Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
22. zář 2009

díky 😉

jitousek
23. zář 2009

dobré ráno 😉
tak u nás hlásím mlhavo ale už se prokousává sluníčka tak že bude krásný den 🙂
noc docela ušla v rámci možností hlavně už neteplotkujem tak jsem ráda 😵 😵 😵 že se Míša vrací do starejch kolejí 😎

lucianas
autor
23. zář 2009

Ahoj,

Kači, tak s tím opravdu neporadím. My máme stále pořád tu starou verzi, takže tě nemůžu ani navést, kde by se to dalo najít. A není tam nějaká nápověda třeba? .. super, dočítám, že ti to tam skočilo samo. Tak to je fajn. ... díky za pochvalu bříška. Takhle se to zdá, že je to jen na břiše, ale je to i v zadku a stehnech, snad se mi to podaří shodit pak i tam. Jinak bych musela pořizovat celý šatník nový.

Markét, díky. Rosteme, bych řekla, že pomale ze dne na den.

Žirafík, klidně fotečky pošlete mailem. Jen nám pak dejte vědět, komu máme poslat své adresy. Už se moc těším na ty fotečky.

Beru, připojuji se k ostatním a taky držím palečky, vší silou, kterou se dá. A pomáhá i mimísek, takže je jich jednou tolik. Určitě to vyjde!!!! 😉

lucianas
autor
23. zář 2009

Jitu, super, že je malej už fit. A bez teplot. Hned bude líp.

JInak jsem si dnes uvařila první čajík z maliníku, tak snad k něčemu to bude. A chuťově je docela dobrý. Jsem si říkala, že mi nebude chutnat, a je vážně dobrý.

valentynka
23. zář 2009

ahoj holky,

luci, mě čaj z maliníku taky chutnal 🙂

my jsme se ted vrátili z plavání.
Bl to teda záhul na poprvé,bo jsme nevěděla co a jak v těch šatnách, bylo tam plno a tak jsme tedy čekali až maminky s dětma odejdou,bo jsme tam s jednou paní šli o 5 minut dříve.
blbý je,že nejsou přebalováky taky u sprchy,musíš dítě furt nějak držet a nebo dát lehnout na zem na tu podložku, jenže filípek se hned zvedne a chce někam lézt.
musím naštudovat básničky, bo jsme ani jednu neznala, jen kolo mlýnský

filípkovi se to taky líbilo.
na závěr,když už jsme chtěla odcházet,tak jsme si uvědomial,že jsme si na bazénu nechala brýle, tak zase šup věci do skřínky, sundat kalhoty a s filípkem na ruce pro brýle,který už byly dávno na recepci, ufff

pak kojo a usnul mi u toho, ted jsem ho svlíkla a přendala do postýlky a spinká,ani se nevzbudil jak byl tuhej

christla
23. zář 2009

Ahojky!

Tak holky, máme za sebou zase jednu z těch šílených nocí. ☹ Od půlnoci jsme byly vzhůru. dneska jsem domluvená s manželem, že v noci bude s mlou on a já budu spát ve vedlejším pokoji, abych se aspoň vyspala. Možná vám to připadá krkavčí, ale já už sotva lezu. Navíc mi dneska Kája opět nechce vůbec jíst!!! Už přemýšlím, jestli jí snad něco není nebo co to má znamenat. 😢 Je mi z toho smutno. Dneska mi manžel nechal doma auto, tak jsem myslela, že vyrazíme ke kámošce, ale jsem tak unavená, že se ani na tu návštěvu necítím a to bych si tak s někým chtěla popovíst. Zítra zase brzy ráno jedeme na Prahu, jedu opět na lergologii, jedu si vyfaosvat léčbu, tak jsem zvědavá, kolik léků opět dostanu. když jsem je brala naposledy, byla jsem z nich unavená, takže se mám asi na co těšit. 😖

christla
23. zář 2009

Jitu, hlavně, že je Míšovi už lépe. Je to něco, když těm dětem něco je.....

valentynka
23. zář 2009

chris, tak toje mi tě líto ☹

a nemá třeba v noci hlad ?
kaká a čůrá nromálně ?

třeba by ti fakt ta návštěva udělalalíp,že by jsi nebyla sama, kámoška by chvilku pochovala a tak...

holky si už užívají srazíku, se těším na fotečky.

já začla luxovat,ale filípek se začal vysavače nějak bát a brečí, úplný hysterák,takže jsme zatím skončila, než příjde manžel.

přivřela jsme dveře do pokoje,ale i tak brečel

jitousek
23. zář 2009

no náš Míša se vrací do starejch kolejí už nechce doma spát tak že šel teď ven do kočáru kručel bučel a venku je hezky tak že jsem ho oblíklaaby nenastydnul a sand bude OK ....akorát aby toho teda nebylo málo tak se nám do třetice osypal má v obličeji na hrudníčku pupínky myslela jsem že to jsou potničky ale nevypadá to spíš nějaká alergická reakce a nejspíše si myslím že to bude na podělanou skleničku od Hami Jarní zelenina s krůtou .....jelikoš m jí včera manža dal když jsem dopoledne odjela do města říkal jsem mu ať mu uvaří jeden brambor a mrkev že stejně tomu moc nedá no tak neuvařil a pohodlně rozdělal skleničku a Míša se po ní osypal ☹ .........koukal jsem co to obsahuje a nějakou š´távu z hroznového vína kukuřičné vločky petržel no a asi mu to nesedlo po ničem jiném to být nemůže měl ještě včera banán a ten mu teda nikdy nevadil 😒 chjo chjo porád něco 😠

valentynka
23. zář 2009

jitu 😖

tak snad se to dovečera zlepší.

