Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
1. lis 2009

jo a co se omlácení týče tak Kubíček vypadá momentálně jak kdyby jsme ho týrali, nejdřív jsem ho omylem škrábla do tváře malíčkem když jsem ho chytala když vstával z nočníka ☹ fakt ošklivě hluboko ☹ pak na chalupě jako první se vrhnul po stole a jak to neznal tak se žuchnul přímo mezi voči, takže modřina a boule jako prase, no a ve finále ho na duhý straně tvářičky než má ten škrábanec kousnul dneska ráno komár a do krve si to rozškrábal 😒

zirafik
1. lis 2009

supr, že se to tu na večír zas trochu slezlo 🙂

Holky, díky za reakce.... no manža to chce zkusit, neb on si myslí, že jiný mimča prostě spinkaj celou noc 😅 😅

Val, my máme příští týden srazík ze školy, tak možná bude taky taneček ... ale celonoční určo nééé 😀

Péti, jak pokračujete s domečkem? My už asi po čtvrté přemalováváme projekt 😒 . To je mi líto, že je Kubík takto pomlácenej 😖 ... ale asi nás to čeká všechny, když děti začnou behat... 😝

kremrolka01
1. lis 2009

Pavlí my jsme čmárali plány taky celej víkend 😀
a přeju ať si srazu užiješ víc než já v září, kdy jsem dojela, sedla, vypila pivo a jela zpátky domů k hysterickýmu dítěti které nešlo utěšit 😠

janda79
1. lis 2009

Ahoj holky!
Těhulkám přeji krásné těhotenství, maminkám hodné a klidné děti a čekatelkám brzký úspěch 😉 !
Verunka pěkně řádí. S Míšenkou tančí, když jsou spolu ve vaně, tak bublají do vody. To si dají obličej pod vodu a vyfukují. Je to strašná bžunda vidět takového prcka jak napodobuje starší sestřičku a ještě z toho má legraci.A když Verda vystrčí hlavu nad vodu, má všude pěnu a kouká krz ní. Za chvíli jí bude rok, strašně to utíká, úplně šíleně. Klidně bych si dala říct a šla do dalšího mimča, jenomže musím do práce, tak uvidíme, možná za čtyři roky, uvidíme uvidíme, jestli mě to nepřejde 😎. Jinak Verunka sama stojí, ještě pořád se jí nechce chodit, to jenom za ruce a kolem nábytku, říká táta, bába, jéje,ee a občas i máma, ale ta frekvence se zvyšuje, takže mám obrovskou radost! 😅 Když něco nechce, kroutí hlavou. Pokud něco má v ruce, když sedí na nočníku, okamžitě to tam chce hodit a vrtí přitom hlavou, jako že ví, že to nesmí, ale stejně to tam hodí, když jí nechám. Leze po schodech, ocucává kola od kočáru, když zapomeneme zavřít do chodbičky 😅 a hrozí na mě prstem, když ji načapám. Umí dělat čerta, indiána, paci paci, vařila myšička a začínáme i dělat pejska-tedy jak dělá pejsek? a Verunka odpovídá ha ha ha. abyste si nemyslely, že Verunka čurá po zdech 😀 😀 😀
Míšenka byla dneska v divadle, byla nadšená, vyprávěla co tam bylo, kdo tam byl, no prostě ženská. musela jít naparáděná s rozpuštěnými vlasy. ve školce je přešťastná, takže my jsme taky. akorát jsme, kromě manžela, pořád nemocné. neustále se točíme v rýmě a kašli a to pořád dokola a všechny tři. už mě to celkem štve, ale nenadělám nic. tak a už nevím, co psát, mějte se krásně!
a stejně mi nahoře béká Verunka, asi jí vypadl dudlan nebo má žízeň. páááááá 😵

christla
2. lis 2009

Ahoj holky!
Tak koukám, že přes víkend to tu moc nejelo.
Mě je furt blbě, nevím, jestli mi pořád blbne ten tlak nebo co to je. V sobotu v noci jsem vůbec nespala, špatně se mi dýchalo. Už mě to ale nebaví, chci mít klid..... Do toho ještě noční vstávání ke Káje..... Fakt super..... 😔
Včera jsme byli na hřbitově, tak jsem si zase pořvala...... Tohle počasí a celkově ten čas mě fakt začíná ubíjet.

Pavlí, myslíš, že když dáš malé Nutrilon, že to bude lepší? Zkusit to samozřejmě můžeš.....

zajdla
2. lis 2009

Hojky,

Tak stěry mají holky udělané. 😀
Doktorka udělala zrovna Lindě poradnu,tak tam nemusím letět na 10.Linduš važív 6,15 kg a měží rovných 60 cm..Nic moc.Přibrala jen 250g za 14 dní,ale dá se to.Domluvila jsem se s doktorkou,že zkusím vyměnit mlíčko.Že jí asi nutrilon nechutná.Měla to tak i Lucinka,tak doufám,že to bude ono.Koupila jsem zatím jen malé balení,tak se uvidí.
JInak máme za sebou první hexu,tak doufám,že to bude bez reakce.Plakala jen chviličku.Byla šikovná.

