Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
26. čer 2009

jj, taky dáváme rourku a v porodce teploměr... to se to pak kadí 😎

zirafik
26. čer 2009

ten majkl se prej furt něčím dopoval 😒

lucianas
autor
26. čer 2009

Ahojky,

zprávička o M. Jacksonovi mě tady dost překvapila. Nejdřív jsem si musela přečíst článek, než jsem šla sem. Docela vážně šok. No jo, hold to má taky za sebou.

Já byla dnes na kontrole u gyndr. Opět vše v pořádku. Sestřička mě objednala na cukr (oGTT), jdu v úterý. Není to moc brzy 23+0tt? Má se to dělat mezi 24 - 28tt, vím, že začnu akorát ten 24tt, ale i tak si říkám, aby to nebylo moc brzy. Ale mají tam dost narváno, takže se to později dát nedalo.

Taky se přidávám k těm, co by chtěli vidět další těhulku tady. Moc těhulek nás tady není. Doufám, že Týnka se brzy přidá. Nevím, jestli právě není na dovolené, že se teď tady nehlásí. Ani do grafíku není doplněná teplotka zhruba týden.

zirafik
26. čer 2009
https://www.youtube.com/watch?v=XWOBHVPvi-s

vzpomíńka na Majkla a můj nej singl.... ☹

zirafik
26. čer 2009

luci, supéééééééér 😉 .... gratuluju 😵 ... já byla na cukru taky nějak dřív 😉

tevina
26. čer 2009

Ahoj holky,

tak jsem si taky musela prvně přečíst článek o Majklovi,než jsem vlezla nakoníka,je to smuný 😔 V lásce jsem ho teda moc neměla,ale písničky a klipy měl super.

Tanu tak to jsem nekoukala,kolik tam dávaji toho masa,schválně mrknu,no ale hlavně že adíkovi chutná,ne 😵

Jinak my teda noc nic moc,adámek začal brečet kolem 10 a usnul až kolem půlnoci,a celou noc se tam vrtěl,no ale palal až kolem 6 ráno.

lucianas
autor
26. čer 2009

žirafík, tak hned jsem víc v pohodě. ale jak jsem tak sledovala sestřičku, která mě objednávala,tak fakt síla. Chtěla až kolem půli července a našli jedno z posledních míst teď v úterý. Jen nevím, jak to zvládnu. vypít tolik najednou, a ještě tak sladký. Jejda. a už na sedmou ráno, to je pro mě dost brzy.

valentynka
26. čer 2009

Luci,gratulka ke kontrole 🙂

a na cukr se teda těš 😀 😝 😝 😝

naše oblíbená 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0
tevina
26. čer 2009

Luci taky gratuluju ke kontrole 🙂
Ten cukr se myslím dělá od 23tt

zajdla
26. čer 2009

Luci gratuluji ke kontrole.
Buď ráda,že jdeš tak brzy ráno.nemusíš být aspoň moc dlouho hladná. 😉

U nás je opět pěkně dusno. 😝

Lucka se mi pozvracela z těch antibiotik,tak jsem volala doktorce a mám si přijít pro druhý recept.je víkend,tak kdyby to nepřešlo,tak jí mám začít dávat druhé.Tak ať nemusím na pohotovost pro nový recept. ☹ Snad to nebude potřeba a uklidní se jí žaludek.Mám jí koupit biopron a dávat jí ho k tomu.

tevina
26. čer 2009

Zajdi at je lucince líp,taky mi tomík trpí na angíny,tak vím jak je to ošklivá nemoc 😔

tevina
26. čer 2009

my máme ještě ten problém,že do něj nedostanu sirup,jen tablety a ještě je zřejmě alergickej na penicilin,takže nám vybrat atb je docela umění ☹

zajdla
26. čer 2009

My sirup docela jo.Ale na sumetrolin jsme alergičtí a před měsícem dobrala augmentin.To neměla angínu,ale byla hodně zahleněná. ☹ Tak uvidíme,co jí předepíše jako náhradní.Raději bych,kdyby už nezvracela a dobrala to. ☹

zajdla
26. čer 2009

Doufám,že si trošku pospí odpoledne.Moc toho v noci nenaspala. ☹

tevina
26. čer 2009

šla jsem si pověsit prádlo,adámek spí od půl 10 🙂

zajdi snad to bude dobrý a snese to atb,držim palce

tevina
26. čer 2009

už povídá 😅

lucianas
autor
26. čer 2009

Val, Tevi, Zajdli, díky moc.

Už se opravdu těším. 😉 Doufám, že mi bude dobře, chtěla bych to spojit s návštěvou kolegyň v práci. Jsem ráda, že jdu hned na ráno, docela mám po ránu hlad, tak si s sebou hned něco malýho vezmu.

