Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
6. zář 2009

holky nevím jak to máte s chlapima ale ten můj mě dneska pěkně nakrknul 😠
ráno se vybatolil skoro v 10h z postele my jsme teda dneska vyjímečně taky spali do 8h ale což že 😵
hnedka po ránu mě naštval blbejma kecama jako že Míšovi to jídlo dávám pomalu a že porád hučí a on se asi jako nemůže vyspat ......podotýkám že byl po odpolední a dneska šel taky od 13h do práce .........pak se zháněl po obědě mě se nechtělo vařit myslela jsem že vyndám z mrazáku máme tam plněné knedlíky švestkama a jablíčkama že to hodím do vody a bude a nebo druhá variace byla plněná paprika a knedlík též z mrazáku .....no co tak když mám navaříno proč bych měla vařit že ?? A on že to nechce že na nic s toho nemá chuť a že nevařím si musí uvařit sám aby se najedl a že tady nic není k jídlu ....což teda není pravda v lednici porád něco je ........jenže nevím co by chtěl jako žrát si myslí že tam bude pečená husa nebo co 😠 😠 😠 😠 😠 .......no tak že nakonec mě donutil teda udělat brambor dušenou mrkev a obalit sýr pro kterej si teda musel dojít přes ulici do krámu ten tu fakt jako nebyl..........jenže co by chtěl začla jsem vařit a Míša začal hučet .....no tak mě zase vyčetl že ho nechám brečet .......tak jsem začla ječet že teda jako nejsem chobotnice a mám dvěruce jestli chde jídlo ať se postará o dítě ........nasral mě pardón 😔 ale já prostě nemám tu kliku že mám dítě které by nevyžadovalo pozornost i když si už někdy sám dokáže vyhrát i hodinu ale někdy to prostě nějde a obzvlíšť když teď je po tom průjmu a stále ho berou zuby chce se třeba pochovat pohrát si a je dobrej ale prostě u toho nejde žehlit vařit luxovat a všechno dělat .........já mám totiš někdy pocit že všechno dělám sama je to jen chvíly tak jak che a v zápětí přijde chlap a je to zase stejný jak před debordelizací a mě to pak nebaví to pořád dělat 😠

tak jsem se vykecala a je mě líp 😵

jitousek
6. zář 2009

tak že jsme měli tichou dopolední domácnost tak jsem zvědavá až přijde asi za hodinu z práce ale já už asi budu spát 😔

ale myslím že jsem v právu prostě mateřská dovolená nejni pro mě dovolená ale neusálá 24 hdinová práce takovej nepřetržitej provoz a já si chci taky žííííít klidně bych šla do práce

jsem ráda když na hodinu vypadnu do města když manžulák (pro dnešek ho tak nazvu 😝 😎 ) hlídá a já vypnu bez dítěte už ani netrnu co se doma děje je mě to jedno ať si dělá co chce je dospělej vím že se umí postarat a s Míšou to umí je prostě šikovnej táta to jako jo ale dneska mě faaaaaaaaaaaaak vytočil do běla 😠 😔 😎

tanuki
6. zář 2009

JItu, to je fakt na pytel. A už někdy taťka dýl hlídal? Martin naštěstí jo, takže ví, že to není žádná dovolená, že člověk byt spíš rozbordelí než uklidí... Nezkoušela jsi malého nosit? (šátek/nosítko) při tom se kdyžtak dá i trochu pracovat, když je třeba.

Včera jsem četla článek o tom, jak je prospěšné pro děti jezdit někdy na dovolenou jen s tatínky 😀

jitousek
7. zář 2009

bré ráno 😉
tak dnešní noc nic moc opět bulení kvůli zoubkům 😒
ale dalo se toi no člověku zbejvá než to přežít 😵

tanu ju to víš že hlídal dýl a byl s toho hotovej taky ví že to není dovolená ale včera mě to tak přišlo že si to snad myslí 😠 😉

zajdla
7. zář 2009

Dobré ranko.

