Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
16. črc 2009

hele tady:* Matoucí bývá časté zařazení ovsa mezi obiloviny obsahující lepek. Oves lepek neobsahuje, ale často je, např. při zpracování, znečištěn lepkem z ostatních obilovin a není proto v České republice považován za bezlepkovou potravinu. V některých jiných zemích (např. ve Skandinávii) je oves celiakům doporučován jako bezlepková obilovina.

tevina
16. črc 2009

baru já jsem neodborník,to je první a jedinej článek kterej jsem si o tom přečetla,ty máš vlastní zkušenosti a určitě máš nastudováno o tomto mnohem víc 😵

kacena00
16. črc 2009

jo, matoucích informací je ohledně celiekie a bezlepkový diety spousta

tudíž když chci mít uplnou jistotu to co je někde uvedený jako bzl a někde lepkový, toho se vzdávám...já teď nemám čas hledat ty stránky na kterejch sem jela loni ale tam byly vyjmenovaný lepky (?) jednotlivejch obilovin- každej se jmenuje nějak jinak a jako přirozeně bzl potraviny (jako čočka, rejže kukuřice)tam oves udáván nebyl..

kacena00
16. črc 2009

jo, já se s tebou nechci dohadovat, mě spíš štve že nejen že stát nepřispívá na celiki ani prd, že nedotuje výrobce bzl. potravin, ale ještě se neuměj pořádně vyžvejknout odborníci co je dobře a co ne, chjo.. 😝

kacena00
16. črc 2009

jo a jak řikal loni můj brácha na naší svatbě, když viděl jak se rožní to prase - že si ho můžu dát páč je taky bezlebkový 😀

chudák hlava skončila někde kdovíkde

tevina
16. črc 2009

Jo já jsem dneska taky pěkně nas...á,protože od včerejška hlídám poštáka s tou tříkolkou,váží asi 7 kg a tomáš dělá celý týden do večera,takže jsem ho nechtěla prošvihnout,protože to nemá kdo na poště vyzvednout,no a dneska jdeme ven a ve schránce už je lístek.Normálně oni vůbec nezvonili a hodili jen lístek do schránky 😠

kacena00
16. črc 2009

hm, taky dobrý, proč nezazvoněj?...

tevina
16. črc 2009

jo je to bordel,mohli by se shodnout,vid?aby bylo jasno.

tevina
16. črc 2009

baru to nevím o těch reklamacích,nemám tucha

zirafik
16. črc 2009

holky, neviděly jste ten nový spot prevence dopr.nehod - miminko v bříšku a bouračka..... 😔 ... já to obulela ☹

lucianas
autor
16. črc 2009

Ahoj,

Žirafík, naštěstí neviděla.

lucianas
autor
16. črc 2009

Tevi, tak to je zcela běžný. Mamka je kolikrát taky doma, a oni ani nezazvoní, hodí to do schránky a vůbec to neřeší. Fakt bez komentáře. Být tebou, zkusím na poštu zajít, nebo zavolat, že je to těžký a ať ti to dovezou.

christla
16. črc 2009

Ahoj holky!

Pavlí, to jsem teda ještě neviděla a snad ani vidět nechci..... 😔

christla
16. črc 2009

Tevi, ty pošťáci někdy vůbec neuvažují, já s nimi mám taky své zkušenosti.... 😠

tevina
16. črc 2009

Tak jsem zkusila ještě zavolat tomášovi,tak snad dneska přijede dřív,takže to vyzvedneme autem.ale mám sto chutí jim tam něco říct 😠

Ten spot jsem taky neviděla,ale bulím u toho jak má maminka na klíně tu holčičku a narazí do zdi 😔 pak je už záběr jak je v blázinci.

christla
16. črc 2009

Tevi, ten je nechutný ten spot..... Vždycky po mě běhá husina, když to dávají. V životě bych malou neveza jen v náručí, byť jedeme jen kousek.....

tevina
16. črc 2009

Jo hrozný,ale možná to fakt ponaučí plno rodičů,že děti se musí poutat pořád.

christla
16. črc 2009

Tevi, neponaučí..... 😔 V úterý jsme byli s Kájou na těch kyčích ajá pak šl ještě do lékárny přede mnou byla holčina s chlaečkem. Potkala jsem jí pak, když jsemz té lékárny šla a nastupovala do auta, které řídil její máma a sedala si do něj s prckem na klíně. Žádná autosedačka, žádné pásání.....

lucianas
autor
16. črc 2009

Tevi, určitě bych jim něco řekla. Nenech si to líbit a řekni, že čekáš doma jak ten b.. na to, až zazvoní, a ono nic. Tak proč aspoň nezazvoní. Mamka si tam taky stěžovala, zatím od té doby zvoní. Teda se aspoň nezmiňovala, že by se to opakovalo.

