Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
19. črc 2009

nene, mail má na mě jiný, moje jméno, jako valentynka jsme tam vůůůbec nefigurovala.

zirafik
19. črc 2009

no, projevila se tedy hluboce inteligentně a má velmi pozitivní vztah k zákazníkům 🙄 🙄 ... bych toto dala vědět jejim nadřízeným,,,

valentynka
19. črc 2009

no to je na mě holky teda něco.

kdyby to byla nějaká z MMB nebo tak něco, normální paní,kteár prodává po dětech ,ale ženská,která má internetový obchod, to je síla .

asi založím diskusi s odkazem na její obchod a přiložím tam to co mi psala a co si přečetla tady na koníkovi a bude mít reklamu jak se patří

valentynka
19. črc 2009

jojo, jde vidět její inteligence.
ona to je majitelka

zirafik
19. črc 2009

jj, bezva nápad 😅

zirafik
19. črc 2009

😕 .majitelka 😕 ... tak jestli takto jedná se zákazníky 😠 .... tak má brzo po obchodě 😎

valentynka
19. črc 2009

Ještě k vašemu mailu,ale to jste si již opět přečetla v diskusi co jsme ted o vás napsala. Coo přečetla, spíše vyšmírovala !!! Už jsem to pochopila.
Tak ted nechápu ještě více a tu reklamu bych vám ted měla opravdu udělat !!!

Kdyby jste byla vstřícnější k zákazníkovi a informovala o stavu objednávky , bylo by to lepší než si pročítat diskusi,kdo kde co o vás napsal.
Správně jste to napsala,že ted si o vás myslím,že jste se nestarala.

Byla jsem rozhdonutá objednávku stornovat,pokud by jste mi napsala,že stále nepřišla,ale to jste také věděla a proto jste to asi udělala vy jako první,aby jste měla asi lepší pocit.

Za reklamu neděkujte, jsme ráda,že vám stouply objednávky a přeju vám krásnou neděli.

Jitka

tohel jsme jínapsala, ale měla jsem být peprnější 😠 😠 😠 😠 😠

královno pomooooc, je tu šmírák

valentynka
19. črc 2009

právě proto bych to sem teda hodila,aby si na ní dávali pozor a jak se chová a jaké píše maily

zirafik
19. črc 2009

jo a zdravím Radku 😀 😀 ... .jak se máme při čmuchání po diskuzích 😀 ...? To těch zákaznku moc nemate, kdyz mate čas ńa toto 🙄 🙄

zirafik
19. črc 2009

týjo... tak my máme 5,7kg... taky dobrý, né 😝 😝

tevina
19. črc 2009

jo val s tím založením diskuse to není špatný nápad,dokonce myslím že už tu něco takovýho je,dávájí tam odkazy obchodů na který si máš dát pozor.

tevina
19. črc 2009

žiraf pěkný 😀

zirafik
19. črc 2009

Val, tady je tolik šmíráků, že se nám o tom ani nezdá 😒 😒 ... bohužel, jsou tací, co nemají nic jiného na práci... pak taky jsou tací, kteří jsou tím tak trochu nemocní 🙄 🙄 ...

zirafik
19. črc 2009

internet je plnej bláááááááááááááznů 🙄 🙄 , krom diskuze Na koníka 😎 😎

zirafik
19. črc 2009

Tevi, jj, taky pěkně pozdrav paní Radku 😀 😀

tááááááák my jedeme na koláč......... borůůůůůůůůůůůůůvkový... 😝 😝 tak páááááááá

pismenko
19. črc 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

valentynka
19. črc 2009

žirafí, taky dobrá váha 🙂 😀

jéé přivez kosuek sem na koníka, byhc si dala taky borůffffkový

valentynka
19. črc 2009

tak holyk ted mi poslala mail, kde přesně zkopčila to co jsem tu psala.

píše :
trošku moc náhod najednou, nemyslíte???

se na to vy*eru

už mám 18dní objednávku na tu ohrádku http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=992728

tak už jsme psala paní mail,že jakože píše dostupnost 7 dní a já už čekám 18dní.

prý mi pslaa info,že jí má jen v růžové( žádné jsme nedostala ! ) a prý jí má dneska přijít zase zásilka, tak mi napíše jestli tam je ta moje barva.

noo tak jsme jí napsala,že jako jsme myslela,že když si objednám barvu,tak ona si ji od výrobce taktéž objedná a neéé že budu čekat co jakože se jí v zásilce objeví ???? chápete to???

vždyt ví,že chci zelenou,tak proč jí neobjedná ???

písla jsme jí,že teda počkám ten víkend ,jak slíbila,že se ozve.

