Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
10. čer 2009

Veru a to ji tam budeš zařizovat plavčo, když se budete stěhovat??

endlessblue
10. čer 2009

No... blokace plavání stojí 200,-. a jestli manža nesežene práci jinde, tak zůstaneme na Olomoucku,.. zatím v bytečku .. než se prodá náš vlastní byt a pak bychom kupovali teprva nemovitost. Jestli se ta firma bude pytlíkovat špatně, tak se odsud odstěhujeme a propadnou mi ty 200,-.... takže asi tak.. všechno je zatím ve hvězdách. To je představa, že nevím, kde budu za 2 měsíce bydlet 😕

christla
10. čer 2009

Dobré ráno!
Tak jsem taky tu. Malá se chruje v postýlce, nějak zase nemůže zabat, tak asi vyrazíme ven. Teda až za nějakou chvíli, abych nebla jak exot venku. 😅
Pavlí, nám v porodnici taky nic neřekli. Nejlepší bylo, že když jsem se na něco zeptala, každá sestra mi řekla něco jinýho a to mě potom fkt už točilo. Každá mi ukázala jinou polohu, jak malou krmit a tak. Jak balit látkovky mi ukázala sestra ž na první prohlídce u pediatra.
Jinak manžel byl včera doma, ale stejně seděl u poče a dělal nějaké plány, takže stejné jako kdyby doma nebyl.... 🙄 V sobotu ale oravd odjíždí, takže asi řeknu mámě, aby přijela spoň ona, abych nebyla sama. Taky malou pohlídá, pohoupe, případně uspí, ale jak píšeš, je celý den pryč.... 😒

lucianas
autor
10. čer 2009

Ahoj,
nové zprávičky:

maova • 25tt • Včera ve 22:11

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj holky, dneska jdu jen na skok nahlásit dnešní den a jdeme k telce odpočívat Už se těšíme, že se přitulíme a jsme konečně spolu doma

Matyášek je stabilizovaný, ale máme další problém , který se sice zdá být maličký, ale není. Jak nemá ještě dostatečně vyvinutou kůži, tak mu začíná praskat. Nejdřív měl jen tu pusinku a nosánek, teď už má prý popraskané i bříško a hrozí další infekce. Musíme doufat, že se mu to nebude zhoršovat a brzy začne hojit. Ve čtvrtek mu budou dělat znovu rentgen bříška a budou to ukazovat chirurgům, aby se k tomu vyjádřili. Jinak je to bojovníček, moc se snaží.
Dneska mě hned dopoledne rozhodila sestřička, která je tam jediná taková protivná a zrovna se hodně často stará o Matýska. Přinesla jsem tam mlíko a ona řekla, že je to zbytečný, ať ho tam nenosím, že mu ho stejně nedávají a ať odstříkávám a vyhazuju to a když jsem se zeptala, jestli nám pak teda řeknou, kdy ho začít nosit, tak se zatvářila, jako, že to ani nebude Přitom včera sestřička říkala, že mu jde to mlíčko dát do mrazáku. A o tři hodinky pozděj zase doktor, že to nevypadá úplně nejlíp ... . Ale přiznávám, že doma je teď líp, tak nějak klidnějc, na Matýska moc myslíme a zítra za ním zase pojedeme.

A zašli jsme si na večeři, takže to bylo moc příjemný. Odpoledne jsme byli na zahradě, natrhali si třešně, takový fajn den.

maova • 25tt • Včera ve 22:57

Která pravidla porušuje: | Zruš Moc děkujeme holky Ta sestra je prý ve své práci výborná, takže to je na jednu stranu určitě dobře, že má Matyáška často na starost, ale jinak je hrozná. Už si na ní prý hodně lidí stěžovalo. Ale s tím nic nenadělám, jenom jsem to dneska obrečela, že je to asi jediné, co můžu pro Matýska dělat a ona to takhle pokazí. Ještě jsem pak čekala na laktační sestřičku, tak ta mi donesla dvě lahvičky a poradila, jak mlíčko zamrazovat a říkala, že je to důležíté, že pro něj jsou tam právě vitamíny a kdybych pak měl mlíka hodně, tak tohle klidně vylejeme, ale kdyby ne, tak se mu bude určitě hodit. Tak dneska jsem testovala odsávačku, ještě zítra pořídíme sterilizátor a začnu zamrazovat.

