Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tanuki
12. črc 2009

ahoj!
Kontroluju testíky.. 🙂 a těhulky 😀
No teda, v mém okolí čím větší sportovkyně, tím horší porod 🤐 hlavně tanečnice..myslím, že totálně zpevněné bříško je cesta, jak se špatně otvírat..

zirafik
12. črc 2009

no tááááááááááááááááááááááááááááák, vylezte holky 😕 😕

Tanu, jedna kámoška sportovkyně- porod paráda , druhá makala na stavbě a ještě rodila koncem pánevním a prý pohoda 😅 😅 😅

tanuki
12. črc 2009

Já jsem makala na bytě a taky super. Ptala jsem se ve škole a prý bolest s epidurálem je 20% té bez, tak nevím, jak to udělám příště, zda opět nepodlehnu 😉

valentynka
12. črc 2009

ahoooj holky,

hlásím,že jsme zpět doma 🙂

jitoušku, super fotečky a míša je fáákt fešák 🙂 a ten overal na zip se mi taky líbí. my máme na patentky, na zip jsme neměli žádný 😕

Rinty, zítra u dokyho to bude už lepší, uvidíš, všechno bude ok. Budu na tebe zítra myslet 🙂

valentynka
12. črc 2009

tak abyhc se pochlubila, tak jsem dnes přehazovala kompost a dotoho začalo vedro a dusno,že jsem byla spocená až na péérdeli 🙂

jiank rodinná oslava super, ale večer jsme už byla kantáre.
bo jsme pořád něco připravovala a tak ,znáte to.

od manži jsem dostala velké překvápko, které jsem nečekala tééda.

tevina
12. črc 2009

Val co co?Jsem zvědavá 😕

zirafik
12. črc 2009

já takýýýýýýýýýý 😕 😕

valentynka
12. črc 2009

takže dáreček spočívá ve víkendovém pobytu v Mariánských lázních .

máme v tom 2x večeři při svíčkách a druhá na nějakém zámku.
při příjezdu lahvička vínka a občerstvení, možnost i na pokoj
projížda v kočáře
masáž
snídaně
volný vstup do bazénu,vířivky a sauny
pokoj je s balkone s výhledem na kolonádu

postýlka je zajištěná

noo a už nevím co ještě to tma je, ale je toho hodně.

jedem 31.7.

tanuki
12. črc 2009

hm..Val, to bude romantika, jestli si něco neodvezete domů 😉

Haha, do kompostu jsem dnes taky hrabala, tam to teda žije, mňam mňam 😀 😀 😀

valentynka
12. črc 2009

joo hokýý to bude romantika 🙂
se už těším, si budu připadat jak nějaká hvězda v tom kočáru 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tevina
12. črc 2009

Jéé to je krásný,nádhera,tak si to hezky užijte 😵

zirafik
12. črc 2009

jééé, Val to je paráda 😵 . My jsme s manžou měli podobný víkend na Šumavě a bylo to naprosto super 😵

Tanu, tim jsi mi připomněla, že pomaloučku se tu můžou objevit // u některých maminek s jedním děckem 😅

Holky, teď manžovi malá zbuchla z gauče, chytil jí na poslední chvíli 😠 😠 ... já byla uplně vyřízená, neb chyběl kousek a praštila by hlavičkou o sklo na stolku ☹ .... já bych se asi zbláznila kdyby se jí něco stalo ☹ ... naštěstí se snad nikde nepraštila ...

Zítra jdu na gyndu na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi dr. řekne.... pořád váhám s tou antiko 🙄

jo a Tanu... já měla taky EPI a měla jsem asi dvou hodinovou pauzu jinak furt bolesti jak kráva... pardón za to slovo, ale jinak to vyjádřit snad ani nejde 🙄 ... tak pokud byly 20% tak fakt nechápu 😕 😕

valentynka
12. črc 2009

joo holkýý, já musím kvůli císaři vydržet 2 roky a teprve pak můžu otěhotnět ☹
to je holt riziko po císaři a to byhc nechtěla risknout.

Pavlí, ježiši 🙄 🙄 🙄 🙄

noo to musleo být hrozný,kort když je ještě takhle malá, to by se mohlo něco stát.

představte si,že mě Filípek spadnul minulý týden z gauče.
naštěstí to bylo nízko na zemi a na koberec ,ale byl to mžik,kdy jsme se s manžou prohodili v koupelně, už vyhcízel ze dveří a vidí jak Filípek padá ☹ ☹
no strašně brešel,ale po chvilce se uklidnil.
naštěstí se mu nic nestalo,ale byla jsme hotová. začal se na místě točit a kutálet a bylo to hned ☹
najednou sebou hodí a je 2x přetočenej.
už ho musím všude sebou tahat a nebo položit na zem

zirafik
12. črc 2009

Val, já jsem byla uplně vyřízená a taky mně to utvrdilo, že jí musím hlídat jako ostříž ... manža je v některej věcech, co se týče mimi míň zodpovědnej 🙄 než já ...

