Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
12. kvě 2009

Holky, tak jsem to moje mimi šoupla na zahradu a doufám, že tam vydrží alespoň do 5.. ať to tu stihnu uklidit

endlessblue
12. kvě 2009

Kači, těším se na fotečku.... bude to konkurence Dorotčina veledíla???

kremrolka01
12. kvě 2009

ahoj holky, tak jsem se stavila u mudra s pokajděnou plenou páč ráno zasejc byly v kakání dvě žilky červený ☹
tak mám nařízenou dietu, vůbec nic mléčnýho a za tejden kontrola a uvidí se, snad se to zlepší!!!
takže pááápááá čokoládo a sejříčku, caro s mlíkem,... ale co bych pro toho našeho bobánka neudělala, hlavně ať to kurňa zmizí
ahojky Markét, jj s kojením jsou tu teď po tom třetím měsící hodně boje, v lednovkách to taky řádilo
nám kójo zatím taky stačí, byly taky "sušší dny" kdy jsem kojila po hoďce a půl přes den, ale zafungovalo a prsa jsou zase nalitý, teď jedeme v intervalu 2-3 hodiny přes den a v noci kojím po koupání kolem sedmý, usíná kolem devátý, to si ještě před spaním cucne, ale už moc ne a budí se kolem 4-5 a pak v 7, takže zlatý
jinak já už přišla na to, že se mu paradoxně líp usíná když je přes den vyspanej, když přes den nespí nebo jen trhaně po půl hoďkách je večer nevrlej a ne a ne zabrat, teďka poslední dny ho nutím přes den spinkat ve velký posteli a dá i 3 hodiny 😕 pak ještě na chvilku usne v kočárku a večer už to není tak strašný co to bejvalo, sice neusne hned, ale je hodnej a nebrečí a většinou kolem devát je tuhej

pismenko
12. kvě 2009

No já si pořád říkám, že to prostě přejde a jednou se dočkám, že bude spát až do rána a bude to pohoda, ale nemůžu mít všechno hned. jsem hold blbá a moc jsem se rozmsala tím, jak krásně spala, když jí byly ty dva měsíce a te´d to srovnám a šla bych si to hodit 😎

zirafik
12. kvě 2009

ahoja holky, tak sem tu od kadeřnice ... stále 2v1... ale jsem ráda, neb rodit můžeme až po vymalování ve čtvrtek 😀 . Za chvíli jedu s autem na STK, takže se nenudim 😅 ... Ve čtvrtek nebo v pátek mám zas přijít na monitor, tak uvidíme kam se to hne či zas nehne 😀

zirafik
12. kvě 2009

Královno, hoď nohy na stůl a odpočívej ve dne 😉 Všák ono se to srovná 😉

pismenko
12. kvě 2009

Pavli a kde je fotka nějákého předporodního pupenda??

pismenko
12. kvě 2009

No já právě přes den neusnu a ani mě to neba 😔

zirafik
12. kvě 2009

ta bude až zas v sobotu... myslím, že je pořád stejný 🙄 🙄 . Dr. naměřila o 1cm méně, takže žádné velké změny ...

zirafik
12. kvě 2009

To já chrnim občas i odpolko... zachumlám se do deky... čtu časák či na netu (samo, že koníka) a za chvíli vytuhnu... jako třeba včera.. to jsem ani neslyšela sms, co mi došla 😅

lucianas
autor
12. kvě 2009

Ahojky,
tak jsem hned šla mrknout, co naše žirafí květňátko, a koukám, stále se nechce ven. U maminky je asi moc dobře. Ale snad to vyjde a bude to opravdu až v ten čtvrtek. To by bylo opravdu velké štěstí. 😉

tanuki
12. kvě 2009

Markét, a co odstříkávání? Já to UM taky nechtěla, tak jsem jí dokrmovala svým, příp. svým a do toho zamíchaná rýžová krupička (rýžová nemléčná kaše) trochu to pomáhá, ale u nás je to asi už zvyk, nepomáhá nic. hlavně už někdy nepomůže ani prso- dnes v noci taky nějak bulela. ach jo..

valentynka
12. kvě 2009

Tevi,super autosedajda 🙂
my už budem pomalu taky kupovat novou,bo v tom vajíčku už ho ani pořádně neunesu, asi vezmem tu od 9kg už, nebo nevím jestli ještě nepočkáme
ta vložka je super 🙂 🙂
musím to taky omrknout a nechat ušít, jelepší vyčistit vložku než kočár,že ? 🙂

valentynka
12. kvě 2009

kremrolko,určo to hned zítra zmizí, uvidíš.
já taky hned vysadila to caro s mlíkem a jogurty a prostě vůbec mlíko, v té době jsem ho pila hodně a hned druhý den bylo kakání čisté ( no čisté, však víte ) 🙂

valentynka
12. kvě 2009

noo holky, my měli taky zlatý časy se spinkáním až do rána a kojo jen 1x za noc, kde jsou ty časýýýýýýýýýýýý 😠 😠 😠 😀

