Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
27. led 2010

tak já musím zaťukat, od tý doby co jsme se vrátili od známých ze silvestra, tak malej nádherně usíná v postýlce, prostě ho položim, zavře očička, chytne mě za ruku, já mu zazpívám černý oči a spí, když to udělal poprvé tak jsem z toho byla úplně vedle 😀
že jsme se něco s uspáváním natrápili, od nějakých cca 5 neděl houpání na ruce, uspávání půl hodiny u prsa a pak opatrný přenášení do postýlky, jak se dotknul dna postýlky tak řev neuvěřitelnej, a najednou jak když mávnu proutkem, nic jsem s ním nedělala, nikdy jsem ho nenechávala "vyřvat", prostě do toho nějak dorostl
bavila jsem se o tom s kamarádkou a ta má zase teorii, že právě po pobytu mimo domov je nejlepší tomu dítěti změnit režim nebo nějaký návyky, že je celý zmatený z tý změny a prostě to líp přijme jako novej domácí režim, ona to takhle měla zase když odbourávala noční kojení a perfektně to zafungovalo

lucianas
autor
28. led 2010

Ahoj,

Val, díky za tip.

Zajdli, naše doktorka říkala, že je hrazeno obojí. Jsme teda u vzp. Ale myslím,že je to asi stejný u ostatních taky.

endlessblue
28. led 2010

3.tí strana..ale fůůůůj 😀

Hlásím ze severu čech silné sněžení.... další zima přišla 😒

valentynka
28. led 2010

ahoj holky,

Zajdi, to je Lucinka teda šikulka, takhle malá a už dělá kotouly a stojky 🙂

Péto, děkuju, si taky myslím,že budu spokojená se sedačkou 🙂 už se na ni fakt těším 🙂

jéé a ted čtu co píše verča ☹ to si děláš srandu ?? mě teda ještě nenapsali, čekám až se ozvou abyhc mohla zaplatit

filípek měl taky dvě plavča probrečený, nevěděla jsem co s ním, furt jsem ho musela chovat,m pak chvilku klid a zase ☹ ale od té doby už dobrý,takže možná taky tenkrát něco

endlessblue
28. led 2010

Val... třeba to dobře dopadne s tou sedajdou. Mě zkrátka volali téměř půl hoďky po mé objednávce, že tuhle barvu už nemají ani mít nebudou. A poslali mi na mail, ať si vyberu nějakou jinou kombinaci.

Já zkusila objednat z www.superbaby.cz, tam to vyjde i s poštovným podobně jako na www.zaparkacek.cz, ale ti se mi zatím neozvali. Pokud by jí ani tady neměli, tak si holt vyberu jinou barvu, no???

Ale třeba budeš mít štěstí a u mě třeba jen udělali nějakou chybu 😉

endlessblue
28. led 2010

Jinak já se taky těším na sedajdu... hurááá.. další věc vyřešená 😉

valentynka
28. led 2010

endy, tak jsem jim volala a pán mi řekl,že jí nemají ☹ ☹ ☹
že mi mailem pošle jiný barvy co má na skladě, prý už ani v téhle barvě nikde neseženu říkal ☹

valentynka
28. led 2010

endy, mám tam zkusit zavolat ?

endlessblue
28. led 2010

Val....v tom dalším e-shopu mi taky napsali, že už to nemají 😒 Asi si budeme muset vybrat jinou barvičku 😠

endlessblue
28. led 2010

Ještě jsem se zeptala na dalším serveru.. a jinak asi půjdu do jiné barvičky a basta 😉

valentynka
28. led 2010

endy, tak já jsem právě poslední vykoupila v tomhle obchodě, nejdřív jsem tam zavolala a pán říkal,že pokud u té sedajdy bliká že je skladme,tak je a po objednávce se odečte stav, a ted koukám,že už tam není.
mohla jsi si jí tam taky objednat.

