Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

rintintyna
19. kvě 2009
https://www.youtube.com/watch?v=cMjU3ARRyrI


tak se hezky koukej a neplakej.....nebo, jak se Ti bude chtít, je pravda, že je to doják, ostatně jako každé narození, ehm 😵

zirafik
19. kvě 2009

Péti, to jsem ráda, že to není nic vážného 😉

rintintyna
19. kvě 2009

takhle se jich bohužel přímo ptát nejde, mohla bych zkusit virguly, ale nemám praxi a navíc bych asi ovlivňovala Tvým velkým přáním mít to už za sebou 🙄

zirafik
19. kvě 2009

.... tak jsem trošku vyděšená 😕 😖 😖 a dojatá zároveň 😵

zirafik
19. kvě 2009

Týnuš, to chápu.... v poho 😉

kremrolka01
19. kvě 2009

tak u nás ne už ale ještě stále se chrní
naposledy jedl v 15:30, pak ne a ne zabrat,od rána byl vzhůru a to jsem si říkala jak minule po injekci hezky spinkal, tak jsme jeli ven, usnul jen jsem drncla přes práh a spinká na chodbě doteď, tak asi pigáro začlo účinkovat 🙂

Markét teda tu vaší váhu taky nechápu 😕 😕 😕 ale Veru to tak taky přece měla, že Julča nepřibrala jeden měsíc nic nebo jen malinko a pak se jeli za týden převážit a najednou 200 g 😉 já těm váhám moc nevěřím, strašně záleží jak se tam to dítko položí, vím jak jsme ten první týden pořád vážili jaký to házelo rozdíly a taky samozřejmě záleží jk je zrovna napapaná, vyčůraná, vykajděná apod., takže myslím, že fakt za týden může být klidně výsledek úplně jiný 😉

Pavlí á dřep dva tři... 😀 😀 😀

rintintyna
19. kvě 2009

ne ne, vyděšená určitě nebuď, co si budeme povídat s nějakou tou bolestí musí člověk počítat, ale jak tu psaly všechny maminky, jak miminko vykoukne, tak je hned po bolesti. Navíc mi ani nepřišlo, že by rodila moc dlouho, spíš jsem to sem dala pro zajímavost 😉

kremrolka01
19. kvě 2009

to je krásný, já už bych klidně rodila znova 😵 😵 😵

zirafik
19. kvě 2009

Péti, rozkaz 😅 😅 .. už jsem dnes 2x dřepila 😅 😅

Týnuš, s bolestí počítám, ale moc si jí nepřipouštím 😅 😅 ...

tanuki
19. kvě 2009

jéje, to je teda video 😀 No já se nechci vidět na praxi na gyn, to asi budu bulet u každýho pordu!!!
žirafko, ještě je naděje, moje spolubydla z pokoje začala rodit 1,5hod před nástupem na vyvolávačku 😀 A když ne, třeba budeš jedna z těch šťastlivkyň, co má vyv.porod ještě lepší a rychlejší než normoš. Každopádně hlavně ať se má Kristýnka celou dobu dobře a už jí máš brzo v náručí 😵 😵 😵 😵

kremrolka01
19. kvě 2009

tanu koukala jsem jaké máte hezké fotky z výletu 😀
verunce už bylo včera 7 měs 😕 toto letí
za chvíli už si bude stoupat v postýlce, ne? nebo už se jí to podařilo? 🙂

nemo1985
20. kvě 2009

Dobrá ráno 🙂

Koukám, že dnes jsem první 😵

Jsem dnes vstávala před 6h, malej mi ještě spinká.

Tak dnes nám je už 5měsíců, letí to letí.

Odpoledne jdeme na to vítání občánků 🙂 🙂 🙂

Tanu...... hezké fotečky.

zajdla
20. kvě 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Dnes jdu na to školení na celý den.Tak kdyby Žiraf porodila,tak dejte vědět.Ju.

pismenko
20. kvě 2009

Dobré ránko, tak neprší, svítí sluníčko, tak doufám, že to vydrží 😎 😎

Chris, hlavně pořád koj a základ je dostatečný pitný režim.Ale předpokládám, že kojící čaje popř. fenyklový piješ 🙂 Taky hodně obyčejné vody....já bych popř. vyzkoušela taky jen ten rýžový odvar, třeba jenom dvě lžičenky a vidělo by se. Kaši bych nedala v žádném případě, myslím, že na to ty střeva uzpůsobený malá ještě nemá. Taky s klidme můžeš dát třeba dvě lžičky vody(nám řekli, že klidně můžeme převařenou z kohoutku pokud jsme na veřejný vodovod)..

