Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
23. črc 2009

Zuzi, to jo. 😀 .... třeba nebude taková potápka, jak moje neteř. Ta by tam mohla být od rána do večera, a přes noc by plakala, že tam být nemůže.

no, pěkně se to tu zase mračí, blýská, hřmí, tak raději to vypnu, ať neuhodí nějaký blesk náhodou. hezký večer.

zajdla
23. črc 2009

Ahojky.Doma z kontroly.

Malá pořád hlavou nahoru.Žádná změna.Čípek 3 cm.CS4.Mám se zajet do porodky ukázat a domluvit,co a jak.Jinak jsem ji viděla a je moc krásňoučká na ultrazvuku.Dokonce jsem viděla její prdelku,protože mě měřil ten čípek. 😀

Luci tašku mám sbalenou asi od 33 tt.S tím,že tam postupně ještě přihazuji,co si myslím,že bych tam měla mít.Ale snad už tam mám všechno.

Venku bylo hrozně.Mamča mě nakonec zavezla autem až do poradny a počkala na mě ve městě.

POřád mě pálí žáha,ale hrozně.Je to nesnesitelné.

Tevi postýlku kamoška prodala,ale četla jsem,že už máš.Tak to je dobře.

Jdu hodit dítě do vany a půjde do pelechu.Snad dneska brzo vytuhne a nebude další blití.Ale celý den byla v pohodě.Tak to bylo asi z té večerní krupice.

valentynka
23. črc 2009

ahoj holky,
tak u nás dneska taky pařák jak blázen, fuj.
jsme se táhla s fildou v sedajdě k dokyně a zrovna nebylo místo na zaparkování, jsem šla přes půlku ulice, pak ještě naproti do sámošky pro pečivo a zasek autu a hurá k mamině. jsme přijela celá mokrá, ze mě lilo.
jsme hend skočila do bazénu a filípek se cákal v lavoru.

pak mi napsal jen půl hodinky odpo, ted už od 8 spinká jako dudek.

měli jsme tu ted nádherné dvě duhy, krásně na ně svítilo sluníčko ze západu

tevina
23. črc 2009

Zajdi děkuju za optání.A to je škoda že se neotočila,asi tam má už málo místa.

Žiraf ještě jsem ty dečky viděla v hypernově,chtěla jsem jí koupit,ale nakonec jsem si to rozmyslela a příště už je tam neměli.

valentynka
23. črc 2009

zajdi, tak to mi je líto,že se neotočila, ale všechno má svůj důvod proč to tak je, asi by jsi třeba měla hodně bolestný porod a tak to příroda zařídila takhle 😉

pismenko
23. črc 2009

zajdi, taky gratuluju, že jste v pořádku.Za chvilku se dočkáš a my taky 😵 😵 😵 😵 Aspoň na tebe budeme usliovně a svorně myslte, když budeme vědět dne i hodiny, že děvčata 😀 😀

pismenko
23. črc 2009

Val a proč mě to příroda nezařídila jinak...lépe....méně pekelně 😕 😕 no..nono????

tevina
23. črc 2009

holky my jedeme příští týden na tu dovču,tak mi kdyžtak některá napište,kdyby lindička už vykoukla,jo?Předem děkuju 😵

pismenko
23. črc 2009

JJ tevi 😉

valentynka
23. črc 2009

nooooo královno, noo nevím .... 😉 😕

pismenko
23. črc 2009

svět je tak nespravedlivý 😝 😝

valentynka
23. črc 2009

noo někdy je Markét, ale musíš si vzít z každýho něco pozitivního 🙂

druhý porod už budeš mít procházku růžovou zahradou 🙂

tanuki
23. črc 2009

Zajdi, koukám, že se čípek pěkně připravuje 🙂 a řešili jste už nějak kdyžtak ten KP? Zkouší se to u Vás v porodnici rodit? Je to jak kde, někde i bez nástřihu, jinde raději císař..

tevina
23. črc 2009

holky další odstrašující případ domácího produ
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci/119466...

zajdla
23. črc 2009

Tanu já jsem pro císaře.Malá už má kolem 3 kilo.Tak to nebudu riskovat a půjdu do toho císaře.Bavila jsem se i s děckou doktorkou i s mojím gynekologem a shodli jsme se na císaři.Já mám strach z porodu KP.Aby se malé něco nestalo. ☹ Uvidím,co v porodnici mi řeknou.

zajdla
23. črc 2009

Holky super fotečky. 😉

tanuki
23. črc 2009

to by tě proti tvé vůli nutit snad neměli 🙂 Juchůů, bude brzo další miminko 🙂

zajdla
23. črc 2009

JJ snad nebudou.Nedám se. 😉 na malou se už moc těšíme.Lucinka jen pořád řeší,jak jí z toho břicha dostanou ven. 😀

tevina
24. črc 2009

Ahojky 🙂

že by první 😀

Holky růstové grafy.Koukala jsem do srpnovek a někdo tam dal odkaz.

tevina
24. črc 2009
tevina
24. črc 2009

nám vyšlo že jsme menší až malý 😅

jitousek
24. črc 2009

bré ráno 😉 druhá

zajdla
24. črc 2009

Bré ráno.

třetíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí.

