Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
1. zář 2009

JITOUŠKU, TAK JAK JE MALÝMU ??? UŽ JE TO LEPŠÍ ??

MĚLA JSI TEDA FAKT TRÁPENÍ ☹

(sorry caps)

helicku, tééda už se to blíží coo? už odpočítáváš ??

helicek
1. zář 2009

Val, ne, neodpočívám, se přiznám, pořád někde lítám, ale od zítra začnu, přes víkend jsem měla ještě starosti s kocourem, blbec si roztrhl tlapu zadní, takže veterina, ale už je ok, baští antibiotika, takže už snad budu mít klid i já. Ale neboj, miminko si umí říct, kdy se mám hodit do klidu 😀

helicek
1. zář 2009

..........a jdu se natáhnout, právě mě nakopl, musím poslouchat 🙂

valentynka
1. zář 2009

heli, já pslaa, jestli už odpočítáváš , jakože dny do porodu 🙂 ale ještě máš docela čas 🙂

ale odpočívat se taky musí !!!!!!!

se jdu převléknout z košile a jdu žehlit.

manža šel ráno na tenis, tak dorazí něoc po 12hodině a pak jedme k mamče se koupat.
bude dělat švestkový knedlíky, tak říkala at nevařím, že je budem aspon mít čerstvé, tak jí s tím trošku pomůžu aspon 🙂

helicek
1. zář 2009

ahaaaaaaaaaa, tak já už i blbě čtu, jojo, to víš že odpočítávám, ale snad porodíme na termín, dřív se to nehodí 😀 😀 😀 Jasně, je to ale stejně na Honzíkovi, on si řekne, kdy chce ven sám, má v tom jasno, myslím 😵

zirafik
1. zář 2009

ahoja, tak kyčle máme ok 😵 ,už ani na kontrolu nás nezvou... ted jeste kde dame píchnout ouška, u naší pedi to nedělaj 😒

val, vyšli k himalájům manžu 😀

heli, je to za páááááááár 😵 ... doufám, že bude porod on-line 😅

kacena00
1. zář 2009

ahojda holky! tak dítko mi usnulo, tak snad můžu chvilku psát a pak bych teda taky slavnostně mohla vymyslet oběd 😎

Luci, taky gratulíruju ke kontrole, tyjo, už se to blíží já už za 6 neděl porodila, to je cobydup 😀 ten říjen je nádherná doba, ani příliš vedro, ani příliš zima..no bájo, já podzim-ten časnej miluju ty barvy a můj sem je si taky porodit v tuhle dobu 😀 i když pupek na léto asi nic moc že 😝 no to sem se zamotala, každopádně další miminko se nám kvapem blíží a s tím i odhalení, kohožeto vlastně schováváš v bříšu

jinak teda byly sme na plavču včera: "bomba" myslela sem si že si to bude užívat, ale to se teda nestalo, hned napíšu, jaký to bylo ale teď se chci ještě mrknout na fotky nejčerstvějšího miminka, nějak sem to zanedbávala a už se nám určitě princezna proměnila, tak sem zvědavá

kacena00
1. zář 2009

tyjo, nojo!!!vlastně nám se blíží mimisek ještě dřív, já hlava blbá děravá!!! juuuuuuuuuu brzy bude porudek, já se dycky tak těším, to je tak krásně napínavý!!!

heli počkej, že blbě čteš teď...pak s dvěma dětma to bude teprve labuž, já se včera ztrapnila na tom plavču nejdřív sem napsala datum narození dítěte : 23.2.1979 (den a měsíc by souhlasil, rok je můj 😀 )

pak mi paní řekla, že mi museli přihlašovací formulář přepsat a vystavit nový příjmový doklad, protože na moje iniciály by mi pojišťovna asi moc proplácet plavčo nechtěla 😀

zkrátka jméno a příjmení dítěte: Barbora a tak dále...a matka: Cyril a tak dále...

já teda nevim, vrátí se to aspoň kousek k předtěhotenskýmu stavu ta má mysl? nebo už sem nadobro ztracená 😀

lucianas
autor
1. zář 2009

Žirafik, streptokoka mi ještě nedělali. To se dělá až tak za tři týdny, ne? Teda, co jsem tak četla na diskuzích.

Kremrolko, to je divný. My tu houpačku měli pro neteř, a mám pocit, že to bylo do 20kg. Nemůže tam být spíš překlep???

