Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

ver.kuc
23. únor 2009

Aaa naší barušku, to zatím baví... no to je paráda!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
23. únor 2009

už 😵

ver.kuc
23. únor 2009

cooo??? už je cyrda tady???

evitkamalicka
23. únor 2009

ahoj kocky

ako vidim tak tu sa rodi 😵

ver.kuc
23. únor 2009

Markét piš piš piš... mě tu šíleně hulej kamna.. nevidím na krok...sakra..... ale radši se zadusím, než abych odběhla a dozvěděla se pozdě jak Cyrda!!!!!!!!! 😀

pismenko
23. únor 2009

CYRDA MÁ 2550G A NARODIL SE 10:19.JE ÚŽASNEJ STRASNE SE TESIM,AZ ME K NEMU PUSTI.FAKT NEJKRASNEJSI DETATKO NA SVĚTE.

Tak jsem z toho ale trochu zmatena,ze je tak hubenej 😕 😕 jenom 2.5kg 😕 😕 tak snad už ho má Barča u sebe a já ji velmi velmi závidím tak rychlý porod.

jdu psát tanu 🙂

ver.kuc
23. únor 2009

Jupííí... malej je na světě!!!!!! Moc moc moc gratuluju a přeju rodičům i špuntíkovi zdraví, štěstí a dlouhou společnou cestu životem!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲

Takové menší děťátko závidím, to by mě to tlačení asi taky bavilo!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

ver.kuc
23. únor 2009

Jinak holky...měla jsem na minutu přesně stejně dlouhej porod s Barčou!!!!!!! 😀 O půlnoci to začalo a Julča 6:19 na světě. Barča dorazila ve 4 a 10:19 je Cyrda na světě!!!!!!!!!!!!! 😉

tevina
23. únor 2009

Moc moc gratuluju k malému Cyrdíkovi,to byla teda rychlovka 🙂 To je dobře.

Holky rodila ta Barča v tom Pelhřimově,nevíte?

rintintyna
23. únor 2009

taky moc gratulujuuu, Cyrda to určo brzo dožene 😉

evitkamalicka
23. únor 2009

gratulujem k drobcekovi 😵

beruskaveruska
23. únor 2009

jééééé tak to bylo rychlý Barunkooooo obroooooooooooovská gratulačka k Cyrdovi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zirafik
23. únor 2009

jupíííííííííííí 😵 😵 😵 ... tak to je nádhera.... se člověk ani nestačil rozkoukat a Barča nám porodila... 😵 😵 : MOC MOC GRATULUJU A TĚŠÍM SE NA FOTEČKY 😵 😵

zirafik
23. únor 2009

Barči poslední slova před porodem 😀 😀 😀

kacena00 • 39tt • Včera v 19:30

baruška kecá na druhý diskuzi páč tam se možná začlo rodit 🙂

ale u nás je klid a ticho po pěšíně, prej nám na to cyrda dlabe, na nějakej porod 🙂

tevina
23. únor 2009

Jo Žiraf taky jsem si vzpomněla co baru včera napsala 😀 A tak to bývá,pořád nic,žádné přípravy a Cyrda je tu 😀

pismenko
23. únor 2009

No to se někdo má 🙂 🙂

tevina
23. únor 2009

No někdo to bohužel schytá,ale Písmen stálo to za to,ne? 😉

nemo1985
23. únor 2009

Ahojky holky.

Gratuluji k drobečkovi, hodně zdravíčka a štěstíčka přeji !!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

ver.kuc
23. únor 2009

Jéé, tak a teď budeme mít miminkovskou pauzičku až do května 😉

ver.kuc
23. únor 2009

Holky, já pořád tak bojuju s těma Julčinýma potníčkama... už to ustupovalo a zase se to zhoršilo.. chudinka je osypaná ná tvářičkách, zátylku, podpáždí.. všude tam, kde má ty svoje syslíky a záhyby...chjo chjo chjo 😒

Otírám jí převařenou vodou, pak namažu tou Leniens mastí, co nám předepsala doktorka, ale je to naprd.. chudinka, vypadá jak zanedbávaný mimi 😖

ver.kuc
23. únor 2009

Joo holky, stala se ze mě velkovýrobna mateřskýho mlíka a tak si začnu dělat zásobičku. Holky, musím mít na to zamražování nějaký speciální lahvičky??? Jak teda postupovat? Kolik ml mám vždycky zmrazit?
Bojim se, že než odstříkám požadovaný množství, tak se to mlíko zkazí 😖 😅

ver.kuc
23. únor 2009

end of monologue 😉

nemo1985
23. únor 2009

Verun.... 😀
No mě papal malej ve 2h v noci a pak až kolem 8h.
Prsa mi hrozně bolely, takové balony. 😀 😀 😀 😀

Asi také rozjedu velkovýrobku mateřského mléka.
Klidně i 3děti bych ukojila, kolik mám mléka 😀

christla
23. únor 2009

Ahojky!
Tak já se vrátila s předporodního kurzu a co nevidím, Cyrdíček je na světě!!!! 😵 😵 😵 😵
No to je teda bomba!!!!!!!!!
Moc moc Barušce blahopřeji!!!! 😲 😲 😲 😲

christla
23. únor 2009

Pavlí, teď je to na nás, co? 😀

pismenko
23. únor 2009

Veru, normálně si vyvař skleničky, např od přesnidávky. Do té jedné skleničky můžeš odstříkávat po dobu 24 hodin a uchovávat v ledničce. Déle ne a pak s tím šup do mrazáku(tam by jsi to neměla uchovávat déle než 3 měsíce), takže si na tu skleničku vždycky napiš datum. Pokud skleničku použýiješ, ohřívej ji vždycky ve vodní lázni, ne v mikrošce.

christla
23. únor 2009

Jinak já si rozpustila půlku tablety magnézka, protože mi zase tvrdne břicho a navíc mám čím dál tím víc po ránu křeče do lýtek. 😒
Zítra asi pojedu k obvodní doktorce, aby mi napsala Detralex na ty moje žíly.

ver.kuc
23. únor 2009

Jéé Markét.. já to můžu vrznout do zavařovaček??? Tak to je suproška !!!!!!!!! Hned si jdu vyvařit první skleničky !!! 😀 Chtěla bych v březnu ke kadeřníkovi a na kosmetiku.. tak musím udělat zásobičku a manža bude za chůvu 😅 ... to je mazec, že?? Plánovat měsíc dopředu kadeřníka... jak nějakou velkou událost.... jojojo, pohnutý život matky na mateřské!!! 😅

Holky, jakou mám koupit lahvičku na to krmení?? Vůbec se v těch vhodných lahvičkách a dudlíkách na ně nevyznám... koupím jen 1.. právě na tyhle příležitosti.. na čajíčky na léto pak koupím něco jinčího 😉

ver.kuc
23. únor 2009

Chris.. já trpěla na křeče úplně hrozně.... budilo mě to v noci praktický pořád 😠

ver.kuc
23. únor 2009

Hele... kolik se do tý zavařovačky vejde?? Já aby manža malou nenacpal k prasknutí... Já vlastně ani nevím, kolik ml malá za jedno kojení asi bumbá...