Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
24. čer 2009

ahoj holky,

zajdi, tu podložku co máš z Ikei na přebalování,tak ut mám taky. Koupila mi jí tam ségra a docela včas, bo jsme si už chtěla objednat zrovna taky podložku.
jsme s ní spokojená, je měkká.
Dám na ní vždy plínu a když se filípek počůrá,tak aspon není nic pročůrané a plínu vyperu a je to.

tak a jdu dočítat 🙂

kremrolka01
24. čer 2009

Zuzi tak snad jak psala tanu ta šestá nemoc a už je na ústupu, je ale divný že to ani doktorka nepoznala 😕

přidala jsem nové fotky teďka z Prahy

nemo1985
24. čer 2009

Já jsem ti ted kavčo udělala, abych se zahřála, je chladno v bytě. 😠

Val......... docela dost toho máš na dočtení, tady to dnes jede 😉

zuzanka26
24. čer 2009

Ju Kremrolko, jsou moc hezký, toje Kubík blonďáček 🙂

Doktorka říkala, že ta vyrážka na to nevypadá, ale že to bude něco takovýho, v pátek budou výsledky výtěru.

kremrolka01
24. čer 2009

zuzi jj blonďáček s modrýma očima a my oba jsme hnědooký hnědovlasý 😀 ale brácha byl taky blonďák a teď je tmavej
tak snad bude výtěr v pořádku

zuzanka26
24. čer 2009

že jo, dneska je tady chladněji. Teda u nás v bytě pořád 23 stupňů, ale minulé dny se to vyhřálo sluníčkem a vydrží to.

kremrolka01
24. čer 2009

no tady u našich je hrozná klendra, bydlí v přízemí a ještě jak barák zateplili tak se to nemá jak ohřát
chodíme tu nabalený jak v zimě

nemo1985
24. čer 2009

Kremrolko..........hezké fotečky Kubíčka.

No Luky taky úplně modré oči, vlasky světle hnědé. Oči a vlasy po nás nemá 😀

zuzanka26
24. čer 2009

u nás oči tak nějak hnědo zeleno šedý, ještě to není úplně dobarvený a vlásky tmavý, ale příjde mi, že podobná není nikomu 😒

kremrolka01
24. čer 2009

mně teda Sárinka podle fotek přijde celej taťka 🙂

zuzanka26
24. čer 2009

Jo jo Kremrol, tak to na začátku bylo, ale teď už mi to tak nepříjde. MM má hodně úzký oči, to ona ne (naštěstí).
U vás je to taky hezky namíchaný, ale tebe v něm taky vidím. 😉

nemo1985
24. čer 2009

Sárinka bych řekla že je to Tobě, moc hezká holčička 🙂

zajdla
24. čer 2009

Tak kopr je zpracovaný.KOnečně.Moc se mi do toho nechtělo.Naštěstí,už to je. 😀 😀

zirafik
24. čer 2009

ahoja holky, tak jsem úplně vyflusaná.... 😝 ... dítě vůbec nespí... vypadá to na ten růstový spurt nebo co 🙄 🙄 ... za posledních 24hodin spala.... včera odpol. 45min v kočárku, pak 30 min.doma, v noci 1,30 do 4hod. pak od 5 do 8hod.... přebaleno, nakrmeno... jedla půl hodinou a stejně řve a řve 😖 .... chvíli se utěšila když jsem jí houpala na hopsacím míči, ale spát to ne... furt oči jak hrachy 🙄 🙄 . Je vedle v postýlce a já nemám síly tam jít.... řev jak kráva 🙄 🙄

zirafik
24. čer 2009

a to prej trvá vždy tejden tenhle, blbej růstovej spurt 🙄 , to nevydržííííííííííííííííííííííííííííííím 🙄 🙄 🙄 ....

zirafik
24. čer 2009

manža příjde večer.... včera si jí vzal... já si šla v 1 lehnout, neb už jsem byla úplně vyřízená 😝 ... tak ani nevim kdy šel chudák spát... sem je neslyšela, spala jsem jak zabitá 🙄 🙄

zirafik
24. čer 2009

a sme zas u kozy ..... řev se nedal vydržet 😖

tevina
24. čer 2009

janocka • 12. jún 2009 o 15:10
Temy nad 10 tis. prispevkov uz nie je nutne zamykat a vytvarat si dalsie pokracovania, takze uz nam nemusite pisat, ze chcete temu zamknut z dovodu, ze ma vela prispevkov.