Jitu,oni to ti chlapi nechápou.Manža už jo,protože už několikrát hlídal Lucinku i přes noc.Tak ví,že to není žádné leháro.A to nemusel žehlit,prát ani uklízet. 😀 Tak ho jednou nechej s Míšou celý den a on si to pak uvědomí.

JInak já dnes vstávala v 6.Vyžehlila,uklidila,zavedla Lucinku do školky a teď se chystám do poradny.Jsem zvědavá,kolik zase přibrala.Večer nestíhám nic,protože naše večerní koliky pořád trvají.Ale už né 3 hodiny,ale jen 1.Tak doufám,že za chvilku už nebudou žádné.

lucianas
autor
7. zář 2009

ahojky,
tak jak se daří, co nového? jsem to jen tak zpětně prolítla a koukám, že tu byl docela klid přes víkend.
my tu měli tchánovce, takže na počítači jsem byla opravdu minimálně.

helicek
7. zář 2009

čus děvčata, ještě se stále držíme 2v1 😀

helicek
7. zář 2009

Jitu, asi měl manžel nějakej blbej den, to se stává, však ono mu to dojde, že nebude mít všechno hned. Já na to používám prostě větu: Máš ruce jako já, tak si posluž.
Prostě není na prvním místě, noooooooooo, už ne, může pomoci nebo může počkat, to je na něm 😀

lucianas
autor
7. zář 2009

Heli, ahoj. Tak to je dobře. Ještě vydržet pár dní. 😉 .... to jsi napsala přesně, s tím manželem.

helicek
7. zář 2009

Já doma začínám rozšířovat paniku, že až bude Honzík tady s náma, tak prostě nebude všechno hned, buď pomůžou ,nebo budou čekat, až se mi podaří se od Honzíka urvat, takže............je to na nich.

jitousek
7. zář 2009

😢 neeeeeeee my máme fakt smůlu Míšánek má kantilobaktera 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
teď mě volali z hygieny prej je to něco podobného jako salmonea ☹
vůbec nevím kde k tomu to dítě přišlo jsem na něj jak oko v hlavě a hytne takovej sajrajt

nic na to není jen Hylack neustálá dieta a za deset dní půjdem znova na výtěry ☹

jsem s toho fakt hotová připadám si jak nějaká špína špinavá takovej malej a už takovej sajrajt 😢 😢 😢 😢

jitousek
7. zář 2009

jinak už teda kadí celkem normálně včera měl šišku a dneska taky jednu rozpláclou v plíně

holky to bylo jak u výslechu po tom telefonu ptali se mě kolik nás je doma co děláme za povolání na babičky a na dědy co to dítě jedlo s kým se stýkalo apod.no hrůza ještě lampičku a výslech hadr 😢 😔

jitousek
7. zář 2009

hlavně že mě doktorka říkal že mě zavolají o víkendu 😠

helicek
7. zář 2009

Jitu a třeba to fakt zavlekl někdo z venku, to neuhlídáš, neciť se jak špína, to ne, prostě si třeba někdo špatně umyl ruce a už to je, hlavně, aby to co nejdřív přestalo.
Mladej taky jednou dostal monolukleosu, nikdo ve školce to neměl, jen on, nevíme, kde k tomu přišel. Byl vyřazenej na dva měsíce, z toho měsíc v nemocnici a 14 dní na kapačkách, já tam byla s ním jako hlídač, hrůza a dodnes nevím, kde k tomu ten kluk přišel

helicek
7. zář 2009

Jo, já musím vydržet aspoň ještě 14 dní, mám tu na hlídání od tchánovců fenu a pokud odjedu do porodky dřív, než oni se vrátí, tak se manžel z toho tady zblázní, jenom za noc jsem srovnávala Mikeše (můj kocour) s Elinou třikrát a ráno do toho zmatku vstával Petr do práce, zařval na ně, že jim nebude dělat vrátného, že sám nestíhá, tak jsem vylezla a srovnala ty dva a ještě se mi podařilo nechat v zámku klíč, takže Petr, když se vracel ráno s novinama, tak se nemohl dostat do baráku, tak jsem šla rychle ke dveřím, hihi, ráno blbec, no prostě pondělí 😀

