Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
7. lis 2009

no tak jasně,že ten fusak stačí,když máte ten 🙂

ale myslím,že pro variantu teplo stačí bez fusaku a pro varinatu zima s fusakem, víc bych asi neřešila, plus tu čepičku každopádně

kremrolka01
7. lis 2009

holky tak jsem si na dobrou noc zaaukčila 🙂
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4258384

valentynka
7. lis 2009

kremrol, super 🙂

od nextu to vydrží déle, mají jiné číslování

zajdla
8. lis 2009

Prvníííííííííííííííííííí. ☹

zajdla
8. lis 2009

Linduš se naučila vstávat v 7.Ach jo.

Dneska budu péct poprvé kačenu.Byla v akci,tak jsem ji koupila jen tak do mražáku a manža si ji poručil hnedna oběd. 😀

Rinty to oblečení uvidíš,jak bude.Ono může být už opravdu moc hezky.Anebo ještě i sníh. 😀

evitkamalicka
8. lis 2009

val vcera si sa pytala ci uz som nieco zhodila tak ano, zhodila som 15kg

zajdla
8. lis 2009

Evi tak to je super,tolik zhodit.Co jsi držla za dietu????????, 😉 😀

evitkamalicka
8. lis 2009

zajdi v podstate ziadnu dietu nedrzim, len jem pravidelne 5x denne v mensich davkach a dodrzujem pitny rezim, co u mna predtym nehrozilo a snazim sa vyhybat sladostiam

christla
8. lis 2009

Dobré dopoledne!

Tak my byly včera na zábavě, nějak jsem se rozjela.... Ale zase mám a nějakou dobu vystaráno.... 😅

Na té zábavě byli známí a ty čekají v dubnu miminko, mají holčičku, té bude v prosinci rok a v dunu druhé.... Těch lidí ej teď v mém okolí víc, co čekají druhé mimčo takhle brzy po prvním... No, já bych to asi nezvládala....

valentynka
8. lis 2009

dobré nedělní dopoledne 🙂

Evitko, fíha, tak to je teda pecka těch 15kg, to bych taky potřebovala, jenže já když hlad nemám,tak nejím ☹
a pitný režim u mě taky není na jedničku ☹

chris, super,že jsi si to užila.
já minule taky a mámtaky na dlouho vybráno 🙂

jitousek
8. lis 2009

Dobré dopoledne nakukuji nestíhám všechny moc zdravím máme doma lezce stavějícího se kolem nábytku a prostě musím ho hlídat i když máme ohrádku moc v ní nechce být spíše ho tam dáváme když zlobí a leze na počítač nebo na topení což fakt nesmí a má s toho legraci když mu říkám Míšooo nesmíš ne ne ne tak se tomu tlemí a ještě přídá stonožka a už se sápe po počítači po kabelech nebo po zapnutém topení které pálí no máme co hlídat tak že fakt nedá moc koníkovat natoš stíhat uvařit a něco poklidit a udělat pro domácnost 😎 😵 😵 😵

jitousek
8. lis 2009

jinak koukala jsem na tu holčičku co potřebuje kočárek asi taky něco málo pošleme je to síla a fakt si říkám že nevíme co máme doma za poklad ☹

evitkamalicka
8. lis 2009

val no prave to bol problem aj u mna, ze som jedla len ked som bola hladna a to bolo tak raz alebo dvakrat za den a pitny rezim bol tiez hotova katastrofa pila som tak jeden maximalne dva pohare vody denne, ale teraz som si zvykla a je to super, moj organizmus si normalne kazde 2-3 hodinky pyta jest

valentynka
8. lis 2009

jitoušku,jojo to znám.

filípka nejvíc zajímají kabely, počítač jsem musela dát ze země na stůl a tiskárnu pod stůl 🙂
ataky,když mu hrozím,že tytyty, tak se směje,takže furt říkám,že ne, vezmu ho od toho a on zase kt omu jde.
na topení už moc nešahá,bo jednou to bylo horké a on na to áhnul,tak ted ví.

joo apovídej mi o vaření a mít ho za zády, no spíše pod nohama, hrůůůůza.
sápe se mi p otroubě a knoflíkách, tisíckrát ho vezmu a dám jinam, nehcám ho krámovat nádobí abych mohla vůbec uvařit

evitko, super !! máš ode mě velkooooou pochvalu, jsi dobrá, fakt !!

přišla mamča, přčipravila jsme kuře do trouby-donesla, bo jde za babčou do nemocnice a babča si poručila kuřátko🙂
manža je ještě v práci,ale za hcivlku taky dorazí.

mějte se zatím papa

tanuki
8. lis 2009

evitko gratuluju! S tím pitným režimem musím taky něco udělat, já si zas jídlem vynahrazuju žízeň a jím hlavně večer, prostě katastrofa..