jdu vás dočíst 🙂

zajdla
24. čer 2009

Žirafíku,tak snad to brzo přejde ten spurtík. ☹

Tak jsme se zastavili s Luckou po školce na zmrzku.Měli čokoládovou.Pěkně tekla,tak musím komplet celou Lucku oprat. 😠 Bunda,halenka,rifle.Prostě vše.Ach jo.Už na ni nepůjde.Pořád jim teče.Nejde jim to pořádně namrazit.Ach jo. ☹

pismenko
24. čer 2009

Jsme doma, jsem nadšená..je to tam hozký hezký, čistý, všechno nový, barevný...BOMBA..už se těším na září.Budeme chodit každé úterý 😵 😵

zajdla
24. čer 2009

Tak to je dobře.Uvidíš,že se to bude Dorotce moc líbit. 😉

nemo1985
24. čer 2009

Tak holky, já jsem si ted hlavu umyla a vyfoukala.

Čekám na manžu až dorazí domů a chci zajet do tesca.

Malej se najedl a spinká v postýlce.

Stále tu prší a je pěkná tma.

žirafíku.......... snad Kristýnka brzy Ti usne. 😒 . Musíš být hrozně unavený teda

nemo1985
24. čer 2009

Markét............ tak to je super, že se vám tam moc líbilo, a plavčo bude určitě SUPER 🙂

pismenko
24. čer 2009

já jsem taky to zvířátko uspala v kočárku, od rána nespala, tak by zase přetažená 😝

nemo1985
24. čer 2009

Já malého taky dávám do kočárku, když mi třeba v postylce nechce spinkat, tak ho uhoupe a hned spinká. 🙂

zuzanka26
24. čer 2009

Tak já jsem teď udělala Sárinkce banánový mlíčko, to jí teda moc chutnalo. Zítra zkusím uvařit takovou polévku z kuřete a kořen. zeleniny.

valentynka
24. čer 2009

hojky hoj 🙂

kremrolko, to je teda Kubíček pašák 🙂 ale snad to pak vyběhá 🙂
Jinak pěkný fotečky a já tam vidím podobu na tatínka🙂

Filíepk mě spinkal dopo 2 hodiny a ted už spinká půl hodky.
byla tu mamča, tak jsem mu uvařila mrkvičku a rozmixovala,ale asi néé dostatečně na jemno, tak mu to zase až tak nešmakovalo, něco snědl,ale zvedal se u kufr, tkaže pak trošku vyblinkal.
pokračovat budeme zítra.

pak jsme mu udělala před kojením mrkvičkovou š´távu a ta mu chutná, ještě jsme nechala trošku na potom pár lžiček.

markté, super, že se líbilo, hned se budeš mtí na co těšit, když vždy vyrazíte 🙂
já už zkouším filípka polévat hlavikču vodou,že mu to teče přes obličej a hezky to zvládá a hlavěn se mu pak uvolní rýma, tak dobře odsajem a rýma už je pomlau na ústupu.

u nás pořád zima a prší a to hlsáili polojasno ☹
jsme vytáhla do obýváku topítko a dopo jsme si přitopili.
to jsem ještě nezažila na konci června topit 😠 😠 😠 😠 😠

zirafik
24. čer 2009

tak jsem musela s malou ven... hnusně, ale čistej vzduch ... ale jen co jsme doma zastavili, tak řev a rychle pro změnu ke koze 🙄 🙄 ... já se snad na tu flašku i těšim 🙄 ...

valentynka
24. čer 2009

pavlí vydrž !!!!!!!!!!!!!!

třeba jí něco trápí ☹ a koza jí od toho pomlže zapomenout 😕

zirafik
24. čer 2009

Val, nokdyby to mělo mít dlouhý trvání, tak asi padnu na hubu 😝 . myslím, že je to ten růstový spurt 🙄 🙄