Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

rintintyna
30. říj 2009

čau královno, ohrádku obložit a vytvořit psychokopku 😅

rintintyna
30. říj 2009

na toto jsou výborný cestovní postýlky

valentynka
30. říj 2009

markté, to ted bude pořád, to jsou ty dřevěné ohrádky nooo ☹

prodávají do nich taky ty lemy,ale nejlepší budou nějaké deky a třeba i kojo polštář okolo ní.
filípek ho měl taky v ohrádce,aby případný pád nebyl na dno ohrádky.

rinty já proto kupovala tu síťovou,ale to samé bude v postýlce, u nás je to s tím otloukáním v posteli už dobré, jen v noci,když cestuje,tak se vždy nějak ducne

beruskaveruska
31. říj 2009

krásné sobotní ránko 🙂

beruskaveruska
31. říj 2009

tak mi jdeme dodělat tu kuchyn at to máme z krku. MM to tam včera ještě vystříkal fundicidem proti plísni a přemalovat to tak jsem tam už včera nemohla bo smrad to byl děsný, ale už je to v poho tak se do toho pustíme a máme hotovo.

dočíst vás budu muset až jindy v klídku. jen jsem vás chtěla pozdravit tak příjemný víkend pa pa

evikmi
31. říj 2009

ahoj veru...krása...10tt..za chvilku rodíš 😉 máš vybraný pěkný jména 😉

zajdla
31. říj 2009

Ahojky.

Dneska jen nakuknu.Lucinka má oslavu,tak to musím všechno nachystat.Linduš si hraje v ohrádce a Lucinka v pokojíčku.A chlap,ten chrápe v posteli.Včera proběhla výměna názorů.Tak jsem se rozhodla,že mu nechám holky na celý den,ať se postará.Ať vidí chlapeček,jaké to je. 😠 A já pojedu za kamarádkou na celý den.Ale jsem zvědavá kdy.Tento víkend určitě ne. ☹

christla
31. říj 2009

Ahojky!

Tak my jsme opět u našich. Ségra si vzala malou ven, tak mám chvíli času.

Zajdli, teda to je radikální řešení..... Já bych to asi nezvládla nechat chlapovi malou a na celý den odjet, já bych si asi okousla ai nehty na nohou. 😀
Ale určitě jeď, pokud jsi rozhodnutá..... 😉

pismenko
31. říj 2009

kde ste 😕

zirafik
31. říj 2009

čauky, týjova... tady je úplný mrtvo 😕 😕 😕

Já jsem celý týden v luftě.. byli jsme u známých na obídku a pak s kytičkou na hřbitově. Venku zima a mráz 🙄

Zítra chceme do kina na 2Bobule, tak se těším, neb jsme s manžou sami nebyli půl roku 😝 😝

zirafik
31. říj 2009

Jinak posledních několik nocí jsem se moc nevyspala 🙄 ... malá usne cca 21,30 pak kojo 2, pak 5-6, pak kolem 7-8 🙄 🙄 ... manža mě ukecává ať dám na noc flašku UM... ať prý se jednou vyspíme... že se malá určo budí hlady, tak ať jí napucnu... no já nevím, co vy na to, holky??

zirafik
31. říj 2009

Týjova... Týnka 21tt a Beru 10tt 😕 😕 .... valim bulvy, jak to utíká 😵

zirafik
31. říj 2009
zirafik
31. říj 2009

to jsem ale měla hezkou solo párty na koňovi 😲 😲

zajdla
1. lis 2009

Prvnííííííííííííííííííííííí 😀

zajdla
1. lis 2009

Pavli to ti neporadím s tou flaškou.Linduš je na flaši a vstávám většinou mezi 2-3 a pak kolem 5 a 8.Takže vlastně stejně jak ty.I když dneska spinkala až do půl 5.Ale baštila o půl 12 v noci. 😀