Přejeme všem krásnou dobrou noc a všem konikovkám moc děkujeme!

lucianas
autor
10. čer 2009

U nás taky prší, ale doufám,ž e to přestane. Vyrážím do víru velkoměsta na ten utz, a v dešti se mi moc nikde chodit nechce. I když jedu autem, ale přeci jen kousek pěšky se musí. Pak jsem si chtěla dát srazík s mamkou a neteří, ale nevím, jestli pojedou, když je tak škaredě.

pismenko
10. čer 2009

chjo, mě je z toho tak úzko 😔

lucianas
autor
10. čer 2009

Markét, to mě taky. Hlavně musíme věřit, že to zvládnou!!!

zajdla
10. čer 2009

Tak snad se Matýskovi všechno brzo urovná.Je to velký bojovník a věřím,že to zvládne.

nemo1985
10. čer 2009

Ahojky holky.

Je to móc smutné s malým Matýskem, snad bude vše ok ☹

Lucí...... budu na UTZ držet palečky.

U nás už ted ráno je dusno, na dnešek hlasí teploučko.

Já včera s malým byla na tom krevním obrazu, odebírali nám

krev s prstíčku, Luky byl statečný a a ni nezafňukal 🙂

Pro výsledky ještě včera jsem šla, a dnes je jdu dr. odnést.

Máme méně hemoglobinu, tak uvidíme co nám dr. řekne no ☹

endlessblue
10. čer 2009

Já jsem asi blbec... ale na Maovu si vůbec nepamatuju 😕 😕 😕 ... nicméně držím Matýskovi moc moc palečky... asi by mě švihlo, jak se objevujou další a další problémy ☹ ... jsem hrozná, ale já to radši nebudu číst.. páč mě vždycky přepadne taková hrůza.. co se může stát...a celý den pak na to myslím

zuzanka26
10. čer 2009

AHoj holky,

no Luci koukám jak ti letí ty týdny!
Chudáček Matýsek, taky u toho vždycky békám. Když si vezmu, že jsem si někdy na něco stěžovala, že se nevyspím apod. To je úplnej prd oproti takovým starostem co zažívají oni. Ale věřím, že to zvládnou, ty první týdny jsou hrozný.

Já když jsem rodila císařem, tak jsem to byla já, koho nechtěli pustit z nemocnice, měla jsem horečky, Sárinka už byla dávno propuštěná 😉

pismenko
10. čer 2009

Dorča má dneska svůj den 🙄 🙄 Já nevím, jestli ji zase netrápí ty zoubky,pláče, pěstičky v papuli.Jsem ji chtěla dát do kočáru a chytla takový hysterák, že jsem ji musela půl hodiny chovat 😝 .te´d jsem ji dala do popstýlky, muchlá se s polštářkem a je klid.měla by usnout, ale nevím nevím 😕 😒

Luci, taky držím palečky, večer čekáme hlášení kolik vážíte a měříte 😉

zajdla
10. čer 2009

Tady leje jak z konve.To se jim ten výlet moc nevydařil.Bude určitě celá promáčená.Snad budou mít učitelky rozum a nebudou s nima moc cárat po venku. ☹

zajdla
10. čer 2009

Jj zoubky,ty dávají dětičkám zabrat. ☹

Luci držíme pěstičky.Bude to ta holka. 😉

pismenko
10. čer 2009

Jsem musela sežrat tatranku abych se uklidnila 😀 😀 😀

zajdi no to je pytel, ale ty děti to tak neprožívají a třeba se to ještě vybere 😉