Rinti, budeme až do Vánoc na chatě (studijně 😉 )

Jitu, to znám, ať se snažím udělat sebezlobivější výraz, malá se mi chechtá. Včera jsem jí dala dvakrát přes psrty, když u tchýně kroutila s knoflíky od sporáku.. musela jsem dost přitvrdit, aby jen tak plácnout nestačilo ☹ ale musím říct, že do teď celekm poslouchala a asi začíná období anarchie.. Taky mě štve s tím jídlem, s chití sní pár lžic, pak to začne matlat, stříkat lžící okolo sebe.. ó bože..

kacena00
8. lis 2009

čau holky, přečetla sem si jen začátek, nějak na víc nemám čas, toho je čím dál tím míň..

já teda tayk nikoho kamenovat nebudu, ale přesně jak píše kremrolka, když je skolon k alergiím, tak se budu varovat všech možnejc sraček a mlíka se budu bát jak čert kříže, jestli nebude dostávat HA se dozvím teoprv po imunologii, ale i kdyby sem mu už mohla dávat ne- HA mlíko, tak kravský ani omylem a to rozhodně ne proto že mám první dítě ale když si předastavim tělesnou konstituci krávy a dítěte...prostě už jen z toho si myslím, že bílkovin je tam až zbytečně moc a ledviny mu zatěžobvat nebudu

naše matky nás krmily kdečím, pravda, tehdá informace nebyly, ale kolik z nás má nějakej problém s alergií, trávením apod..takže myslím, že je to každýho věc, stejně tak jako nenutím nikomu látkový plíny nebo dokonce chození na záchod s půlročákem, nebudu nikomu nutit ani svoje moudra ohledně jídla, jen si myslím, že ocuď pocuď...

nevim,, kolik se toho od té doby nažvanilo, tak se snad nevracím k pravěku 😝 😀

no nic, teď si jdu pověsit prádlo a musim zase mazat, protože mě přijde, že bych potřebovala aby den měl víc hodin...

týnko, škoda, já už se s někym dohodla, ale ani tak envim, jestli to vyjde, neb sme oba dva - já i c. nachcípaní...tak jindy snad ještě stihnu do tvýho porodu.. 😉

kacena00
8. lis 2009

jo a k čajum při kojení - ještě myslím, že záleží na věku dítěte a taky na ročním období, já kojila v květnu, kdy vedra nebyly, takže kecy matky a tchyně ať mu dám čaj, když sem se snažila si vybojovat kojení a ještě ho mást lahví s čajem mě sraly neskutečně - nic se nedá posoudit šmahem, tak to bude a basta fiídli, protože to prostě nejde a končím, neb sem vás přišla pozdravit a ne se hádat

a dnes sem se kokala na dvě skelničky od hami, jednu sem mu dala ale ta druhá, ačkoliv je úsáno že je od 8 měsíce, tak tu mladej neuvidí až do roka minimálně, protože najednou - žampiony, rajčata, fazole, cibule a teď si nepamatuju co byla ta další věc, mi nepřijde košer..

takže fakt asi zapojit selskej rozum a každá máma si to udělá tak aby z toho měla dobrej pocit...

každopádně já se na tyhle věci na tý imunologii v úterý poptám, protože jsou tam dobrý a jen selsekj rozum mě může vést někam kam nechci

a šmitec už 😀

tanuki
8. lis 2009

baruš, žampiony, to je teda mazec!
Jak jsi vyřešila číňák? Doufám, že jsi nekoupila ten, co tam teď inzerují jako evropský 😀 Ty klasícké zatím nejsou a ještě možná nějakou dobu nebudou ☹

kacena00
8. lis 2009

tanu koupily sme kyblík v dom. potřebách za asi 45 korun 😀 😀 😀 bez poštovnýho, bez přirážky a jak dělá dobrou službu 😀

měli sme modrej a červenej a mladej si sám vybral svůj červenej jináč sem dovšela prádlo, nacvakla sem na MMB nějaký plínky a valim za klukama ať se o vejkendu torchu užijeme

tak se mějte hezky a nezlobte se že skoro nechodim, ale nejde to realizovat, páčto PC je jinde než je malďas a ten začíná bejt sám sobě slušně nebezpečnej 😝 😀

peťo odkdy dokdy budete na chalupě?? třeba bysme se taky někdy mohly potkat - až budeme všichni vynudlený 😀 😀já už nechci riskovat ani rýmu potom, co ta michalova slezla malošovi minule na průdušky 😝 🙄

kacena00
8. lis 2009

tykráso, peťa je ale šikulka takový noobl vestičky za super cenu 😲 😕 😕 😕

zajdla
8. lis 2009

Hojky,to naše dítě zase zlobí s jídlem.Opět kroucení.Ach jo.Už to vypadalo tak slibně,pila 150 a teď zase po 120-130.Kdyby baštila hezky,tak je to super pohodové dítě.Ach jo.

