Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
15. srp 2009

Zdarec VAl.... pěkně si užijte koupáníčko. Tady teda takový hic není. Nicméně já budu zavřená doma a dávat věci do krabic... zatímco můj manžel někde již 3tí den jezdí na kole 😠 😠 😠 😠 😠 super že???? 😠 😠 😠 rodinná atmosféra se asi moc nezlepší až se vrátí...páč já ten vztek v sobě nedokážu potlačit 😒 je to teď nějak na levačku 😢

Jinak včera ten minibobek a zase nic. takže dneska je to 6tý den. 6 dní příkrmů, masa, zeleniny, vajíčka, kaší...a jeden malej bobek... už jsem z toho hotová. Malá má pupíka jak balóon. Občas tlačí... a propne nohy a stáhne půlky, jakoby se tomu kakání bránila. 😒 Včera byla kaše z odvaru z vloček.. a ani to jí neprohnalo. Dnešní svačina švestky.. do kterých jsem propašovala heřmánkový čaj 😅

já už opravdu ztrácím fantazii... celý den jen vymýšlím, jak tý holce pomoct, co uvařit... cvičíme, nahříváme bříško... a do toho ještě žehlím a balím věci... bezva program 😔 ... dneska jsem nějak down... tak tady na vás holky nebudu přenášet chmury.... 😉

pismenko
15. srp 2009

Veru, to se určitě zlepší 😉 😉

Tom je s Dorou někde kočíkem, já jsem tady lítala jak triskomyš a mám všechno co jsem chtěla stihnout.Až se vrátí, malá dostane obídek a jedeme na borůvkové hody do Malé morávky, takže dietě dneská říkám PAPA 😅 😅
http://www.malamoravka.cz/file.php?nid=6046&oid...

christla
15. srp 2009

Ahoj holky!
Tak já se zase hlásím od našich. Tak, jako kažou sobotu. Káju jsem nechala našim, vzala si táty auto a jely jsme se ségrou na nákupy. 😀 Bylo to příjemné. 😵
Za chvíli dám Káje napapat a půjdeme na zahradu.
Manža chce dneska jít s kamarádama na pivko, takže večer jsme opět samy..... 😠 Už ale rezignuju.

Pavlí jo jo, taky začínáme se stavbou, teda zatím jen papírově....

endlessblue
15. srp 2009

Tak nás posunu!!! 😉

Dnešní den je jak houpačka. Malá nafouknutá, pobrekává... stále to nejde!!!! Jí i sebe prolejvám heřmánkem 😉
Večer opět odvar z vloček. Asi v pondělí koupím ty Lactobacilky!!!!

Tatínek s námi není... a jako naschvál... http://n-joy.cz/video/julinky-prvni-slovicko-a-...

tanuki
15. srp 2009

Opožděně gratuluju ke koblížkovi 😵

valentynka
15. srp 2009

endy, to je krásnýýýýýýýýýýýýýýýýý 🙂 je to šikulka.

je mi jasný,že to zamrzí akort když to řekne a není u toho že ?

snad se ztíra malá už vykaká a přinejhorším fakt v pondělí ty lactobacily a nebo bílý jogurt do přesnídávky ,četla jsme,že se jim může dávat selský do holandie,tak teřba by jí prohnal.

zirafik
15. srp 2009

kuk holky, tak my celý den trajdáme 😵 . Byli jsme s tchánovci na obídku a odpolko na oslavě kamárada... byl tam i velkej bazén, tak jsme zaplavčili a večer se grilovalo čuňátko 😝 😝 . Malá byla zlatíčko 😵

Endy, chjo... Julinka má teda souženíčko ☹ ... tak snad se brzo vykadí, chuděra... 😖

zirafik
15. srp 2009

jo a btw ... první ... 😀 😀

jitousek
16. srp 2009

druhá 🙂

jitousek
16. srp 2009

jeeeeeeee Julinka je strašlivě šikovnááá už říká táta 😵 😵 😵

jitousek
16. srp 2009

tak to u nás nějak zatím nehrozí u slova táta a máma se smějeme jak měsíc když to říkám má papulku od ucha k uchu a jsem mu asi děsně směšně vtipná 😀

jitousek
16. srp 2009

přidala jsem nějakou fotečku 😉

jitousek
16. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ta hvězdička je hloupá se mě teda zdá vždyť je to miminko 😕 😎

jitousek
16. srp 2009

Makrét to jste si teda debužírovali borůvkové hody no pane jooooooo mňam mňam ........no já si jdu dát borůvkovo tvarohoví koláč jsem dělala a nějak mě ten jídelníček namlsal 😎

jitousek
16. srp 2009

kde jsteeeeee kdoooooo 😕 😎

pismenko
16. srp 2009

AHOJKY kočkýýý 🙂 🙂

jitu, mě to hloupý nepřipadá, je spoustu úchyláků, který bohužel vzrušuje pohled i na miminka 😔 😔 a tak proč zavdávat příčinu nějákým úchlákům 😠 😠