Včerejší oslava dopadla dobře.Lucinka byla nadšená z dárečků.Od našich dostala povlečení Madagaskar,knížku s mašinkou tomášem a nafukovacího Tomáška.A od nás velké Lego Zoo.Hrála si s ním celé odpoledne.
Dneska jedeme ke tchýni to oslavit,protože marodí se zádama a nemá vycházky.Zrovna obejdeme hroby.Stejně bysme tam jeli,tak to zmáknem zaráz.
Lucinka ještě spinká a Linduš opět řádí v postýlces hrazdičkou.Pěkně se už sama otáčí na bok a sem tam se jí podaří se otočit až na bříško.pak se ovšem vzteká,protože na bříšku nechce být. 😀

zajdla
1. lis 2009

JJ letí to.Za chvilku už bude mít Týnka s Beru u sebe miminka a tady se bude těhulkovat se druhýma mimísama. 😀

zirafik
1. lis 2009

druhááááááá 🙄

Zajdi, týjovka malá se otočí na bříško 😕 😕 ??? Ta je šikovná 😵

Mládě spinká 😵 ..., neb řádilo od 7 od rána 🙄 .... My se najíme a frčíme do kina. Mládě jde s flašou ke tchánovcům 😉

rintintyna
1. lis 2009

třetíííí, týýjovka žiraf, fakt si mě s tím odkazem pobavila, jsem byla zvědavá, kdo má krásné bříško, no ve snu bych se nenadála, že uvidím sebe 😀 😀 😀 díky moc. Se musím pochlubit, bo jsem dnes poprvé cvičila s DVD, jako zadýchaná jsem byla hned po prvním ruce vzhůru a taky se tam ty cviky dost střídali, tak jsem to jen tak v rychlosti prolítla a pak budu muset asi často DVD zastavovat, než se to naučím zpaměti. Taky mi nedalo a pustila jsem si kapitoli o nácviku dechu. To psí dýchání není tak špatný, jak jsem si myslela, akorát musí člověk fakt povrchově, aby se nepřekysličil. Nejhorší bude asi ten tlak na konečník, ten mám v malém provedení ještě v paměti, jak mi při 2 MA píchl doktor tu injekci na smrštění dělohy, tak jsem si pak po 3 noci prodělávala vlastně takovej malej porod. Teď už vím, že pěkně na všechny čtyři, zadeček vytrčit a hlavičku pěkně níž 😀 takhle teoreticky to zní jako psina. Zítra si jdu koupit permici do jednoho centra tady a začnu raději asi zpěvem samohlásek, to prý dělá miminkům moooc dobře a maminka se tolik nezkompromituje jako o cvičení 😀

pismenko
1. lis 2009

čtvrtá 🙂

Rinty jenom nacvičuj, ovšem nechci nikomu brát iluze, ale já poctivě chodila do těhu cvičení a teorii jsem měla v malíku, ovšem u mě se to všechno minulo účinkem(ale bylo to tím vyvoláváním). O tlaku na konečník bych taky mohla napsat ,,krásný" příběh a tiše závidím těm, co tohle nezažily.já jsem myslela, že fakt dora leze špatnou dírou a pořád jsem jim to tam opakovala jak trubka,že mě ta řiť snad exploduje a PA se mnou tiše soucítila.

Ale věřím, že ty budeš mít krásný rychlý porod a narodí se ti ehmmmmm holčička(toť můj tip) 🙂

pismenko
1. lis 2009

Jo a máme zzzzzuuuuuuuuuuuuuuuubbbbbbbbbbbbb - sice jenom náznak,ale tento už se fakt neschová

zirafik
1. lis 2009

jj, holčička 😵. Týuš, všááááák jo, máš krásný bříško, takový akorád 😉...

Markét, gratulajda k zubu 🙂

tak kino bezva 😉 ... i když jsou většinou filmy s číslem dva blbiny... tak Bobule2 jsou bezva, doporučuju 😉

zirafik
1. lis 2009

včera a dnes na jedný straně 😲 😲 😲 😲

holky, pomóóóc..... pár drbů sem hoďte 😎

valentynka
1. lis 2009

ahoj holky,

tak jsme se včera vrátili- no teda spíš dneska jsme se vrátili z toho Merkuru-vzpomínka na 70-80léta, kdy se pařilo v Lípě, přišli jsme ve 3 ráno domů.
Filípek spinkal, jen jednou se probdil ve 23h. ale to ho barča pohoupala a spinkal a pak už dobrý 🙂
No věděl,že simamka po sto letech užívá a tak jí nechal 🙂
Holky jako já tančila od 20 do 2,30 , spřestávkou možná tak celkem 30minut.
jsem se vytancovala na sto let dopředu.
Bylo tam spousta lidí, někdo to pojal opravdu jako vzpomínku a přišli s čelankama,legínama a návlekama na nohách a teniskách.
dobrý bylo,že vstup byl za 100 a u toho byly lístky v té hodnotě na nápoje.
no zhubla jsme jen jedno kilo, čekala jsme že tak dvě 😀 😀