valentynka
12. črc 2009

😒 😒 😒

no tak to se těš až malé bude půl roku a azčne být živější, už to začíná být dost namáhavý je uhlídat 😕

valentynka
12. črc 2009

joo a přidala jsem nějaké nové fotečky Filípka do alba 🙂

zirafik
12. črc 2009

spoustu věcí kolem miminek podceňuje.... ☹ ... až je mi z toho občas ouvej 😖

Filípek je už kus chlapa 😉 ... moc vám to slušákuje u mašinky, celé rodince 😵

zirafik
12. črc 2009

jo a ohledně té zodpovědnosti... tam ti možná trošku závidím staršího partnera, neb tam věřím že ta zodpovědnost je úplně jiná ... 😒

nemo1985
13. črc 2009

Dobré ránko.-

Dnes prvnííííííííííí 😀

Já jsem dnes ranní ptáče od 5h, kdy manža odjel do práce.
Luky mi spinká, ale já nemohla už spát.

U nás nic nového, můj bratránek 12letej stále na pc hraje hry,
takže se k Vám moc nedastanu 😀

žirafíku....... tak to je malá už pěkně živá, ještě že se ale nic nestalo, přesně jak píšeš.
Budete muset ji už ted asi dost hlídat.

Val........ tak to budeme mít krásný romantický víkend Všichni, si ho užijte 🙂

Luky už se v postýlce celý otáčí, přetáčí, ten tam už pěkně lumpík řádí 😉

zajdla
13. črc 2009

Druhááááááááááááááááááááááááááá. 😀 😀 😀

zajdla
13. črc 2009

Pěkné ráno.Tady svítí sluníčko,tak snad to vydrží.Chtěla bych malé napustit malý bazének.Na velký si musíme ještě počkat až bude hotový plotek.Všichni co jedou nebo jdou kolo hledí.Jsme jak ve výkladní skříni. 😠

zajdla
13. črc 2009

JInak já včera všechno vyžehlila,tak mám dnes klídeček. 😀 Jen povysávám a nemusím ani vařit.Mám ze včerejška smažený květák a brambory.Já budu mít lehároooooooooooooooo. 😵 😵 😵

pismenko
13. črc 2009

AHOJ HOLKY 😉

Val, no to je teda super dáreček,pěkně si to užijete 😉 🙂

Pavli,no ještě,že malá nespadla a manža ji chytnul.Ale je to peklo a to ještě není moc pohyblivá,jak tady ti někteří starší.

jIANK KOUKÁM, ŽE BY VÍKEND JAKO OBVYKLE MRTVÝ,TAK JSEM O NIC NEPŘIŠLA(caps)

pismenko
13. črc 2009

Zajdi,já taky všera žehlila 😝 😝 A u nás je pod mrakem a nevím, jestli teplo,bo venku jsem ještě nebyla 😎

zajdla
13. črc 2009

My máme nateploměru už 26,ale trošku tam svítí sluníčko,tak je to zkreslené.

Já chci jet taky na romantický výlet. ☹ Ale pojedem až porodím do Vyškova do dinoparku.Už jsme to malé slíbili. 😀 Tak aspoň něco.

pismenko
13. črc 2009

Jinak hlásím u nás další pokroky,Doris už se přetáčí na břicho z obou stran(hodně dlouho to valila jen přes pravý bok) a dneska už dala i zpátky na záda.Když je břichu,tak zvedá ruku do vzduchu a šmatá po hračkách které visí na hrazdě.Je to roztomilé 😵 😵 Ve středu jdeme na 6měsíční,tak jsem moc zvědavá a taky na ty příkrmy.Hlavně, se chci zeptat,co na noc(i když dneska se třeba probudila až 2:30 a pak po 6:00, ale v sobotu byla třeba vzhůru 4x 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Jenže nevím, jestli mi dovolí nějákou tu kaši mléčnou, když kojím 😕 😕 😕 ??No uvidíme

zajdla
13. črc 2009

Písmenko,tak jí odstříkej do té kaše tvoje mlíčko.Ale myslím,že už jí můžeš dělat normoš mléčné kaše. 😉 Když už začneš dávat příkrmy. 😉

zajdla
13. črc 2009

JInak mě začíná pobolívat v krku,tak se léčím septisanem. ☹ Snad zabere.Ach jo.

pismenko
13. črc 2009

No já prostě 150 odstříkám fakt těžko,ručně ani tou ruční odsávajdou mi to nejde 🙄 i když te´d s kojením nemáme žádný problémy, takže mlíko je, ale ale bohužel jsem kopyto 😀

pismenko
13. črc 2009

Jinak držím týnce palečky na KO, budu číhat na zprávičky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