Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
5. kvě 2009

kéž by bylo nějaký kouzlo, jak to přivolat... 😅 . Nebo se podívat do křišťálové koule a zjistit, kdy to bude, neb bych moc moc chtěla rodit tady u nás a ne někde v tramtárii 😒 .

christla
5. kvě 2009

Ahoj hoky!
Chtěla jsem se vás zeptata na ta homeopatika na podporu kojení. Nemůžu se vůbec rozkojit jsem z toho hodně špatná. Myslím, že ta homopatika užívala Jitka, co?

zirafik
5. kvě 2009

a dobrý zkušenosti má Zajda 😉

zirafik
5. kvě 2009

týjovka už je to týden, co je Karolínka na světě 😵

zirafik
5. kvě 2009

Chris, těšíme se na další fotečky 😵 😵 😵

kremrolka01
5. kvě 2009

chris zkus to, za to nic nedáš 😉
jmenujou se ricinus communis a bere se 2 x 5 kuličkek denně rozpustit pod jazykem, před a po nejmíň 10 minut nic nejíst, nepít 😉

Pavlí ale dneska je hezký datum ne? 😀 😀 😀

christla
5. kvě 2009

Pavlí, fotečky budou, ale nevím kdy. Snažím se jít lehnout kdykoliv to jde. Je to fakt náročný......

kremrolka01
5. kvě 2009

endy téda to bude malá parádnice 😉
mně zas dovalila kupu oblečků tchýně, kupuje to někde na dětský burze, ale je to moc pěkný, značkový a jako nový, tak se tomu nebráním, že? jen ať nakupuje 😀

christla
5. kvě 2009

Kremrol, děkuji, chci to zkusit, protože jsem už fakt hodně zouflá. Proklívám celý Nutrilon. Mám pocit, že každým krmením, kdy jí dám Nutrilon lahvičkou, se kojení vzdalujeme na míle daleko. Ono to je pro ní z té lahvičky pohodlnější. Jsem z toho smutná. ☹ 😢

kremrolka01
5. kvě 2009

chris to je jasný, lahvička je zabiják na to aby se malá naučila z prsu, kór když je takhle malinká ☹
a nechceš zkusit nějaký alternativní způsoby krmení? stříkačku, lžičku?

kremrolka01
5. kvě 2009

ale víc než homeo pomůže přikládat přikládat přikládat
je to fakt náročný ty první týdny ☹ ale stojí to za to 😵 😵 😵

zuzanka26
5. kvě 2009

ahoj holky,
u nás noc děs a běs, Sárinka má poprvé v životě rýmu, nemohla spát a pořád plakala, bylo to děsný. ☹

Chris a zkoušela jsi zavolat si domů nějakou laktační poradkyni? máš odsávačku?

zajdla
5. kvě 2009

Chris zkus ty homeo,jak psala kremrolka a hlavně nekrm z lahvičky ale přes stříkačku a prst.Učili nás to tak v porodnici.Dáš jí prstík do pusinky i se s tříkačkou a ona si tu stříkačku sama vysaje.Když jí to nepůjde,tak jí trošku zatlač na ten píst na té stříkačce.Hlavně buď v klidu.

zajdla
5. kvě 2009

Zuzi kup si v lékárně sprey do nosu s mořskou solí a stříkej malé do nosíka nebo jí to jen vytírej.Může být i klasická vincentka.A odsávej. ☹ Snad se toho brzo zbavíte.Holky.

endlessblue
5. kvě 2009

Jojo..s Vincentkou máme dobrý zkušenosti... dávala jsem a rýma se nerozjela 😉

endlessblue
5. kvě 2009

A propóoo..... pěkně to tu holky flákáte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zirafik
5. kvě 2009

Endy, já teda néééééééééééééééééééééééééééééééé 🙄 😲 😲

kremrolka01
5. kvě 2009

holky to dítě naše spí čím dál míň, teďka usnul po kojení ve velký posteli poprvý od 6:30 🙄 jsem hotovson, jdu se k němu natáhnout, ani se mi nechce ven, bych se vláčela za kočárem jak chodící mrtvola, tak uvidím jak se vzbudí a kdyžtak pojedeme až navečer

zajdla
5. kvě 2009

J8 jsem vyžehlila a taky si chvilku lehla.Byla z toho hodinka a půl. 😀 Teď se nemůžu nějak dokopat něco udělat.Trošku jsem to tady poskládala a ještě povysávám a končím. 😀 Nic se nemá přehánět.Zítra snad zajdu na tu cukrovku.Snad bude mít mamča čas,aby zavedla Lucku do školky.

kremrolka01
5. kvě 2009

tak to bylo rychlý spaní 😠 než jsem se stihla jít natáhnout je už Kuba zase vzhůru 😠
no nic, jdu ho oblíct do kočáru, tam snad bude spát jinak bude večer přetaženej a bude zasejc uřvanej 😒

zajdla
5. kvě 2009

Já šla včera spát s Lucnkou už o 9 večer a vstávala jsem ráno v 7 teď jsem si lehla,ale ještě pořád nejsoem ok.Ještě bych si zdřímla. 😀

kacena00
5. kvě 2009

ahoj holky, já mám pocit, že skoro nespím, tak sem se dnes na všechno vybodla a využila, žemalej schrupnul cca v 9 a probral se až v 11, protože už fakt nemůžu, když mě včera odpo viděl michal, vzal si malýho a na hodinu se s ním jel projet a já mohla tu hodinu spát, měla sem už pocit, že se fakt rozpadnu, psychicky, fyzicky..