valentynka
1. lis 2009

zajdi, noo tak to proběhla asi pěkná výměna názoru,že na celý den odejdeš.
ale at si to zkusí, mu budou stát vlasy hrůzou za celý den 😀 😀 😀 😀 a va baráku bordel jak po atomovce 😀

no s tou flaškou na noc nevím, ono je prostě mimčo zvyklé,že v noci dostane mlíko a proto se budí,že prý ani nemají hlad.
Jakmile mě Filda ucítí,když se probere,tak ho chce a pitím ho neobalamutím.
taky pořád kojím 2x za noc a noce poslední dobou taky hrůůza jak si ho vzemu do postele, musí to přestat !

Rinty kráááásné bříško 🙂
s tím zadýcháváním to bude ješt ěhorší jak budou týdny přibývat 😅

já taky tipuju holčičku 🙂
už si to rinty zapisuj 🙂

Markét, gratulka k zoubečkuuuuuuuuuu 🙂

nám už taky vykoukal dvojka horní vlevo 🙂

valentynka
1. lis 2009

noo a dlouho tu nebyla endy,
to když byla v baráčku, tak to tu byla častěji než když jsou ted v bytě 😅

endy, kde jsii???

noo a nemík je taky furt u pc,ale na koníkovi nic moc ☹

holyk upadá to tu ,upadá ☹ ☹

pavis, ibag ty už tady nebyly sto let

vždyt už tolik nekecáme,tak to není na ldouho to dočíst a trošku něco písnout,že ??

endlessblue
1. lis 2009

Ahojkýýý....
vrátili jsme se z dofčiiii!!!!!!!!!! Jinak chodím pravidelně!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

Teď tu jen pacifikuju našeho draka, abych se v klidu mohla kouknout na Superstar 😅

Juli už je po nemoci, kašle jen trošičku. Už si stoupá u nábytku... mazec.. nemůžu se hnout, pořád někde padááá a ječíííí 😕 😕 😕 😕

Tak já fičím....brou noooc 😲

valentynka
1. lis 2009

jééé endy, vy jste byli na dovče ??
mi nějak uniklo ☹ se omlouvám 🙂

rintintyna
1. lis 2009

jééé holky, tak ještě jednou díky moc 😵 Market a co za objevený zoubek dostaneš pěkného, pochlub se? Doufám, že se tatínek vytáhne 🙂 Pavli, fajn, že se film líbil, já byla asi u té jedničky v nějakým divným rozpoložení, bo jsem nějak nemohla pochopit co kolegy na tom filmu tak zaujalo, asi dle jejich reakcí jsem od toho čekala nějak víc. Jinak tipy snad ani zapisovat nemusím, bo zatím to je samá holka. Zatímco Vás pročítám tak mimís kope do bříška, tak nevím, jestli je to jako na souhlas, nebo na protest 😀 jj taky jsem včera přemýšlela, kdo tu nechodí a přidávám Kamilku. Jinak všem krásnou dobrou noc. Jo a Val, tu protančenou noc Ti prostě mlčky závidím 😉

kremrolka01
1. lis 2009

čau holky, tak toho opravdu moc na dočítání není, za to ale samé převratné události 😀 Dorotka má zuba a stoupá a padá, Julča si stoupá a padá,... 😀 no a Linduška je teda mega šikovná takhle brzo se přetáčet 😉
my byli na chalupě, málem jsme tam umrzli ale jinak bylo prima, už pojedem asi až na Vánoce
Pavlí já taky myslím že to bude tím, že chce prostě cítit mamču, ono těch miminek co spinkaj celou noc je hroooozně málo, myslim že tohle je celkem ještě v pohodě, no i když chápu změna oproti tomu kdy spinkala celou noc 😀
my třeba dnešní noc měli nechutnou, usnul teda brzo v sedm, vzbudil se když jsem si šla v deset lehnout, dala jsem si ho do postele, protože v postýlce vůbec být nechtěl a to byl snad co čtvrt hodiny vzhůru, furt někam poplejzal, hučel a od šesti už ani ťuk 🙄 jinak se taky standartně budí tak 2x za noc