Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
10. čer 2009

Luci, zbytečně se nenervuj, snaž se být v klidu už kvůli prckovi.Určitě bude všechno v pořádku.Budeme taky moc moc držet palečky 😉 😉

tevina
10. čer 2009

Nemíku to je fajn,budete kapat a do roka se to určitě srovná 🙂

Luci určitě to příště bude v pořádku,držím palce 😉

Zajdi děkujeme za zprávičky o Majdulce 🙂

Holky normálně jsem asi včera píchla kolo i kočárku a až dneska mi ušlo úplně,když jsem byla nakoupit,málem jsme nedojeli domu,kočárek byl úplně nahnutej na stranu a převracel se.Duše už je zalepená,tak snad vydrží.
Jo a adámek mi dneska když se v poledne probudil normálně strhnul celej závěs v ložnici.Mám tam jen takový blbý žabky od ťongů a ty moc nedržej.

zajdla
10. čer 2009

Luci to bude v pořádku,uvidíš.Buď v klídečku.Mimi potřebuje taky klid. 😉 Za 14 dní budou výsledky OK.Uvidíš. 😉 Pak si budeš říkat,že ses zbytečně 14 dní nervovala.

Tevi to znám defekt.Od té doby mám doma jednu náhradní dušu schovanou. 😀

zajdla
11. čer 2009

Ahojky pěkné ráno.

My jdeme konečně dneska na to očkování.To bude řev.Hlavně ať už to má za sebou.Do 6 týdnů musíme stihnout ještě doočkovat žloutenku. ☹

endlessblue
11. čer 2009

Hola hoj 🙂

pismenko
11. čer 2009

Zdaréééééééééééééc 🙂 🙂

já nestíhám, sluní tady o 106,tak jsem vyslíkla peřiny, už peru, snídám, starám se o dítě, kojím, čumím na netu na VéKáVéčka...takže toho stíhám vlastně docela dost 😀 😀 😝 😝 no a ještě chci odjet 10:47 do bruntálu, tak si musím máknout

pismenko
11. čer 2009

Veru,tak co ten tvůj vydařený den včera??

endlessblue
11. čer 2009

Dobrý ránko.. no můj den snad ani nebudu popisovat.. něco víte něco ne... takže ve skratce. spálená buchta, řvoucí dítě, hlava umytá omylem tekutým mýdlem, rozbitej hrnek,řvoucí dítě, nemožnost složit kočár do auta... po mém hysterickém výstupu jsem ho složila a zase se mi zašprajcnul v kufru a nemohla jsem ho v Olmíku vyndat, řvoucí dítě, tetanovka do zadku, zmrzlina na tričku, a... pro změnu řvoucí dítě 😕 takže tak 😠 😠 😠 😝 😉

endlessblue
11. čer 2009

Jinak my odjíždíme v 9 na to prostřelení ušiček.. takže mě řvoucí dítě nemine ani dneska 😀

Jo a navíc jsem až do zítřka do večera sama doma... manža dělá s tátou nějakej krb.. a pak zase v sobotu odjede na kola a vrátí se v neděli.. začínám toho mít dost!!!... takže Chris.. úplně chápu jak se cítíš

endlessblue
11. čer 2009

kriste.....Zkratce... jsem tatar... 😕

zajdla
11. čer 2009

Endi tak tomu se říká den blbec. 😀

S těma chlapama plně chápu.To je jak ten můj muž,když nepochopil,že bych chtěla,aby byl jeden den doma.Přijel ve čtvrtek v noci,v pátek jel pomoct švagrovi na barák a v sobotu jel chlastat do neděle odpoledne.A v pondělí zase vyrážel směr Praha.Taky si ho člověk užil. 😠

zajdla
11. čer 2009

JInak já mám diskotéku v břichu. 😀

Endi pak hoď fotečku malé,ať vidíme,jak jí ty naušničky sluší. 😉

nemo1985
11. čer 2009

Dobré ránko

Tak dnes Luky vydržel spinkat do 8h, protože je venku zataženo a prší.

Luky mi śpinkal po té kašičce do 1h, pak jsem prso dala a spinkal do 5h 🙂

Dnes chci nějakou buchtu upéct

nemo1985
11. čer 2009

Endy....... tak to jsi měla teda špatný den včera vid 😒

nemo1985
11. čer 2009

Jinak jsem ted zkoukla Julinky album......... no nádherné fotečky 🙂

Ta má těch vlásků a ty kukadlo, moc krásné fotečky 🙂 🙂 🙂 🙂

lucianas
autor
11. čer 2009

Ahoj,

Chris, tak to chápu, že to naštve. A zvlášť, když ti řeknou, že to tam mají od začátku dubna a ještě to nemají ani zaevidovaný. Čím ale platit různé poplatky a tak, to ti nikdo neřekne. Tak držím palečky, ať už je co nejdřív dostaneš, ty penízky.

Kači, díky, jsi moc hodná. Máš pravdu. V hlavě mi to leží teda pořád. I když nevím proč. Pořád jsem v normě, pod horní hranicí. Ale přeci jen, člověk má strach. 😒

lucianas
autor
11. čer 2009

Peti, Markét, Tevi, Zajdli, díky, jste všechny moc hodné, a my vám za to moc děkujeme, že na nás tak myslíte a že nám budete držet palečky!!!

