Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
14. srp 2009

endy, já to tak nějak střídám, maso kuřecí s krůtím, hovězí jsme ještě nedávala, přihodím bramobry, mrkve, pak bud věták,cuketu, kedlubnu, hrášek, kapustu ,taky to má pořád tak nějak dokola, ale ono s easi nic jiného vymýšlet nedá.
jsme četla na prosincovkách,že tam holčina uvaří rýží hodně a dává to místo brambor,tak to chci taky zkusit

ale ted už mám uvařeno, filíepk ještě spinká

endlessblue
14. srp 2009

No..my máme rýži tabu... neb bobek je taky stále tabu

valentynka
14. srp 2009

tak jí zkus nahřát bříško a zacvičit s ní , nebo jí pokutálet po balonu tom velkým

valentynka
14. srp 2009

ted čtu,že by jsi mohal zkusit sníst švestokový kompot, že se to dostane do mléka a neob sušený švestyk

endlessblue
14. srp 2009

Val Juli měla ke svačině 3 vařený švestky. to je asi víc, než když se tím nadlábnu já, ne??? já mám pocit, že už jsem zkusila všechno. Juli se tu kutálí po dece.. pořád na břiše... já s ní cvičím.. a nic nic. Už kolikrát tlačila.. ale prdlačky 😠

Spoléhám na večerní kaši, kterou zadělám vývarem z vloček, frknu tam i švestky a udělám to řídké... pak už fakt nevím!!!!

V pondělí jdeme k doktorce.

endlessblue
14. srp 2009

Ještě bych jí mohla nahřát to bříšo, to je fakt... nevím čím, ale něco vymyslím.. zapnu žehličku a nažehlím utěrku.. a budu jí to přikládat. Pak asi vyrazíme na prochajdu 🙂

valentynka
14. srp 2009

endy, tak to je určo víc,když malá spapala ty švestky.

nahřej třeba žínku v horké vodě a hned přilož

valentynka
14. srp 2009

snad vám ten odvar zabere!

filíepk měl ted taky zácpu,chudinka☹ jsem mu dala rourku a za chvilku začal tlačit, celej rudej a nešlo mu to moc, ale povedlo se.

lilix
14. srp 2009

avojte, ty jo, 12tis, prispevkov, nechcelo by to c 8. ? 😉

zajdla
14. srp 2009

Ahojky.

tak malá váží 4120g.V pondělí jdeme do klasické poradny.

Porodné i mateřskou jsem vyřídila.Malá byla hodná a babičku moc nezlobila.Navečer chceme jít na malou prochajdu.Až nebude takové horko.Zajdem si na zmrzku.

endlessblue
14. srp 2009

Zajdli.. tak to už krásně zpátky nabíráte, vidˇ??? To je fofr malá měla 4200g v 1 měsíci 😀

zajdla
14. srp 2009

Jj nabíráme.Z porodnice jsme šli s váhou 3900g.

zuzanka26
14. srp 2009

Ahoj holky,

tak zítra jedu do Plzně na 4 dny, ale nebude tam net ani televize.... hi hi já takovej závislák, uvidíme!!!! 😨 😅

endlessblue
14. srp 2009

No tak to je parádička 😉

Holky, začínám pomalu dávat věci do krabic. Právě vyklízím koupelnu... no to je úlet.. s malým miminem... už teď zjišťuju, že se všude válí tuny a tuny krámů, které člověk nepoužívá... asi si vyčlením krabici a budu nemilosrdně vyhazovat 😉

Jinak hlásím..že první vlaštovka....teda né vlaštovka ale bobek se před chvilkou zjevil v plíně. 😅 Je ho teda co by se za nehet vešlo 😅 fuj 😅 ale aspoň něco 😀

pismenko
14. srp 2009

hu, sem tu 😀

Tak Tom dneska říkal, že po neděli půjde zažádat o to snížení, že to zkusí.Tak jsem zvědavá, každopádně je nám jasné, že se to obrátí proti nám a že ex to Nikole podá tak, že vlastně jí tatínek nemá rád,protože jí nebude dávat tolik peněz a že se bude tedy muset uskromnit, protože na to nebudou mít 😝 😝 😝 😝

endlessblue
14. srp 2009

No však uvidíte Markét. S největší pravděpodobností to ale asi nesníží, ale třeba se vyhnete tomu zvýšení 🙂

endlessblue
14. srp 2009

Jdu na Angeliku 😀

jitousek
14. srp 2009

brej večííír 😉

já jsem dneska nějak nepostíhla semka od rána dojít dopolko jsem vařila obídek a tancovala kolem Mišutky a po O jsem si dala 10 minut oraz a manža šel zatím ven na zahrádku s kočárem a pak jsme vyrazili do města a k jeho rodičům na čumendu nechali si dělat novou kuchyň a malovali okna dělalai no rekonstrukce handra tak jsem jim to byli zkolaudovat no a je zase večer ještě jsem teď upekla koláč ...........zítra zase valíme na kukačku na svatbu tak že máme o prográmek po obídku postaráno 😎

