Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
20. kvě 2009

tak taky nakukuju, co ta pája a není tady, jo?? že by?? 😕 😕 😕 😕

tak tu rýžovku jsme vyzkoušeli, naředila jsem jí to kojeneckou vodou a myslím, že do sebe dostala tak dvě ty malý plastový lžičky, a to jenom omylem, protože když zjistila, co to do ní leju, tak to teklo všude jenom ne do krku 😝 😝 😀 😀 a ve finále začla fňukat, tak jsem ji samo netrápila...zítra dám pauzu a v pátek to zase vyzkouším 🙂

zirafik
20. kvě 2009

Kuk holky 😕 .... straším tu pořáááááááááááááád 🙄 🙄

No možná se třeba zase pohly ledy... neb jsem teď měla jaksi řidší...ehm...to.. a pak taky vodnatý výtok, občas bolesti do třísel... uvidíme... já ničemu moc už nevěřím... Zítra jdu odpo na monitor, pak se domluvíme s dr., co dál.... asi vyvolání 🙄 🙄 ... ale prý to nemusí být tak hrozný... ale dobrovolně do těch bolestí a předem vědět kdy.... 🙄 🙄

Zajdi, mám pocit, že občas ti chlapi ujedou všude.... oni se musej trhnout ze řetězu, aby si holt něco dokázali.... ale ženská ta pořád myslí na rodinu, domácnost a pak až na zábavu... 😒

monika0001
20. kvě 2009

http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/4listkyII/

Pre všetky ženy na koníkovi!!!

zajdla
20. kvě 2009

Žirafíku tak hupsni na manžu. 😀 😉 A pofrčíš,uvidíš.Já myslím,že se to pomalu rozjíždí samo. 😉

Holky už jsem to trošku vydýchala,ale ještě pořád jsem pěkně naštvaná. 😠

kremrolka01
20. kvě 2009

Pavlí no ty to máš ukázkový, ani nebudeš muset na klistýr 😉 já myslím že to bude cobydup 😉 😉 😉

kremrolka01
20. kvě 2009

Markét tak to musela bejt legrace, ještě že jsi to dávala před koupáním 😀 😀 😀

kacena00
20. kvě 2009

jojo, pája stopro rodí!!!

apropo když vzpomínáme kdo tu dlouho nebyl co zuzanka a paviska? nevíte někdo?

pismenko
20. kvě 2009

Žiraf, do klistýru ale jdi...není to tak hrozný a ta stolice po tom porodu nic moc a ještě jestli bdeš šitá, tak to je úplně divočina a aspoň budeš vědět, že jsi vyprázdněná. Já rodila v sobotu a byla jsem až ve čtv 😅 😅 😅

Budeme čekat na info 😵 😵 😵

zirafik
20. kvě 2009

Holky, nechci vám kazit iluze, ale právě jsem dožehlila ... a cítím se úplně netěhotně 😀 😀 a rozhodně ne jako rodička 😀 😀

zirafik
20. kvě 2009

zase jsem vás navnadila a ono bude kulový 😅 😅

kremrolka01
20. kvě 2009

Pavlí já myslím, že ráno už tu nebudeš 😉

janda79
20. kvě 2009

ahoj, je tu nějaká sůva?

janda79
20. kvě 2009

to mám ale nápady... 😅
dneska měl manža narozeniny, tak jsme to pěkně oslavili, měli jsme i ti návštěvy a bylo to fajn. Verunka i Míša mají rýmu, což je už mén fajn, ale zvládáme 🙂 zítra přijede můj taťka, na to se moc těším. Na začátku června se žení můj bráška, bude to taková neformální svatba, na to se těším taky moc. Veru je lenoch buřtíkatej, jsem zvědavá, jaká bude, ale už teď si myslím, že to bude taková pohodlná prdelka a jsem za to tedy moc ráda, protože Míša byla docela akční, brzy chodila, brzy lezla, chvíli neposeděla a já opravdu tajně doufám, že tohle dítě bude trochu jiné 😀
Naše štěňátka neuvěřitelně rychle rostou, jsou strašně roztomilá a každým dnem už by měla začít koukat. mimochodem, nechcete někdo hladkosrstého foxteriéra s PP? 😅
tak to je asi vše, mějte se krásně!
Žirafko, já si myslím. že ráno už budeš mít odrozeno 😎 a jestli ne, tak já už teda nevím, co s tebou, páč poslušnost je u tebe za pět! 😠

janda79
20. kvě 2009

kdo k nám přijede na to kafe???