zajdla
8. lis 2009

Já prvně kupovala jídla,ale tak během měsíce až 2 jsem začala vařit sama a kupované jídla jen když jsme někam jeli. 😀

valentynka
8. lis 2009

ahooj Baruš 🙂

jasně, žádný hádky, si povíme co která dělá a tak si to děláme 🙂

no někde jsem četla a někdo to tak dělá,že když je dítěti 8 měsíců,tak mu dává jídlo co je pro děti třeba od 5 měsíce a to i kaše.
je pravda,že já kldině kupuju kaše co jsou pro mimča i od 4 nebo 5,měsíce 🙂 a to i jídlo skleničky, i když je to mixovaný bez kousků,tak jendou se nic nestane.

ted jsme udělalai mega objednávku na jednom intern.obchodu, mají tam toho hodně,kdyby jste někdo chtěl.
robota tomáška tam mají nejlevnějšího

je to www.funkids.cz

brail jsme tohle :
http://www.funkids.cz/cz/hledani/

http://www.funkids.cz/cz/menu/188/katalog-hrace...

http://www.funkids.cz/cz/hledani/

http://www.funkids.cz/cz/menu/270/katalog-hrace...

http://www.funkids.cz/cz/menu/270/katalog-hrace...

http://www.funkids.cz/cz/menu/276/katalog-hrace...

zajdla
8. lis 2009

Val tak super.Filípk bude mít super vánoce. 😉

beruskaveruska
8. lis 2009

ahoj holky která jste sháněla čepičky na vánoce??? mají na mimibazaru 🙂

jitousek
8. lis 2009

brý večer tak si představte že u nás v Albertu bejvalé Hypošce měli mega akci na všechny kaše od sunarky a od nestlé i od hippu čaje a frutapůry a skleničky s jídlem

např kaše neméčná sunarka normálně stojí 40kč teď stála 8kč 😕 😎 frutapůry za 18kč skleničky s jídlem 14kč čaj co stojí 45kč v lékárně stál 18kč no mazeeeeeec suuuper ceny ........objevil to manža dneska šel sám na procházku a vrátil se s kašičkama no a když mě to vyprávěl tak jsem ještě sedla na kolo a jela to zkouknout a dokoupit ještě jednu várku .......nooo můžou napadnout závěje máme zásoby kašičky tak na 3 měsíce 😝 😀 no za tu cenu nekupteto 😵 😵 😵 😵 normálně bych za to dala majlant a to když už jsem tam jela asi se to rozkřiklo a byli nájezdy kočárků a maminek 😎 zítra už tam nic nebude no taky aby jo 50% až 80% sleva to se nevidí jen tak každej den 😎

jitousek
8. lis 2009

val ty jsi se teda rozjela s Vánočníma dárkama hračkama 😎

beruskaveruska
8. lis 2009

ahoj jitu tak to jsi nakoupila dobře a hlavně ušetřila slušně korunky 🙂 Já minule viděla v létáku rossmannu 2 balení 800g nutrilonu přes 600,-no koukala jsem na to jak z jara 😀

zase na mě něco leze se z toho posejřím. mám opět ucpaný nos , sucho v puse nemůžu pořádně odkašlat. trápí mě to od počátku těhu a nikomu to nepřijde divné, že se mi špatně dýchá a tak. prý pomáhá vincetnka no mě teda né 😠 musím se konečně dokopat na to homeo. zítra razím do lékárny snad mi něco poradí. vincentka už mi dělá klima v ložnici tak jsem zvědavá jak s vyspím.

tak pa pa zítra tu budu jak na koni , ale až kolem poledne. MM má totiž místo raních celý týden odpolední to je pech zase tu budu sama. ☹

jitousek
8. lis 2009

já teda jsem nějak přízemní s Vánocemi pro Míšánka držím se hesla méně znamená více máme pro něj jeden krásnej dárek vkládací domeček od chicca kopíme mu ještě něco na sebe něco dostane od babiček a tím to hasne a vůbec si s tím teda hlavu nedělám za prvé když toho je kupe neví co dřív nakonec ho z teh hraček nic nebude bavit .......nejlepší hračky jsou pro něj nehračky v kuchýni nejoblíbenější hračkou je obyčejnej šustící leták nebo kus papíru a máme v oblibě balónek s bodlinkama za 20kč ........tak že u nás tak 😵 😵 😵

jitousek
8. lis 2009

Beru koukej se vykulírovat no nedivím se u nás se taky posmrkává manža a Mišutka dneska prskal má s toho vždy velkou legraci ale já za to obavu že zase propukne nějaká chřipka nebo či co no ale snad to bude dobré dneska jsme odsávali 3x no to byl řev jak když ho napichuju hrůůůza nesnáším to ale nedá se svítit hlavně se strašně se mnou pere a já ho musím zalehnout jinak bych mu ty hadičky ani do nosu nestrčila co dělá jen když to vidí ☹