Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zuzanka26
8. bře 2010

Endy, to víš že to je ok. Znám jednu holčičku, a ta měla nejdřív špičáky nahoře ( takže jako upír 😀 ) a pak teprve jedničky 🙂

endlessblue
8. bře 2010

Hehe.... no tak to nás asi čeká. Dvojka se začíná prořezávat... je vidět naprasklá dásnička... a špičáky lehoulince prosvítají. PO jedničkách ani vidu ani slechu..... jojo, budeme mít doma upírka 😅

Ale už je na čase....malá má 14 měsíců a 2 zuby 😅

kremrolka01
8. bře 2010

endy myslím že Dorotce taky rostly zoubky na přeskáčku, oni jí dorostou neboj 😉
chris tady je odkaz na ten dortík k narozkám, já ho dělala ze 2/3 dávky do normální dortový formy, byl trošku nižší, ale velkej i tak dost řekla bych
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3776

kremrolka01
8. bře 2010

jé tak to by byl hezkej dárek k narozkám... JARO 😀 😀 😀

christla
8. bře 2010

Kremrol, moc děkuji za recept!!! 😉 🙂

jitousek
8. bře 2010

endy jo ju zubadla a všechno ostatní nemusí být podle tabulek Lucka co nás cvičí v mat centru tak její holčina měla taky dole a nahoře upíří zoubečky 😵 😵 😵 tak že se není vůbec čemu divit 😉

jitousek
8. bře 2010

jo zuzi je funngl novej golfáč Zopa Jumper 2009 kupovala jsem ho přes net od jedné paní z internetového obchodu s kočárkama přes mimibazar ale ta už je nemá měla na skladě poslední právě že nebyl drahej stál 2490kč normálně všude stojí kolem 3a někde i přes 3tisíce
ale samozřejmě zálleží co člověk od toho očekává a co se mu líbí že jo 😎

jitousek
8. bře 2010

akorát nevíme zem původu .....to jsem teda fakt nikde nenašla 😒 dostali jsme záručák a tam jsem to teda taky nevičetla je v češtině a slovenštině jinej jazyk tam nejni tak nevím ale to je jedno hlavně že je Míša a my spokojenej 😵 😵 😵

endlessblue
8. bře 2010

Zdarec děvečky....
tak jsme byly s Juli pro pečivo pěšky. Chvilku protestovala, ale nakonec mašírovala jak voják.. je to srandovní... nabalená jak eskymák...nakonec se ale tak rozutikala...že to neubrzdila a rovnou na čumáček. Takže mám premiéru vyndavání šutrů z pusy, máme odřenej frňákovník a trošku tvářičku 😅 ... tak se můžem těšit na léto, že??? To bude úlet... až teď mi dochází, jak jsou ty naše miminka ještě vrávoravý. Doma mistři, ale venku stačí nějaká nerovnost a je na zemi 😕

jitousek
8. bře 2010

teda endy to bude ještě karambolů 😒 Míšánek ačkoliv umí slézt z gauče tak před půl hodinou letěl po hlavě dolu myslela jsem že je polámanej to byl řev a ve mě by se krve nedořezal jak jsem se vyděsila přetočil se ve vzduchu na záda a šlehnul sebou a ruku si tak divně pod sebe zamotal myslela jsem že jí má vejpůl ale naštěstííí uffffffffff 🤐

jitousek
8. bře 2010

holky viděla jsem teď ve zprávách jak týrali 4 měsíční dítě hrůzaaa jak tam mluvila ta matka že jí prej spadlo na zem ale že vůbec netušila že by mělo polámaná žebra a přeraženou ruku že to nejni možný v obličejíčku podlitinu jak kráva no síla budou to vyšetřovat ale chudinka malej bude v kojeňáku a oravdu to vypadá že mu ubližovali jí bylo 18 a jemu 22let nevím jestli to bude i v hlavních zprávách možná jo ale je to děs 😢

beruskaveruska
8. bře 2010

kuk 🙂

já celý den ležím chytla mě migréna a došlo i na prášek a ještě mám zase ucpanej nos a blbě se mi dýchá 😠

jitousek
8. bře 2010

beru chju mě taky bolí hlava asi taky migrénka 😖 a přemejšlím o prášku a že půjdu spát až půjde Mišpulín asi 😔

endlessblue
8. bře 2010

Nazdárek kočenky... teda tady to dneska nějak spinká, ne???

Já poletuju po bytě, vygruntovala jsem jednu skříň...... čas od času juknu na koně a ono nic moc...hm..hmmm.hmm

endlessblue
8. bře 2010

Jojo JItu, těch případů týrání je poslední dobou nějak hodně.,.... pořád něco leze na povrch ☹

zuzanka26
8. bře 2010

já to teď četla o tom týrání a naskakuje mi z toho husina, fuj, ani domyslet to nechci.

