Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
3. lis 2009

noo taky se těším na profi foto 🙂
ale manžel asi ještě stůně a tak nestíhá ☹

valentynka
3. lis 2009

hmmm tady ticho po pěšině

jsem si dala právě fazolačku.

filípek už spinká.
dneska spal jen 2x 3/4 hodiny, probral se ve 3, takže šel už o půl hodinky dříve

dneska si už v 5 chtěl hrát,nakonec jsem ho udolala a spinkal ještě
ale už si pomalu začínám zvykat na ty budíčky v 6 ráno 😀

endlessblue
3. lis 2009

Tak to já jdu teprve na kašičku... a pak ještě Sunárek 😀 Malá půjde na kutě tak v půl deváté... ale už to stahujeme 😀

Joo, musíme se pochlubit... mám geniální dítě.. dneska po odpoledním šlofíčku se vyčůrala do nočníčku. Dělala jsem kolem ní divadlo, ukazovala plínku a říkala "čuri čuri, čuri čuri"... no a za chvilku to bylo.. no a pak chválila a chválila.... že si to dítě muselo myslet, že jsem přišla o rozum 😀

endlessblue
3. lis 2009

Jinak Juli spinká poslední dobou do půl osmé... tak sice jde trochu později, ale spinká déle 🙂

kremrolka01
3. lis 2009

u nás se už taky chrní, se spaním jsme na tom byli velmi podobně, dopoledne asi 3/4 hodinka, odpo sotva 1/2 h 😠
už byl silně nevrlej, vlastně celej den takovej ukňouranej, snad půl dne jsem ho nosila v nosítku, až u koupání se strašně řehtal a snažil se chytat vodu z kelímku 😀 vidim to na ty zuby
já se teď taky snažím s malým mezi lidi co nejmíň, i na cvíčo jdu radši pěšo tam i zpátky i když je to kousek cesty než MHD, zrovna teď je ve zprávách že pět studentů gymnázia z Tábora má ptačí chřipku 😕

kremrolka01
3. lis 2009

Petr dorazil taky až teď, stavil se na pozemku, tak tam mluvil se sousedama, ty mají teď základy, jsou prý fajn a mají zhruba stejně starýho kloučka, tak si aspoň Kuba bude mít s kým hrát 🙂

valentynka
3. lis 2009

http://www.bak.estranky.cz/

mrkněte, paní dělá hezké fotečky a né moc drahé, tak pouvažuji 🙂

Veru, no vidíš :_)

my taky chválíme a on z toho má strašnou radost a hned se usmívá,že je jako dobrej 🙂

kremrol, to budou super sousedi a ty mít sousedku s kloučkem, hned bude mít Kubíček kámoše 🙂

kacena00
3. lis 2009

Veru tak on cyrda taky pokaždý nenaznačuje, ale někdy jde třeba s kaděním ostře do akce ale on už umí, když mu řeknu vydrž vydržet, teda většinou se mu podaří počkat, jen když má opravdu tekuťáky jako po těch atb, a nebo se to načasuje na chvíli, kdy sem byla třebas např. čurat já a nestihla sem první tlačendo

a s čuráním nesignalizuje pokaždý, ale dost často jak píše janča ho zkouším já. hned ráno jak se začne vrnět a vrtět, tak ho budí čurání, musím rychle vstát (někdy se nepodaří) a mě už docela funguje na vydrž, rozbalim, řeknu čuru a on se vyčurá, pak dostane mlíko, někdy to ani nedopije, odstrkuje mi flašku a tak ho zkusím dát na kyblík a to se vykadí, pak mu omyju prdku, dám čistou plínu, ohřeju mlíko, dorazí to, a to už uteče tak 20 minut, takže zkusim dát čurkat znova a větš. se mi vyčurá, usne, někdy se nepočurá a to hned při probuzení (dospáváme spolu v psoteli, takže stíhám jeho první vrtění) zase rozbalim a on se vyčurá

no a takhle celej den 😀 a už je na to fakt dost zvyklej

zirafik
3. lis 2009

ahoja, nestíhačka.. nedočítačka 😝 .... kouknu později....

holky, my už máme proříznutý první zub 😕 😕

fotobak
3. lis 2009

Musím poděkovat za reklamu, koukám na toplist, co se dnes stalo, že na fotky kouklo tolik lidí najednou ... a najdu Modrého koníka 😀 ...děkuji moc a pokud některá z vás zavítá...s potěšením se vám budu věnovat 🙂
Petra Trbolová

zajdla
4. lis 2009

Prvnííííííí?????????????????? 😠 😠 😠

zajdla
4. lis 2009

Kde jste??????????????????????????????

