Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
24. říj 2009

Kači... tak gratulačka!!!! Třeba mu taky dělá dobře to akrobatění na lehátku 😉

zajdla
24. říj 2009

Kači tak to je super,že už crda není blindící.

Ani Linduš už tolik neblinká.Sem tam jí teda něco z koutku uteče,ale už to není tak hrozné.

Endi to asi ty probio,tak smrdí,co?To je rigol to je hrůza. 😀 😝

lucianas
autor
24. říj 2009

Ahoj,
neporadíte některá, co na bolavá prsa, teda spíš bradavky? Když dokojím, tak pak mě strašně bolejí, zvlášť pak i v kojenecké podprsence.

lucianas
autor
24. říj 2009

Oslavenkyním vše nejlepší, hlavně zdravíčko a štěstíčko!!! 🙂

Zajdli, máš na mysli výlov rybníka Vrkoč? Nebo který výlov? Manžel dnes byl kdesi na výlovu malého rybníka, moc si pochvaloval. Na Vrkoč bych hned jela, ale přeci jen, malý ještě nemá ty tři kila, tak to necháme na příští rok.

endlessblue
24. říj 2009

Luci.. ono toho moc není. Já měla od eoné balzám na prsa http://www.branakdetem.cz/balzam-na-prsa-30ml-e... , ten byl moc příjemnej. Jinak pomáhalo zkrátka větrat, větrat větrat 😉

lucianas
autor
24. říj 2009

Endy, díky. Zkusím asi koupit, vypadá to dobře a že by mohlo i pomoci. Já větrám a větrám, ale i při tom mě to začne bolet, a pak při oblečení té podprdy taky. A bolí stále - to jsem krmila před dvěma hodinkama. ☹ Když chci natřít třeba Bepanthenem, tak u toho trpím,jak to bolí.

beruskaveruska
24. říj 2009

ahoj berušky 🙂

i já se přidávám ke gratulacím Vše jen to nejjjjjjj...... 😉 😉 😉

já nestíhám 😀 po O jsem se natáhla a vstalaa před 16h a pak jsem šla za holkama do práce a přišla jsem dom bylo za 5min 19h. ted jsem si dala k večeři polévku a snažím se vás dolouskat 🙂

beruskaveruska
24. říj 2009

tak dolouskáno to byla rychlovka 😀

jinak mě je fanově akorát jsem se dneska neukočírovala dala jsem si pribináček a pak k čaji loupák a vylítnul mi cukr tak snad to bude do rána dobré. no jsem tele , ale měla jsem na to děsnou chut nooo 😒

ty jo mě už to ta se.... si furt hlídat co jím a to jsem teprve na začátku co budu dělat jestli dorazí těhu chutě to mě jebne páč do tý huby nebudu moc nic strčit 😠

zirafik
24. říj 2009

ahoja holky 🙂 ,

Beru, co je to za zlobendo 😠 ... to teda Tě musím pokárat za mimouška ... 😠 ... tyty 😝

Luci, já dávala genciánu... ráno, večer jsem vždy mázla... malá pak měla trošku fialovou pusinu, ale je to dobrý i na prevenci moučnivky 😉

Kačí, tak to je supr, že Cyrdík už neblindí.. já teda dávám vigantol každý večer, teda spíš manža, hned po koupačce kápne. No a malá ok .. . 😉

Holky, jak jste tu mluvili o těch páchnoucích hovínkách, tak to máme u těch probio kapek taky 😖 . Malá to má hrozně vodový a celkem dosti smradlavý 😖

A taky frkáme už snad měsíc ☹ ☹ . Tak možná zkusíme taky tu jeskyni ...

Jo a dnes jsem byla ve škole a manža to s malou zvládli na jedničku 🙂 . Ráno jsem nakojila, pak dal manža flašku s odstříkaným, pak přijeli za mnou, já nakojila a pak ťapali s kočárem kolem školy 😉

zirafik
24. říj 2009

jo a koupila jsem skleničku první lžička-mrkvička od hami, tak přemýšlím, že za pár dní vyzkoušíme 😝

zajdla
24. říj 2009

Luci byl to výlov rybníku Dvorský.Je to hned u Hodonína.Je to už proslulé.Kolotoče,stánky,vodník.No super.Dala jsem si výborný rybí karbenátek. 😀 😀 Lucinka tam s našima ještě zůstala a my jsme jeli domů krmit. 😀 Teď spí u našich.Zítra ji tam vyzvedneme a pojedeme do cukrárny.Ty její narozeninky aspoň trošku oslavit.

Pavli tak vidím,že nejsme sami komu tak smrdí hovínka po kapičkách.Má ji taky řidší,ale ne vodovou.Ale jsem ráda než zácpu. 😀 😝 😝 😝

zajdla
24. říj 2009

Beru zatím zkus tu dietku dodržovat.Pak až to zmákneš,tak můžeš trošičku zhřešit.Ale až to budeš mít zkorigované.Abys neměla velké mimi.