prsa mám furt spláclý, on pije oproti dřívějšku tak o polovinu kratší dobu, možná i kratší, musim vystřídat obě prsa a kojit musim tak po 2 hod. tak nevim, jestli nejsem prostě jen hysterka a malýmu to stačí, ale když sem zkoušela odsávačku, dám max.20 ml z obou, ale spíš míň, už mě to sejří, na endokrinologii samosebou nic, výsledky mám v pořádku, což mě štve, páč by bylo relat. snadný řešení ubrat či přidat prášek, no nic no

sem někde četklas že od 3 měsíce se o laktaci stará sama mléčná žláza, tak holt uvidíme, teď si se mnou hrajou hormony a pak to třeba bude dobrý

hlavně že už nekojim takovýho maloše, uf, to bylo na počátku fakt k nevydržení, od narození asi až do 6 nedělí měl nepřetržitej spurt, tak aspoň jedna kravina prozatím z krku 😀 jdu konečně udělat to prádlo, když nespím,nekojim nebo si s malošem nehraju, študuju laktaci, sem asi kráva, že se tomu tak poddávám a nevěřím si víc, nojo, ale např. teď je to 30 min. co usnul a už zas pláče..letim

kacena00
5. kvě 2009

chtěl chovat tak sem ho utišila, vrátila do kočáru a řev,dala dudlik a klid - dudlikovej závislák, chjo, se jen bojim, že třeba i ten poprděnej dudlajz má na kojení vliv, možná musim přestat číst...holky kojilky a vaše děti dudlik maji? vy co nemáte problém s kojením..já už fakt nevim..ale mate mě zase že přibejvá nadprůměrně, ale to si vyžral za těch 10 dnů, kdyx sem ukázkově kojila z jednoho prsa a výsledkem bylo odpadnuvší dítě, teď mám prostě pocit, že mu nerozumim, třeba mu to stačí, ale já to nevim..kurnik, mít pořádnou váhu, tak by se to na ní dalo zjistit např.. já se omlouvám,ž e s tím furt prudim, když už sem vlezu, ale můj život je momentálně jen a jen o kojení..to pohodový kojení, kdy sem věděla, že malýmu dávám, co potřebuje a stačí a já nemám problém trvalo deset dnů, pak 4 dny takový jo a ne, ale furt to bylo v klidu a pak hrůza jeden den, pak zase supr asi 3 dny a teď to je od neděle večer zase něco..juá mám prsa jak dvA VYŽDÍMANÝ (pardon) kapesníčky a hlavu v pejru, jestli to malýmu může stačit

kacena00
5. kvě 2009

peťo kuba neměl hlavu jak lenin 😀 😀 😀

kremrolka01
5. kvě 2009

Baru malej dudlík má, dávám mu ho docela často, ale teďka má stejnak nejradši ruce, jak jsem mu dávala kvůli tomu škrábání rukavičky to bylo řevu že si je nemůže strkat do pusy, takže asi tak, ale jako v kočáře, při uspávání, to si bez dudáka nedokážu představit
já myslím že malej má dost Baru, dyť tak krásně přibejvá, myslíš že brečí fakt z hladu? nemůže to bejt třeba ta rýmička nebo něco jinýho? vzteká se u toho prsu?
jako my to dneska měli taky na palici, asi proto jsem tak utahaná, kojili jsme po hodině a půl/ dvou od rána od těch 6:30 ale jako mlíko mám a Kubajs vždycky přestal pít sám, asi pije po menších dávkách, teďka mu stačí tak asi 5 minut a už pak dělá kraviny, že se vždycky přisaje, odtrhne, pořehtá se a okomentuje to, no pak už mu to seberu aby si nezvyknul dělat kraviny, no ale pak se zasejc hlásí po tý hoďce a půl 🙄
já to tak nějak neštuduju, prostě kojim jak má hlad, čůrá, kaká, přibejvá, v noci chrápe jak zabitej tak hlady snad netrpí, jak píšeš není to už takovej maloš, to jsem si fakt dělala zpočátku mnohem větší starosti a prostě si říkám, že když se bude jó vztekat a mít hlad a mlíko nebude dám UM, ale k tomu zatím teda nedošlo
ona to s tím UM asi taky taková výhra nebude, člověk si říká jak by se mu ulevilo pořád neřešit jestli pije dost nebo ne, ale teda co jsem jen tak zběžně četla na lednovkách, kde teda kojící krize řádí jako blázen a holky přecházejí na UM, tak taky to žádná výhra nejni, děcka řvou úplně stejně jako když byly kojený a hlad mají pořád a zasejc tím UM je předávkovávat nemůžeš 😒 taKŽE ZAPLAŤ PÁNBŮH ...caps pardon za to kójo kde tohle fakt neřeším 😉

kremrolka01
5. kvě 2009

kočárek jsem předala taťkovi a jdu to tu trochu zpohlavkovat a aspoň na půl hoďky se snad natáhnu
myslím že večer bude zase koncert páč dneska fakt nic nenaspal, jestli půl hodiny spal v tom kočáře tak je to hodně a jak je přetaženej tak nemůže usnout

valentynka
5. kvě 2009

ahoj holky,
kremrolko,tohel mi občas filípek taky dělá, snažím se vydržet to jeho blbnutí chvilku,aby se aspon trošku najedl,aby neměl brzy hlad.
už sebou šije jak sto čertů.
a dnešní noc kojo po 2 hodincáh.
včera jsem kojila za těch 24hodin 11x 😒

zajdla
5. kvě 2009

Holky teda,už se na to kojo těším.Snad to půjde líp jak u Lucinky.

JInak jsem vyhrála v aukci plymo do kočárku: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3207984 .Už se těším až se v tom bude Linda vozit. 😀 😵 😵 😵

zajdla
5. kvě 2009

To naše dítko ještě nespí.Ach jo.Pak je nevyspaná a je protiva. ☹