kremrolka01
4. lis 2009

zrovna jsem chtěla psát že jsem první... a pozdě 😀

kremrolka01
4. lis 2009

Jakoubek usnul a opět asi na 15 minut... chjo 😠

lucianas
autor
4. lis 2009

Ahojky,
tady se vstávalo dnes pozdě. 😀

lucianas
autor
4. lis 2009

Právě čekám, kdy se mi vzbudí malej na papání. Docela má teď výdrž. Spinušká krásně.

zajdla
4. lis 2009

Luci tak to se máš.Já už takový klídeček nemám.Malá už vydrží ty 2-3 hodinky vzhůru,ale je hodná,hraje si s hrazdičkou.

zajdla
4. lis 2009

Hodím fotečky Lucinky ze školky. 😀 😀 😵 😵 😵

zajdla
4. lis 2009

Tak je to tam. 😀 😉

christla
4. lis 2009

Dobré ráno!
Tak my máme za sebou snídani - obě a Kája už i sváču, měla švestkovou přesnídávku a teď to na chvilku zalomila. Pak dostane obídek a půjde hajat znovu. DNeska jedu na gyndu, na cytologii a pro antiko. Se mi tam vůbec nechce.
Chtěli jsme se jít projít, ale tak horzně se tam rozpršelo, že máme smolíka. 😖

christla
4. lis 2009

Zajdli, Lucinka je hrozně hezká!!!!! 🙂

christla
4. lis 2009

Luci, dej do albíčka nějaké nové fotečky Danielka, ať víme, jak roste! 😵

zajdla
4. lis 2009

Chris díky. 😵 😵 😵 😵

Tady je zase hnusný fučák.Linduš nechce spinkat.Ach jo,snad brzo zabere.

christla
4. lis 2009

Zajdli, je taková fotogenická!!!!! 😵

Tak Kája ještě spí, ale nevidím to na dlouho.....

christla
4. lis 2009

Zajdli a ještě se ti Linduška kroutí u jídla?

zajdla
4. lis 2009

JJ ještě pořád,ale už to není aspoň s řevem.Musí být na pelíšku.Půlku flašky vypije hormálně a u druhé půlky se kroutí,tak šaškuju s hračkama.

zajdla
4. lis 2009

Ale dopije nutrilo a přecházím na sunar.U sunárku se tak nekroutí.Snad to pak už bude OK.A jak budou příkrmy,tak už to bude snad lepší.

christla
4. lis 2009

A čím to je, že u Sunaru se nekroutí???? 😕
Je pravda, že co jsme začali s Kájou s pravidlenými příkrmy, tak mlíčko pije líp. Ndeska začínám ofiko s večerní kaší. Už ne jen zahustit mlíčko ale prostě kaši.... Tak jsem zvědavá....
Mám jí dát tu kaši třeba před koupáním a pak jí zkusit nabídnout ještě mlíčko nebo dát prostě před spaním jejn tu kaši? 😕

zajdla
4. lis 2009

Asi jí už nutrilon nechutná.Sunar je sladší.A hlavně nesmrdí.

Chris já to dělala u Lucinky tak,že dostala kaši jako večeři(kolem té 5) a na noc měla ještě mlíčko.Protože u flašky vždycky krásně usnula. 😀 😉

christla
4. lis 2009

No my to máme takhle:

Ráno asi v těch 6 hodin mlíčko
v 9.30 přesnídávka
12.00 zelenina + ještě mlíčko
15.30 mlíčko
19.00 mlíčko s kaší

Tak mě Kája u flašky neusíná, ona se napucne, pak se chvilku povaluje v mojí posteli, pak jí dám do postýlky, zapnu kolotoč a za chvíli spinká.... Mě doktorka právě říkala, že tu kaši před spaním..... ale právě mě napadla i tahle možnost, dát kaši dřív a na noc ještě přidat mlíčko.... Jenže já mám pocit, jak tu mojí cácoru znám, že ona by to mlíčko už pak před spaním nechtěla a aby jedla naposledy někde okolo 16.hodiny je blbost.... To by mi moc dlouho nevydržela, takže to zkusím těsně před spaním a uvidím postupem času...

Ježiš, tolik hodina mě dítě stále spí!!!!!!!!!!!! 😕 Hm, tak to se můžu rozloučit s tím, že mi bude spát po obědě... 😠