Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
16. bře 2009

Beru to je čteníčko,co?

Val Jj každá barva je zvlášť.Manža nechtěl ty společné

beruskaveruska
16. bře 2009

Zajdi ahoj to je děs noooo já dočítám od stránky 34 beru ti zgruntu abych na nic nezapoměla 😀

beruskaveruska
17. bře 2009

přeji krásné dobré ránko 🙂 🙂

jdu na internu na vyšetření tak jsem zvědavá jak to dopadne ted v 6:40 mě čekají odběry a EKG a ve 13:00 si jdu pro výsledky tak jsem zvědavá 😝

jinak dočítat tolik stranek je síííla, ale co se dá dělat času mám málo.

Tak zatím pa pa a já se ozvu

helicek
17. bře 2009

Čau holky, jsem z5. Já vím, že jsem tu dlouho nebyla, ale máme takový fofr v práci, až se mi to začíná hnusit. Jinak jsem ok, blicí období se už uklidnilo a včera doktorka chválila prcka, akorát stálo na hlavě miminko a spinkalo se skříženýma ručičkama. V podnělí jdu na screening. mám docela strach, ale doktorka říkala, že se nemám strachovat. Tak uvidíme, ale i tak mám strach.

helicek
17. bře 2009

Holky, já mám asi blbou otázku, ale jsem ve 13 tt, příští týden jdu na screening a před 14 dny mi brali krev kvůli tomu, nechodí se náhodou na screening později? Všude čtu že kolem 16 - 18 tt se provádějí tripl testy, to je něco jiného? Já tomu přestávám rozumět.

helicek
17. bře 2009

jo a ještě píšou, že na některých pracovištích to lze provést ve 12 až 13 týdnu těhotenství, tak teď jsem z toho úplně jelen ☹

pismenko
17. bře 2009

Ahoj holky,

Heli, NT screening a tripl testy jsou něco jiného 😉 Dneska už se trochu od těch triplů upouští, já na nich třeba nebyla, ale ten NT screening je důležitý.

pismenko
17. bře 2009

Jinak je fajn, že jsi se ukázala, vzpomínalo se tady na Tebe a je trochu nezodpovědné 😉 , že jsi nás nechala strachovat, když jsme nevěděly, co s tebou je 😒

helicek
17. bře 2009

se mooooooooooooc omlouvám 🙂

pismenko
17. bře 2009

Heli a když půjdeš na ten UZ tak kolik tt budeš??

pismenko
17. bře 2009

No proto 😵 😵

helicek
17. bře 2009

ale u mě je to trošku jinak, já, když jsem na dně, mám potřebu hodně komunikovat a když jsem šťastná a spokojená, tak si to sobecky užívám sama 😀
Ale slibuji, že sem budu chodit častěji, protože mě to nedocvaklo, že jsem tu tak dlouho nebyla 😅

helicek
17. bře 2009

no 13tt + 6

helicek
17. bře 2009

teda odhad doktorky, vše nasvědčuje tomu, že jsem 13tt+0

helicek
17. bře 2009

mamky sestřenice, která čeká druhé dítě, je 41 let a vše vyšlo špatně, až odběr plodovky potvrdil zdravé miminko a kluka, musela projít peklem, protože mají holčičku a její manžel si moc přál syna a bude to kluk. Moc jí držím pěsti, protože ta holka si to zaslouží, první měla v 36 letech

helicek
17. bře 2009

no doufám, že to bude vše ok, je mi 32, tak snad to dopadne a v rodině nic nemáme a prvního kluka mám taky zdravého jak řípu. Zrovna včera mi říkal, když jsem cvičila na míči, abych tolik nehopsala (sem vůbec neskákala, jenom jsem se pohupovala), abych mu neumlátila brášku, manžel se ohradil, že snad ségru, je to sranda je poslouchat, jak se handrkují o pohlaví 😀

pismenko
17. bře 2009

No tak to je v pohodě, ten screening se provádí od 11+0-13+6 😉 😉

A co ty bys raději?? Kluka nebo holku?? Asi je to fuk, že?

