Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
12. srp 2009

no on ten brambor teda spíš neměl 🙂
to byla tak jedna jeho dětská lžička mrkve s bramborem co mu do té tlamulky a dál sklouzla, jinak mi všechno vyplival 🙂 a šklíbil se na to, jako bych ho chtěla otrávit 😀 tak dík za rady, jdu si udělat složku příkrmy a tam si to nandám a okopčim

prosim zbnova to datum, já sem fakt ichtyl béda a nic sem si nenapsala... kdyby bylo do IP je to lepčí, abych to nemusela hledat, nemám tu diář..

http://n-joy.cz/video/jak-cyrilek-malem-puknul-...

kacena00
12. srp 2009

to už měl za sebou se segrou tak hodinovej výtlem a tak byl unavenej, ale furt se mu chtělo smát, jen už to tak dobře nešlo jak na začátku

tevina
12. srp 2009

Jo endy prodávám,jako sporták je hrozně mohutnej,tak když se mi to podaří tak budu ráda 🙂

Kremrol ten je pěknej,myslim že jsem ho viděla naživo,ale je o dost menší než ten baby design a my už malej golfáček máme.

kremrolka01
12. srp 2009

😀 😀 😀 😵 😵 😵

kacena00
12. srp 2009

sím sím nevim, jestli si to četla peťul vyšly ty photos??sem jak meluzina vim, ale já sem na ně fakt zvědavá

tevina
12. srp 2009

kači krásný,jak boří čumáček do gauče 😀

kremrolka01
12. srp 2009

tevi no já bych k tý Inglesině něco menšího do města chtěla 😉

jo Baru zkus mrknout sem: http://www.maminkam.cz/prikrmy/
celkem dobrý rady, recepty k příkrmům 😉

kremrolka01
12. srp 2009

Baru jj, mám je v albíčku: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... a dále
do maila pošlu 🙂

kacena00
12. srp 2009

ahááá, já nekoukala, a ta prstíčková...nebyla tam ještě jednou?

zirafik
12. srp 2009

Péti a nesvědí ho třeba šampon nebo mýdlo, ktrým myješ hlavičku ??
Baru, Péti ....Jo tak to jsme doma, včera i přdevčírem koupal manža a já neasistovala, bo jsem byla
😝 😝 , tak je to jasné... v té řase pořádně neusušil a zapařilo se to 😝

Já tu řvu pro sraz pořáááááááááád, ale vyslyšená nejsem 😒 . Mobilní jsme a do Phy to zvládnem. Ale víkend 20.-23.8. jsme na Moravě u Brna babi a v sobotu na svatbě v Přerově...tak leda tam kolem 😅

Tevi, pěkná kára 😵

endlessblue
12. srp 2009

No cyrilek je teda vychechtálek 😀 😀 😀 😀

endlessblue
12. srp 2009

Taky plánuju na jaře pořídit menší sporťáček. V zimě bude Julča v té sportovní verzi s fusáčkem, ale na jaro a léto už chci něco skladnýho a lehkýho. Přeci jen už bude malá sama capat a mít velkej kočár a k tomu chodící mimčo by byl celkem záhul. 😕

zirafik
12. srp 2009

ženy, vy jedete.... 😝

jdu kóknót na Cyrdu 😵 a pak přebalit.... máme nastříleno v plíně 😝 😝

zirafik
12. srp 2009

to je smíšek 😵 a jak hezky čte 😀

zirafik
12. srp 2009

já mám vyhlídnuté tyhle golfáče 😵
http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=61...

kremrolka01
12. srp 2009

Pavlí právě že ho myju jen čistou vodou, těch jeho pár chlupů na hlavě, tak nevím proč se furt drbe
každopádně od půl jedný dnes stále chrní 😕 😕 😕
Baru děkuju moc za olejíček, neplánuješ do konce týdne cestu do Tábora nebo já bych k vám i zajela, co se ti víc hodí, já budu pak nejspíš asi 3 týdny pryč
fota jdu pohledat, potřebovala bych ty fotky nějak přerovnat, vůbec je nemůžu najít

kremrolka01
12. srp 2009

Pavlí ty jsou taky moc pěkný, hodně si je chválí a snad jsou i vítězové nějakého testu, ale škoda že nemají vepředu to madýlko ☹ ty děcka se rádi o to opírají

pismenko
12. srp 2009

Peti, škoda přeškoda, že budeš fuč ☹ ☹ ☹

pismenko
12. srp 2009

jJá zatím nic takového jako jsou golfky neřeším, je to pro mě španělská vesnice 😅 😅 😅 😅

dora se vzbudila v 1 na oběd, pak to ve 2 opět zalomila a chrní stále.Má to dneska rozhašené díky tomu doktorovi, ale za chvilku ji probudím, uvařila jsem ji na sváču švestky a má v tom nadrcené zase ty sušenky, tak snad si pošmákne.švestky jsme ještě neměly.

Jo a byli jsme na kafe, jak jsme šli od Doktora a seděla vedle nás míša ochotská se s vou máti, Tom na ní Ahoj ahooj(jako na máti), ona na něho Ahojky....oni se znají 😀 😀 míša je pěkná, ale zdechlá jak koza 😝 😝

tevina
12. srp 2009

no nekecej,jaktože se znají,ona tam od vás pochází?

endlessblue
12. srp 2009

kdo je míša ochotská?????? 😀

tevina
12. srp 2009

uvádí zprávy na nově,nééé 😀

pismenko
12. srp 2009

Varu, ty jsi fakt vesnica 😀 😀 😀 😀 😀 😉

JJ, pochází přímo od nás, občas ji potkám v kaufu 😀

endlessblue
12. srp 2009

hehe..já koukám na zprávy na ČT 1 😝 😝 😝 😝 😝 😀

pismenko
12. srp 2009

než půjdeme na ty švestky...v rosmannu mají akci na vlhčené ubrousky johnson (pack4ks celkem 265wipes) za 106,- 😉 😉 a jsou fakt bezva, jsou napuštěné něčím hodně moc příjemný, pěkně voní a já bych je nejraději ochutnala 🙂 🙂

endlessblue
12. srp 2009

hmm...zajtra mířím na nákupy, tak se tam asi mrknu 😉

christla
12. srp 2009

Markét, děkuji za IP. Jsem z toho ale fakt jelen, takže to opravdu asi začnu šetrně čistit. ☹
Jen mě štve, že se tohle člověk musí dočíst až na netu, protože, jak je vidět, některé porodnice a někteří doktoři, tomu nevěnují zase až takovou pozornost. 😠

christla
12. srp 2009

Holky, vy řešíte srazík??? 😕
Já o tom ani nevím.... 😅 Já bych se dostavila, ale já musím cestovat busem a to si jaksi nedokážu představit. Já jsem tak ráda, když busem dorazím do Letňan do Tesca. 😖

valentynka
12. srp 2009

¨Markté, super váha a míra 🙂 bude to prostě modelka 🙂 joo a bude dělat tu reklamu na řasenky vid?

valentynka
12. srp 2009

holky to je teda něco s těma pipnkama u holčiček a Tanu chudák si to tkahle prožila, snad už to budou mít dobré.

kremrol, no já jsme zvědavá taky na to přetahování,se toho docela bojím.
Někdo říká začít přetahovat už brzo a někdo až od dvou let a pokud si za pindíka kluci tahají , filíepk už teda ted a někdy dooost brutálně, tak se mají nechat,že si tím vlastně tu předkožku uvolňují

pavlí, pod krčkem pořádně vytřít do sucha a můžeš máznout sudocremem