Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
29. čer 2009

tady slunce a strašný dusno a dítě strašnej protiva uřvanej asi před tou bouřkou 😒

zuzanka26
29. čer 2009

mě řvala dnes u jídla, snědla půlku jídla- dělala jsem krůtí masíčko s květákem a mrkví, nevím, byl to bojkot a pak šílenej řev 😝
dneska jsem z ní vyfluslá

endlessblue
29. čer 2009

Tak holky....jen v rychlosti 😕 Začalo tu strašně lejt a já si blbec uvědomila, že jsem nechala otevřený střešní okýnko u auta. Chtěla jsem počkat až to nebude venku takovej masakr. Ale déšť neustával, tak jsem si vzala deštník a chtěla otevřít hlavní dveře. A jakmile jsem to udělala, tak se mi nahrnula voda a venku dveřma rovnou do chodby... pro ilustraci vysvětlím, že náš domeček je jaksi pod úrovní vozovky, a ta silnice samozřejmě nic nevsákne a ta voda se hrnula po kamenných schodech rovnou na náš barák ☹
Tak jsem dveře rovnou zapráskla a chtěla ven zadním vchodem. Než jsem to auto zabezpečila, tak jsem byla mokrá jak myš. Začala jsem zmateně pobíhat po baráku, volat manžovi co jako mám dělat, že se nám hrne voda do domu. Dala jsem ke dveřim srolovanej starej koberec a obložila dveře hadrama.
Když jsem se vracela do obýváku.. tak mi v chodbě pršelo na hlavu 😖 😖 😖 . Máme totiž malou dírku ve střeše, a jak šíleně lilo, tak to proteklo půdou, stropem a začalo to téct v chodbě a po zdech. Takže teď mám všude kbelíky, Julči vaničku atd.
Byl to takovej slejvák, že to okapy absolutně nepobíraly... normálně to naplnilo okapy a okapy přetejkaly po jejich celé délce, tak přes tu vrstvu vody nebylo ani vidět ven. Připadala jsem si jak v ponorce ☹
Zjistila jsem ,že takovýhle situace neumím absolutně řešit.. jen jsem tu běhala, brečela a volala manžovi, ani jsem mu pořádně nedokázala vysvětlit co se děje. Potůček co máme za barákem (naštěstí je hodně nízko, tak snad nás nevyplaví).. má obvykle tak 1m to šířky a teď se tam valí voda o šíři tak 4 metry.
Teď už asi hodinu neprší, dokonce předtím i svítilo sluníčko, ale prý se zase z Olomouce něco žene. Půda je tady hrozně nasáklá vodou, takže už nic nepojme.. tak se bojím, že si to ještě zopáknem. No řeknu vám.. za tohle mi ten barák opravdu NESTOJÍIIIII !!!!!!!!!!! Jak já se už těším do teplého bytečku !!!!!

kremrolka01
29. čer 2009

čau holky, Kuba je teda dneska extrémně protivnej taktéž 😠 jak se od něj hnu na víc jak metr tak řve 😠 jenom se nosit nebo furt abych mu něco vykládala, ukazovala hračky, takže jsem dnes řádně vyflusaná, od rána od půl osmý naspal asi půl hodiny teďka v kočáře, něco jsem taky jde, pěkně tu bouří, ale větřík tam pofukoval celkem příjemně
Jitu tak ještě že byl manžel doma 🙂
ale teď asi taky něco na léto pořídím až budem na chalupě, díky za tip Markét 😉

zuzanka26
29. čer 2009

Veru ach jo, já na vás myslela zorvna jak něco říkali v televizi o Olomoucku.
To taky není moc snadný zvládat takový situace jako je voda v baráku ach jo, tak držim palce ať to dobře dopadne

kremrolka01
29. čer 2009

Veru 😕 téda já bych taky nevěděla co dělat, popisuješ to teda děsivě, snad se to někam posune 😨
no je to šílený tý vody co dokáže napršet, včera bylo ve zprávách jak nějaká malá říčka tady na jihu a během 10 minut to mělo průtok jak Vltava, to je děsný, nejhorší že člověk neví kde to uhodí ☹

kremrolka01
29. čer 2009

tak koukám, že jsou dneska snad všechny miminka protivný, ono se není čemu divit to dusno, bouřky,... 😠

kremrolka01
29. čer 2009

á už leje

kremrolka01
29. čer 2009

manža někde venku spravuje auto, ten bude vypadat, no snad aspoň přijde dřív domů 😝

endlessblue
29. čer 2009

Máme proteklej strop, ale Jůlinka je hodňoučká.. na to, že dneska měla hexu, tak pokládek 😀 člověk pořád musí vidět něco pozitivního 🙂

I když pořád koukám z okna, jestli zase začne pršet.. chjo chjo. A manža přijede nejdřív za 2 hodiny 😔

endlessblue
29. čer 2009

A venku se zatáhlo a už zase hřmí.. no mě picne ☹

zajdla
29. čer 2009

Endi tak vydrž.Musí to být hrozné,ale vydrž.Máte domeček pojištěný?Jestli jo,tak to nafoť.
Zavři se s Julinkou do nějaké místnosti,kde neprší a vyhlížej manžu.Hlavně kontroluj potok a kdyby něco ,tak raději odjeďte.Tady ty povodně nejsou žádná sranda.
My jsme teda na kopci,tak nám nic nehrozí,ale bečím pořád,když vidím v těch zprávách,co se děje. 😒 ☹

endlessblue
29. čer 2009

Zajdli.. tak hrozný to snad nebude. V chodbě jsem se vody už zbavila.. pár hadrů a je to pryč. Teď jen aby to nespustilo znova, aby nám tou střechou znova neteklo. Manža tu bude kolem osmé a hned to nějak spraví.

