Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
12. bře 2009

tak a teď jdu žehlit, ráno tady byla nějakou dobu sousedka a teď dvě hodiny s Cyrilkem a vypadla sem z režimu i já, takže mám jen umytý nádobí a tot vše. tak dík a papa, dnes už se asi nevokážu, budu chytat režim 😝

kacena00
12. bře 2009

jo máme, to bylo asi nějaký jídlo zasejc nebo co, myslela sem že ty rohliky druhej den už budou dobrý ale asi nee...chudák malej, no tak vím že chleba labeta a nebo kukuplátky snáší, tak se na rohliky vyprdnu...já doma neměla tu směs tak sem udělala tohle, ale asi to nemůžu

valentynka
12. bře 2009

holky já jím všechno a v pohodě

už ke mě jede neteř barča, už se dneska vrátili z Thajska.
mamča je vyřízená a tak dnes nepřijede.
mám barču do neděle. Ségra hned z letiště jela s přítelem a známými do Rakouska lyžovat 😀

jojo to někdo umí žít 🙂

mějte se zatím papa

pismenko
12. bře 2009

Val, vy jste hrozně bohémská rodina 😀

pismenko
12. bře 2009

lehátko se probudilo 😕 😕

ver.kuc
12. bře 2009

Val...to mi povídej.. mám taky pocit, že nežiju

pismenko
12. bře 2009

vero, kam jsi zmizla??

pismenko
12. bře 2009

aha..ups

katalines
12. bře 2009

Ahoj holky 🙂

ajajajaj, člověk občas žasně, nad některýma lidma 😠

katalines
12. bře 2009

val: Filpek už je takovej velkej a krásnej, ale to sou všichni mimísci - už jsem Vám projela albíčka 😀

tanuki
12. bře 2009

čau holky, no taky už jsme přemýšlela, jak je to hrozný, že tu člověk na sebe práskne kde co..a že si to může kdokoliv přečíst, už mě to krká 😖

pismenko
12. bře 2009

No jo no 😒 😒 😒

zirafik
12. bře 2009

to mně taky... viz IP 😒 ode mne...

christla
12. bře 2009

Tak jsem si teprve teď přešetla IP od vás..... Je to fakt na prdlačku. 😒

zajdla
12. bře 2009

Holky přečetla jsem IP,a jsem z toho smutná ☹ 😢 😢 😢

christla
12. bře 2009

Pavlí, teď jsem si četla v tvém albíčku, co to znamená čípek chybý? Mě dneska Dr. měřila čípek a mám 32 mm, což je normoš a cervix 0-1. To je teda podle mě taky normální, ne?

christla
12. bře 2009

Zajdli jo jo, bohužel i tohle se tady děje. Jenže jak to vyřešit?! 😒

zirafik
12. bře 2009

čípek chabý, uzavřený, tak to zhodnotila dr. při minulé návštěvě...

kremrolka01
12. bře 2009

tak naše bábo je vykoupané, napapané a uspané, tak doufám, že bude spinkat minimálně do čtyř jako Dorotka 😀

kacena00
12. bře 2009

holky tak díkec za rady ohledně hygieny, když máme zhojený podpaží a třísla a už se jen ošetřuje prdelína, jde to mnohem líp, takže koupačka byla zmáknutá rychle ale poraďte mi další věc- jako vám se po jídle dítě neposrajdí???

já toho kluka oblíknu, najím, a za 5 minut řacha do plíny jak bejk, no nenechám ho samosebou v tom, kort když má stolice stříkací - to jest plný vody a rozlejvá se mu to až k zádum, tak ho utři do čists, zlikviduju posranděnou plínu a on si ještě doprdne a na čistou plínu udělá další hovňousflíček o průměru 2 cm, utřu, zlikviduju plínu a on začne čurat.... no tentokrát sem piňdu chytla včas, občas si počurá i hlavu 😀 tentokrát to bylo jen na stehno, ale říkám si..panáčku, proč já tě vůbec koupala?

asi musim počkat na doby, kdy nekaká po každým kremní což? zkušené matky raďte prosím 😀 😀 😀 😀

zajdla
13. bře 2009

Ahojky pěkné ráno.