Jitu, Kremrol, Val, Kači, i vám děkuji ke gratulaci.

Dnes mám zatím jen 0,5 litra vody a jeden čajík v sobě, jsem vážně hrozná. Se musím vážně polepšit.

lucianas
autor
1. zář 2009

Heli, jsem ráda, že i poslední kontrola u gyndr. dopadla dobře, gratuluji. Koukám, že vážně už to máš za pár. A bude tu další mimi. Už se moc těším. 🙂

Val , taky mám v plánu dnes dělat knedlíky. Bramborové, a místo švestek tam dám ringle - jsme dostali a jsou chuťově vynikající.

Kači, je pravda, podzim je pěkné období, i když já mám raději jaro. To bříško v tom létě není opravdu nic moc, i když horší bylo to dusno. To bříško až tolik nevadilo. ... vlastně ano, odtajním, co se v mém bříšku skrývá. A to bude pak super překvápko. 😉 .... jejda, koukám, že se ti to taky všechno motá dohromady, že? Jména, data, ale neboj, ono se to poddá a bude to lepší.

kacena00
1. zář 2009

luci já nevim, ale mě ho dělali stopro dřív, já už rodila a byla sem nějak 37 plus nějaký drobný 😅

jiank to plavčo: trága, ačkoliv zase ne tak velká, ale na začátku sem si teda myslela že to vystornujeme zaplatim jednu lekci a další pokus až v lednu... (stojí to 4000 takže bych na to fakt prděla a ne tak přesmoc, když řve tak jít s pocitem že ho tejrám a vyhazuju hříšný prachy do koše...šlasem do toho jen s vědomím, že se dá něco proplatit přes pojišťovnu, ale asi se poohlídnu po jiným, když se nám to bude líbit)
- nenapadlo mě, že bych měla c. učit na sprchu, teď do toho ta jiná akustika, vedro, vlhko, no jakmile sem ho ošplouchla pod sprchou, tak se začal klepat, brečet a bylo vidět, že se fakt přííííííííííšerně bojí
- dál mě nenapadlo že je studenější voda v bazenu než má v kybli (tam mu navíc nevystydá..) chodila sem tam na těhuplavání, ale já byla v těhotenství extrémně zimomřivá a tak mě nenapadlo se zetpat kolik má ta voda stupňů a zvykat ho doma...
- no a další - kybl, omezenej prostor=bezpečí

tož tak, naštěstí největší řev jen deset minut, zbytek sem ho chovala a hojdala a mazlila a zpívala mu..no ale ve stresu byl, i když neplakal..kdyby řval celou dobu, prděla bych na to

tevi je nějaký plavčení v pejru??

kacena00
1. zář 2009

luci, doufám, že se to zase zlepší, já se včera tak styděla..ona to tam na mě houkla v herně, když sem krmily děti, no trapas...

tak koukám zajdi zajdi, prosím hoď nám do albíčka jak princezna vyrostla, ta poslední fotos je dokonalá, ale princezna už určo povyrostla a změnila se já sem bába zvědavá 😀

zirafik
1. zář 2009

ahoja kacííííííííí, to je dóst, že tě vidim 😝

na plavčo bychom taky rádi, ale bojim histeráčku 😅 ... navíc je to až od půlročku 😒

lucianas
autor
1. zář 2009

Kači, takže to nakonec risknete a budete chodit dál? Ono asi je to spíš jen o zvyku. Naší neteři se tam líbilo, je to učiněný vodník. I když taky si vybavuju, že tam párkrát plakala. No, snad příště se mu to zalíbí víc.

zirafik
1. zář 2009

luci, tak mne ho odebírali 6 týdnů před termínem (stěr na streptokoka)

jitousek
1. zář 2009

Ahojec zdarec,
tak jsem nakonec k doktorce nešli jen jsme jí volali a v podstatě nám poradila celodení dietu bez mléčné stravy a můžeme mrkev jablko banán kousek rohlíku a slabej černej čajík rejžové odvary a do toho tu smectu nebo do čaje ...mrkev s rejží a toť vše .....jinak když to nepoleví máme přijít zítra do poradny a udělá výtěr jinak prej řídí u děti virózi nemaj žádné teploty jen kadí jak zjednaný a pravila že to můžýe být i od zoubků no tak že vše co jsme tušili tak víme od odborníka ale jsme ráda a když to nebude lepší zajdu tam zítra ráno a bude 😉 😎 Míša kakal naposledy v 9 h teď je klid no tak uvidíme 😵

kremrolka01
1. zář 2009

Baru 😅 no to jste si teda užili, no musí to být šok pro to mimčo taková voda studená, já myslela že nějaká předpříprava na plavčo je, ty vaničky? to jste ale asi nechodili...
to Kuba by byl asi připravenej doknale 😀, já ho sprchuju skoro po každým posrání, no a na chalupě to je fakt ledovka 😅