Mě třeba vadí i jedna známá co má mimi a nikdy ho nechová, nechá ho klidně řvát, ani to jsem nikdy nedokázala.

kremrolka01
8. bře 2010

jj taky jsem o tom četla, hrůza 😔
já mám dneska taky dost, hlava mě sice nebolí, ale jsem unavená, s Kubou jsem celej den někde lítala, tak furt slíkat, oblíkat, až jsem se spotila i na p..... už chci jarooooooooo!!!
Veru takovejch karambolů ještě bude 😅 já ho teda odvahu venku ještě pouštět nemám, to jde vždycky za ruku, i když tuhle mi taky dělal scény, byly jsme na křtinách kamarádky, byl venku z kočárku a furt padal schválně na kolena a zakláněl se jakoby na zem a hrozná prdel 😀 dneska se horzně předváděl na cvičení, tím jeho golemovým stylem chůze, pirueta na jedné nožce a zpátky přes celou místnost, 10 lidí na něj čučelo a on si připadal jak mistr světa 😀

kremrolka01
8. bře 2010

jdu to zalomit... dobrou 😲

endlessblue
8. bře 2010

Mno mě malá zase vůbec nechce chodit za ruku... bojí se, našlapuje opatrně... ale za ruku ani náhodou... to se začne vztekat 😠 😠 😠 😠

tevina
8. bře 2010

Ahoj holky,
děkujeme s tomíkem za přáníčka k svátku,hned jsem mu to řekla,kdo všechno mu přeje 😵

Holky můžu zase poprosit o bodíky na záhrádce? 🙂 Předem děkuju 😉

http://s2.zeleneimperium.cz/schaugarten/index.p...

tevina
8. bře 2010

o tom kloučkovy týraným jsem to viděla taky,je to hrozný,chudinka měl na tvářičce takovou modřinu,doufám že jim ho nevrátí 😔

zajdla
8. bře 2010

hojky.Tak jsem dneska Lindě dala na noc sunárek.Tak uvidíme,jestli se osvědčí. 😀 Asi ji trápí zoubky,protože jakmile dala flašku do pusy,tak ji nechtěla. ☹

zajdla
8. bře 2010

Tak jsem to obodovala. 😉

zajdla
8. bře 2010

Jj o tom chlapečkovi je to hrzné.Ach jo.Chudáček jak se usmíval na tu sestru.Jsem to zase ořvala. ☹ ☹

tevina
8. bře 2010

vid zajdi,jak byl takovej hodnoučkej v tý postýlce 😔

děkuju za bodíky 😉

tevina
8. bře 2010

ty sestričky ho tam musej uňuchat,já bych ho úplně zbožnovala,kdybych věděla co se mu stalo a pracovala tam jako sestra,pořád bych ho mazlila

zajdla
8. bře 2010

JJ přesně tak.Měl hroznně hezké očička.

nemo1985
8. bře 2010

Ahojky holky. 🙂

Všem přeji krásný večer, i když už asi všichni spíte v tuto hodinu 😉

Tak njeprve velká GRATULACE Rintynce ke Klárce, je moc krásnááááááá 🙂 ,hodně zdtravíčka přejeme.

Mrkla jsem i na ostattní fota, krásně všichni rostou 🙂

My jsme včera byli na druhé dávce PREVENARU,to bylo křiku.

Máme 8 zoubků a řádíme jako dáblíci,

Přidala jsem fota do alba. 😉

endlessblue
9. bře 2010

Dobré ránečko.. teda že budu první, to jsem nečekala.

Tevi... obodováno. 😀 Moc krásnou zahrádku máš 😉

Nemo.... mám snad "vlčí mhu"???? 😀 😀 😀 😀 😀 ty ses na nás přišla podívat 🙂 Lukášek krásně roste... pořád je to tatínkova kopie 🙂

Juli přes noc protivkovala.... jen hučela ze spaní... i od rána mrčí... tak snad se to zlepší.. ale začínám to tipovat na ty zoubky. Nikdy nebrečí nějak moc.. ale než se to prořízne, tak je vždycky jak sešláplý rajče 😒

zajdla
9. bře 2010

Ahojky.Pěkný den.

Zdravím Nemo.Lukášek je šikulka.Je z něho už pěkný chlap.

JJ zoubky.Už nás začínají trápit taky.Tak mažeme a mažeme.

JInak Linduš sunárek moc chutná.Ráno vypila 190 ml.Normálně vypila nutrošu jen 140. 😀 Ale jednu nevýhodu ten sunar má.Strašně to smrdí když se poblinká.To nutroš nedělal.a my ublinkáváme pořád. ☹