Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
20. srp 2009

ahoj holky, tak hlásím, že my odpolko taky odjíždíme... tak snad se tady i tak budu koníkovat 😅 .. přece jen chybí i královna, odjíždí Jíťa....

Tevi, tééda, tak to máš omluvenku, díky takovým patáliím ☹ . Hlavně, že to Adámek nechytil. Ouško Tomíka snad bude dobrý 😉

Val, to u nás to s tím řádem taky pokulhává, hlavně přes den 😒 . Večer už se celkem upravujem, ale jsem zvědavá, zda se to tím 4-denním výletem nerozhodí. Kolem osmý kojení, po devátý koupání, pak kojení- v naší posteli, po kojení otočit na bříško, pak jí dám do postýlky na záda, když jdeme spát.

jitousek
20. srp 2009

teda teda půl dne ani noha 😎 já jsem teď dobalila kufr a Míša hajá venku v kočáře je tam na padnutí v 16h pro nás přijede brácha a pápá do Svobody tak že mě tu nikdo neuvidí ........a jééé brečí mě vysílačka

jitousek
20. srp 2009

mějte se krásně užívejte krásných dní s dětičkama papa už jsme se na baštili a nabžundili a je zase dobře 😵 😵 😵

kacena00
20. srp 2009

čus!!!

Jitu to joooo, nemyslím detailně do minuty, já to dopoledne mívám pus minus hodinu, protože někdy se v noci vzbudí ve tři, někdy v pět, ale od oběda je to už narovnaný, já sem fakt už měla nervy, protože on chce spát 4 krát denně a běda jak ne a do toho ještě namotat to jídlo, když jedl jednu dobu po troškách...to se nedalo...a teď si to natáhnul po 3-4 hod. tak sem musela striktně nějak vymyslet režim, protože on zase když se nevychrápe, tak nejí, když je hladovej, blbě usíná a blbě spí, když už usne (což je jasný), takže u nás mi holt nic jinýho nezbylo

nehledě na to,ž e je fakt docela velkej poblijon...

a taky mě napadlo, když ho dám někomu hlídat, když třeba pojedu k MUDrovi, tak automaticky kdyby začal řvát na polední, už by mu cpaly jídlo, takhle vím, že jíst má v tolik a tolik a kdy tak asi chce spát a říct jim on v poledne s největší pravděpodobností bude řvát, za žádnou cenu nekrmit, ale uspat, jídlem ho víc naserete a stejně vám vypije jen málo a až bude opravdu jíst za hodinu, akorát bude víc zvracet, protože už něco natrávenýho bude mít v břiše

ale znám holku, která má ten režim nastavenej fakt na minuty, takže když jezdí na srazy, zavčasu odjede na svačinu, takže třeba v úterý sem ji kvůli tomu nestihla - jenže- ona má dvojčata a to už člověku fakt nezbyde nic jinýho, protože musí předvídat, navíc s nima ještě cvičí vojtovku a jezdí po různejch dojktorech, takže ta si to uměle fakt naštelovala 😀

kacena00
20. srp 2009

děvčata, malej vytuší dycky mou přítomnost na koníku, pláče, mažu koupat, uspávat atd,.ukážui se večír

valentynka
20. srp 2009

ahoj holky.
my jsme zěpt od mamči a Filípek usnul v autě, takže jsme ho přenesli do postýlky. Od 3 hodin nespal a vůbec nechtěl spát.
Jak se naučil sedět, tak prostě v kočáře chce jen sedět a žádné ležení. Odpo to byl boj,aby zůstal ležet a usnul, jsem byla za tvrdou matku,ale nedalo se svítit, chtěl spinkta,ale nešlo mu to a pořád vstávala a pobrekával,až nakonec usnul brouček 🙂

valentynka
20. srp 2009

tak už je filda po kaši, tak jsme zvědavá kdy půjde spinkat 🙂

kacena00
20. srp 2009

teda tady je vokurková sezona 😀 😀 😀 😀

pavlina05
20. srp 2009

Ahoj holky! Promiňte, že Vám sem lezu. Nebyla tady Lucka -lucianas
? Nějak ji postrádám na naší diskuzi.
Díky

valentynka
21. srp 2009

noo dobré ránko holkýýýý 🙂

kdepak jste ??

já už vyluxovlaa v ložnici,utřela tam prach a vytřela než půjde Filípek za chvilku spinkat, pak budu pokračovat.

