Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
9. říj 2009

tak mám neštovice 😢 . Dostala jsem pudr, genciánu a když bude teplota vysoká tak tbl. herpesin 😖 . Bojim se, že to asi chytne malá a bude mít nějakej hroznej průběh ☹

zirafik
9. říj 2009

navíc tu byla předevčírem kámoška s malým (7měs.) a já se bojím, že to ode mne chytli ... ☹

christla
9. říj 2009

Pavlí, tak to mě mrzí, ale snad to nebude mít tak dramatický průběh. pamatuju si, že nedávno měl švagr taky neštovice a to je měl prosím podruhé a prošel to v pohodě, ani vysoké teploty neměl.

Malá podle mě může mít max vyšší teplotu. Zase na druhou stranu, už bude mít protilátky..... Já vím, že to moc povzbuzující není, ale neboj!!!!!!!

christla
9. říj 2009

Pavlí, předevčírem jsi ještě ty puchýřky neměla, ne?

christla
9. říj 2009

Holky, teď odbočím a ještě se vrátím k tomu nechutenství našeho dítěte. Ona mléko nechce, ale když jí dám čaj, tak ten by pila jak zběsilá, je to normální?????? 😕

christla
9. říj 2009

Pavlí a máš těch půchýřků dneska víc?

zirafik
9. říj 2009

mám jich víc snad o jeden.... včera večer 4, dneska asi 😒

zirafik
9. říj 2009

5

christla
9. říj 2009

Tak to není zas tak hrozný, ne? A co ti řekla dr?

tanuki
9. říj 2009

Pavlí, já bych si tipla, že to malá zvládne lépe než ty 😉 a tušíš odkud je máš?

zirafik
9. říj 2009

dr. mi v podstatě nic nového neřekla 😒

chytla jsem to asi v centru pro volný čas, mají tam kroužky děti a já tam začala chodit na aj 🙄

zirafik
9. říj 2009

Tanu, snad to zvládne líp 😔 ... i když lepši by bylo kdyby jí byl aspon rok, to pak zvládaj uplne nejlip 😝

christla
9. říj 2009

Tak jsem tu. manžel přijel na oběd, tak jsme se zapovídali. malá usnula, tak jsme si dali odpolední siestičku, kafíčko, popovídali jsme si o plánech na baráček a tak. Moc příjemné to bylo. 😉

Pavlí neboj, třeba to Týnka ani nechytne!!! Podle mě má dost protilátek z tvého mléka!!!

kremrolka01
9. říj 2009

čau holky, tchýně je s malým venku tak mám chvilku
Pavlí ty máš neštovice? to je mi líto, ale ber to z tý lepší stránky, žes to nechytla jako těhule 😔 snad to zvládne i Kristýnka
chris já bych s tím jídlem fakt nedělala předčasné závěry, ona se rozpapá, měla poprvé ovoce, zase nová chuť tak to je jasný že víc jak pár lžiček nesní, ani se to jinak dělat nemá, blbý že nechce mlíčko, ale fakt asi nemá hlad a jen žížu když pije čajdu

kremrolka01
9. říj 2009

kolik ti vypije mlíčka za den?

christla
9. říj 2009

Kremrol, teď jak se vzbudila, tak jsem jí mlíčko udělala a vypila ho. Ona prostě jí podle potřeby. Asi jak je zahleněná, tak nemá chuť, snad se to zase upraví. ☹

S tím ovocem to chápu, že mi na posezení a na poprvé nesní celou skleničku. Snědla pár lžiček a to si myslím, že je úspěch, ale šklebila se na to. 😝

christla
9. říj 2009

A kolim toho vypije za den? Včera nedala ani 500 ml za den. ☹ A dneska snědla tak 250 ml....... No ale do večera ještě daleko. No a plus ještě ten čajík.....

christla
9. říj 2009

Ne 260 ml, ale 360 ml...... Blbě počítám.....

kremrolka01
9. říj 2009

chris já myslím že to bude dobrý, pamatuju jak to Bára s Cyrilkem taky řešila že nechtěl moc jíst a pil jednou trochu pak zas celou dávku, to je výhoda u kojení, že člověk neví co vypijou a neřeší to
až se uzdraví a začne se i víc hejbat tak uvidíš že jí zas zachutná 😉
no kdo by se nešlebil na jabko, to Kuba se na pár prvních lžiček šklebí snad u všeho i teď 😀

kremrolka01
9. říj 2009

hmmm... tak to fakt moc není 😒, ale asi jí to stačí

christla
9. říj 2009

Já doufám, že se to spraví. jestli ne, tak mě hrábne!
Právě že toho není moc, ale jak píšeš, asi jí to stačí. Dr. mi říkala, že hlavně do ní dostat tekutiny. čajík pije, dělám jí nějaký meduňkový s jablíčkem a ten jí moc chutná, tak aspoň něco. Jinak jako nevypadá nějak nešťastně, hraje si, směje se..... Tak jí snad nic nechybí. Takhle špatně jí od začátku té rýmy. Teda špatně jednla i před tím, ale teď je to teda úplně nejhorší. Večer nechce ani tu kaši. Jsem si říkala, jestli to není tím, že je to hustší a špatně se jí to polyká a dusí jí to, jak je ještě zahleněná, takže dneska jí asi udělám jen mléko a uvidím.... Jinak jí t mlíčko s kaší před tím moc chutnalo....

zajdla
9. říj 2009

Ahojky.