helicek
17. bře 2009

Mě je to opravdu naprosto jedno, manžel chce dceru, Péťa chce brášku. No každopádně se to jednomu splní 😀

pismenko
17. bře 2009

Tak všem se nikdy nelze zavděčit 😀 😀 😀

helicek
17. bře 2009

no to teda ne, ale manžel občas prohodí, že když to bude kluk, tak chce zkusit holku příště, jenže pak prohodí, že další dítě ne, tak já mu nerozumim, spíš doufá, že to bude holčička, ale vždy ho pokárám, že i kluk je dobrej, hlavně zdravíčko, to je důležité. A jestli má nebo nemá pindíka, není přece důležité.

helicek
17. bře 2009

včera komentoval ultrazvuk, že na tom nic nepozná, kde má jako ruce, nohy, oči.......tak jsem mu řekla, že nemůže chtít všechno hned a rozhodně ať nečeká, že na něj mimčo bude z bříška mávat a nastavovat se na focení 😀

rintintyna
17. bře 2009

čaukes při ránku, Hel, musím se přidat k Market, i když padla už omluva, tak ty ty ty, takhle si zmizet, s holkama jsme vyhledávaly i Tvoje album, kde nepřibívaly zápisky. No na druhou stranu Tě naprosto chápu. Přání se splnilo, ale zároveň přibylo starostí, vše nabralo jiné obrátky a na PC není chuť. Luci, šli jsme jen kolem baráku. Já pak koukala na ten vodní seriál, kde se zrovna trochu řešila manželská nevěra, respektive chlapi vyrazili bez bab, na vodě narazili na sirény a myši měly pré. Potom se mi celou noc zdálo, že mi je manžel nevěrný 😠

lucianas
autor
17. bře 2009

Ahojky a pěkné úterní dopoledne.

Helíček, budu moc držet palečky na kontrolní uzv, ať je vše v pořádku.

Týnko, já si říkala, kam až jdete, takhle po večeru. Na seriál jsem koukala taky chvilku, ale pak jsem šla si lehnout. ... to je pak lepší se na takové seriály nekoukat, že?

pismenko
17. bře 2009

Já koukala taky 🙂

helicek
17. bře 2009

se fakt omlouvám a stydím se, úplně mi tu rudne od toho i monitor 😀

zirafik
17. bře 2009

ahoj holky 🙂 , přidávám se ke kárání 😅 helinky ... tyty .... zrovna včera jsem Ti koukala do albíčka... a tam stále žádná změna... a zároveň vítám ztracenou dceru berunku .. tam nevím, zda už taky kárat
😅 . Beru, pak se ozvy co výsledky...

zirafik
17. bře 2009

jo a před chvíli mi volali z PPL, že mi vezou balíček za 3600 😕 😕 ... postýlky, přebal.podložka a další věcičky už se vezou 🙂 ... Stejně zlatý PPL, oproti České poště- ty se už neráčej skoro nic rozvážet 😠 a jsou tam furt fronty a nepříjemná báby.... no státní podnik, co by člověk chtěl.... heslo: zákazník, komár otravný.... otrávit a vyhodit

beruskaveruska
17. bře 2009

ahoj Helí teda ty jedna 😀

no já mám teda co říkat, ale nejsem těhu tak o mě nikdo nemusí mít starosti jako jsme si je dělaly o tebe 😉

|Pavlí ahohky pro výsledky jdu až ve 13hodin tak pak písnu co a jak. akorát se nějak nemůžu zbavit mých nadbytečných kil a už se těším na jaro pak to snaqd půjde líp ted je člověk furt zalezlej jako medvěd 😠

beruskaveruska
17. bře 2009

jé Pavlí tak to hned zaúkoluješ manžu aby sestavil postýlku a tak nééééé 😀

zirafik
17. bře 2009

těhu týden po týdnu, dnešní článek: http://ona.idnes.cz/tehotenstvi-tyden-po-tydnu-...