Pavli- Luci tu nebyla nějaký ten den,to je pravda, si nevybavuju,že by psala něco o dovolené 😕

lucianas
autor
21. srp 2009

Ahojky,

jdu se jen nahlásit, že jsme v pořádku.
Sice kontrola minulý týden měla i své mouchy, ale zatím je to dobré. Mám nařízené ležení, ani uvařit si nemůžu. Povolený mám jen si zajít na wcko, jinak nic. Nějak mi prý klesá děloha. Tak jsem celou dobu ležela, k počítači jsem ani nešla. Další kontrola mě čekala hned v pondělí. Ležení se vyplatilo. Bylo to prý lepší. Ale jdu zase teď v pondělí na další. Tak jsem zvědavá, jestli se to uklidnilo, nebo ne. Manžel byl se mnou doma, tak mě docela hlídal, abych vážně nic nedělala. Má strach, abychom nic nezanedbali. A já ho naprosto chápu.
Jinak jsem byla včera na utz v tom 30tt, a vše v pořádku. Miminko je v současné době hlavičkou dolů, váží už 1,5kg. Mělo nataženou nožičku před hlavičkou. Bohužel ale fotka se z toho nepovedla paní doktorce udělat.
Moc se omlouvám, jestli jsem vás nějak vystrašila. Ale jak je manžel doma, tak jsem vážně pod přísným dohledem. Dnes šel do práce, a já se podívat na mail, jak vypadá moje objednávka postýlky, tak jsem toho využila, že jsem na pc.

A co tady? Doufám, že vše v pořádku.

tevina
21. srp 2009

Ahoj holky,

Luci hlavně že jste s mimi v pořádku,hlavně se fakt šetři 😉

Holky koukala jsem na alba a Majdulka už má mimčo 😵

valentynka
21. srp 2009

ahoj Luci,
tak jen hezyk odpočívej,at je vše v pořádku🙂
a zase až bude chvilka,tka se přijd ukázat 🙂

nemo1985
21. srp 2009

Ahojky holky.

Lucí............... jen pěkně odpočívej ať si ty i mimi odpočinete. 🙂

Já už jsem si ted dala do trouby pekáč, vařím kotlety na šlehačce, 2pračky už vyprané.

Zítra mi přijedou ráno rodiče s babičkou a k večeru pojedou domů a v neděli možná vyrazíme s
manžou do Pražské zoo, uvidíme ještě.

Jinak dnes odpoledne mají nějaké bouřky a vichřice přijít, jsem zvědavá.

Brouček mi spinká, přidala jsem nějaká fota 😀

Ten mi pěkně řádí v chodítku už 😀

Vedro šílené ale.

nemo1985
21. srp 2009

Včera jsem oslavili 8měsíců, hrozně to letí 😉

zajdla
21. srp 2009

Ahojky.

Já ráno hned letěla pro maso.Zítra se zapíjí Linda,tak musí být vše nachystané.Bečka je objednaná.Snad vyjde to počasí.Mají být bouřky.Zítra aspoň ,ať neprší.
Ještě chci upéct 3 buchty.Tak snad to zvládnu.Dítko spí,tak půjdu na to než si to rozmyslí.

Nemo krásné fotečky.Gratuluji k 8 měsícům.

Naše Linda už začala pořádně pít.Klidně dá i 100 mlíčka.Ale jen nutrilonu.Po mém mlíčku zvrací.nevím proč.Ach jo.Tak odstříkávám a dávám jí to flaškou.Ach jo. ☹

zajdla
21. srp 2009

Tady nikdo????????????????,

Já už mám buchty upečené.Maso manža naložil.Tak už jen zítra pečivo a nealko a bude to. 😀

christla
21. srp 2009

Zdravím při pátku....

Tady je mrtvo. Zajdli, tak to máš docela honičku, co? Ti nezávdiím..... Když si vezmu, jak jsem byla vyflusaná, když byli Káje dva týdny....

Koukala jsem na květnovky a tam jedna holčina, co má chlaečka starého jako je Kája, začala už s příkrmama, si říkám, jestli na to moc holka nespěchá...... 😕

valentynka
21. srp 2009

nemíku,dodatečně Lukáškovi vše nej k osmiměsíčninám 🙂

fááák to šíelně letí.
ta záclona vypadá na okně super 🙂

no my byli umamči na koupáníčko,apk začlo pršet,ale zrovna jsme odjížděli, jeli jsme do intersparu nakoupit, mají v akci pampers 50ks za 199,- , ty nejmenší mají nějak po 72ks.
takže jsme nakoupili,bo zítra tu máme manžový děti, to bude záhul.
dopolko chci udělat tvarohový šátečky z listovýho těsta, na oběd si zítra zajdem a vařit budu v neděli.

dneska jsme ráno luxovala,prach jsme utřela a umyla okno v obýváku,ale jen zevnitř, ted nebo ráno ho umyju z venku, vyprala záclonu-hned pověsila ,pak jsme se najedli a frčeli.

joo a ve sparu jsme si dali kafčo a dortík,bo filda usnul v autosedajdě v košíku,tak jsme počkali,až se prochrupne.

kde jste kdooooo????

bych si zajdi taky dala buchty 🙂

joo jsme dostala minule chut na buchtičky se šodo,ale ještě jsem je neudělala ☹

valentynka
22. srp 2009

ahooj holky,
no to je teda bordel, jsme dneska první a to je 9 hodin.

zajdla
22. srp 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Chris možná nežačala moc brzo.Lucinky nám kolem toho 4 měsíce odmítala mlíčko,tak jsme museli taky najet na příkrmy.Pak se to ale upravilo a zůstala na mlíku hooooooooooooodně dlouho.Už ho konečně nepije ani večer před spaním.Flašku dala Lindušce.