zuzanka26
10. čer 2009

mě už teď spí hodinu 😕 ach jo, kdyby tak radši spala o hodinu déle v noci 😠

zuzanka26
10. čer 2009

taky myslím, že Luci je na holku 😉

zuzanka26
10. čer 2009

MArkét mňam tatranku bych si taky dala, ale mám tady prd.... já jsem teď rozmačkala banán a čekám, až se myška vzbudí

endlessblue
10. čer 2009

néé.. Luci bude mít chlapáákááá 😀

Jinak..právě jsem spálila koláč 😠 😠 😠 😠 😠 ☹ Holky,já kvůli tomu i bulela..chjo... malá plakala,, tak jsem jí chovala a hotovo!!!!!!!!!! ☹

zuzanka26
10. čer 2009

no jo, ať žijou hormony Endy, ale to zamrzí to je jasný..... 😢

Se mnou to taky mlátí furt, někdy si říkám, že bych už měla přestat kojit, aby mě to tak nebralo 😕

zajdla
10. čer 2009

Endi bude na krásu.Já každou chvilku taky něco spálím.A to ještě není Linda na světě. 😉 To pak bude u nás hořet pořád.

zajdla
10. čer 2009

Tak jdu něco dělat,protože za chvilku zase valím pro Lucinku do školky.

lucianas
autor
10. čer 2009

Peti, ahoj. Děkuji za palečky. ... jsem zvědavá, co vám na ten hemoglobin řekne. Snad to nebude nic vážného, a brzy se to srovná.

Zuzi, docela letí. Ale už se těším, až tam bude tak 38tt, to mi nebude vadit, když by mimi přišlo na svět. Ty dva týdny by už nevadily, když by se narodilo dřív. Ale jak u té Maovy, to bych asi já nezvládla.

Markét, každopádně přijdu říct, co a jak.

Zajdli, díky moc za pěstičky. A taky za tip. Si začnu dělat nějaký přehled asi už. 😉 😅

zuzanka26
10. čer 2009

Luci snaž se na to takhle nemyslet, bohužel se to stává a člověk to neovlivní, ale to je prostě příroda i když je to krutý....
😢

uvidíš, týdny poletí a nakonec si budeš říkat už abych porodila... 😅

lucianas
autor
10. čer 2009

Zuzi, Endy, díky za tipy. Už napsané na papírku. 😉

Zuzi, jsi mi udělala chuť na nějaké ovoce. Si půjdu vzít taky banán.

Endy, to je mi líto, že se ti koláč nepovedl. Tak zkus pokus číslo dvě. Snad se povede.

Zajdli, ať ti to jde od ruky!!!

lucianas
autor
10. čer 2009

Zuzi, snažím se. Ale jak píšeš, přeci jen se to stává a člověk to neovlivní. Ale věřím, že to zvládneme udržet až do konce a na přelomu říjnu a listopadu se dočkáme. 😉

zuzanka26
10. čer 2009

já tady krmím tím banánkem, je to roztomilý. sní fakt všechno co jí dám

pismenko
10. čer 2009

Tak už spí, nakonec vyhrál kočár..uuufffff 😝 😝 😝 Snad aspoň hodinu dá, nebo bude protivná ještě víc 🙄

endlessblue
10. čer 2009

markét... julča je dnes taky mrzout 😕

valentynka
10. čer 2009

ahooj holky,
tak včera už jsme to večer nestihla se na vás kouknout, přijeli jsme od mamči večer v 7 a zašli jsme s manžou na zahrádku na pivčo malé, filípek spinkal,tak aby se prochrupnul a najendou bylo 8,když jsme byli doma,.

nicméně, jsem mu včera odstříkala 110ml mlíčka a večer byla kašička a spinkal až do 4 do rána, no balada 🙂 a pak kojo v 7 🙂

jdu vás dočíst, snad toho nebude moc