Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
3. čer 2009

ale s rourkou opatrně

christla
3. čer 2009

Pavlí a rourka pomůže od prdíků? Já myslela, že když se nemůže mimi vykakat.

Markét, prč opatrně? 😕

zirafik
3. čer 2009

ale ted vecer řádí ´furt... chce furt prso 😒 ... v noci a dopol vcelku ok 🙂 tuk, tuk... ted chovam, tak pisu, jak cune

christla
3. čer 2009

No my spíme - ťuk ťuk.... Jsem zvědavá, jak dlouho. 😒 V noci je to fakt nářez. Pavlí, jak já ti závidím, že tak hezky kojíš.... Co já bych za to dala. ☹

zirafik
3. čer 2009

já jí máznu aviril olejíčkem, jako to dělali v porodce.... ona pak kadí a prdí zároven 😅 ...

pismenko
3. čer 2009

no myslím tím nepoužívat to třeba denně...

zirafik
3. čer 2009

chris, moje kámoška nekojí od 3.dne a malá jí krásně prospívá 😵 ... to kojo je občas pěknej mord, ani nevim kolik toho vypije... občas to je tak cumlá, aby se neřeklo 😒

christla
3. čer 2009

Markét, myslíš jako že by si na to mohla zvyknout? No zkusím ji.... Kolikrát pomůže přimáčknout kolínka na bříško, to se pak hezky vyprdí a má aspoň na chvilku klid, ale opravdu jen na chvilku.... 😖

christla
3. čer 2009

Pavlí, tohle znám. Snažím se jí aspoŃ tochu kojit, aby dostala trochu mého mlíčka. rávě jak píšeš, je problém, že člověk neví, kolik toho vypije. To mě dojímala dětská doktorka, když se mě ptala, kolik toho vypije. Jak jsem to asi mohla vědět. Váhu jsem si teda fakt nekupovala, abych jí po každém kojení vážila jako v porodce. ája právě taky kolikrát tu bradavku jen tak dumá a mě připadá, že to má spíš jako dudlík a dobře se jí u ní usíná..... 😒

christla
3. čer 2009

Jinak Kája do teď taky rospívala. Možná až moc, vždycky mi doktorka tak trochu vyítavě jako říká, o kolik poskočila. No a co mám jako dělat, nechat jí o hladu, aby tolik nepřibývala? Při poslední poradně, to bylo před necelými třemi týdny měla už 4,5 kg, tak jsem zvědavá, kolk bude mít v pondělí....

kacena00
3. čer 2009

chris my měli období kdy sm,e ji používali denně a teď už schopně prdí sám, a nemažu mu břicho, nerouřím a ani nekapu kapky

a to sem v té samé době i šťourala hovno teploměrem, rourou mi nešlo

a na prdy už netrpí a to že kadí třeba jednou za 4 dny je v tomhle obd. u někt. mimin uplně normoš, to mě upozorňovala doktorka už dopředu, takže já bych se naopak toho rourování nebála, ono až bude mít pevnější svaly na bříšu, tak bude prdět při každý příležitosti, ale jestli má břicho jak luftbalon, tak bych jí pomohla

nejde mi hlasovat a tak jdu koupat pa

christla
3. čer 2009

No ona nemá nijak tvrdé bříško, prostě se furt kroutí, je rudá jak rak a tlačí jak o život a nejde to a nejde. Zítra rourku zkusím a uvidíme.....

christla
3. čer 2009

Bych se měla jít vysprchovat, dokud spí..... 😖

tevina
3. čer 2009

tak jsem dneska stihla asi jen 5 hlasů,ale ještě budu hlasovat ted večer,když už mám čas 🙂

Chris držím palečky at se vám upraví apespon ty noci,ale pravda je jak už holky psaly,že to bude pořád něco.My i ted máme trable s tím Tomíkem a to už mu je vlastně 5 let a ty uši nás furt zlobí a věř že je to snad horší než s miminkem.

christla
3. čer 2009

Tevi já vím, šlověk si nevybere, každé období má něco....

christla
3. čer 2009

Ty noce se fakt hodně pokazili. Teď se třeba budí co dvě hodiny Ještě minulý týden mi vydržela spát třeba i 6 hodin!!!!!

pismenko
3. čer 2009

Tevi, jak jenom 5 😠 😠 hlasů...že budeš mít s jitouškem noční 😀 😀 😀 😀

christla
3. čer 2009

No nic, jdu se vysprchovat. Holky pa pa.

tevina
3. čer 2009

Noční?.............tak jo 😀 😀

kremrolka01
3. čer 2009

hoj holky
už jen 17 🙂 snad dneska nepůjdu spát dokud toho Kubíka nedoženeme, to je sport 😀
chris to mě mrzí že máte s malou takový lapálie ☹ chce to vydržet, ty koliky jsou otázka prvních tří měsíců
ale je to hrozný pohled na ty miminka jak se chudinky trápí a nejde jim to a neumět jim pomoct
masáže bříška, nahřívání fénem, cvičení s nožičkama, kapky na prdíky, rourka,... nic jinýho mě nenapadá

tevina
3. čer 2009

Holkyy už jen 16 😵
Já fakt nevěřila že toho kluka doženem 😨

kremrolka01
3. čer 2009

14 😵 😵 😵

zuzanka26
3. čer 2009

ahoj holky, já celý den taky pilně hlasuju, kdykoliv jsem u počítače 😀

To teda budou nervy to hlasování 😵

u nás dneska den děs a běs, protivka protivná, jen ve výtahu se směje když jedeme nahoru a nebo když dělám blbosti ( zvířátka apod.) tak jí asi trápí to tuhý kakání a ten zub. Dneska jsem úplně vyfluslá 😝

Chris vydrž, ale připadá mi že to je fakt ten spurtík, mě taky řičela ve 4 týdnech, pamatuju si jak jsem s ní třepala ať už neřve.Všechno se to zlepší uvidíš, ale chce to čas 😉

zuzanka26
3. čer 2009

já myslím že zapřáhnu manžela na noční hlasování 😀

kacena00
3. čer 2009

11 😀

tyjo zuzi když už i ty jsi s malou třepala tak semv klidu, ty na mě působíš jako velice solidní osoba 😀
tak brou, vypínám počítač a jdu na prádlo a pak hají

pismenko
3. čer 2009

Paní Julianáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

kacena00
3. čer 2009

co zas kdo zás???????????????

pismenko
3. čer 2009

holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý viděly jste tooooooooooooooooooooooooo

pismenko
3. čer 2009

poštáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá pro tebéééééééééééééééééééééééééééééééééééé

tevina
3. čer 2009

Já to viděláááá 😀 😀 😀 😀 😀