Rinti, máš naprostou pravdu jak jsi to napsala...., i když to mnohdy pro nás není jednoduchý, ale nadhled je potřeba 😉 😉

Kremrolko, Vám se to snad brzo upraví a obdivuju tě, že dáváš tak dobře tu dietu 😉 😉

Tak co Žiraf 😀 😀 😀

zirafik
20. kvě 2009

ahoja holky, jsem tu 😝 🙄 🙄 . Večer i v noci bylo poslení, ve 3h jsem vstala jsem z postele, šla na WC a úplně to přešlo 🙄 🙄 ... spala jsem jako dudek do 8 🙄 .

No, nevím, ale myslím, že ani dnešni věštba nevyjde. 🙄 ... tipovala myslím zajda a val... asi mně čeká děs běs vyvolávání jako Markétku 😒 . Ps. Markét, kolikátý den Ti to vyvolávali?

Zajdi, neboj o nic nepřijdeš 😅 . Nemí, užijte si vítání a dej pak fotečky 😵

jitousek
20. kvě 2009

dobré ráno u nás je sluníčkově tak doufám též že to bude držet celej den jelikoš peru a chystám se na zahradu zasadit kytí 😵 😵 😵

juuuu koukala jsem na porod doma no paráda ale nevím jestli bych si to laiskla po tom mém porodu asi nikoliv 😎 myslím že bych doma umřela a bejt ve středověku tak asi též 😒

jitousek
20. kvě 2009

holky my jsme včera udělali krásné fotečky venku musím se pochlubit jdu něco hodit do alba 😎

zirafik
20. kvě 2009

jj, Jitu, pochlub se 😵

jitousek
20. kvě 2009

tak už je to tam 😉

zirafik
20. kvě 2009

paráda 😵 . Jitu moc Ti to tam s tygrem slušákuje 😵 ... úžasný je pasení šneka 😵 😀

jitousek
20. kvě 2009

ju děkujuuuuuu žiraf 😵

zirafik
20. kvě 2009

Právě mi přišla sms od BeruškyVěrušky.... má prý teď hodně práce, na koně nechodí, tak se ptala, zda už to mám za sebou 😅 ...

jitousek
20. kvě 2009

je tak ji ode všech pozdravuj jestli jí budeš písat juuuuuu že na ni moc myslíme a zdravíme holku Našííííí 😵

jitousek
20. kvě 2009

teda žiraf ta vaše kočanda snad čeká na pořádnou bouřku v tom bříšu se jí nehorázně zalíbilo 😎

zirafik
20. kvě 2009

Tak Věrka mi i volala... jsem jí prvně slyšela na živo 🙂 .... vypadá, že je optimisticky naladěná, tak se snad za námi brzy staví 😉 . Psychicky mně podpořila, má se dobře a snad se tedy brzy objeví 😵

Jitu, já mám příznaky, jak kdybych měla rodit tak za 2,3 týdny 😒 a ne každým dnem 😒 . Se z toho picnu 🙄

pismenko
20. kvě 2009

Pavli, vyvolávali mi 6 den 😅

tanuki
20. kvě 2009

bré ráno! Děkujeme za pochvaly a chválíme tygříka 😉

žiraf, dělali ti Hamiltona?

pismenko
20. kvě 2009

Dobrý den,
v poslední době se nám opakovaně stalo, že nám opět z kohoutku neteče čistá voda. Dnes je třeba dost narazlá a to jsem si do pračky hodila prát plenky a jsem zvědavá, jak dopadly.Mám 4 měsíční dítě a pediatr mi doporučil při velkých vedrech podávat vodu z řádu(převařenou)...ovšem já bych se té vody nenapila, natož ji podat dítěti. Takže jdu odpouštět, aby se pěkně protočil vodoměr.

S pozdravem řádný platič
Markéta Burdová
obec Razová

pismenko
20. kvě 2009

Toto jsem právě odeslal společnosti od které nám teče voda 😠 😠 😠

tanuki
20. kvě 2009

Verča se plazí, myslím, že brzo nepoleze - nemá důvod- všude se doplazí nebo dokutálí 😀
A taky si nejsem jistá, že poznáme, až na nás zavolá - kde je ta hranice žvatlání od oslovení 😅 min. noc na mě vykukovala a řekla mama 🙂 někdy po nás opakuje.. tak fakt nevím, co se počítá 😀