Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
6. pro 2009

tsk tsk tsk.. tak tady dneska "chcíp pes" 😒

kremrolka01
6. pro 2009

čau holky, my se vrátili z Prahy včera, dneska jsem tady doma dělala trochu Vánoce, tak máme poklizeno, čistý peřinky, ve váze na stole voní větvičky z borovice a voňavá svíčka, v postýlce spinká náš andílek a je mi blaze 😵
Barče i Jituškám a Julince všechno nejlepší k svátku!!!
Kubíček už taky krásně slejzá z postele nebo gauče pozadu, no ale nesmí být rozdivočelej, to pak padá hlava nehlava všude 😀 nahoru ještě vylézt neumí, to nožičkou hledá o co by se zapřel a nikde nic 😀

endlessblue
6. pro 2009

Holky, tak jsem malou uspala před chvílí... od půl deváte... 😝 😝 😝 😝 😝 uf uf uf. Je toho na mě nějak moc, zvlášť když jsem teď na to sama 😔

valentynka
6. pro 2009

endy, tady chcípe pes už dlouhou dobu 😢 😢

kremrolko,to věřím,že je ti blaze 🙂

já peřinky až těsně před Vánoci 🙂
a větve do vázy na mě čekají na balkoně, jsme je nařezala a ještě nenazdobila, asi zítra se na to vrhnu 🙂

je to sranda coo, jak tou nožičkou se sápe nahoru, háže s ní ve vzduchu, druhou nohou na špičce 😀

jooa dneska chtěl sám papat i kaši, no jenže jak on si namočí lžičkou,tak najednou mrskne rukou a už kaše kapala na zem, takže jsem mu jí zabavila, to by to vypadalo.

koupial jsme nedávno ten vanish na koberce, tak ho chci ještě vyčistit, tak snad prokoukne, máme béžový melír.

endy, to je divný,že ti takhel dlouho usíná ☹
ani na dudlíka ? nebo nechat chvilku vybrečet,aby se unavila. Ona asi ví,že jí vždy pak vezmeš☹
já teda Fildu naučila na lahev s pitím,ale urvaná z otho nejsem, bo se třeba ráno než vylezem z postele,kde si ještě chvilku hrajem, pročůrá ☹
jenže já se nemůžu ráno probrat a hned vyskočit z pelechu jako Filípek, ten je hned akční

beruskaveruska
7. pro 2009

ahoj tak já konečně zapla noťas, ale za chvilku ho zase vypínám 😀 jak je vyplej nemám potřebu do něj čumět a udělám hafec práce 😀

musím dneska dopéct cukrovíčko a pak začnu slepovat marmeládou tak počítám, že do středy mám hotovo a krém budu plnit až kolem 18.12 🙂 tak se tady opatrajtu a já vá pak dodatečně dočtu pa pa 🙂

zajdla
7. pro 2009

Hojky.

Beru teda,ty jedeš. 😉

My jdeme dnes do poradny.Jsem zvědavá,kolik malá přibrala,když nechce moc baštit.Snad nám už dovolí nějaké příkrmy.Pak jdeme k našim na obídek dojíst zbytky ze včerejška.Řízečky a brambor.salát. 😀
Manža si jel pro nový řidičák,opravený telefon a prý se kouknout po nějakých dárkách. 😵 😵 😵 Přijede až odpoledne.Ale už bude doma.
Já musím odpoledne se kouknout,jestli už u nás neprodávají stromečky.Mají tady levné borovice za 200-250 korunek. 😀

zajdla
7. pro 2009

Zítra udělám těstíčka a pak budu zase péct,doufám,že už přijde i ten poslední plech. 😀

endlessblue
7. pro 2009

Nazdáreček.. Tak Juli je od rána jako sluníčko..to já jsem KO 😀

Jinak, včera jsem ji namazala Avirilem... no a už má červenej zadek!!!!!!!! Takže žádná agresivní moč... prostě je alergická na něco v tom krému. Jestli se to zase rozjede, tak mě švihne!!!!!!!!!!! Dneska koupím IMAZOL a doufám, že se mi to povede hned na začátku zastavit... 😉

Teď jdu taky gruntovat, a´t z vás nemám komplexy!!!!!!!!!! 😅

Odpoledne plavčo.

valentynka
7. pro 2009

ahoj holky,

Zajdi, jůůů vy už máte u mamči vánoc ejoo?
se na salátek těším 🙂

přemýšlela jsem,že odeberu trochu Filípkovi a dám do něj jogurt a udělala byhc mu řízeček přírodní.
budete vašim bašťounům taky něco dělat na vánoce nebo dáte nromálka příkrm.
joo a k obědu by měl polívku hovězí vývar, chystám se,že udělám nudle, mám tu domácí vajíčka

endy, ku*va ☹ to je nemilý s tou prdelkou, snad imazol hned zabere.