Teď si hraje v postýlce s hrazdičkou.Doufám,že brzo vytuhne. 😀

Chris tak si zajdi k doktorovi,ať ti udělá pořádné vyšetření.Musíš být fit,kvůli Káji.

rintintyna
2. lis 2009

čau kočky, tak Vás jdu taky pozdravit, ty brďo, Linduška má už 6 kg, to jsem nevěděla, že miminka tak rychle přibírají, já si to maluju, že budu mít půl roku takovýho nějakýho cvrčíka jak pírko lehounkýho, tak to abych se vrátila nohama zase na zem 😕 😅

zirafik
2. lis 2009

ppo,.

zajdla
2. lis 2009

Rinty.JJ roste rychle.Ale měla velkou porodní váhu.Ty nebudeš mít takového macíka.neboj. 😉 😀

zirafik
2. lis 2009

ahojík, dítě mi tu mlátí do klávesnice.... 🙄 ... přišla jsem o g, nejde tam nasadit 🙄 ... za chvili letím na oční ...

zajdla
2. lis 2009

Já bych tak spala.Ach jo.Možná to zalomím s Lindou,uvidíme. 😀

rintintyna
2. lis 2009

Pavlí, jak pravý jedna píseň, i s jednou strunou se dá zahrát písnička a já myslím, že g zase tolik potřeba není, kdyžtak piš q 😀

zajdla
2. lis 2009

Holky,platí se prevenar a trivivac?

kacena00
2. lis 2009

ahojda kočule!!!

odjela sem v pátek k našim, aby se trochu pošovinkovali s mrňousem, ovšem jak mají naši malej byt, musel do kočárku, chodí spát před obědem a po obědě a trvá mu než zabere v kočárku, byl tam dycky strašně dlouho
jak je chladno, spal v něm hezky, jenže...přes noc zase rýma...dnes sem odsála žlutou, takže michal dojde k doktroce pro pamykon..odhlásila sem nás z plavča, nic hroznýho, ale to dítě je tejden zdravý a už zase něco...

fakt mě to štve, chjoooooo

nemo, přeju ať se malej brzy uzdraví a soucítím, ty dětský stonání sou fakt strašný...

já si nejdřív myslela že mu lezou horní zuby, protože se mi šílen budil ještě když sme čuměli na telku, ale ono to asi bylo tou rýmou a jak se mu blbě dejchalo, takže sem zase matraci vypodložila a opět nebudeme chodit ven..si myslím, že to tak budeme mít celej podzim, jak bych teď chtěla kojit..i když předtím sem kojila a taky stonal, prdeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kacena00
2. lis 2009

ZAJDI prevenar se stopro platí, kolik to nevim, nedošli sme ani ke třetí hexe, tak nevim...trivivac neznám..

ŽIRAF zhruba v téhle době moje dítě, který spalo až do rána se začalo budit a v noci kvílelo uplně děsným neutuchajícím pláčem a než sem stihla dodělat mlíko, nestačilo mu bavit se s manžou, ačkoliv do tý doby mu to stačilo když si spolu povídali a trpělivě vyčkával než ráno donesu mlíko a neřval

a najednou prořvaný noci, jídlo sme museli dávat o hodinu dřív, o dvě dřív, o tři dřív, a stím šíleným řevem
dala sem mu včer kaši a zabralo to, měl prostě hlad jak kráva s prominutím... od té doby v noci zase hajá, jenže je fakt že u kojilek je to jiný, ale zkus tu kaši, třeba ti bude spát celou noc jako se spí u endíků, i když taky kojily 😉
TÝNUŠ super bruško 😉

BERU taky mám raodst jak týdny naskakujou 😉

a už nic nevim.. 😀

endlessblue
2. lis 2009

Nazdáreček... jsem v jednom kole... balím na plavčo 😀 ... dočtu odpoledne a budu reagovat na zprávičky tady.. jen jsem v rychlosti zkoukla Rinty pupík.. a parádička.. ňu ňu ňu 😉

Holky, chci už konečně koupit Juli tu židličku na jídlo. Už sedí celkem pěkně a mě nebaví se pořád křivit u toho lehátka. Mohly byste mi dát nějaký tip?? Jsem ouplně vedle ☹ a nemám absolutně čas číst diskuze o židličkách a tak vůbec 😀

Dneska půjdu Juli koupit hovězí a zítra ho prvně dostane... nemáte ještě nějaký receptíky????

Díky.. letííííííííííííííííííím

christla
2. lis 2009

Ahojky, tak jsem tu. Nečekaně mi volala rehábka, že se jí uvolnilo místo na cvíčo v 10 hodin, tak jsem volala manžovi, ten naštěstí mohl, tak jsem jeli. Taková akce zet.....
Kája byla pochválená, že se už umí sama přetočit na bříško.....