Jituš tak uvidíš, určo dietka zabere 🙂

viz. stěry mně je dělali cca měsíc před termínem porodu, tak ten 36./37. týden

luci no možná tam mají překlep 🙂 on i ten 20 kg človík si tam sotva vleze 😉

kremrolka01
1. zář 2009

jdu uvařit Kubíkovi oběd a razíme okouknout jeden pozemek
furt přemýšlíme co - byt, barák starej, barák novej 😉 ale MM je hrozně akční a ten klukovskej sen si chce splnit a ten baráček si postavit

zajdla
1. zář 2009

Hojky.

tak jsem hodila fotečku do albumku.Teď razím pro Lucíka do školky.Večer písnu. 😀

pismenko
1. zář 2009

ahoj zlatíčka 🙂
Dneska jsem fachala od 7:00-12:00 a to jsem z tama už pak zdrhla, protože jsem měla nervy v kyblu,ovšem Dora byla vzorná a na hlídání ani nebekla,ona to fakt zvládá skvěle 😵 😵 😵 😵 Je ted pořád vysmátá jak lečo,spí celou noc,ještě kdyby si uměla podat toho dudla 😝 😝
prolítla jsem Vás jen letmo.

Luci ty koukej bumbat za dva 😉 😉

Baru,Cyrda si zvykne,chce to čas, nakonec ho z té vody budeš tahat,uvidíš 🙂

Jitu,super že už nesrandíte,dietka zabere 😉 😉

Peti,tak dobré rozhodování,je to důležitej krok 🙂 🙂

Heli,užívej poslední dny s bříškem,tiše závidím.mě se po pupku stýská moc,i když byl takovej plejtváčí 😀 😀

jdeme kočárkovat 🙂 🙂

Jo a oblíkla jsem jednu tuničku, do které jsem se nevlezla,takže moje nežraní sklízí ovoce 😀 😀 😀

kacena00
1. zář 2009

no tak vám musim popsat, jak sem dnes zavolala kremrolce 😀 😀 😀

chci volat michalovi a v domnění že mu to volám, mě celkem nasere, že to zvedla jeho kolegyně - to mě teda napadlo jako první- ona je podobně oráchlá jak moje máma, ta klidně zvedne můj telefon, a neřeší to bylo blbý, když mi v červnu volal kamarád až z turecka, takže mu to sežralo dost prachů jen proto, aby mu matka řekla, že má zavolat za deset minut

takže to nesnáším, navíc michal má teď takovej obr tarif a já ho dycky jen prozváním a on mi volá nazpět

tak to zvedne ta kolegyně (si myslím já) a já na ni: michal tam není? a ona: ne neí
tak já to nasraná položím a řikám si, tak jako proč to zvedáš ty vemeno?

a jak tak pokládám ten telefon, vidím, koho sem si to tam namačkala: kremrolka 😀

tak sem zavolala zpět kremrolce a řikám jí, že se jí omlouvám, protože sem se spletla, ona vysmátá, že michal tam fakt není a nemám se bát.. no tak já nejen že sem blbá jo, ale ještě vypadám jak stíhačka 😀 😀 😀

kacena00
1. zář 2009

holky pomoc prosím, vybírám lednici a vůbec netuším, jakou bych měla chtít? určitě je důležitý aby byla áčková, ale jinak nevim nic...máte nějakou zkušenost z novější doby, ať již dobrou nebo špatnou (značka kt. nebrat, značka u kt.je potíž se servisem, opravama náhrad. dílama a tak..)

děkuju převelice laskavě

rintintyna
1. zář 2009

čau kočky, nestíhám dočítat, kači tak s ledničkou neporadím, přes techniku je u nás manžel a o plavání byl super článek v srpnový betyně, jako na co si dát při výběru plavání majzla, ale hlavně taky to, že záleží hoooodně na tom, jaký z toho má pocity maminka a ty se pak přenášej na dítě. No píšou to možná nějaký vědátoři, kteří ani neviděli bazén, nebo v něm nebly s malým dítětem. Každopádně s tou teplotou, no určo by pro plavání dětí měla být nějaká teplejší ne 😕

