Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
28. zář 2009

ahojda Nemí teda tebe už jsem tu dlouho neviděla a zrovna jsem chtěla napsat kdepak jsi 😵

a Ty jsi tu 🙂

No Lucka nás všechny moc překvapila a jsme moc rádi že to má kočka za sebou 😉 a už se všichni těšíme na fotečky malého mimíska Danýska 😉 😵 😵 😵

christla
28. zář 2009

Ahoj holky!
Tak my si dneska s manželem mysleli, jak si uděláme hezký výlet a ono to bylo docela náročné.
Jeli jsme konečně do té ZOO. Manželovi se nechtělo a věděl proč....
První bylo, že jsme stáli hosinu v koloně, než jsme do ZOO dojeli. Jak je svátek, tak tam mělo namíře spousta lidí.... Vlezli jsme dovnitř a Kája během chvíle spustila ryk..... dala jsem jí napít, dudáka, nic. Dala jsem jí opět napít, dudáka, na bok, aby usnula, nic.... Vyndala jsem jí z kočárku, klid, smích, spokojenost největší. dala jsem jí zpátky do kočárku, opět řev..... Dala jsem jí najíst, snědla sotva půlku, řev. Už jsem nevěděla, co s ní, lidi kolem chodili a koukali se na mě, jako kdybych jí snad trhala nohy, nebo co. Nakonec usnula. Jestli spala 3/4 hodiny, je to moc. Jen co otevřela oči, řev. Vzali jsme jí opět z kočáru a klid. Takže jsem usoudila, že jí to prostě v korbičce už nebaví, nemá výhled, takže o víkendu přestavuji kočárek na sporťák.
Náročný výlet, to vám povím. 😖
Byla jsem ráda, že jsme dorazili domů.....

christla
28. zář 2009

Jsme chtěli udělat Káje radost, když má dneska 5 měsíců a on jí náš výlet fakt nezajímal. 😀 😀

jitousek
28. zář 2009

chris no naprosto s Tebou soucítím my máme teda za se bou včerejší procházku po neznámé krásné cestě lesem v podobném pořadníku s brutálním řevem .....akoráte že míšu jsme ještě posazovali a pokládali manža ho střídavě se mnou poponášel to byl vždy klid a jakmile byl v kočáře brutus brontosaurus ........všechna divá zvěř musela před náma utíkat a já bych si teda lepší nedělní procházku stěží mohla vymyslet .....Míša naspal asi půl hodiny z naší tříhodinové vejpravy průzkumu nového terénu ............les ho prostě nebavil ........cestou jsme nazpět když se jakžtakž uklidnil stavili jsme se v Kaufu kupit si něco k véče a kauf se mu fakt líbil byl spokojenej .........no prostě dnešní mládež má ráda lesy regálů plné barevných pytlíků a krabic nikoliv krásný zelený les s kukačkou na stromě 😀

zirafik
28. zář 2009

čusík holky, tak to já se musím pochlubit krásný víkendem 😵 . Sobota- zřícenina Krakovec, neděle- u našich, dlouhá procházka lesem, pondělí- kosmetika, Zámek Zbiroh, večer-káva s kámoškou 😵 😵 . Moc jsem si to užila a bylo mi blaženě 😵 . Malá zlobila občas, to když nemohla zabrat, tak bylo vztekando... to by nejradši abychom jí vyndali z kočáru... to jo, to se jí pak líbí- nošení a ukazování ... ale má 8kg a kdo se s ní má nosit 🙄

Chris, tak to jste si to moc neužili ☹ ... to Ti teda řeknu. To bych se vsadila, že kdybychom s naší holkou stáli hodinu v koloně tak bude brutus bengál, řev 😝 ...

Jitu, to jo.. světýlka, barevný regály - to je pro naši mládež jak dělaný 😝 A hračky? Pet láhev s vodou a šustící pytlík atd .... to je naše obliba 😅

beruskaveruska
29. zář 2009

🙂 🙂 🙂 ahoj ahoj ahoj tak hlásím, že jsem dnes byla opět na odběru krve a kolem 13h budou výsledky.

Držte palečky moc to potřebuju v pátek bylo HCG 50 tak jsem zvědavá na kolik nám za 4 dny narostlo. Zatím pa pa a po 13h se ozvu co a jak

zajdla
29. zář 2009

Ahojky pěkné ráno.