já ted začla napouštět nábytek v obýváku leštěnkou, hned je jak nový 🙂 a taky jsem uklidila další cukroví do krabice a dnes se opravdu už vrhnu na to zdobení perníků.
holky mám dobrý recept, perníčky jsou krásně měkký a Filípek ví,že jsou na stole na tácu a vede si mě do kuchyně k nim a chce je papat a hrozně mu chutnají, takže jemu je zdobit nebudu a nehcám jen tak a bude baštit o vánocích perníčky.

už mu musím dávat jen do jedné ručičky jídlo, bo si to narve du pusy a hned to co má v druhé taky,dá si to hezky do dlaně a šup s tím do pusy 😀

valentynka
7. pro 2009

Filípek spinká a pak jedem na plicní na kontrolu protilátek proti TBC, bo nebyl očkovaný když se narodil ,kvůli té infekci.

noo a manža jel do práce a příjde večer ☹
a venku hnusně, mlha ☹

endlessblue
7. pro 2009

Tak naše juli ještě s lezením na gauč nehrozí 😉 Cábruje kolem nábytku.. ale to je všechno.

Jinak jí musím zase pochválit. Teď usnula ve 10:45 bez uspávání... jen jsem jí položila do postýlky, šupla sebou na bok.. přitulila se k pejskovi.. a je tuhá... 😲 😲 😲 😲 zlatíčko moje 😀

valentynka
7. pro 2009

endy, no vidíš to 🙂

a na lezení na postel ještě máte čas, vždyt jste o měsíc maldší 🙂

jitousek
7. pro 2009

dobré popoledne u nás taky hnusně mlhavo a vlezlo zima hnus 😒

jinak hlásím prořízlé dva horní přední tesáky teda ty jsou pěkně vostrý a veliký asi po tatínkovi 😀

christla
7. pro 2009

Ahoj holky!

Tak my byli dneska na rehabce. No a já jsem byla u své doktorky. Poslední dobou se mi dělá pořád blbě. Prostě na omdlení a tak. No, doktorka mi řekla, že se mi dost horší záda (máms skoliozu od mala), jk malou tahám a že nejspíš jak se mi ta záda horší, utlačujou se mi vnitřní orgány a to to způsobuje. Takže jsem dostala doporučení na neurologii a budu muset chodit cvičit, v tom lepším případě..... No, díky tmu nejspíš už nebudeme mít ani druhé dítko, doktorka mi řekla, že v nejbližší době i to určitě nedoporučuje.... A když vidím, jak trpím, protože ta záda mě teda bolí šíleně, tak budu nejspíš ráda, že budeme mít jen Káju.....
Takže nic moc vyhlídky. ☹

kremrolka01
7. pro 2009

chris to je mi líto ☹ tak snad aspoň po cvíču se to zlepší
jituš gratuluju k zoubkům, nám rostou souběžně dva přední, ale horní jsou už taky pěkně naběhlý
dnes se u nás spalo ukázkově, od 20 do 8:30 sice s dvěma přestávkama na kojení ale bájo, už jsem se bála protože to co předváděl v Praze byl děs 😠 tam se budil snad 10x za noc, byl tam strašně blbej vzduch, teplo, sucho...
endy komplexy rozhodně neměj, já zas nemám ani jedno cukroví a nevím jestli nějaký vůbec bude
val ještě jsem nepřemýšlela co Kubovi k štědrovečerní večeři, ale asi už zkusim nějakou rybu s bramborem, ten salát by taky nebyl špatnej, jen tak rozmačkat brambor se zeleninou a jogurtem

valentynka
7. pro 2009

tak Filípek byl statečnej při píchání do ručičky, ani nezapípnul 🙂
ve čtvrtek jdem ještě na kontrolu toho testu a uvidí se jestli má nebo nemá protilátky.

pak jsme se stavili u mamči v práci na hodinku a pak jsem jela ještě za ženskýma do "své" práce.

v kauflandu ve fotolabu jsem vyzvedla dárečky a můžu vám říct, že je to jako doost kvalitní, myslela jsem si,že to bude nějak vidět to tisknutí na ty předměty a je to fakt ostrý a dobrý barvy, takže spokojenost sama 🙂

valentynka
7. pro 2009

Jiut, Filíepk máty první dva taky velký 🙂
ale to asi má po mě ty tesáky 🙂

chris, tak to je blbý s těmy zády, ale neviděla bych to hned tak černě, že nebudete mít další dítě .