Baru, tak to mě mrzí, že je Cyrilek zase nemocnej. ☹ Mě stačila ta jedna nechutná rýma a teď čekám, kdy nás postihne další. Kája už zase prská jako blázen.... 😒 Já jsem taky taková nalomená, tak fakt čekám, kdy to u nás propukne.
Chtěla jsem s malou chodit plavat, ale nechám to na jaro, radši.

Zajdli, Prevenar se na 100% platí, ale nevím kolik. Taky to budu muset zjistit, protože chci nechat Káju očkovat.

christla
2. lis 2009

Zse sama, jo? ☹ ☹ ☹

zajdla
2. lis 2009

Baru tak ať to Cyrdu brzo přejde.

Chris tak to plavčo určitě nechej na jaro.To snad všechny nemoci vymrznou a bude snad klídeček.

Já myslela,že je nepovinný a že ho dostane zadarmo.Tak které to očkování je takto.
Lucce jsme kupovali hexu,tak Lindě koupíme prevenar.Lucinka ho má taky,ale to jsem jí nechala očkovat až ve 2 letech.

JInak jsem vytuhla s malou.Spala jsemskoro 2 hodinky.Je tady bordel jak v tanku,ale musela jsem.Jinak bych usnula ve stoje.

zajdla
2. lis 2009

Tak jsem nastudovala,že naše pojišťovna přispívá 400 na prevenar.Tak snad to stihneme letos a pak ještě příští rok.Zkusím se poptat ještě holek,které kupovali autsedajdu,jestli mají paragon a uplatnit ještě 1000 korun na autosedačku. 😀

kacena00
2. lis 2009

hexa se neplatí, hexA je v řádným očk. kalendáři, my to nestíháme, protože furt nudlá ..je v tom hepatitida, obrna, záškrt..černej kašel..co ještě..už si nevzpomenu..zkrátka to, co se prostě běžně očkuje po 6 nedělí

prevenar je nepovinný očko a jako takový se za něj platí, u různejch pojiš´toven je pak možnost nechat si ho proplatit do různý míry... každá na ta očkování trochu přispívá...

christla
2. lis 2009

Zajdli, jak píše Baruš, hexy se neplatí, to je vlastně povinné očkování.

Holky, mám dotaz, nejspíš mi na to odpoví Bára. Káje teď pár dní dávám osmizrnnou kaši od Nestlé. Dle rady naší Dr. je bez lepku, ale on tam asi lepek bude, že? 😠

kacena00
2. lis 2009

koukni na složení chris

christla
2. lis 2009

Baru, jak koukám, jak koukám, nic o leku nike nepíšou a složení je: pšeničná mouka, ječná mouka, kukuřičná mouka, rýžová mouka, ovesná mouka.

christla
2. lis 2009

Ještě mouka z prosa a mouka z čiroku (nevím co je)

christla
2. lis 2009

Sakra, tak když je to pro děti od uk. 6.měsíce, tak tam snad lepek ani být nemůže, ne? Jsem pěkně na*raná!!!!!

kacena00
2. lis 2009

každopádně teď už by to vadit nemělo, podle nějaký studie je vysoká pravděpodobnost rozvoje celiakie pokud má dítě k tomu predispozice, když se lepek zavede do stravy před 4. měsícem a trochu vyšší riziko oproti normálu když se zavede dýl jak v 7 měsíci takže je to načasovaný akorát 😉

odkaz na tu studii sem dávala tevi a já se děsně divila a pak mi to řikala cyrdova doktorka a já si tot tžaky našla na netu..

apropo, příští tejden jedeme na imuno, tak sem zvědavá jak dopadneme...

jo, jak psala kremrolka s tím škrábancem..ani sem vám tio neřikala.- na dovče sem malýmu nasazovala čepici a u čela ho škrábla nehtem na palci...má tam doteď jizvu..sem z toho docela nešťastná, co sem mu to udělala

chris to je divný, jak je ti blbě...nemáš trable? jestli se neodráží psychika do těla...

christla
2. lis 2009

Kačí takže myslíš, že mám dávat dál tuhle kaši? 😕

Jinak je docela možný, že na mě trochu pracuje i psychika..... Mě tohle počasí nikdy nedělalo dobře. 😔 Ale nechci vypadat jako že jsem nějak labilní......

kacena00
2. lis 2009

pšenice- lepek, ječmen - jinej lepek, oves - ten taky obsahuje lepek, ale moc se neshodujou, jestli ten vadí nebo ne, každopádně ta kaše s lepkem je, ale nedělej si z toho hlavu chris..fakt je to takhle akorát, my ho taky zavedly někdy 6. měsíc a jeden tejden nebo tak nějak 😉

christla
2. lis 2009

Mám tady léky.... Jsou na bolest zad a zároveň je užívají lidi, co jsou trochu psychicky v háji.... Neberu je, ale nevím, jestli bych si ho neměla vzít, jestli mi třeba nebude líp..... Abych to tady nenapsala a někdo na mě neposlal sociálku.....