve 3ráno a 6ráno... a už jsme bez teplot... tak asi tak....ufff... 🙂

endlessblue
21. dub 2009

Markét, držím pěstičky na kontrolu a očkování !!!!! 😉

zajdla
21. dub 2009

Ahojky pěkné ráno.

Tak tady vypadá,že bude krásně,tak se vrhnu opět prát.

JInak malá už má dnes splněno.Vyhlížela popeláře a dočkala se.Tak další až za 14 dní. 😀 Ona se na ně vždycky moc těší.Mává jim a oni mávají zase jí.Jsou hodní.

Dnes dobere Lucka konečně antibiotika,tak bude moc za pár dní na sluníčko.Teď musí mít pořád tričko s dlouhým rukávem a dlouhé kalhoty.Tak pár dní a hopsne do trička s krátkým.

Dneska dojde opravář na tu myčku,tak jsem zvědavá,co mi řekne.Už je to 3 oprava a pořád to stejné.Tak uvidíme s jakým návrhem přijde.Správně by nám měli vrátit penízky.Nevíte jak to přesně je?

zajdla
21. dub 2009

Endy tak super.První očkování za váma.Dávám odkaz na homeo při očkování.

http://zdravi.doktorka.cz/odstrante-negativni-n...

rintintyna
21. dub 2009

čau zajdi, tak jsem na to mrkla, ty brďo, moc si nedovedu představit podávat kuličky takovým prďolkům, sice nejsou nijak velké, ale i tak bych se bála, že je třeba vdechnou, nebo tak něco 😕

endlessblue
21. dub 2009

Zajdli... děkuju za odkaz.. ale už to máme za sebou.. malá se cítí dobře... tak ty homeo vypouštím! Navíc malá mi plive ven i ten sirupek.. a jak bych v ní udržela kuličky to nevím....zkrátka mlíko a cecík je jediný co ta potvůrka chce 😅

zajdla
21. dub 2009

Holky ty kuličky se nechávají dětem rozpouštět ve vodě.Takové malé dětičky by ty kuličky opravdu vdechly.Pak se jim to dává rozpuštěné.Malá začala ty kuličky cucat až tak po roce a půl.

endlessblue
21. dub 2009

aháá ahááá... tak to joooo 🙂

zajdla
21. dub 2009

10 granulí se rozpustí v 1 dcl vody.1 dávka se =1 lžička.Každý den se ředí nová dávka. 😀

endlessblue
21. dub 2009

holky zběhlé ve mzdách. Nevíte jak je to s přividěláním si na mateřské? Chtěla bych si zajistit živnosťák a dělat překlady, ale nevím, kolik si můžu vydělat, abych nepřišla o mateřskou.. nebo jak je to s placením daní z takového výdělku, se sociálkou a zdravotkou?????? jsem z toho jelen 😕

rintintyna
21. dub 2009

endle, pokud je mi známo, tak snad dnes už není omezení, kolik si žena může přividělat na mateřské. Jediné co je v tomto směru dané, tak pokud si žena za kalendářní rok vydělá více jak 68000 hrubého, tak na ni nemůže manžel obdržet při ročním zůčtování slevu na dani. Do těchto příjmů se započítává mateřská (první půl rok) a rodičák už ne. Ty ostatní otázky Ti bohužel nezodpovím, bo to je čistě záležitost OSVČ a na to nejsem školená. Zkus kremrolku a nebo nějaké počítadlo na googlu. Mohla bych se poptat sestry, učí angličtinu na živnost, ale nebylo by to hned, bo teď odevzdává bakalářku a připravuje se na státnice a má hlavu v pejru 😒

endlessblue
21. dub 2009

vydělat si...já jsem tatar..píšu rychlejc, než mozek vůbec sepíná 😕

endlessblue
21. dub 2009

Rinty vďaka!.. alespoň tohle... s tím živnosťákem to budu muset zjištovat jinde.. já jen abych nepřekládala jak šílená a nakonec to všechno slavnostně neodevzdala státu 😠

rintintyna
21. dub 2009

Nooo Endy, to by se pak asi neoplatilo podnikat nikomu 😉 😅 u těch daní vím akorát, že se odvádí až po uzavření roku, takže je dobré si dávat peníze bokem, bo to pak dělá třeba větší částku a taky vím, že se buď volí nějaký paušál nebo procenta. Hele určo je v tvém okolí někdo, kdo podniká a podá Ti komplexnější info, nebo někdo, kdo dělá doma účto a za nějaký mrzký peníz by Ti s tím helfnul. My to tak v naší partě máme. Jedna kočka dělá doma účto a kamarádky a kamarádi co podnikají si to u ní nechávají zpracovat. Já vím, jsi teď v novém prostředí, ale až se rozkoukáš, určitě natrefíš na nějakou maminu, co Ti s tím poradí, nebo zkus tu Kremrolku. Ale máš velkou pochvalu za to, že tak pěkně uvažuješ do budoucna 😉

zirafik
21. dub 2009

Čusík holky. jak to jde? U nás klid po pěšině.... Dnes vyrážíme s kámoškou na procházku a pak na obídek 😝 , tak se zase nacpu 😵

endlessblue
21. dub 2009

Nazdárek žiraf.... máš krásný plány... procházka, oběd ve městě.. co bych za to dala 🙂 🙂 🙂

Teď holky žehlím, než se oteplí.. páč pak mě ze zahrady nikdo nedostane 🙂

pismenko
21. dub 2009

Ahoj holky, dobré dopoledne 🙂

U nás klasika 19:30-04:15 😝 😝 , te´d ještě dorys radostně brebentí na dece, sladká nevědomost 😀 . jo a kam se to džigá ta hexa?? do ricky??

zajdla
21. dub 2009

Já bude žehlit večer, je ordinace,tak u toho vždycky žehlím,teď jdu nahodit další pračku,ach jo

pismenko
21. dub 2009

jdu nachystat obleky kolem 10:30 nrazíme, budu až navečer, protže maáme srazík s Tomem a aspoň pozařizujemne nějáký věci ve městě ( mno městě 🙄 ...v bruntále ) 😀

zajdla
21. dub 2009

jestli si to dobře pamatuju,tak do nožičky. 😕

pismenko
21. dub 2009

já mám vyžehleno 😝 😝 😝 😝 😝

zajdla
21. dub 2009

Tak dobré pořízení. 😀 😉