Nejprve gratuluji Lucce k Danečkovi.Takový drobeček,ale on to brzo dožene.Hlavně,že jsou OK.

Jinak holky jsou obě nachlazené.Linda má rýmu,tak je to docela záhul.Ale byla jsem si pro kapičky do nosíka a koupila jsem odsávačku na vysavač.ˇužasná věc.Všem vřele doporučuji.V sobotu se nám malá dusila soplíkem a dneska už je skoro úplně v pohodě.

zajdla
29. zář 2009

Beru držím pěstičky,ať HCG pěkně roaste.Ale ono už to bude určitě pěkně vysoké číslo. 😵 😵 😀 😉

nemo1985
29. zář 2009

sxobré ráno.

Přejeme s Lukáškem Michálkovi vše nej k svátku 😲

Beruško budeme palečky držet 🙂

zajdla
29. zář 2009

Taky se připojujeme k přání Míšovi k svátečku. 😀 😀 😵 😵 😵 😉 😉 😉 😉

zirafik
29. zář 2009

Beru, tak ti držíme pěsti moc moc 😉 😉

Zajdi. my máme taky rýmičku, ale jen málo, takže odsávám večer a brzy ráno... máme i odsavačku na vysavač, ale zatím jsme nevyužili

valentynka
29. zář 2009

ahooj holky,

jéé Beruško, na 13 hodinu držím moooc velké přímo mega pěsti 🙂

uvidíš, že nárůst bude supéééér

jinak Filípek je teda raubíř, posedí a pohraje jen chvilku a hned někam leze, nejradši do koupelny,kde si sedne a já mu dám sprchu do ruky a to je štastnej přeštastnej 😀 nebo furt někde stoupá a chtěl by hlavně to, co nemůže,rád zavárá dveře, vyndavá klíče z komody.
kytyk už jsem schovala, bo už do nich taky najížděl

valentynka
29. zář 2009

zajdi, taky přemýšlím o té na vysavač, bo filípek rýmuje už 14dní a těma hadičkama to manžovi moc nejde, je to fáákt brutál rýma

zajdla
29. zář 2009

JJ holky musím ji fakt doporučit,je super ta odsávka.Vytáhne ten suplík skoro všechen a malá pěkně dýchá.

helicek
29. zář 2009

Ahoj, z neděle na pondělí jsme měli taky blbou noc, Honzík si večer ublinknul a měl tam krev, tak jsme jeli na pohotovost do Brandýsa, tam si mysleli, že je to ode mě z prsu, protože je mám rozkousané, ale raději nás poslali do Motola, tak jsme jeli do Motola, tam chudáčkovi malému nabrali krev z hlavičky ze žíly a hodinu jsme čekali, ale opět si mysleli to samé, že je to ze mě, krevní obraz prý normální, nějaké hodnoty tam jsou na hranici, ale prý u takhle malých dětí je to normální, takže nás pustili domů. Přijeli jsme ve dvě ráno. Už je to dobrý, teď už tam krev nemá a ani ve stolici ji neměl, takže to fakt bylo ze mě. A dnešní noc katastrofa, Honzíka trápí prdíky, takže od půl jedenácté jsem ho buď kojila nebo chovala, usnul až ráno v šest a na hodinku

helicek
29. zář 2009

a.............je po klidu, už tam zase haraší v té postýlce, tak já jdu kojit

helicek
29. zář 2009

beruš, budu držet pěstičky, i malý drží pěstičky, když ho kojím, ale většinou po koupání, to fakt nemá rád a pak má zaťaté ručičky v pěst a pustí až po půl hodince, ale budeme držet oba dva, ať to vyjde, tfuj, tfuj, tfuj - pro štěstí 😀

helicek
29. zář 2009

Jů, Lucka má chlapečka? Taky šel nějak brzo, ne? No tak veliká gratulace ke klučíkovi, no to je paráda 😀 😀 😀

zajdla
29. zář 2009

Heli teda,to člověka opravdu vyděsí.Tak hlavně,že je malý v pořádku.
Ty prdíky to znám.U nás už je to lepší.Máme babycalm a ty probiotické kapky a připadá mi to,že jí zabraly.Tak snad to nezakřiknu.

valentynka
29. zář 2009

heličku, jejda, už jsem se lekla. ☹
tak snad to bude už dobrý

zajdla
29. zář 2009

Linda si hraje pod hrazdičkou,moc se jí to líbí.vydrží pod ní docela dlouho.