tak snad v tom obchodě jí budou mít co budeš objednávat

http://www.detatko.eu/Autosedacky/9---18-kg/

to je ten,kde jsem jí koupila, už mi poslali fakturu, jsou teda rychlí

endlessblue
28. led 2010

Val já hledám a hledám... ale už ze 3 mi napsali, že není 😒 Už jsem z toho nějaká utavená 😉

endlessblue
28. led 2010

Val.. já ani v tom tvém obchůdku nikde tu hnědou nevidím.... 😕

valentynka
28. led 2010

no právě,že už jí neuvidíš,bo byla poslední 😖

endlessblue
28. led 2010

Tak jsi aspoň ty měla štěstí... 😉

valentynka
28. led 2010

no já zkusila hned další nejlevnější obchod

endlessblue
28. led 2010

TAk já tomu dám ještě šanci a budu chvíli hledat 😉 Ale už bych to nejradši objednala

valentynka
28. led 2010

tak snad najdeš🙂

christla
28. led 2010

Ahoj holky!
Tak jsme zpět od doktorky.

ATB jsme se vyhnuli!!!! 🙂 Kája má prý nález daleko lepší než včera, takže sirup zabral, takže dál sirup užívat a za týden na kontrolu. Samozřejmě nesmíme ven, ale to mi nijak nevadí.
Jsem ráda.
Jo a na rýmu jsme dostali Pamykoin, protože K. má takovou tu zadní rýmu a nemlžu jí za boha odsát!

christla
28. led 2010

Jo a válčíme s pitím. K. odmítá úplně pít cokoliv jiného než mléko, takže jí dávám čajík stříkačkou!! 😠

endlessblue
28. led 2010

Tak ta mystic brown už opravdu k sehnání není.... jsem KO 😒 jdu vybrat něco jinýho.....šak je to asi fuk, že???

pismenko
28. led 2010

Ahoj bambule 🙂 🙂

tady je zima jak cip 😝 Dneska bylo vízo, děcka nadšené a zítra mají prázdniny, ale učitelky ne 🙄 😠

kremrolka01
28. led 2010

ahojky, veru je vidět že je to nejprodávanější autosedačka v týhle kategorii, to je škoda, ale jsou hezký všechny, jen já bych nešla do tý světlý, to by byla za chvíli jak prase nebo naopak do nějaký hoooodně výrazný, to akorát zbytečně přitahuje zloděje jestli jí budete mít v autě nastálo jako my
nám se ještě líbila ta Fast Forward z nový kolekce, ale u nás zrovna vyprodávali tu starou, tak jsme toho využili
tak dobře pořiď 😉
chris tak hlavně že ti pije mlíčko, ono jí to asi stačí, teď navíc nejsou nějaký vedra, aby měla žížeň, nám na cvíču říkala kolem toho 10. měsíce, že by měli mít příjem cca litr, ale včetně mlíka, příkrmů, přesnídávek, v tom je taky voda 😉

beruskaveruska
28. led 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27004868&ta...

holky moje kdybyste věděly kde sehnat tyhle kalhotky na plínky dejte mi vědět díky

beruskaveruska
28. led 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27004868&ta...

holky moje kdybyste věděly kde sehnat tyhle kalhotky na plínky dejte mi vědět díky 🙂

jitousek
28. led 2010

no tedy strana 3 jooo 😕 to teda vedem čím dál líp 😎

u nás urputně sněží řekla bych výrazem současných puberťáků 😎 je tam sněhové hustopeklo 😀 😵 ovšem nechci to vidět ráno respektive asi nic vidět nebude páč vše zapadá do ávějí 😒 zítra to bude na sněhovej skůtr ten teda ale nemáme 😖 tak že nejspíš s kočárem nevyjedeme chjo ☹

jitousek
28. led 2010

právě teď jsem doklidila kuchyň a setřela a i koupelnu vysmejčila jsem dobrááá jo jo jo 😕 se musím pochválit no 😅

jitousek
28. led 2010

no děfčata kde jste všiciiiiiiii vám asi zamrzli a zapadali PC jinak to není možné ani na FB nikdo to je divný 😎
tak já půjdu asi hají no 🙂

zajdla
28. led 2010

JItu já jsem dožehlila.Nachystala myčku.Ale nejhorší je,že mi nejde na FB nic.Je to nšjaké bloklé.Nemůžu prohlédnou fotky,načíst se do akvárka ani zahradničit.Ach jo. ☹ 😠

jitousek
28. led 2010

neboj ryby přežijou 3dny bez jídla :o) a kytky zaleješ zejtra 😵 😵 😵