Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
22. dub 2009

Dobré ránko, tak u nás noc parádní, dorotka śe vzbudila v 05.00 a tak kojo a ona že už jako konec a jdeme něco dělat, tak já úplně mrtvá, ale povídaly jsme a ona si slavnostně ještě o půl7 vytuhla a já semozřejmě nikoliv 🙄 ..takže jsem od 05:00 vzhůru a to bude teda den 😀

pismenko
22. dub 2009

kremrol, kuba má 7kg 😕 😕 to mi zas něco uniklo 😎

zajdla
22. dub 2009

Ahojky,pěkné ráno. 😀

pismenko
22. dub 2009

😀 Zajdi, dneska jsem tě předběhla 😀

kremrolka01
22. dub 2009

dobré ránko
písmen no minulý týden na kontrole 6,7 kg
takže s oblečením nejmíň těch sedm kilo má 😎
u nás se spinkalo do 4 a pak do 8 😵 😵 😵

pismenko
22. dub 2009

Tak to je teda cvalda 😀

endlessblue
22. dub 2009

Dobré ránko..

Markét... tak to jsme na tom podobně. Dneska budíček v 5 ráno, kojo a uspávání... mladá mlela v postýlce asi skoro do 7mi... mazéééc. Ale mě se podařilo do 8 chrupat... než se zase ta naše malá piraňa hlásila o papůůů 😅

Ty kluci ledňáčci nás ale předehnali, co??? Ledňačky byly při narození oplácanější a teď už ztrácíme 😀 ale tak to má být. Potřebujeme silný chlapáky aby za nás makali, no ne??? 😀

pismenko
22. dub 2009

tak tak 😀

lucianas
autor
22. dub 2009

Ahojky,
jdu se nahlásit, že jsme oba v pořádku.
Jak psala týnka, NT dopadlo na výbornou. Výsledky krve jsem měla až v pondělí, taky jsou výborné. Přes víkend jsem neměla možnost netu, a včera jsem byla v práci a na kontrole u praktické. A přijela jsem domů s šíleným třeštěním hlavy, tak jsem si šla lehnout. Dnes je to mnohem lepší, i když úplně ok to není. Ale hlavní je, že je mimi v pořádku. Teď nás čeká kontrola u gyndr. 14.5., tak si zase pár týdnů počkám.

pismenko
22. dub 2009

Luci tak to je super super super 😵 😵 😵

zirafik
22. dub 2009

ahoja holky,

Luci tak to je moc fajn 😵 , tak šup foto bříška, jak jsi slibovala 😅

zirafik
22. dub 2009

gratuluji k lednovým cvalíkům 🙂

lucianas
autor
22. dub 2009

Markét, Žirafík, díky moc.

Foto bříška hodím, jen co manžílek přestane venku cosi tvořit a pomůže mi to dát z foťáku do pc, mi to nějak nejde. A přitom to vždy bylo jednoduché. Ale dnes to tam bude, slibuji.

valentynka
22. dub 2009

ahooj holky,
tak gratuluju všem co byly na prohlídkách,at už mimča nebo těhulky 🙂

endy, mamince moooc a mooc držím pěsti na čtvrtek!! primář to určo zvládne a dopadne to na 1.🙂

tak my jsme včera přidělali Filípkovi ty šnečky v pokojíčku a dorazila mi multifunkce tiskárna a manžový dceři digitální fotorámeček od LG , k tomu jsme přiobjednala kartu a stahuju fotky,kde je manža a ona a dám to na fu kartu a aspon bude mít vzpomínku a může si to v anglii pouštět 🙂

valentynka
22. dub 2009

kremrolko,to jste etda cvalíci, my těch 7kg máme ted 🙂

ale hlavně,že prospívají 🙂

peru druhou pračku.
v poledne pro nás přijede mamča a jedem k ní a ve 2 z anámi přijede manža rovnou z práce.

jinak Filípek asi roste či co, bo se budí 2x za noc 😠
dneska 20,30 - 2,00 - 5,00 ( ale to jsme mu dala jen dudana) a pak 6,00, no byla jsme taky jak zmlácená,ale dospala jsme to s ním do 8.