Filda si žádá prso nepřetržitě po 2 hodincáh i v oci, někdy vydrží v noci i 3 hodky max. 1x 4 hodinky, to ho ošálím dudlíkem.
už jsme ty prsa měla pěkně rozcumlaný

valentynka
12. kvě 2009

žirafí,udělej fotku raději každé ráno,at pak máš foto poslendího pupíka, víš ??

myslím,že ten páteční monitor už nebude,tkaž foto opravdu nenechávej na sobotu juu?

kremrolka01
12. kvě 2009

val snad jo, ale vidíš, člověk si říká že přeci žádný mlíko ani moc nejí a pak jsem přišla domů a zjistila jsem že nemám do čeho kousnout páč v lednici samý mlíko - máslo, jogurty, sýry mazací, plátkový..., v baru čokoláda, čoko sušenky...

odpo u nás byla paní se stavebkem, páč mi končí smlouva tak pořešit co s tím, tak jsem rovnou Kubovi jedno založila, pěkně jsem ho dala zase spinkat do velký postele než přišla a spinkal od dvou až do půl pátý

kremrolka01
12. kvě 2009

Pavlí jen to všechno pěkně vyřiď dokud můžeš pak se pár týdnů z domu nehneš nebo aspoň ne bez mimíska a to se špatně vyřizuje, i když já taky jela na sociálku něco kvůli zaměstnancům kontrolovat bylo Kubovi měsíc a prdla jsem ho tam paní přímo na psací stů 😀, aspoň mě nezdržovala a byly jsme rychle hotoví 🙂

valentynka
12. kvě 2009

kremrolko,my taky chceme pro filípka stavebko.
už mi skončilo pře 1 1/2 rokem stavebko,ale jede mi dál a mám pořád ty staré výhody-5let a podpora 4500t. takže opět dám následnou smlouvu a to pro filípka,máme doma nějkaé penízky co jsme dostali k jeho narození+porodný a hodíme to tam.

noo pěkně spinkal,aby se mu to v té velké posteli nezalíbilo natolik,že ti nebude spinkat v postýlce.
já ted dala filípka do postýlky,tak si dá svého obvyklého dvacijáše

valentynka
12. kvě 2009

jinak jsem byla s Filípkem na posledním očkování,tentokrát zabrekl,bo chtěl spinkat a byl mrzutý a do toho tohle píchnutí ☹
noo a naše váha je ?? hádejte ??

7160 G 🙂 jsme čekal,aže bude mít 7,70.
nabral za měsíc jen 600g

kremrolka01
12. kvě 2009

val tak to jsme vás už předběhli 😝 😉 doktor si dneska Kubu převážil a 7370 g 😎

no říkám si že přes den to nevadí to spaní ve velké posteli, říkají že je dokonce dobré oddělovat denní spaní od nočního, když byl menší tak jsem ho takhle přes den dávala do koše, nikdy ne do postýlky, ale tam už je mu těsno, v té velké posteli se krásně rozvalí, ale zase nevím kam ho budu dávat až se bude překulovat aby mi nespadnul, na noc jedině do postýlky, to bych se s ním nevyspala 😉

kremrolka01
12. kvě 2009

val mně právě taky jede už sedmý rok, akorát jsem si dala nižší cílovou částku, tak už končím, páč zvýšot se to neoplatí, to bych přišla o úroky zpětně

valentynka
12. kvě 2009

KREMROLKO,JÉÉJDA, TO UŽ MÁ Jakoubek tolik ??? ( sorry caps)

nojá mám cílovou částku240tis. takže taky už budu končit,ale mám pořád tu za starých podmínek, bo jsme si na tu první udělala tuhle následnou a to pořád platí ty podmínky jako u první. tkaže ted kdybych s dala opět následnou na tuhle druhou,tak opět byhc měla mít stejné podmínky,což je doba spoření 5let a státní pdopora 4500 při měsíčním placneí 1500,ale musím za tou paní dojít a nějak se k tomu furt nemám

zajdla
12. kvě 2009

Ahojky.

Tak se tady ještě nerodí. 😀

My si chceme taky teď dát další stavebko.Už se nám snížily úvěry,tak to zvládnem.