filípek měl taky ted v obličeji takový mini tečičky jako pupínky,taky mě napadla nějaká reakce na něco, ale nevím na co ,bo ty jídla už jedl a tu zeleninu co mu dotoho dávám.

jitousek
23. zář 2009

no val my se bojíme všeho ☹ vysavač to je hrůza děs to se musí dělat když jsme oba doma jeden s ním jde do jiné místnosti a zabaví ho ........mixér papiňák no prostě všechno a dokonce i zprudka mačkající papír nebo pytlík 😔 Miška je bojácnej a myslím si že je to všechno kvůli tomu debilnímu porodu našemu ☹ snad s toho vyroste

valentynka
23. zář 2009

no do ted mu to nevadilo a najednou takovje ryk ☹

když mixuju,tak je taky vedle, je to doclea dost hluk

jitousek
23. zář 2009

jo holky už srazíkujou a vyšlo jim teda krásné počásko alespoň u nás je bájo první podzimní den 😉 😵 😵 😵

jitousek
23. zář 2009

ale jinak milujeme muziku všeho druhu .......bude asi muzikální 😵 😵 😵

jitousek
23. zář 2009

když něco hraje je velice spokojenej 😎

já se jdu strojit a razíme do města tak zatím páá 😉

lucianas
autor
23. zář 2009

Jejda, co to čtu? Dítka mají problémy? Tak snad to brzy přejde, a to všechny - Míšu, Filípka, i Káju.

Val, to je super,že se malýmu líbilo plavání. Muselo to být opravdu fajn. Ty říkanky mi taky dávají zabrat, stačilo mi jich si pár poslechnout, když chodila do plavání neteř. Taky jsem žádnou neznala a neznám do teď.

christla
23. zář 2009

Val, Kája kaká tak ob den, někdy se nám povede i každý den a čůrá taky normálně.
Dneska večer zkusím nejspíš tu kaši, ale mě nepřipadá, že by se budila hlady, protože dneska jsem jí v 6,30 udělala mlíko a to odmítla a jedla až v 8,30.... takže hlad nejspíš nemá.

Jinak co se týče hluku.... Káje vysavač, mixér nebo takové nevadí, ale vadí jí třeba takové zvuky jako je šustění pytlíky, prasknutí pet lahve apod. To se vždycky lekne a pak se z toho rozbrečí.

zirafik
23. zář 2009

kuk, jsem tu asi jako 1.ze srazíku 😉 bylo to fajn 😵

zirafik
23. zář 2009

byla tam tanuki a Verča, zuzanka a Sárinka, barča a Cyrda, péťa a Kubík, vera a Julinka. žirafik a Týna, Týnuška s mimískem v bříšku 😵 ... bude to prý taky překvápko 😵

zirafik
23. zář 2009

holky něco nafotili tak asi dají do albíček 😉 ,snad mně tam čmuchači nevyčmuchaj 🙄 🙄

valentynka
23. zář 2009

ahooj pavlí,
tak to je super,že vás tam yblo tak hodně.
škoda,že jsme taky nejela,ale byla jsem totálně zničená z toho plavání a přijeli jsme v 10,30 domů.
filípek mi už usínal na recepci,kde jsme se muslei aklimatizovat než půjdem ven.
já si dáchla na 15minut,ale spala bych klidně dál,kdyby se filda neprobudil

chris, zkus tu kašičku, možná jí to mlíčko nějak nestačí, uvidíš.
udělej ji řidší,třeba jen trošku z 80ml

zirafik
23. zář 2009

Val, ještě není všem dnům konec.... já jsem klidně pro další sraz 🙂 ... třeba za měsíc 😅

zirafik
23. zář 2009

jinak Týnka už snad brzy dorazí, dnes jim měli namontovat net 😉

Verča dorazila s kočárkem, tak jsem hned omrkla vložku a vypadá nádherně 😵 ... včera jsem psala paní, tak snad mi taky brzy dorazí 😵

Péťa zkoušela nosítko Manduca a Kubík v něm vypadal celkem spokojeně ... i když na houpacím koni byl spokojenější 😅

Julinka má krásý číro a dlouhý řasy, uplná modelka 😵

Verunka ráda telefonuje a obecně je to technický typ 😅

Cyrda byl spokojenej u maminečky v šátku, neb jsme ho už po tom moc nebavily... babinec njn... 😀

Sárinka je roztomilá a vlasatá 😉

a Týnka má roztomilý bříško 😵

a dítě řve... toť pár postřehů z dneška... moc jsme nepokecaly ... 😅 ... ach ty děcka 😅

valentynka
23. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
23. zář 2009

fotkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

pismenko
23. zář 2009

Jinak všem pěkný podvečer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

christla
23. zář 2009

Val, dneska jí to zkusím dát před spaním a uvidím. Myslíš, že jí bude na noc stačit 80 ml???? 😕

christla
23. zář 2009

Nebo jako dát kaši a pak jí dokrmit ještě mlíkem?

jitousek
23. zář 2009

chris kaše sama o sobě je hustá nedokrmuj ji mlíkem je to dost kalorický 😕

pismenko
23. zář 2009

Já po kaši kojím 😕 😕 😕 ale to asi není tak kalorický, ne??