Jdu mrknout na tygra 😉

pismenko
16. srp 2009

Tygr je už velkem chlapák a je celej mamka 😵 😵 😵 😵
juli je pěkná kecka 😀 😀 😀 Dora pořád opakuje bababa, tak moje máti se vznáší až do nebes 😅

endlessblue
16. srp 2009

Dobré ránko kočky

Jitu.. téda, Míšánek už je velkej 😉 Taky mi přijde, že je hodně do tebe... a ty kukadla!!!!! 🙂

Jinak, dnes všechno dobrýýýý......ráno jsme odpískaly 3 mega bobanama..a čekám na zbytek 😀 uff..je mi líp 😀

Julča tady furt jede...tata tata....až mě drní hlava... asi jí to zatrhnu a najedu na teror... MAMA MAMA MAMA!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 páč si to tatínek vůbec nezaslouží 😝

endlessblue
16. srp 2009

Joo, holky, tak už jsem si taky objednala vložku do kočárku.... móoooc se těším.

Jinak.. ještě že Julča to tata tata říká a nechápe význam... jestli uvidí Vojtu a řekne táta, tak mě mrskne 😅

jitousek
16. srp 2009

no s těma úchylákama mě to ani nijak nedocvaklo já se na to dívala s pohledu normálního člověka 😎

tanuki
16. srp 2009

ach jo, měla bych se učit a nedá mi to..když mám na chvíli k dispozici net 😀
Koukám, že Dorotka už má skoro tak dlouhé vlas yjako maminka 😀

endlessblue
16. srp 2009

Tanu.. ty jsi stejně super matka 😀 😀 😀 😀 Na mateřský a k tomu ještě dělat vejšku 😉 Já když jsem finišovala, tak jsem se ani nestíhala najíst...natož abych se starala o mimčo 🙂

endlessblue
16. srp 2009

Holky myslíte, že můžu malé přidat do jídla jednu malou růžičkovou kapustu??? Chci jí udělat trošku změnu 😉

tanuki
16. srp 2009

Veru, jídlo mám jako jednu z priorit, taky podle toho vypadám 😀
No uvidíme, jak to půjde, když už je malá tak pohyblivá.. když se může prdlavý květák, tak proč ne prdlavou kapustu.. 😉

zajdla
16. srp 2009

Ahojky,nějak nestíhám.

Endi malá krásně žvatlá.Je šikulka.

Jitu pěkné fotečky.

Já buď kojím nebo přikrmuji.Teď jsem vařila.Manža vysával.Přijel švagr s budoucí švagrovou.Zůstali na oběd.A švagrová tady zůstane až do úterka.Jsem ráda.Aspoň nebudu na holky v noci sama přes týden,když je manža pryč.

Navečer chceme k našim na návštěvu a pak na zmrzku. 😀

Bazének se ohřívá,tak třeba bude zítra hezky a bude tam moct jít malá se švagrovou. 😀 😉

endlessblue
16. srp 2009

Jojo, Zajdli... bazének u domečku je velká výhoda 😉 My budeme muset s malou chodit k přehradě, ale máme to coby plínou dohodil 😉

OK, dostane prdlavou kapustičku 😉 Malá nadýmáním netrpí... tak uvidíme 😉 Jinak od rána 4 plný plíny 😅 to moje dítě jde z extrému do extrému 😕 😕 😀

jitousek
16. srp 2009

no vidíš to Endy ona si to schovávala na neděli aby jsi měla co dělat 😝 když máš nejvíc balení tak do toho ještě přebalování 😵 😎

endlessblue
16. srp 2009

tak... 5tá hromada!! Kde to to dítě schovávalo??? 😀 😀 😀

endlessblue
16. srp 2009

No ženy!!!!! že se nestydíte!!!!! Já 5 dní sama doma. Balím domácnost do krabic... přebaluju naší posrandínu... a eště abych vás posouvala, jo???? tsk tsk tsk 😕 🤐 😉

endlessblue
16. srp 2009

ááá... opět šup dopředu 😉

Julča dnes 6 mega náloží!!! Bříško má ouplně splasklé 😅 To jsem zvědavá na zítřejší kontrolu. Budu ráda, když bude mít 7kg 😀

Manžílek se vrátí dnes až v deset večer... to už budu asi tuhá v ložnici. Mám toho po dnešku nějak dost 🙂