Dneska jsem byla nakoupit v Hodoníně kosmetiku.Nechala jsem tam 600 a to ještě nemám zdaleka všechno. ☹ Ale udělala jsem si radost a koupila si potištěné plínky.U Lucinky jsem měla jednu modrou,tak teď jsem koupila 2 růžové. 😀 Lucince jsem koupila šusťákovku do školky růžovou.Moc se jí líbila.Hned si ji chtěla obléct.

Pěkně vám ty dětičky přibírají.To já neznám. ☹Snad to bude teď s Lindou lepší s tím papáním.

kremrolka01
12. kvě 2009

jj je to puclík 😀

val já myslím že to právě nejde, že jakmile s tou smlouvou něco uděláš tak prostě najíždíš na nové podmínky, jako bylo by samozřejmě supr, ale o týhle možnosti nemluvila, já jí teda ještě nechala běžet tu starou s těma výhodnějšíma podmínkama, ještě rok můžu, ale právě říkala, že buďto založit novou, resp. následnou ale s novýma podmínkama nebo zvýšit cílovou částku, ale zas přijdu o úroky protože ty se přepočítají už podle těch nižších i za těch 7 let nazpátek 😠 tak mi pak dej vědět jak jste to vykoumali, bylo by to fajn, ale fakt nevím, jsem tam kde jsem byla, ale aspoň jsme to založili Kubíkovi tak zkrátka nepřišla když už se mnou neudělala kšeft 😀

valentynka
12. kvě 2009

no mojí mamče právě řekli,že to jde.
samozřejmě se na to zeptám,bylo by to super,ale když to nepůjde,tak holt pojedem podle nových podmínek

holkýý kde je paviska ,nemo?

ahoj zajdi, jojo kosmetika, to pak lítaj prachy,to je hrůůůza

janda79
12. kvě 2009

ahoj holky, tak hlásím, že už máme odrozeno, ale bohužel, opět císařem. máme šest kousků, původně sedm, ale to je fuk, matka je ok, dvě slečny a čtyři chlapi taky. byla to ale noc....spala jsem v noci hodinu, takže jsem pak v poledne padala na hubu. ještě štěstí, že mamka bydlí kousek, tak jsem jí zavolala, když jsem vezla Emču k veterináři a byla tu až do odpoledne. kdybyste viděli ty bobísky, jak jsou nádherní!!! 😵

jitousek
13. kvě 2009

dobré ránko tak my už strašíme od 5h opět velké vypravování a následně hraní si pod kolotočem a pobroukávání a teď už zase spíme asi tak na půl hoďky 😵 já se jdu natáhnout na gauč jsem zase nějak přejetá kojo v noci opět 1h a půl páté 😎 a to jsme včera usnuli až v deset a musela jsem uvařit 100váka sunaru jinak by neusnul vůbec 😉 to si sosal ode mě asi 4x a vždy u toho byl strašnej smích a povidání já nevím co se to teď ten kluk naučil místo aby jedl tak mě vypravuje culí se na mě jako šibal a prostě je kouzelnej ale mocse nenají a pak vyvádí že nemůže usnout a finiš je vždy flaška která ho zaručeně utahá 😵 😵 😵 😵

pismenko
13. kvě 2009

Ahoj holky, tak já už nevím co se to u nás děje. Spát šla normálně po 19:00 hodině, byla tuhá prakicky hned. ve 23.00 konec, rykot takže kojení a postýlka. Ovšem pak to teprve začlo. Prdy jak z kanonu a ve finále známý hrčící zvuk. To už bylo kolem půlnoci.Takže jsem ji přebalila, což byla velká událost a legrace.Pak šup do postýlky, ovšem v 01:00 opět brekot, takže další kojení. Vrtěla a mrněla asi do 1:45 a ve 3 byla opět vzhůru a pak ve 4 a před 06:00. takže já mám dneska naspáno asi kolem 4hodin a nevím, jak se to teda bude vyvíjet dál. celou noc byla nevrlá, ubulená, prtivná, tak já nevím, jetli ty zuby, ale něják to nevypadá, že by se ji tam něco dělo.Teplotu nemá.

tak co mám teda dělat 😖 😖 ??

jitousek
13. kvě 2009

Markééét vydržaaaať nic jiného asi na to nebude jelikoš naše dětičky procházejí růstovím zvratem a to je šílenej záhul všechny ty proměny a změny 😎 😵 😵

můžou to bejt zuby může to bejt bříško ale i jak rostou kosti těžko říct 😒

já taky padám na hubu teď jsem usnula na 20 minut Míša sice ještě spí jenže vrtí sebou převaluje se padá mu dudák tak že je po mém spaní můžu tak akorát sedět u poče a strkat mu dudák ale ne ležet a odpočívat jelikoš bych co chvíli mohla vztávat a na to se teda můžu vybodnout ☹ 😠 😠 😠 😵 😵 😵