Kači jak to popisuješ,tak to je s chlapečkama sranda. 😀 😵

My jsme měli hroznou noc.Malá se budila po hodině a buď měla plný nos nebo kašlala.Ach jo.Doufám,že to brzo přejde.Ona to rozjela ta jeskyně,tak teď už by to mělo být ok,tak uvidíme.kDYŽ JSME JELI Z JESKYNĚ,TAK DĚCKA KAŠLALI JAK SPRÁVNÍ TUBERÁCI(caps lock).Jde vidět,že ta jeskyně dělá svoje.Pěkně jim to uvolnilo ty dýchací cesty.Přemýšlím,jestli nejet ještě o víkendu.No uvidíme.

zajdla
13. bře 2009

Holky nemáte někdo mailovku na Veru?Písněte mi ji prosím do IP.Díky.

lucianas
autor
13. bře 2009

ahojky,
jak se dnes vede? co nového?
Taky je u vás tak pěkně, jak tady? sluníčko a relativně i teploučko.

pismenko
13. bře 2009

Ahoj holky 🙂

Tak u nás 19:00-4:00-7:00 😀 😀 já ji zbožňuju 😵 😵 😵

Barčo, no to přejde, ale Dorotka se mi taky pravidelně pokakává po koupacím kojení když ji uložím a začne seriál 😀 ...tak vždycky počkám do reklamy a jdu na to 😀 😀

christla
13. bře 2009

Dobré ráno!
Tak dneska asi odjedu k našim na víkend, nějak si potřebuju od všeho odpočinout, ale bude mi smutno po mnaželovi. 😔

nemo1985
13. bře 2009

Dobré ránko
Lucí......... u nás zataženo a prší, sluníčko Ti závidím.

Noc u nás: 21:00 - 2:00 - 8:00
Také dnes jako andílek můj brouček.

Holky já nemám ráda ty pátky 13tého 😠
Dnes se chystám odpoledne jen na poštu.
Na nákup jedeme zítra.

Ted jsem zapla pračku. Ještě žehlit musím.
Brouček mi v lehačce usnul 🙂

pavis
13. bře 2009

Dobre rano,
rychle docitam, co se deje? Preposlete mi, taky IP, prosim!

janda79
13. bře 2009

ahoj holky!
Včera jsme absolvovaly(jako všecny tři ženský🙂):návštěva dětské lékařky-tříměsíční kontrola se zpožděním, vše ok, 5,60kg, 61 cm. poté cesta do Tábora na kalmetizaci-toto fakt nechápu, proč to nedělá dětská dr. a musím kvůli tomu jet do Tábora. dětská dr. mi totiž ráno řekla to samé jako ta dr. na kalmetizaci, no ale prosím... 🙄 potom cesta zpět, po cestě návštěva lékárny u Kaufladnu, vyzvednutí dvou vakcím na žloutenku-1850,- plus vodičky a mastička na podpaží Verunce a léky pro mě, páč mám nechutnou chřipajznu, takže celkem to dělalo necelé 2000,-no prostě za hubičku 😨 a když už jsem seděla s holkama v autě, tak jsme to vzali opět přes dětskou dr. a nechala jsem Míše píchnout první dávku té vakcíny, ani nepípla, šikulka! A POZOR, MÁME VYSPÁROVANÝ ZÁCHOD, POLOŽENÝ KOBEREC BEZ LIŠT V OBOU POKOJÍKÁCH 😵 😵 😵

janda79
13. bře 2009

a co je to s tou IP, nějak jsem mimo obraz

janda79
13. bře 2009

koukám, že jsme na tom s Pavis stejně 😀