lucianas
autor
7. zář 2009

Jitu, jak píše Heli, kdo ví, odkud to malý chytl. To mohlo být třeba i jen na nějaké vycházce, nebo od nějaké návštěvy. Nic si z toho nedělej, hlavně, když to brzy přejde a bude zdravý.

Heli, obdivuji rodiče, že vám tam nechali fenku na hlídání, když je to v období termínu narození vašeho klučíka. To já bych jim to asi odmítla. Ale co, hlavně, když to ty dva týdny ještě vydržíš a vaši si ji stihnou vyzvednout.

helicek
7. zář 2009

No ona ta fenečka je dost nenáročná, co se hlídání týče, furt jenom spí a nebo žere a odpoledne přijede Péťa ze školy a věnuje se jí on a když to na mě přijde, tak prostě bude vozená k nim na barák a manžel ji bude vyzvedávat odpoledne z práce, bude to muset holka vydržet, ale jak říkám, je hodná docela, neotravuje, neštěká, furt jenom spí, mám podezření, že je to kočka převlečená za psa, protože takhle líného psa jsem ještě neviděla 😀

kacena00
7. zář 2009

čau holky!

Jitu manžel by zasluhoval dostat na zadek!!!! že si na tebe takhle otvírá ústa!...copak to jde se točit okolo dvou dětí, přičemž jedno z toho je dospělý a mělo by mít rozum??? mě by tyhle řeči teda neskonale nakrkly, to se nedá jen tak přejít..

achjo a aby toho nebylo málo tak ještě ten kanpylobakter...řekly ti jestli an to dají nějaká antibiotika nebo co?

jináč musím pochválit našeho pacholíčka...opravdu začínám zjišťovat, že mateřství se dá i užívat! cyrilek je poslední dobou strašně moc skvělej, jakoby mi všechno chtěl vynahradit, čím dál tím častěji se nám daří, aby usnul sám - s tím, že ho před tím než ho dám do pelíšku pomazlinkám a pochovám

začal bejt rozumnej při papání příkrmů, ovoce ho teda nadavuje ale jedeme teprve 3. den, takže to enva, sem připravená na problémy kt. buidou trvat měsíc jestli to bude jako u zeleniny

a teď hlavní hřeb: ten můj koblížek až na řev ve sprše neplakal v bazenu a dokonce bylo vidět, že je uvolněnej 😵 😵 😵 nebudeme přežívat ale budeme si to užívat 😵 😵 😵 a ještě jako bonus usnul v autosedačce ( to mu od 2 měsíců dělá strašnej problém), ačkoliv sem si pouštěla Lehnona a když sem ho vyndala ze sedačkly a přenesla bdícího domu, ještě v pelíšku bez nějakýho většího řevu usnul 😵 😵 😵

fakt se může mateřství někdy i užívat!!já když si vzpomenu jak zoufalá sem byla třeba před 10 dny a teď mě spíš dohání k slzám to, že mě dojímá a strašně mi ve všem pomáhá, že je takovej koblížek prdísek hodnej 😵 😵 😵 😵 😵

zajdla
7. zář 2009

Ahojky.

Tak v poradně dobré.Malá váží 4830g.Na ublinkávání jsme museli vyměnit mlíčko.Tak máme Nutrilon AR.Tak jak u Lucinky.

Byla jsem u mamky na obědě.Dělala sekanou s br.kaší.

JItu malý se z toho určitě brzo dostane.Když už nekadí moc.