Dnes se asi zajedem podívat do té porodky.Jsem zvědavá,co mi řeknou.

jitousek
24. črc 2009

tak já hlásím že po včerejším brutálním dušákovém vedru přišla tornádová smršť .........odpoledne jsme se vydali ke kamarádům na opíkání a kolem 6 to začalo šílené černo ve dvouch vlnách a za nima oko blískající mračna a slejvák jak kráíva
naštěstí jsme se stihli schovat s dětima domu a vše sklidit co nebylo přibité uletělo lítali popelnice s pouličníma lampama to kejvalo jak blázen vše trvalo 20minut houkali sanitky hasiči no konec světa handra 😔
Míšánek celé odpoledne nemohl spát ani doma ani venku byl protivka před tím vším.
No a o půl osmé jsme jeli domu bez opečených buřtů klobás a všeho je jsem ochutnala dorta jelikoš manža ještě s kamarádem šly do hospody pro točené pivko a než dorazili už jsme si ani nic neopekli když to spustilo 😠
Kdyby jste viděli ale ve městě tu spoušť máme tu pěší a cyklo zónu a je to dlouhá alej kaštanů těch popadanejch stromů a to jsou stromy jak kráva veliký starý památný 😕 😢 hrůůůůza
pod jednim vyaduktem stáli policajti a regulovali dopravu napršelo tam metr vody za tu chvíli a nedalo se tam projet
stavějí nám tu nové divadlo tak tam ulítali polistirénové balíky a smetlo jim to všechno oplocení což jsou těžké kovové dvoumetrové ploty no mazec prostě celou cestu domu tím busem jsme viděli jednu pohromu za druhou měla jsem obavu jestli nám nepadl na barák statný dub když jsem viděla ty stromy ale naštěstí ne ten tornádovej poryv šel jen centrem v pásu sílaaaaaaaaaa asi si tu začnem za chvíly stavět protitornádové kryty jak v USA

zajdla
24. črc 2009

JItu tak to je teda mazec.U nás teda foukalo,ale nebyl to zase takový silný vítr.Pršelo,ale nic moc.Mohlo napršet i víc.

jitousek
24. črc 2009

no tady to zase mohlo ubrat zajdi na intenzitě 😵
přišlo to z Liberecka jelikoš jak jsme začali opíkat kámošce volala segra ža tam je konec světa ať se připravíme že všechno lítá mlátí se vším že jim napršelo zavřeným oknem do ložnice no mazec a netrvalo to ani dvacet minut a právě tahle šílená fronta přišla na nás ..........no nic přežili jsme ve zdraví barák stojí i dub tak je to dobrý
v noci nesvítili pouliční světla a pak pořád blikali s proudem i doma já jsem nemohla v noci spát naspala jsem asi tak 2h ........vůbec nevím čím to je že se mě teď blbě spí 😠

jitousek
24. črc 2009

a to Míša byl kojenej o půl noci a pak až o půl třetí tak že jsem mohla pěkně spát ale vejrala jsem do zdí 😔

jitousek
24. črc 2009

jinak kamarádka obě děti rodila koncem pánevním přirozenou cestou první byl mazec a druhej byl prej pohoda 😉 rodila ve Vrchlabí 😎

lucianas
autor
24. črc 2009

Ahoj,

Zajdli, tak to mě čeká teda už taky za chvíli, to balení. To je za pár týdnů. ... ale obávám se, abych tam stále nepřihazovala věci a nakonec si nemusela na to vzít stěhováka 😀 Měla jsi nějaký seznam, co si vzít? .... fajn, že je vše v pohodě. Jen škoda, že ta malá se opravdu nakonec neotočila a už asi neotočí. Ale co, hlavně, když bude zdravoučká, ne?

Markét, přesně tak. Aspoň budeme vědět, kdy nastane ten očekávaný den D. A budeme na Zajdlu a Lindu myslet o to usilovněji.

Tevi, to je síla. Není nad to, rodit pod dohledem lékařů!!!

Jitu, tak to bylo opravdu u vás divoký. Tady vítr byl, ale neřekla bych, že moc velký. Spíš jen blesky, hromy, déšť - i když bych řekla,že nenapršelo až tolik. Myslela jsem , že to bylo horší. Tak snad už se vám to do budoucna vyhne a nic nebude lítat ani padat. Jen škoda, že jste nestihli to opékání. Člověk se na to těší, a pak nic, že?

jitousek
24. črc 2009

je teda pravdou že ten první porod je asi vždy náročnější jelikoš princátka a princezny si musej prozazit cestu na svět porodníma cestama tvrdě samy a ti druzí už to mají připravené tak že to pak asi jde jak po másle 😀 😎 si teda myslím 😅 😎