Manža jel pro bečku já tady ještě povysávala a poskládala to trošku.

Linda ještě spí,ale dnešní noc hrůza.Malá vypila mlíčko v 1 hodinu a do půl 3 řvala ,než jsem zjistila,že má ještě hlad,tak jsem jí přidělala 60,protože v 1 vypila 100.Pak se vzbudila teda až v 6,dala si další 60 a ještě spinká.
Holky ona se někdy u toho pití zajíká.Pak kašle chudinka.Je to hrozný oblhůt. ☹ Já se vždycky leknu,že se mi udusí. ☹

valentynka
22. srp 2009

noo tak koukám,že tu budem asi o víkendu ve dvou coo? 🙂

manžový děti dorazily a tak jsme šli dneska na oběd, Filípek už byl 3,5hodiny vzhůru a už byl neposednej,tak jsme s ním jela domů, po minutě v autě vytuhnul,tak už hajá v postýlce andílek 🙂

valentynka
22. srp 2009

tak mi pslaa ted verča,že už josu pryč z domečku a zítra se přesouvají mezi krabice do bytu ☹
a prosí mě,abych jí našla příznaky šesté nemoci.
tak se Juli asi nějak osypala, chudinka ☹ snad to bude dobré,.
jdu jí to najít a napsat

rintintyna
22. srp 2009

čau, tak třeba je to z toho stěhování nějaký rozrušení. I takhle malý děti to prožívají, ale jasný, že i něco mohla chytnout. Já chytla 6. nemoc jako malá v prvomájovým průvodu, kromě náhlé malátnosti a teploty si ale na příznaky nepamatuju. Jo myslím nějaký velký fleky ve tváři možná 😕

zajdla
23. srp 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Já prrvní?????????????????????????? 😕 😕 😕 😕 😕

zajdla
23. srp 2009

Jinak oslava se snad podařila.Museli jsme ji přesunout na verandu,protože předpověď nekecala a pršelo. ☹

Linda i Lucka dostali plno věciček.Už to peru,ať je to nachystané.Holky budou kočky. 😉

Ještě dneska přijedou naši a budeme grilovalt zbytek masa.

Jo a ještě jsme museli pro naše jet ve 20 hodin za Brno,protože jim praskl klíňák na autě,tak se neměli jak dostat domů.byli na koních až v Humpolci.Měli sebou i psa(briarda)Naštěstí jim to prasklo až kousel od Brna.tak já jsem jediná nepila,tak jsem pro nich jela autem.Manža jel se mnou,protože bych nevěděla,kam se mám dát před brnem na dálnici na Prahu.Už měl pěkně nakoupeno,tak bylo veselo v autě.Ale v pohodě jsme jich našli.Naštěstí byli na benzínce.Auto tam nechali a jeli se.Ve 22 už jsme byli i doma.Holky ghlídala manžova mamka a švagrová.

zajdla
23. srp 2009

kde jste kdo?????????????????????????? 😕 😕 😕 😕 😕

tevina
23. srp 2009

Ahoj holky,

tak u adámka to asi nebyly zuby ale má šestou nemoc.od středy měl horečky,včera skončily a dneska se osypal v obličeji a na bříšku.

Jo a dneska jsem prodala kočárek,tak zítra jdu kupovat sporták,už se táák těšim 😵

tevina
23. srp 2009

Zajdi tak to jste měli teda dobrodrůžo 😕

zirafik
23. srp 2009

😝 čus bus .... téda co je to tu za neuvěřitelnej binec 😠 .... já tu nebyla od čtvrtka, byli jsme na Moravě... a tady k dočítání necelá 1 strana 😖 ... No já to říkám furt, že to tu asi zanikne 🙄 🙄

Jinak svatba paráda 😵 , malá ani moc nezlobila a všichni jí chválili a obdivovali a maminka rostla a rostla 😀 😀 . Zbylé dny jsme byli u babičky, takže o malou bylo postaráno a já relaxovala 😵 😵 ... No, bojím se, že se teď zblázním, neb kočka byla pořád chovaná a hýčkaná a teď bude vyvádět, když to tak nebude 😝 😝

Tevi, tak to má Aďa soužení ☹ . Já o tý šestý nemoci teda nic nevím ☹ . To mívají asi jen děti, co?? V určitém věku??

Zajdi, týjovka to je story 😝 ... že jsi necinkla.. my byli kousek od Brna... 😉 . Jo a dneska tam byly HODY, tak jsme byli v průvodu 😕