Zajdli, ať se Lucince uleví a je jí líp. 😉

valentynka
26. čer 2009

zajdi, tak at se brzy Lucinka uzdraví.
To je hrozný, v dnešní době samý nemoce pořád co? se to nevyhne ani miminkům ☹

jsme ted obalila manžovi houby a bude k tomu mít kaši.
včera byla mamča na houbách, tak nás zásobila.

dvy pytlíky jsme dala do mražáku, z toho udělám smaženici a ještě omajdu a něco na usušení.

Filípka jsme dala spinkat v 11 ,ale spal jen 3/4 hdoinky, nicméně jsme ho tam nechala a v 1 usnul a ještě spinká

christla
26. čer 2009

Tak jsem zase tady. Malá spinká v postýlce, ale spánek prolíná proucením a tlačením. ☹ Jinak se dneska vykakala a měla to fakt až na zádech, takže musela do sprchy. Stejně mě to ale trápí, že takhle nepravidelně kaká, protože jsem četla, že děti krmené z lahve musí mít každý den stoličku, protože tato strava se nedá úplně strávit. Navíc ve středu měla stoličku takovou napěněnou a to je prý už průjem. ☹ My s tímhle asi budeme válčit ještě hodně dlouho. ☹
Je m dneska nějak smutno. Měla přijet moje mamka, ale něco jí do toho vlezlo, takže nemůže přijet. Manžel dělá někde za Prahou, domů jezdí nejřív v 7... Jsem pořád sama a nějak mi to občas leze na mozek. Zítra ale jedu k našim a v neděli jedeme na návštěvu, tak si to snad vynahradím aspoň o víkendu....

jitousek
26. čer 2009

no lucí na ten cukr si s sebou vezmi pořádnej kus flákoty uzené slaniny nebo masa 😀
já jsem to ustála bez poblití ale když si na to vzpomenu zvedá se mě kufr nechci tě strašit ale sladký je slabé slovo každopádně jsem se nemohla tři dny podívat ani na kostku cukru jak jsem měla sladko v puse bleeeeeeeee hnus ale dá se to přežít hlavně si vezmi čtení a nejlépe hudbu do uší aby jsi se odreagovala a nemusela myslet na ten sladkej hnus 😉 😎

jitousek
26. čer 2009

chris jak pak to že smutníš ? nesmutni i když na mě dneska taky sedla depka 😒 ale už jsem ji rozhebala byla jsem pověsit prádlo a poklidila a už je to lepší 😉

jitousek
26. čer 2009

no depka to se nedá vlastně až tak říct jen jsem dneska dostala dopis od kámošky a mám strašnou radost že si konečně našla chlapa svých snů a že teď hodně cestujou a tak .......no a prostě jsem se zasnila že bych taky někam vyrazila na tůru ale pak jsem rychle spadla do reality když Míša začal řvát hlady a pak se podělal jak Amina .......s tůrou si ještě asi hodně počkám 😉

jitousek
26. čer 2009

no tak že spíše tiše závidím volnost .......ale to je jen tak prostě mě to přišlo tak nějak jako že bych potřebovala někam vypadnout a odreagovat se bez Míši jenže to je dosti nereál snad až bude větší 😎 ..........jinak samosebou jsem ráda že ho mám co ráda přešťasná že ho mám ale znáte to ne ??? Někdy se člověk zapomene a zasní se nooo tak že tak 😎

jitousek
26. čer 2009

koukám že tu vedu monolog to mě teda neba 😒

zajdla
26. čer 2009

Tak Lucka nechce pořád zabrat u telky.Já bych spala až bych brečela.Manža je na fušce,přijde až večer.Ach jo.To zase nebudu mít nic z televize,protože ji celou prochápu.Myslela jse,že bude po té noci nevyspaná a ono nic.Jinak tady bude zase pršet. ☹

valentynka
26. čer 2009

hojky hoj 🙂

my jsme se byli projít.
Manža dorazil o půl třetí, najedli jsme se, nakrmila jsem filípka a razili jsem.
Dali jsme si na náměstí kávičku, já zmrzku, manža panáčka vodky 🙂

pak mi manž akoupil botky a frčeli jsme domů busem.

ted si dává šlofíka, bo vstával v noci ve 2,30 a spal jen 2,5 hodiny.

tak jsme s fildou v pokojíčku a vyřvává tu pěkně .
ted se naučil špulit pusu a dělá opičku.

Zajdi,to je pech, ty by jsi spala amalá ne a ne zabrat coo ☹ ☹

pismenko
26. čer 2009

čus bus bambus...jsem dneska utrácela za dorču 😅 😅 má svoje první legíny a jsou kráááááásnýýýýýýýýýý

tak snad už jen to letní počasí 😎 😎

pismenko
26. čer 2009

mimojiné má i legíny 😝

valentynka
26. čer 2009

čus bus,
tka to bude teda frajerka 🙂

pismenko
26. čer 2009

to si piš 😉 😉