jitousek
14. srp 2009

jo Val Filípkovi přeji dodatečně vše nej k osmiměsíčninám 😵 😵 😵

a my děkujeme taky za gratulace 😵 😵 😵

jitousek
14. srp 2009

juuuu a val má pěknou fotečku novou v IP 😉 😎 😎 😎

jitousek
14. srp 2009

asi budu muset taky udělat obnovu 😝 😅 😵 😵 😵

pismenko
14. srp 2009

Jj, všichni si poměńte pasy a já si bud myslet, že jsem se někam nabourala🙂)

tom má od zítřka dovolenku, tak se tady bude makat, až bude malta lítat 😀 😀

jitousek
14. srp 2009

😝 Makrééééét 😅 😵 😵 😵 😵 já stejně nemám žádnou fotku zatím 😉 ale až bude 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅 tak uvidíš - te 😎 😵 😵 😵

já jdu spát tak brou 😎 nebo že bych šla zapařit když je pátek 😀 😀 😀 hlavně aby nebyl noční pařba u postýlky 😕 😎 tak pššššššššššššš tady se spííííííííí brou noc 😎 😔

zirafik
14. srp 2009

kukanec 😕 .... tak já hlásím dnes hodné mimi 😵 ... jen co si tu člověk postěžuje, tak boom a je vše jinak 😅 . Dnes mi odpo hlídala mamka, já byla ve městě a dítě celou dobu spalo... no já jsem pak za vola, že si furt stěžuju 😅 😅

zirafik
14. srp 2009

manža v hospůdce na pivču a já kysním u bedny, kterou tedy moc nesleduju, neb co má člověk mimi tak se snaží s tím časem lépe hospodařit 😅 ... takže jsem tu poklízela a nějaký papíry do kupy dávala 😒 . Holky, co já se v těhu naprobírala krámama a kolik jsem toho povyhazovala a stejně mi příjde, že není kam co dát, neb skříně jsou narvaný k prasknutí 😝

Endy, to stěhování ti fakt nezávidím 😝 😝 .. úplně mám husinu, když si představím, že nás to tak za 2 roky čeká 😝 😝 ... pozemek, projekt domečku už máme, teď čekáme na vyřízení stav.povolení..... mělo by být koncem měsíce a pak hurááááááá do toho půl je hotovo 😀 . Chris, vy to taky rozjíždíte, viď? No tak se sejdeme třeba na modrý střeše, có 😅 ?

endlessblue
15. srp 2009

první... 🙂

zajdla
15. srp 2009

Ahojky.Dobré ráno.

U nás opět večer hrůza.Do půl 12 řvala jak tur.Rvala si ruce do pusy.Dostala od 8 hodin skoro 150 ml mlíčka a pořád řvala.Asi ji už i pak bolelo bříško.Nevím.Tak dostala dudana a za 5 min spala jak dudek.Nechtěla jsem jí to dávat,ale když tak pořád řvala,tak jsem nevydržela.A světe div se,spala do půl 3.

endlessblue
15. srp 2009

jojo zajdli..zlatý dudlíčky 😀 my bez něj ani ránu 😀

hmm..teď je víkend.. to tady asi bude mrtvo 😒

pismenko
15. srp 2009

Ahojky holky,
všem pěknou sobotu.

valentynka
15. srp 2009

ahoj holky,

Zajdi, ještě že jsou ty dudany, tomu se neubráníš ho nedat, aspon chudinka přestala brečet.

markét,tak držím pěsto,aby Tom uspěl !!!

jiank já včera šla na sraz se základkou, no bylo nás8☹
aůe bylo to dobré, jsme si dala nějaké to vínko.

manžel hlídla, vykoupal,udělal kašičku-poprvé, nakrmil a pak mě zavolal,abyhc přijela nakojit po osmé hodině a pak jsem zase jela do šumu 🙂
noo ale miláček se o půl jedné probudil brekem, než jsme dorazila,což bylo do 10minut, tak už spinkal a probudil se až v 5.
on si nromálka ted zvyknul,že se budí a dostane prso, tak to bduu muset odbourta a naučit ho až na to ráno.

za chvilku se jdme obléknout, sbalit nějaké hadříky a jedem k mamče s ekoupat.
manža odjel v 8,30 do práce apřijede až večer.

Endy,gratulka k rpvnímu bobíku, snad se to rozjede!

jiank taky budu muset nemilosrdně začít vyhazovat,ale dám to ke konťasu,oni si to tu bezdomovci vezmou