Včera jsem psala švagrové,jestli bude chtít ten koš na mimčo,že malá už z něho vyrostla.Jestli jí ho mám nechat.a ona mi odepsala,že má na výbavu ještě času dost.Že ho mám prodat.Já jsem nemyslela,že si ho musí hned odvést,ale asi jí to není moc dobré.Tak ho prodám a už jí nenabídnu nic.Oni jsou moc hogo fogo a budou mít všechno nové.Tak ať si koupí nové věci.Já se jí vnucovat nebudu.

helicek
29. zář 2009

no nás to taky polekalo, ale je fakt, že toho nebylo moc a ve stolici nic neměl, takže kdyby mu něco bylo, tak to má i v kakání, no ale když nás primář poslal do Motola, tak mě jímal děs, že je to něco vážného, tam teda nás uklidnili hned na příjmu, že to spíš bude moje krev. No Honzík byl statečný, mě teda polejval studenej pot,když mu nabírali tu krev, musela jsem si sednout a otočit se, protože to asi nebyl moc pěkný pohled, manžel na to čučel, ale byl tak zelenej, že jsem ho stáhla k sobě, ať na to nekouká

helicek
29. zář 2009

teď Honzíka pořád hlídám a pozoruji, každé ublinknutí po kojení pečlivě zkoumám, ale nic tam není, tak doufám, že je to dobrý.

zirafik
29. zář 2009

Heli, tak to jsem si oddechla, že výsledky ok... tak už to bude dobrý 😉 . Já měla ze začátku bradavky taky rozkousaný ☹ . Pomohla mi genciána... vždy na noc namazat bradavku 😉 , doporučila mi to dr. Je dobrá i na moučnivku... takže i z preventivních důvodů pro malou 😉

Zajdi, to je síla ta švagrová. 😲 .. co já bych dala za koš do obýváku ... Víš jak se to říká.. .pro dobrotu na žebrotu 😖

Jinak dnes mi dorazila vložka do kočárku .. je nádherná 😵 . Holky, díky, že jste mi to doporučily a našly žirafky, vypadá supr, min. týden jsem objednala a dnes je tady 😲

zajdla
29. zář 2009

Žirafíku dobře švagrové tak.Už mám asi 3 zájemkyně,tak bude prodaná v cuku letu a to jsou ještě míň těhotné jak ona.To jsem jí chtěla ještě nabídnout autosedačku i s tím autofixem,ale už to vzdávám.Přeci se nebudu vnucovat.
JInak já už mám v obyváku rozdělanou cestovní postýlku a malá vegetí v ní.Má tam dané hračky a tu hrozdičku,tak se tam může rozvalovat a koukat na nás.Ona je totiž hrozný ďáblík. 😀 😀 😵 😵
Hoď do albumku pak kočárek s tou vložkou do kočárku ať to můžem zkouknout,jak to malé v ní sluší. 😵 😵 😵

valentynka
29. zář 2009

Zajdi, tak at si švagrovka škubne.

až bude pořizovat výbavu a uvidí ty ceny, tak si ještě ráda vzpomene na ten koš a bude se tě ptát, uvidíš.
ale prodej ho a je to 🙂

Heličku, musel to být horzný pohled, vím to.
Filípkovi takhle právě zavedli kanylu do cévy na hlavičce přes kterou mu dávali ty antibitoika, takže jsme pořád řvala a řvala, byl takový ubožátko, ofáčovanou hlavičku 😢

jojo,taky jsme slyšela namazat to genciánou.
já jeden čas taky měla problémy, mazala jsme bepanthenem a hodně jsem vždy prso po kojení větrala

pavlí, jsem našla jááááááá 😉 😉 😉 teda jestli jsi si vybrala tu moji 🙂

já se k tomu objednání ještě nedokopala ☹ a ted si říkám jestli to mám objednávát ??
ale asi jo, ale chci universální,abych měla pak na jaro do dalšího kočáru, bo Filípek roste jako z vody.
jenže se mi špatně vybírá,když mám kočár černobílej a kolečka 😒

valentynka
29. zář 2009

13 hodina se blížííííííííííííííí 😲

zirafik
29. zář 2009

Beruuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😕 😕 😕 😕

zirafik
29. zář 2009

jj, Val vím, sem si pak vzpomněla 😉 ... holka šikovná, to se musí nechat 🙂

valentynka
29. zář 2009

bERUUU, TAKY ČÍHÁM 🙂