Začneš cvičit a hned se ti uleví a když zvedáš Káju tak se nesmíš ohýbat,ale musíš jít do podřepu a pak se tepve zvednout, to samé třeba pokud si myješ hlavu v předklonu nad vanou, tak opět kleknout na zem.
já to se zády taky měla blbý, já nemohla v práci vůbec sedět a doktorak mi řekla,že rehabku mi nenapíše, že at cvičím, nicméně mě poslala aspon na rentgen,kdemi zjistili,že mám v kříži schmorlovy uzle a pokud nebudu cvičit, mlže se z toho časem udělat vyhnutá ploténka.

ale určo nesmutni , pokdu tě ty záda hodně bolí a nemáš je vyléčené,tak je asi tedy blbost hne těhotnět a to jsi stejně neměla v plánu a do konce mateřský máš ještě čas na uzdravení, zvládneš to a bude to pak v pořádku, uvidíš 🙂

kremrolko, právě že salát si myslím může, brambory, mrkve,petžel, hrášek -to už papá a místo majolky jogurt, salám bych taky vynechala a masíčko jen kousíček třeba to od prsa to nejměkčí jen tak lehce na oleji a nebo v páře no, ale to jsem ještě nezkoušela 🙂

beruskaveruska
7. pro 2009

holky tak mám 10druhů a děsně mě to nebaví 😝 já chvíli peču pak si jdu pustit DVD a u toho usnu ani někdy první titulky nedokoukám 😀 já jsem jak spící panna 😝

jinak se mi pěkně rozjely křečáky neměla jste je některá ????? až půjdu k dokymu zeptám se na ty podpůrné punčochy neb mě nohy bolí jako čert 😝

valentynka
7. pro 2009

beruškoooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀
se divím,že tebe pečení nebaví.

vysejři se na to přeci.
kdo to u vás bude jíst ? vždyt ty máš inzulín , nebo to pečeš ještě rpo někoho ??
manžovi snad těch 10druhů stačí néé?

jen spi, odpočívej, pak se minimálně rok nevyspíš 😀

kremrolka01
7. pro 2009

val tak toje super že se dárky povedly, já byla zrovna dneska vyzvednout kalendáře a jsem taky nadšená, fakt výborná kvalita, mám z nich obrovskou radost a už se těšim až se budou rozbalovat pod stromečkem 😵
Kubíčka dnes něco trápí, vůbec nechce usnout a pořád pláče ☹ střdáme se v nošení a jediný jak je klidnej je na stojáka, asi se přejedl kaše, snědl celej kýbl, pak ještě mlíko a tak divně polyká, jestli ho nepálí žáha ☹

valentynka
7. pro 2009

kremrolko a taky jsi je nechala u fotolabu ?
já u nich ještě nikdy nic nenechával dělat a ted vidím,že jsou super, že je to kvalitní.

jéjda, kýbl joo?
to já dělám Fildovi standartně prostě 4-4,5 lžíce kaše a bud sní nebo ne, z 9ˇ% vždy všechnu sní.
kdybych mu udělala o lžíci víc,tak už bych to do něj soukala a musela dělat u toho kraviny

jako nečekala jsem v superstár,že vypadne bendig, to byl šok.

tipovala jsme šmajdu nebo tu holku 😕

jitousek
7. pro 2009

nebo nebolí v krku kremrol ☹
tohle znám když Míša vyhazoval dudáka ječel u jídla nechtěl polykat myslela jsem si že to jsou zuby a pak s toho byla viróza 😒

jitousek
7. pro 2009

chris já mám taky záda v prdýlce ☹
po novém roce se musím zase objednat k mudr a aby mě napsali rehabku 😒
zase mě začínají po nocích brnět prsty jako na konci těhu někdy i přes den když si sednu a přisednu si asi nerv nebo já nevím prostě mě bere levá ruka normálně ji necejtím 😖 dneska tu byla tchýně tak mě masírovala říkala že mám krční páteř pěkně zablokovanou jak beton se divila že ještě existuju asi jsem slon a vydržím hodně 😔

jitousek
7. pro 2009

sledujete superstár ? 🙂
tak jsem na to teď po vyprávěj koukla ze zajímavosti kdo vypadne a pic ho Bendík je z kola ven no já teda nevím kdo to vyhraje přála bych to tej Dominice asi 😵

beruskaveruska
8. pro 2009

ahoj teda vy moc nejedete 😲

beruskaveruska
8. pro 2009

Val máme žravé přežravé MM příbuzenstvo 😀 10druhů mám pečených k tomu ještě udělám 2 druhy šlehačkové a slané a pak nepečené a peču na to 😀

zajdla
8. pro 2009

Hojky.Mám toho dnes moc,tak sem tam kuknu.Večer písnu.Papapa

beruskaveruska
8. pro 2009

tak jsme přišli z nákupu jdeme se nasnídat a já se pustím do kuliček a máznu vše co jde slepit marmeládou. pak mě budou čekat jen krémy. 🙂

endlessblue
8. pro 2009

Taky přeju dobrý ránko.
Tady je hrozný počasí... venku leje jak z konve.. děsběs.. úplně bych zalezla zpátky do postele 😀

Beru ty jsi ďábel.. my jsme s Julinkou ještě v pyžamu.. po snídani 😀

endlessblue
8. pro 2009

Nakukuju a koukám, že tady se to zase fláká..... HERKDEK!!!!!!!!! Holky, nepřehánějte to s těma vánočníma přípravama. Já si dávám 3 dny na cukroví, 2 dny na úklid.. a to je vše!!!!!! 😉