Jooooo ale hlavně. Dnešní NT vyšlo na 1 s hvězdičkou. Foto dám až budeme napíchlí v Praze 😀 zatím všechny pusuju 😲 a moooc díky za držení palečků a všechna milá přání, která ani nestíhám dočítat.

christla
1. zář 2009

Ahoj holky!
Tak dneska jsme dopaly u doktorky dobře. Mám Káje dělat menší dávky a častěji za den.... Vážíme 8730g.... 😅 Koníky pase prý hezky a než se prý dostaneme na tu rehabku, tak to zlvádne sama. Dnešní prohlídka mě docela potěšila. snad to tak i zůstane.
Teď jdu koupat.

pismenko
1. zář 2009

Rinty gratulka největšííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

chris,tak to je dobře,že nebudete muset na rehabku 🙂 🙂 ovšem váhu máte teda 😅 pořádnou 😅 ,ale když na to doktorka nic nepravila,tak asi v poho.Stejně je to zvláštní, jakej je mezi těma dětma rozdíl, my vaši váhu nebudeme mít ani v 8 měsících 😕 😕

jitousek
1. zář 2009

Baru tak to jsi teda zabodovala s tím telefonem se tu tlemím alespoň mě něco rozesmálo konečně 😀 😀 😀 😀

jitousek
1. zář 2009

cožeeeeeeeee chris to chceš říci že Kája váží stejně jako náš Míša na 8 měsíci to sme neměli ani na půl roce jen 8310g no pane jo teda to se nedivím že Ti to dítě odmítá jíst má z čeho brát 😉 tak to do ní tolik nelej 😅 ona to sice vyběhá ale je to asi zbytečné ji tolika futrovat když nechce ..........například dneska máme dietu 😎 a fakt Míša si ji nasadil sám nechtěl v podstatě nic jen čaj se smectou a mlíko ode mě vařila jsme se mu s rejží a s mrkví a řval jako že to teda fakt jíst nebude když mu asi není dobře dal si čajík odpolko jsem koupila od nestlé rejžovou krupici nemléčnou udělala jsem mu jí a aby teda neřekl tak jsem mu tam vrzla dvě lžičky kaše jelikoš by to asi samotné nepozřel no a pošmákl si to samé večer a už spíme jsem zvědavá na noc ......naposledy kadil ve dvě a ve tři no kadil spíš to byl zelenej šprkanec a od té doby nic tak uvidíme zítra 😉 😎

jitousek
1. zář 2009

jinak jsem zháněla od rána jako vzteklá tu kaši od nestlé rejžovo mrkvovou a asi na ni jsou nájezdy jelikoš ji nikde neměli všude vymetený regáli jen cedulka že tam má v těch místech bejt a ani jedna krabice 😒

jitousek
1. zář 2009

ráno jsme šly do kaufu a odpoledne do města a kde nic tu nic

kremrolka01
1. zář 2009

hehe Baru 😀 no já si hned vzpomněla jak nás tu holky paktovaly, že jsou si Cyrďa a Kuba nějak podezřele podobný 😀 😀 😀
ale teda jsem myslela že se to přerušilo a to s kolegyní mně teda dostalo 😀 😀 😀

rinty gratuluju ke kontrole 😵 😵 😵 I. trim už bude pomalu za tebou, začne růst bříško... jůůůůů 😵 😵 😵 😵 já už se celkem zase těšim až budem Kubovi dělat ségru 😎

Markét tak to je super že to Dorinka tak krásně zvládá, je to šikula, Kuba začíná bejt nějak na mně závislej a fakt z toho nemám radost 😒 uspávání už dlouho jen se mnou a teď začíná řvát už i když ho Petr jen koupe 😠 ale jako fakt hystericky 🙄 🙄 🙄

nicméně odpolko super, byli jsme obhlídnutou pozemek a celkem se nám líbí, cena už moc ne, no tak uvidíme kam se nám to podaří stlačit a event. bychom o tom uvažovali

chris teda Kája má pělknou váhu 😕 tak neboj,určitě nestrádá, a ono už to teď půjde nahoru pomalejc jak se začne víc hýbat