Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
10. zář 2009

Markét, zkus to vytrhnout, co to půjde 😀

pismenko
10. zář 2009

Jojo, slibuju, že se to budu snažit napravit,ale dejte mi čásek.to se poddá 😀 😀

zirafik
10. zář 2009

zkus to trhnout o přestávkách 😅 ... co vlastně vyučuješ? Jo a jak to dopadlo s Nikolou? Jestli si dobře pamatuju... neb má kojo paměť je fakt mizerná... a ten pravopis 😠 ... včera jsem si na seznam co nakoupit napsala síry.... 😝 😝 ... fuj jdu blejt velebnosti 😲 😲

zirafik
10. zář 2009

mám tu Himaláje a dosychaj další 😝 a manža má nějakou práci takže nehrozí 🙄 🙄

pismenko
10. zář 2009

No Nikola zatím nic, nemám na to už energii 😝 😝 Alespoň zatím.

zirafik
10. zář 2009

Markét - supr spojení ... ráno něco podělám 😀 😀 😀

zirafik
10. zář 2009

tak se drž... ale ty jsi holka šikovná, tak to určo zvládneš 😉 ... a až se zajedeš tak bude líp 😵 ...

jitousek
10. zář 2009

jeeeeeeee tady to ožilo já jsem zatím nastrkala pár fotek do alba
😎

jitousek
10. zář 2009

a jednu novou do Ipu až na ten dudák a můj ksicht by to ušlo 😝 😎

pismenko
10. zář 2009

Náhodou jituš 😵 😵

pismenko
10. zář 2009

Holky, padám do postele, zítra mám dlouhej den už na 9:00 😝 😝 😝 a něják mě bolí škopek, tak jdu ležet 😲 😲

jitousek
10. zář 2009

markét vy už si sednete samy no tož to jste kujóni my ani omylem kácíme se jak dříví v lese porád je to sed s oporou a na co máme kolena a nohy? jen na cucání palců na podávání hraček a ty kolínka na plácání 😀

jestli se naše dítě naučí lézt bude to malej velkej zázrak ale kutálení nám jd obstoojně po celém obejváku nemám ještě ohrádku táta mě jí lakuje a dává do pucu zatím máme jen starou postýlkoohrádku v kuchyni jinak bych s ním nic neudělla ale stejnak tam vydrží chvíly a pak hučí nebo se zašprcne mezi špricle a je řev 😎

jitousek
10. zář 2009

a zase jsme se nedozvěděli co ta naše královna učííí sak na ryby 😵

zirafik
10. zář 2009

Jitu, fota pěkná a to jako i v Ipu 😵 fáááááákt 😵

jdu na polívku už mi tu přes 20 min pípá v mikrovlně 😝 😝 ...

pismenko
10. zář 2009

Výchovy(TV, VV, HV) a anglinu u prvňáčků 🙂

a už nejsem

zirafik
10. zář 2009

máš recht Jitu, zas víme prdlašku 😝 😝

zirafik
10. zář 2009

jééééééé pardón 😀

jitousek
10. zář 2009

týjovka ty jsi dobrá tělocvik výtvarku a hudebku a aninu pane ju klobouk dolu 😉
slááááva naší královně slávaaaaaa slávaaa 😵 😵 😵 😵 😀

jitousek
10. zář 2009

žiraf na poznámku a pak že zloběj 😅
odpovídám :

dneska jsme si hráli doma na teroristu na terorizovaného a na zachránce 😀

vysvětlím: Míša verzus terorista (řval od 11h do 12h normálně v této dopolední hodině spí a ve 12 obvikle objeduje dnes si pořval ) další obsazení Já terorizovaná řevem ....jsem dělala seč mě fantazie a rozum stačil všechno proto aby už neřval marně prso prso prso hrací deka uspávání chování postýlky čaj s flačkou cukrbliky rozbalení plíny nic nic nic malej terorista řval no a na zcénu přichází další role dnešní hry zachránce tatínek 😅 jen přišel vzal si ho bylo po řevu 😔 říkám si že to asi s tím dítětem někdy neumím jenže já mu nedokážu poskytnout změnu lidí v okolí leda že bych sezval Klicperovo divadlo na každé dopoledne a byl by klid 😀 😎

jitousek
10. zář 2009

ale vše dnes opět přičítám zoubkům ono to nebylo jen dopolko ale i odpolko proto jsme mu vrazili ten rohlík a nakonec mě i doktorka řekla že už si může žoulat rohlk když teď máme tu dietu 😎 chňapnul po něm a drhnul si s ním dásně ale nechtějte vidět ten bordel kolem a jak to dítě vypadalo 😵 😵 😵 😵

jitousek
10. zář 2009

jdu směr lože jelikoš se děsím kolik už je hodin tak že pá a brou noc žádné ponocování

no žehlení dnes nedopadlo tak snad zítra snížím náš vrcholný ledovec 😉

jitousek
10. zář 2009

jian k koukám na slovo obvykle a obvikle no fuj to je teda velebnosti hnus 😎

kremrolka01
10. zář 2009

čauky Pavlí, vítejte zpátky, tak jak jste oslavili výročí svatby? 😉 aspoň pokud mě paměť nemejlí máte stejný datum jako my 🙂
Baru jj to je super, paní je rychlovka 🙂 už se na vás těšim, my teda taky měli v Praze lítačku, pořád samá návštěva, ale Kubovi to dělá dobře nebo ten pražskej vzduch 😀 já nevim že tam tak dobře usíná, dnes opět doma uřvánek uřvanej a vytuhnul až teď před desátou, už jako mi fakt bublala krev v těle 😠
jdu zkouknout tygra 🙂

jitousek
10. zář 2009

jdu nevidím na o už a píšu hovadiny brou noc 😎

jitousek
10. zář 2009

jeee kremrolka přišla koukám že to tu ožívá večer 😉

kremrolka01
10. zář 2009

Jiťu Míšánek je boží 🙂 krásnej klučina 🙂 a rošťačina mu kouká z očí 😅

jitousek
10. zář 2009

hehe my to máme taky teda s tím spaním když jedeme k našim tak tam spí krásně přijedeme domu a je to boží dopuštění ale tam se není čemu divit je tam horskej vzduch ale Praha ??? No že by byl otrávenej smogem 😅 a lépe spinkal ......asi to bude jen změna prostředí 😵 😉 😎

jitousek
10. zář 2009

se asi dneska neodlepím ze židle padam padam padam 😀

kremrolka01
10. zář 2009

hehe Kuba taky dneska žužlal rohlík a dopadlo to podobně, udělal z něho něco nepopsatelného, ukroutil, otlouk o stůl, o židli, ožužlal,... 😀 no ten bordel okolo, jsem to shrnula na hromadu a musím to jít ještě zamést 😀
v kočárku zas žužlá kukuřiční křupičky, no to je taky pěkný svinstvo 😀

kremrolka01
10. zář 2009

dobrou, já dám dneska asi ještě zoufalky ať si pořádně vymydlim mozek 😀