kacena00
24. říj 2009

jo, pardon, taktéž gratulíruju oslavenkyním 😵 😵 😵

PÁJO, jwnže je velikej rozdíl, když cyrda pije mlíko dopovaný vitamínama...počítala sem to a ze 3/4 zhruba má pokrytou denní dávku vitamínu Dé jen tím mlíkem..... a to si vem, že v létě byl jen na mlíku, takže déčko měl krytá um. mlíkem uplně, do toho léto, slunce a ještě ty zas...ý kapky, a to bych je teď měla dávat denně 2, pchááá, vůbec nebere v potaz rozdíl u kojilek a u dětí na um, já sem tak šíleně nasraná, že si to asi při další poradně neodpustím, když sem jí to totiž řiakala v létě tak jen utrousila něco o refluxovým dítěti, že je to asi tím, jak je takovej aktivní...takže 4 měsíce problil a já ho furt jen držela zkrátka aby se tolik nehejbal... hnus hnus hnus, prostě mě štve to, že sem si na to musela přijít sama, dobře že sem přišla, ale trvalo to hodně dlouho kdy si cyrilek musel denně tak 10-15 krát pořádně zazvracet a tak párkrát ještě do toho ublinknout...prostě fakt nemám slov...hlavně paní doktorce sem zpočátku věřila, zdála se pokroková...že si na člověka udělá čas, a nakonec je to nemlich to samý, co pomalu každej doktor, totál bez zájmu..

nejradši bych přestoupila, ale otázka je, jak bych si pomohla a hlavně tady na malým městě...se mi prostě nechce, nechci řešit s tí a tím, proč a založit nějakou debilní šuškandu...

ale sem na paní doktorku teda dost naštvaná

BERU tytyty, co mám říkat já???? koukej dodržovat pravidla nebo basama s fousama!!!!! víš jakou mám už přes rok chuť na větrník? na obyčejnej chleba nebo bílej rohlík???a výhled že si to dám je nulovej, ty to máš jen do času, tak skej latinu nebo ti přijedu dát vosobně na prdel!!! ju? 😉

kacena00
24. říj 2009

VERU, tak to nevim...u nás to bylo uplně jasný, to sem prostě poznala i já jako laik, že je zahleněnej jak blázen...navíc jak vykašlaával tak se u toho dycky šíleně dávil jak to z něj asi lítalo nebo co... tak těžko říct..pro klid duše bych asi zašla na poslech k tý doktorce a řekla jí, že má prostě záchvaty nočního kašle a nevíš co jí máš dát...

tanuki
24. říj 2009

my přes léto Vigantol nekapali skoro vůbec. prý je na Slepičárně diskuze o tom, jak to některý děti špatně snášejí.
Taky mě naše dr. štve, doufám, že budu lepší..moc se těším na matky hyperalternativky, co budou proti očkování 😝

Beru, tytyty, připojuju se k Baruš. Doufám, že budeš mít těhuchutě na kyselé okurky a spol 🙂 Je to horzný..kolikrát si říkám, proč já Martinovi vyčítám kouření když se taky nejsem schopná vzdát čokolády.

beruskaveruska
25. říj 2009

ahoj krásné nedělní ráno 🙂

beruskaveruska
25. říj 2009

nebojte já se hlídám, ale pribinák byl silnější než já 😀

holky se po... jsem stále zahleněná a ted ještě rýma a krk to je fakt super 😠 nic pomalu nemůžu jen mám puštěnou vincentku v tom zvlhčovači vzduchu tak jsem zvědavá zda to pomůže. Blbě se mi v noci spí jsem stále vzhůru 😠

zajdla
25. říj 2009

hojky.

zajdla
25. říj 2009

Beru zkus homeo.To se v těhu může.Já to brala taky.

zajdla
25. říj 2009

Pavli jak daleko bydlíš od Kolína?Manža tam dělá,tak kdybys chtěla přivézt ty probio,tak není problém. 😉

zajdla
25. říj 2009

Nebo kdyby chtěl někdo druhý,tak není problém.Ju. 😀 Slovensko máme tady za kopcem. 😉

valentynka
25. říj 2009

dobrí ráno holky,🙂
to už se lépe vstává když je venku světlo v 7 hodin 🙂

jinak dodatečně přeju Lucince k narozeninkám všechno nejlepší a hodně zdravíčka 🙂

zajdla
25. říj 2009

Díky Val. 😀 😉

valentynka
25. říj 2009

Luci, musíš opravdu větrat a chodit chvilku s vyndaným prsem a nebo pak bradavku pomazat odstříknutým mlíkem

valentynka
25. říj 2009

veru, moc krásný fotečky Julinky 🙂

jůů a ten sníh jak u vás byl, brr ☹

breuško, to zase včera rychle uběhnul den vid ? jsi si dala šlofíčka, pak pokec a hned je večer 🙂

valentynka
25. říj 2009

jiank holky, ted jsme šla kouknout na prosincovky a oni to na koníkovi vzdaly a přesunuly se na diskusi na dámu,kde to mají zamčené.
tak pokud by jste pouvažovali o tom,že by jsme tu taky nebyli tak na očích nějakým známým,tak by jsme mohli taky tam, co říkáte ?

zajdla
25. říj 2009

Val mě je to vcelku jedno.Jak budete chtít.Přidám se k většině. 😀 😉

zajdla
25. říj 2009

Tak peru,umývám nádobí,umyla jsem koupelnu a teď jdu vařit. 😀 Ještě bych chtěla vytřít a povysávat. ☹

zajdla
25. říj 2009

Manža šel zase dělat něco na autu.Se z něho zblázním. 😎

beruskaveruska
25. říj 2009

Val na dámu můžeš jšnom s heslem? nebo jak to tam funguje???? to je zajímavé aspon bychom se nebáli těch FBI a holky některé nemusejí být v anonymitě já bych teda byla pro 🙂

Zajdi no jo, ale jaká homeopatika. já mám velké alergie na různé léky a nesmím ani určití typy jitrocelového sirupu, med a pod a problém mi dělají bylinky 😲