Ty spoty jsou vážně k něčemu dobré, si myslím. Každý si řekne, vždyť je to jen kousek. Ale co se může stát, to mnohým pak nedochází.

lucianas
autor
16. črc 2009

Chris, tak to je teda síla. Asi si vážně někteří neuvědomují, že tím ohrožují i mimíska.

tevina
16. črc 2009

hoky přemýšlím jestli mám dneska jít s adámkem na roční prohlídku,myslím že bude i očkování a nevím jak to snese v tomhle vedru,co myslíte?zatím neměl nijak hrozné reakce na očkování.

lucianas
autor
16. črc 2009

já bych šla. přeci jen, kdyby bylo vedro v tahu měsíc, tak bys stejnak musela jít. ... a to se neobjednává nijak?

tevina
16. črc 2009

jo tak jdeme,pak zas jedem na dovču,tak aby to měl za sebou.ne luci nemusím ho objednávat,to je poviné očkování a dr. ho má u sebe.

lucianas
autor
16. črc 2009

tak to je dobrý, že se dá takhle ze dne na den rozhodnout. tak ať je to bez nějakých vedlejších účinků a dobře to snese. ... a neupečte se tam, je tam opravdu hrozně zase.

tevina
16. črc 2009

jo jo,dík 🙂

kacena00
16. črc 2009

tak sem si volala na ochranu spotřebitelů a zároveň napsala paní takovej mail, jako žese ptám co a jak, ale zároveň ji upozorňuju na to, že už by mi to měla zaplatit i s poštovným 😀

tak sem zvědavá

ale když je taková jaká je a peče na mě tak odmítám utrácet vlastní koruy, na tu spotřebiteslkou linku je to 8 kaček za minutu, což taky není nijak levný

tevi, moje doktorka to dělá tak, že den před očkováním a ten den doporučuje bejt s dítětem v takovejch vedrech v klidu doma a jet k dr a zpět v klimatizovaným autě, dostatečně pít

to dítě sem už dnes uspávala 7 krát a zase řve..já už nemůžu

tevina
16. črc 2009

jo tak jsem koukala,že máme dostat čtvrtou hexu,očkuje se půl roku po třetí hexe.

Baru tak nevim jestli půjdeme,musim s kočárkem a v tom vedru,asi zavolám dr.

kremrolka01
16. črc 2009

ahojky, tak jsme zpátky
Jakoubek má 8,66 kg, 69 cm, hlavičku 43,5 cm, VF 2x2 🙂
takže přibíráme, ale aspoň né tolik, kilo za 2 měsíce
co se příkrmů týče, tak mám dopoledne dávat ovoce (jabko, hrušku, broskev, banán) k obědu zeleninu (mrkev, brambor, květák, brokolici, kedluben, hrášek,...) a k večeři nemléčnou kaši z MM nebo z vody třeba zase s kouskem ovoce
no a pak jsem z toho fakt zmatená, sestra říkala, pak mu můžete třeba za 14 dní/měsíc dát bílej jogurt, tak se ptám, to jako on má jíst jogurty a já mám držet bezmléčnou dietu? tak prý že ona by to zkusila, no doktor se moc netvářil, prý by mu jogurt do roka rozhodně nedával... tak jsem se zeptala, no a nebylo by lepší, že bych zkusila jíst jogurty já co to s ním udělá? tak sestra zase že by zkusila, doktor zase že ne 😕 😕 😕 no tak jsme se domluvili, že počkáme do začátku září jak se to u Kubíka bude vyvíjet, ale teda nechápu proč mi každej tvrdí něco jinýho, oni jsou manželé, to asi setra dostane sprďáka co mi to namlouvala až zavřou ordinaci 😅
zítra ráno ještě jdeme na krev, aby mu zkontrolovali zase krevní obraz
jo a lepek jsem se taky ptala, tak sestra že od 6. měsíce, doktor ať mu to nedávám, že do roka času dost, no aspoň domluvit by se mohli ne?
ona by ta nesnášenlivost mlíka měla odeznívat, ale jsem zvědavá kdy teda nám to povolí, myslím, že si nechce vzít na triko, že by na to Kuba měl nějakou reakci

kremrolka01
16. črc 2009

kde jste všechny? venku hic na padnutí 😠
Jakoubek už zas spinká, teď začne chrápat přes den a v noci zlobit... tak nevím co bylo lepší

kremrolka01
16. črc 2009