Jinak pak holyk tu objednávku zruším,ale to jsme jí ještě nepísla,ale abych tady čekala takovou dobu,když není schopná to objednat,to mě sejří !!

---------------------------
Radka Zmijková
Dětský svět u Kamči
nám. Svobody 528
739 61 Třinec

tevina
19. črc 2009

žiraf myslela jsem ty míry kristýnky,když jsem pslala" žiraf pěkný" 😀

val tak je to jasný,je to šmírák 🙄

pismenko
19. črc 2009

Val prď na to.Však to jsou tvoje peníze a ty máš právo si je utratit někde jinde.Paní má asi kšeftů hodně, protože v našem státě se rýžuje převážně na dětěch(při srovnání cen třeba v nedalekém něměcku).tak se poohlídni jinde, takových ohrádek jsou na netu miliony.

pismenko
19. črc 2009

mám třeba doborou zkušenost s www.cipisek.cz

valentynka
19. črc 2009
endlessblue
19. črc 2009

HOlky, to je děs... co takhle ta diskuze na té rodině.cz... a tam si to zamknout?? není to první případ, že???

endlessblue
19. črc 2009

Jinak... pěkný den přeji paní RADKO !!!!! 😝

valentynka
19. črc 2009

markét, to já se poohlídnu jinde,o to nejde, netrvám přímo na této ohrádce, na netu jich je spousty.

jen mi jde o to, co mi jako prodávající napsala, aniž bych ty slova psala jí.
píšu je tady vám

jinak jedno hodnocení z MMB

Martina M. (machycci) ID 96329 (12.6.2008, 22:04)
Dobrý večer Radko,bohužel Vám musím napsat negativní hodnocení .Mám u Vás objednané zboží už od 9.3.Kdy jste mi sdělila,že čekáte až Vám to dodá výrobce. Po měsíci po mém naléhání jste mi konečně odpověděla,a domluvily se na objednávce znovu.Opět jste psala ,že čekáte věci od výrobce.... Od té doby jste mi nenapsala ani zprávičku ani E-mail.Je mi trapné Vas pořát uhánět MOJE TRPĚLIVOST DOŠLA " TÍMTO OBJEDNÁVKU RUŠÍM" Martina

valentynka
19. črc 2009

mě prostě šokuje to, že si někde něco objednáš a ten rpodávající ti napíše takovýto mail, ufff , kde to jsme ??

valentynka
19. črc 2009

Martina K. (krotina) ID 28835 (19.5.2008, 19:11)
Bohužel jsem s obchůdkem nebyla vůbec spokojená, zboží je sice moc hezké, ale objednávku jsem udělala 06. 04. a věcičky došly až 15. 05. a odůvodnění prodlení opravdu chabé. Martina

Eva W. (Eviq) ID 30807, mimibazar.cz/kermit (upraveno 13.5.2008, 8:55)
Dlouhé čekání,než se někdo ozve...s komunikací jsem nebyla vůbec spokojená

Eva C. (Evička75) ID 39666, mimibazar.cz/evicka75 (10.1.2008, 12:45)
Dobrý den Radko, bohužel Vám musím napsat negativní hodnocení. Mám u Vás od listopadu objednané věci, které jsem měla mít pod stromečkem.Sice jsme se domlouvaly, že si pro zboží dojedu sama, ale vy nestíháte, jak jste mi řekla, neozýváte se a já se vás přece pořád nebudu doprošovat. Je mi líto, jsem z Vašeho obchůdku zklamaná. REZERVACI TÍMTO RUŠÍM!!!!! Škoda jen, že nepatřím k těm, co Vám tady napsali ta kladná hodnocení. Eva

endlessblue
19. črc 2009

No vida... takže to není nic výjimečného.... každopádně víme, kde děfčátka neobjednávate, že?? A to máme malá miminka a mohly bychom objednávat roky a roky... takhle se poohlídneme někde jindé 😀

valentynka
19. črc 2009

endy, prý jí díky mě stouply objednávky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

valentynka
19. črc 2009

holky, už je tu mail od ní opět :

copak jsem řekla, že ta diskuse patří mě??
ne je veřejná

---------------------------
Radka Zmijková
Dětský svět u Kamči
nám. Svobody 528
739 61 Třinec

Kojenecké a dětské potřeby,
dětský, dámský a pánský textil,
strojové vyšívání na textil

Tel.: +420 608 888 197