Kači to je super.Nakonec bude z malého plaváček. 😉

jitousek
7. zář 2009

tak jsme se nezkonale pohádali 😢 poslední kapice byla sousedka připíchla na nástěnku že je neumytá chodba a že službu nepřebírá mohla se tady zastavit a vysvětlila bych jí to že mám nemocné dítě manžela porád v práci domácnost na krku a jedny nervy a ruce jsem KO dámy parďon ale od včerejška bych do všeho nejraději kopla kopla

kdybych byla pštros strčila bych hlavu do písku a bylo by

jitousek
7. zář 2009

to jsem to od rána chtěla jít uklidit ale prostě jsem to nestihla .....asi kdy že když mám Míšánka na krku 😒

jitousek
7. zář 2009

holky promiňte že vám tu od včera bleju svoje problémy ale já to nemám komu říct tak to nečtěte a asi semka nebudu nějaký čas chodit abych Vám to tu nekazila 😢 😔

lucianas
autor
7. zář 2009

Heli, tak to jo, to se pak dá. To my máme pejska, sice doma sám taky vydrží, ale je rád, když je s ním někdo doma. A je teda uštěkaný hodně. Ale dá se to, jsme si nějak už zvykli. Horší to bude, až tu bude mimi s náma a pejsek to dítě bude budit.

Kači, tak to je milý, že je malej tak hodnej. Snad mu to vydrží dlouho a opravdu si to mateřství užiješ. 😉

Zajdli, gratulace k úspěšné poradně.

Jitu, to je jen přechodné období. Nic si z toho nedělej. Pokud sousedce něco vadí, tak ať si s tím poradí a vypořádá sama. Ty určitě děláš, co můžeš. Tak si toho zkus nevšímat. Určitě to ostatní pochopí. Hlavně se drž a normálně sem choď!!!

zuzanka26
7. zář 2009

ahoj holky

Jitu to je mi moc Míšánka líto, že to chytil, já tuhle bakteriii jednou měla sama. Nic mi jakoby nebylo jen průjem ale musí to z těla prý odejít samo. Prý to nejčastěji bývá z kuřete špatně tepelně zpracovanýho, já ale tenkrát žádný neměla, jen lívance s jahodama, no nevím, ale neboj, nebude to dlouho trvat, zvládnete to.

Sousedce bych strčila řvoucího Míšu a šla bych vytírat podlahu a co nejdýl aby kravka věděla!!! fakt mě tohle dost vytáčí takový chytráci!!!!

Luci ty už to máš taky za pár tyyyy jo 🙂

jitousek
7. zář 2009

ahojda luci a zuzi díky za podporu mám dneska fakt Den D 😠

jo četla jsem to že to bývá z kuřete ale nechápu to Míša kuře neměl má to vlastně od minulého týdne neděle pondělí a o víkendu měl samou zeleninu kuřecí měl naposledy ze skleničky od hami někdy před tím v týdnu .......četla jsem že můžou být kontaminovaný právě i ty skleničky to je pěkný coooo 😕 ????

jitousek
7. zář 2009

myslím že kdyby to ale bylo s toho posral by se hnedka

jitousek
7. zář 2009

jediné co nás napadlo je to jak jsme byli na zahradě u rodičů pekla se tam kejta a krájela jestli na něj někdo nesáhl s neomytejma rukama nebo kolem něj šel pes když si hrál na dece a Míša na něj nesáhl sice ten pes je pokojovej ale taky můžou mít kde co ......ale zase si říkám to bych ho musela furt dezinfikovat a nejlépe zavřít do skleníku a separovat se od všeho ☹

jitousek
7. zář 2009

mě bolí tak škeble dala bych si dneska nějakej nápoj zapomění a na potvoru tu nic nemám 😠

jitousek
7. zář 2009

a pak ještě jsme ho nechávali hrát s letákama už to taky nebudu asi provozovat kde kdo na to šáhne on si pak cucá prsty a je vymalováno ...........každopádně teď budem asi víc opatrný

zajdla
8. zář 2009

Pěkné ráno.

str.3???????????????????????????????????????????????