jitousek
21. kvě 2009

dobré ránko tak já koukám jestli pa nemáme už nějakou malou žirafku a zatím ničevo 😎 nebo ??? 😵 😵 😵

jitousek
21. kvě 2009

jinak už zase strašíme od 5h 😒 dítě si zpívá pod hrajícím kolotočem a já jdu hodit koupel 😉

zajdla
21. kvě 2009

Čauky.

ŽIFAFÍK RODÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sms:Ahoj,ve 3 začla odcházet voda,ve 4 už to bylo více,začaly i bolesti.Jsem ve špitále,na monitoru se něco děje,ale otevřená jsem na 1 prst.Atb už vykapaly.Holky držte palce.

zajdla
21. kvě 2009

Kde jsté????????????????????????????

jitousek
21. kvě 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuu zajdííííííííííííí to je něcoooooootak dneska tutovkaaaaaa bude nové mimííííííí 😵 😵 😵 😵

pismenko
21. kvě 2009

Jééé tak tady už se to ví 😵 😵 😵 Pája mi taky psala 😵 😵 No jsem jako na trní 🙂 🙂

jitousek
21. kvě 2009

to já teda taky jsem zvědavá jak to bude probíhat 😎

já se chystám na devátou kadeřit dítko usnulo tak doufám že tak do 8h bude hajat pak se ustrojíme a pádíme babi bude vozit 😎

pismenko
21. kvě 2009

Tak nám přišli právě odebrat vzorek vody a vyznělo to jako, že jsem asi trubka a stěžuju si jenom já 🙄 🙄 😕 😕 🤐 🤐 🤐 🤐 , že kdyby s tou vodou něco bylo, tak že si stěžujou i ostatní 😠 No tak prej, že ten náš konec ještě zítra odkalí a že je to asi tím, že třeba není odběr a když se to potom pustí, tak se to může zakalit. No já se poseru fakt 🙄

evitkamalicka
21. kvě 2009

Dobre ranko

ziraf drzim palce 🙂

jitousek
21. kvě 2009

teda Markét ať jdou do hájeeeeeee s tou vodou 😠 😠 😠

jitousek
21. kvě 2009

no nebo ostatní držej hubu a krok a frflaj si jen tak po straně znáš to a ty jsi se ozvala jelikoš máš malé dítko a není ti to jedno asi neeeeee 😠 jen ať se smekaj představ si když jsem ještě bydlela u našich tak jednoho dne voda šla hodinu nešla půl hodiny šla hodinu nešla zase dvacet minut a tak dále až do večera furt jsme si říkali co s tou vodou kdo děláááááááá 😠 a pak večer připlavala vodovodní trubkou k nám do vany rozmasakrovaná žába 😝 šlo se s tím tenkrát na hygienu a ta udělala závěr že když žába sedí na pramei tak je to zaručeně čistá pitná voda 😅 dobrý ne 😎

pismenko
21. kvě 2009

Jitu dobrýý 😀 😀 😀

helicek
21. kvě 2009

bré ráno 🙂

helicek
21. kvě 2009

jů, žirafík konečně rodí? No to jsou super zprávičky 😀

pismenko
21. kvě 2009
zajdla
21. kvě 2009

Písmenko Dorotka má krásné kukadla a řasy.Už ať si taťka chystá brokovnici na odhánění nápadníků. 😀 😉