Tevi, tak aspoň, že jste nějak dorazili domů, i když v takovém stavu. A co kolečko, sehnala jsi v pohodě, na kočárek?

Endy, tak to jsi opravdu měla den D. Docela síla, co se ti vše stalo. Doufám, že ten dnešní den bude mnohem úspěšnější!!! ... a hodně trpělivosti při dávání náušniček.

Peti, spinká ti opravdu úžasně!!! Taky doufám, že to mimi naše bude takové hodné!!!

S těma chlapama je to složitý, jak tak pozoruji. Jsem zvědavá, kam bude vyrážet můj manžel, jak budeme mít našeho broučka doma. Snad bude víc doma, než někde pryč. Teda, nepočítám práci, že!

tevina
11. čer 2009

Ahoj holky,

tak Tomík jde dneska po obědě domů ze školky a jdeme na kontrolu na ušní,tak jsem zvědavá.
Adámek spinká,tak ho musím za chvilku vzbudit.

Luci já nekupovala nový kolo,koupila jsem sadu na lepení prasklých duší u kol,stálo to 26,- a snad to bude držet.Za tomíka jsme taky lepili duši a vydržela.A včera mi dokonce poradila jedna známá,že když píchnu a někde poblíž bude obchod kde prodávají kola tak mi to tam hned na počkání zalepí.

Endy teda tvoje "pro změnu řvoucí dítě" mě docela pobavilo,i když věřím že tobě moc do smíchu nebylo.

tevina
11. čer 2009

Luci zkoukla jsem fotečky,mimi tam krásně vidět obličej a podle mně je to kluk jako buk 🙂

zirafik
11. čer 2009

Chris, Endy, Zajdi přidávám se do klubu nasratých manželek 😠 ... manžílek se víkendu také nevzdá, takže jede od pátku do soboty na nějakej srazík klubu.... 🙄 🙄 ... prachů to bude stát, jede si sám autem asi 150km a my ať se tu třeba poprdláme. 😖 .. no, pojedu asi našim... 😒

Lucí, hlavně že jsi ještě v normě 😉 ... hraniční hodnoty jsou hraniční, je to spočítanej nějakej blbej matematickej průměr... jdu kouknout na fota 😵

zirafik
11. čer 2009

Luci, taky tipuju klučíka 😵 ... jo a máš krásnoučký bříško 😵

lucianas
autor
11. čer 2009

Tevi, tak to je taky dobrý řešení. Hlavně levný. Tak snad to bude držet dlouho!!! ... A díky za pochvaulu foteček a za tip, hned si tě píšu do tabulky. Až tam bude více tipů, dám ji taky do alba, jen tak pro zajímavost. 😉

Žirafík, taky se to snažím říkat. Jsme v normě, tak to je hlavní. Jen aby to nebylo pak horší, aby když už, tak to zůstalo, jak to je. Nebo se raději i zmenšilo. Díky i tobě za tip a za pochvalu. 😉 🙂

nemo1985
11. čer 2009

Lucí........ to bude dobré , uvidíš. Snaž se na to nemyslet, i když ono to nejde vid.

Jinak fotečky z UTZ pěkné, řekla bych také chlapeček 🙂

Ted nám tu sluníčko vykouklo.

Malej řádí s hračkama

zirafik
11. čer 2009

za chvíli jedu kámošce, půjčí mi dečku na kyčle... tak do toho budu malou na noc dávat ... je to asi lepší než ty 3 plíny 🙄 . Stejně je v tom naducalá, až je mi jí líto ☹ .

Dneska ťuk, ťuk zatím hodňoučká... kojili jsme 23,00 : 5:00 : 8:30 😵 ... Mám pocit, že nám zabírá ten Sabík...dávám 3x denně 5 kapek, dle receptu dr. a malá ho miluje, mlaská jak koťátko 😵 😅

lucianas
autor
11. čer 2009

Peti, přesně tak. Moc to nejde, nemyslet na to. Ale je to i tím, že je to prostě fakt tak živé, tak čerstvé. ale nějak si vážně říkám, že to bude ok. ... díky za pochvalu foteček, a hlavně za tip, už jsi v tabulce.

Taky nám tu trošku vykukuje sluníčko. Ale mohlo by vážně už přijít to léto, chybí mi krásné počasí!!

Žirafík, tak snad dečka zabere. Taky si myslím, že je rozumnější, než na manou dávat plno plen. ... máš opravdu zlatíčko hodný, tak ať jí to co nejdéle vydrží!!!

endlessblue
11. čer 2009

Ahoj kočky.. až to tu zpacifkuju, napíšu zážitky z naušniček 😉

zirafik
11. čer 2009

holky, tady hroznej blázinec.... černá buřina 😖

zirafik
11. čer 2009

tak zatím nemůžeme jet... 😒

endy... zpacifikuj a piš 😉

lucianas
autor
11. čer 2009

Žirafík, tak bouřku teda fakt nezávidím, tady se začíná opravdu vyjasňovat

Endy, tak to už se těšíme. Hlavně na fotečku.

nemo1985
11. čer 2009

Tak já už mám v troubě buchtu, udělala jsem s broskvemi a tvarohem.

Zase se tu ted pěkně zatáhlo, to bude slejvák, hrůza s tím počasím už 😠