My jsme taky nemocní.Linda má teplotky,je opět zahleněná.Večer nechtěla už ani mlíčko,3 hodiny v kuse řvala.hrůza.Ráno měla 38,tak jsme byli u doktorky.Prý jen viroza.Tak uvidíme.Mlíčko pije po troškách a čajík taky.Snad se z toho brzo dostane.Chudinka.Teď spinká.Je mi jí líto.Ale směje se,je v pohodě.Uvidíme večer. ☹

Pavlí to je m i líto,že máš neštovice.Snad to malá nechytne. ☹

Chris ať vás ta rýma brzo přejde. ☹

beruskaveruska
9. říj 2009

ahoj 🙂
Pavlí to mě mrzí, že se ty neštovice potvrdili ☹

Holky tak já už vyfasovala inzulin budu si píchat 3x denně dávkování mám 3-2-3 tak jsem na to zvědavá, ale co píchát se teda můžu jen so stehen nebo do paží, ale když to vede k dobrému konci tak proč ne. Beru to s humorem. Chlupy u nás lítat nesmí celé těhu a já můžu říkat, že píchám 3x denně a pravidelně 😀 😀 😀

No berundy směju se tomu abych byla v klídku. Obavy sice jsou, ale určitě přejdou. Tak jinak to oční pozadí je v naprostém pořádku. KO za tři měsíce, ale interně již za týden. No vypadá to, že budu týden co týden u doktorů 😀

valentynka
9. říj 2009

ahoj holky,

Pavlí, no to je teda pech ty neštovice ☹ ach joo.
držím pěsti,at to malá nechytne a zvládnete to!

Filípka asi berou zuby, bo furt hejká a nic s emu enlíbí, už mě z toho začíná bolet hlava, tak si s ním ted manža hraje,ale i u toho bééká, asi nás trápěj další zuby.
včera jsme koupila v DM ty kartáčky pro první zoubky, jeden na masírování,když lezou zoubky,druhý na první čištění a třetí se štětinkama. ty dva jsou gumový.

Zajdi, tak at se Lindička brzy uzdraví,ted to bude ještě horší s tím počasím ☹

Joo a přeju dneska Sárince všechno nejlepší k prvnímu svátečku 🙂 posíláme velké pusy s Filípkem 🙂

Beruško, tak jsi ho nakonec teda vyfásla joo? tak snad to zmákneš a co by jsi pro mimi neudělala že ?? a sex ??? na to si za chvilku zvykneš, že prostě ty chlupy lítat nebudou, pak si to vše vynahradíte 🙂
musíš to brát beru pozitivně, negace se neberou !! i když v hloubi jsou ,to je jasné.
musíš si říkat,že bude vše ok a ono bude !

beruskaveruska
9. říj 2009

Připojuji se ke gratulaci malé Sárince. Beruško Sárinko vše jen to nej... a posílám pusinku 🙂

Val já to zvládnu neboj až budu mít trochu času tak vyfotím co jsem nafasovala. 🙂

jitousek
9. říj 2009

tak jsem tu psal příspěvek před půl hodinou a nešlo to 😒

jitousek
9. říj 2009

už to jde hurá

tek teda jen mě moc mrzí a jemě hrozně líto žirafky ☹ že se potvrdili ty neštovičáky ...ale na druhou stranu ber to pozitivně budeš to mík konečně za sebou možná že to malá nechytí a když tak hlavně ať to má lehkej průběh no co jiného na to napsat no chjo chjo

jinak je to infekce s inkubací jak psal chris že předvčírem jsi to ještě neměla tak to nejni zas tak pravda .....tenkrát jak jsem je měla já tak to do školy přinesl jeden kluk od svých sourozenců taky je ještě neměl a my co jsme je neměli asi 3 jsme byli tak jsme se s ním svezli achytli to od něj tak že tak.....ikubace je asi 2-3 týdny od potkání s nakaženým 😖 ☹ tak že tak 😎

Jo a chris je dobře že Ti kája hodně bumbá Míša když měl virózu taky nechtěl jíst bečel snědl trošku a nic mu nejelo jenom teda kaše večer a mlíko ode mě a bumbal čaj z lahve ale zelenina a ovoce bylo tabu .....tak že buď ráda že hodně pije a neboj má z čeho brát nestřádá a až bude fit rychle to dožene ......ona totiš asi ví proč to mlíko nechce jestli je zahleněná mlíčko zahleňuje ještě více tak že ví asi co dělá 😉tak se netrap

Beru to zvládnem s inzulínem uvidíš bude to v poho důležité je že to člověk dělá pro dobro sebe a hlavně pro to štěstíčko co nosí v pupíčku u sebe tak že hlavu vzhůru budeme tu s Tebou no a hold chlupy budou lítat až někdy indy noooo 😉

jitousek
9. říj 2009

ju a sárušce teda taky přejeme s Míšánkem vše nej nej nej 😉 k svátečku ještě že ta val přišla já se přiznám že tu mám blbě otočenej kalendář a ani jsem si nepovšimla že má dneska Sára svátek 😅

zuzanka26
9. říj 2009

je holky vy jste zlatý úplně moc a moc děkujeme. Sárince teda vidím, že je to šumák, že něco slaví ale je dnes moc hodná a pořád povídá.
Dostane takovej míč co se jí moc líbil a plácala do něj radostně. 😉

zirafik
9. říj 2009

holky, tak už mám 38,3 ☹ .... nevím, zda si vzít paralen či ibuprofen a jak s tím kojením ☹ ☹