a to jsme ještě usnula u telky a do postele jsme šli ve 23,45, takže to bylo samý buzení a prdlajs spánek

endlessblue
22. dub 2009

Taky holky peru... je to děs běs.. ale věšet prádlo na zahradě mě celkem baví 😉

helicek
22. dub 2009

Krásné skoro poledne, teda jak jsou ta vedra, tak mě vůbec nechutná jíst a natýkají mě nožiška, to je hrozný a to čůrání pořád, to je tak otravný

kacena00
22. dub 2009

pusiny, my na tom budeme asi stejně jak Kubásek, mám pocuit, že se po kremrolkovejch budeme ve váze opičit 🙄

péťo, pak se budeme muset sejít, děti někam na hodinu prodat a namasérovat si zádíka nebo co 😀 😀 😀

hola zahrada voláááááááááá

pusám vás na čumáčky

zirafik
22. dub 2009

Kaci, tak to kráááááásně přibýváte 😵 ...

Heli, o nohách mi ani nemluv.... kotníky oteklé, noha sedřená (od včerejší držkovky) 😒

Holky, já už bych nejradši rodila.... třeba za týden.... moc bych chtěla vědět, zda je malá v pořádku.... někdy mi prolítnou palicí fujtajbl černý myšlenky až se zastydim 😒

Val, ten fotorámeček mě zaujal.... to zajímavý nápad na dárek 🙂

lucianas
autor
22. dub 2009

Žirafík, určitě malá bude v pořádku, neboj. Všechny testy jsi měla dobré, utz taky dobré, tak malá bude v pořádku, uvidíš!!!!

zirafik
22. dub 2009

Luci, díky... no byla jsem v pohodě a jak mi našli toho streptokoka, tak mám zas trošku červíka 😒 ... ale snažím se být optimistická...

Holky, ani jsem vám nepsala, že se mi za poslední 2 měsíce nějak zhoršil zrak... blbě přečtu titulky v TV a v autě , když řídím, to taky není úplně v ok 😒 ... Nosím brýle, mám 2 dioptrie, ale teď budu mít určitě víc 😒 . Volala jsem na oční a řekli, ať počkám po šestinedělí, že se to možná srovná, že je lepší zrak vyšetřovat až po těhotenství.

zirafik
22. dub 2009

http://www.lan-shop.cz/fotoramecky/canyon/70643

tady je fotorámeček v podobě klíčenky za 250 Kč... týjovka pěkný dárek 😵

zirafik
22. dub 2009

http://digi-foto.nej-ceny.cz/101358/digitalni-f...

jééé, to je fakt pěkný... Val, já asi budu utrácet nebo si řeknu ke svým kulatínám (29 😅 , 11.května)

zirafik
22. dub 2009
kremrolka01
22. dub 2009

holky máma mi přinesla co měla z jeslí jak cvičit z dětma podle jednotlivých měsíců, je to rozplánované po-pá a do sekcí pohyb-řeč-hra-hudební výchova
tak např. dnes hudební výchova pro 3 měsíce: sestra zpívá, do rytmu poklepává a mává praporkem 😀 😀 😀
sakryš kde máme doma schované ty rudé praporky 😀 😀 😀
což mi připomíná, 1. květen se blíží, babička měla doma jeden velký rudý prapor a našila z něj dědovi trenky 😎

helicek
22. dub 2009

No mě nohy natékají jen ve vedrech

kremrolka01
22. dub 2009

holky holt to otékání k těhu patří, buďte rády že se aspoň nemusíte rvát do zimních bot jako my v prosinci a lednu 😉

kremrolka01
22. dub 2009

Kubík se nějak v poslední době naučil dávat poledního šlofíka... hurááá
aspoň si stíhám něco uvařit k obědu 🙂

pismenko
22. dub 2009

Dorotka taky spinká už od 11:00 🙂 je v kočíku, občas pohoupu a na pohodu.chtěla jsem plevelit zahradu, ovšem je to tak suché, že se to nedá, tak jsem si četla venku časopis a udělala třísky do krbíku 🙂

zirafik
22. dub 2009

tak si asi u někoho z rodiny objednám ten poslední... ve tvaru srdíčka... výdrž má 6-8 hod. a vejde se na něj 100 fotek 🙂

zkoušelal jsem dělat něco do školy a vůbec mě to neba 😒

Péti, z rudého praporu trenky 😕 😀 😀