zirafik
29. čer 2009

kuk holky 😉 , teda Véru 😕 , snad už to bude ok 😉

holky, noc luxusní, ale přes den... kojíme, říháme, přebalujeme nebo ječíme 🙄 ... při kojení většinou usne do 10min, takže se ani pořádně nenají... a po hodině už by zas jedla 😒 ... ještěže jsem byla u mamky, jinak bych se ani nenajedla 🙄 🙄 .. kojo 10 11 13 14 15 16,30 18 19,30 ... .... 🙄 🙄

zirafik
29. čer 2009

snažím se jí budit a nutit do jídla, ale občas prostě spí jak špalek, takže nepomůže vůbec nic 🙄

endlessblue
29. čer 2009

Žiraf.... Kristýnka má teda po čem nabírat 😀 My kojíme standartně 7x denně.

Od půlky července bych chtěla začít s tou mrkvičkou.. ale nic jinýho co vařit mě nenapadá.. potřebovala bych nějakou kuchařku 😀

zuzanka26
29. čer 2009

endy já už to taky různě zkouším.
Dala jsem si do mrazáku malý porcičky kuřecího, hovězího a krůtího masa. a vždycky uvařím ten kousek s nějakou zeleninou. Buď dělám mrkev+ brambory, nebo jen maso s brokolicí, s květákem, s cuketou a tak. Tak to pořád budu točit.

zuzanka26
29. čer 2009

jo to vypadá dobře Endy, díky.
Já jsme zvědavá, jak jí pak budu učit žvýkat ty kousky. nebo jak bude žužlat rohlík, zatím cokoliv jí dám do rukytak si prohlídne a pustí na zem

zuzanka26
29. čer 2009

ty jo tady to bouchá 😕

jitousek
29. čer 2009

teda endyyyyyyyyy to je jak ze špatného filmu vydržaaat doufám že už máš doma mužskou oporu asi bych taky šílela ještě s prckem no to je nářes brr ☹ 😒

tady zatím Krakonošov drží mraky stranou jen z dálky se blejská a hřmí asi to zase přijde na noc fuj nemám to ráda asi si vezmu zase Míšu k sobě 😎

kacena00
29. čer 2009

ahoj holky!
nakukuju, to je jasnočka, a takmi nedá nereagovat, ste strašně moc hodný, děkuju za podporu, sem holt řešička a tohle byla byť lehce problematická a krátká ale přesto krásná etapa mýho života ale obracím list, jedu dál, teda trochu mě mrzí, když vidím jak se ten můj pinďa sápe po fláše a kdyby máma vyhrnula triko, bude řvát jak blázen, aby se toho ee co mám pod trikem náhodou nedotkl, ale co už

když se podaří a něco odstříkám, dám mu přes lahev jinak bude um a nejvíc je dobře, že mám zdravýho nádhernýho chlapečka a to ej pro mě nejdůležitější než si lpět na kojení

jináč market..no vše má svůj čas a můj čas na pařby stejnak ještě nenazrál..v sobotu sme šli na svatbu kamarádum, hlídaly naši a já odjezd obrečela, a pak ještě milionkrát za den když sem si vzpomněla sem brečela jak želva jak mi cyrilek chyběl, jako by mě bylo jen půl.. takže sem se za ním jednou během dne po obědě jela pomazlit a večer sem si ho jela vykoupat..nevim, možná sem magor ale nebýt s ním mě teda dost bolelo 😅 🙂 to přijde, ale zatím sem celý dny s ním a bylo to trochu psycho ho na celej den předat a nevidět ho 😕

holky díkydíkydíky

pusám na dobrou noc

kacena00
29. čer 2009

jo a chris z toho co ti řekla tchyně mi je upřímně na blití, ta si teda s prominutím do huby nevidí...

zirafik
29. čer 2009

jééé ahojík Baru 😉 , to jsem ráda, že už je Ti líp 😉 ... přesně, hlavně, že je Cyrdík zdravý, krásný kluk jako buk 😵

zirafik
29. čer 2009

já teď kojím tak 10-12x denně 😝 ... sem z toho už pěkně vyflusaná 😝 😝

zirafik
29. čer 2009

holky, já byla nejdéle 3 hodiny bez tý naší žabky... ale asi bych vydržela i dýl ... 😅

jitousek
29. čer 2009

baru to je dobře že jsi tu nakukanou a hlavně je dobře že se pomalu zžíváš s novou situací je to dřina a kdo říká že ne nevěřím leda že by celej den měl doma jen panenku a občas si vzpoměl že jí má jít pohladit 😀 no nic já jdu na kutě než se Miška vzbudí na kojení abych se trošku odpočala přeji brou bezdeštivou noc krásné sníky a zítra páááááá tygříci 😵

pismenko
30. čer 2009

Ahojte,
my už jsme v vzhůru a povídáme si v lehátku heheč 😀 😀 😀 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄

jitousek
30. čer 2009

bré ráno
to je teda Dorče ptáče 😎 my taky strašíme od 6h 😒

jitousek
30. čer 2009

jinak v noci na zabití opět zuby asi kojení 23.30 a v 0.30 brutál bek a nářek chování já +manža v 1.15umoudření a spaní opět ve velké posteli 🤐 😔