Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
22. pro 2009

Dobré ránko 🙂

jitousek
22. pro 2009

dobré dobré ........to je zákon schválnosti když potřebuju aby Míša vztával tak bude chrápat jak medvěd 😵 za hodinu máme bejt na cvíču 😒 😉 chci vidět jak to stihnem já už jsem oblečená ale to ještě bude mladý pán snídat kadit oblíkat se jako vždy se řevem boj no to chci vidět možná tak v 10h tam budem 😎

pismenko
22. pro 2009

Jitu, to znám....jsou to malí vyčůránci 😀 😀 😀 😀

zirafik
22. pro 2009

ahoj holky,

tak my pořád nějak buchcáme a frkáme 😖 . Nevím, zda jít k dr, neb si myslím, že nám stejně nijak nepomůže 🙄 . Dávám libenar, pak vysaju... a noc nasivin

pismenko
22. pro 2009

Pavli, tak my jsme na tom podobně a ke všemu pořád mamánkujeme 😕 🙄

pismenko
22. pro 2009

A ještě mi u pediatra poradili, že mám koupit eukaliptus do aromalampy a tímto zvlhčovat vzduch, lépe se potom dýchá a dokonce to doře kapu i do koupele a jak se to odpařuje ve vaničce,tak se jí to pěkně uvolní a dvě kapky na noc na plínu nebo polštářek a jak se do toho zachumlá, tak to jakoby inhaluje a i přes noc a je to fakt lepší 😉

valentynka
22. pro 2009

ahojky holký,

Zajdi, já vyluxuju zítra a utřu prach.
ted jsem stáhla postele, tak se to pere, pak teda povleču a večer chci zabalit dárky.
bo zítra se bude dělat salát a strojit stromeček🙂

ještě chci dneska udělat vosí hnízda-poprvé 🙂

valentynka
22. pro 2009

jitu, to je rpavda, zákon schválnosit, si vychrupujou,když se má někam jít na čas 😀
pak musím nelítostně prostě vzbudit

joo a holký, já včera Filípkovi přetáhla pinďu, jsem měla z toho vánoce, hrozěn jsem se toho bála.
ten heřmánek moc pomohl na tu popraskanou kůžičku,takže jsme k doktorce nejela.

beruskaveruska
22. pro 2009

😀 ahojjjjj tak hlásím, že fotku nemáme paní doktorka je netiskne, ale posílá emailem tak až po vánocích. ale Karlička se předvedla máme 18cm a skoro 200g. říkala. dr., že ted porosteme jako z vody 😀 a na kontrolu jdu za 14 dní 7.1. tak prý budeme aspom 300g 🙂

jooooo a mám klidový režim joooooooooooooooo takže jdu převlíknout a pak jdeme do Tesca nakoupit, ale od 24 se budu šetřit ......................................................teda nevím jestli mi to půjde 😀 😀 😀 😝 😝

pismenko
22. pro 2009

Beru, tak moc gratulujeme a fakt se šetři, případné komplikace nestojí za to a pak by sis mohla ledacos vyčítat 😔 Takže šup na nákupy, nakoupit samé dobré věci a nožky na stůl, koukat na Tv nebo do knihy a šmitec 😲 😲

beruskaveruska
22. pro 2009

Markét já jen dneska nakoupit a zítra na kontrolu a nevytáhnu nohy z baráku. 😀

pismenko
22. pro 2009

Tak tak, šikovná holka 😀

lucianas
autor
22. pro 2009

Ahojky,

jdu pozdravit a mrknout, jak se tu peče a hlavně těhulkuje.

Co naše těhulinky? Vše v pořádku?

My si užíváme první rýmičku. Byli jsme i u doktorky, předepsala nám kapečky, a myslím, že dost zabírají. Naštěstí. A hlavně, že to taky není nic vážnějšího, jen ta rýmička.

rintintyna
22. pro 2009

čau kočky, tak hlásím, že už vše uklizeno a Ježich může dorazit 😵 nechtěla jsem to nechávat na poslední den, kdyby mi třeba nebylo dobře nebo tak, jen doufám, že to do toho čtvrtka vydrží. Do obyku už jsem tedy dala stromeček jako překvapení pro manžela, by byl smutný, když jsem mu nedovolila dát ho tam už v sobotu. Byl včera zase pařit v Brně a přiznal se, že ani nešli spát, takže až dnes dorazí z práce, tak jde rovnou chrupat, řekla jsem mu, že je to fajn, že aspoň neudělá nepořádek 😅 jooo a taky mi volala gynekoložka, že konečně obdržela ty výsledky glykémky z Brna a že tam maj jinak nastavený parametry v té laboratoři, takže i když podle jejího názoru diabetes nemám, tak podle brněnské laboratoře ano 😒 a ani ta hodnota na lačno prý se jim nezdála. Tak řekla, že přes Vánoce to nepřehánět s cukrama a za pět týdnů na nový testy a podle těch se uvidí, jinak častější UTZ a možná doplerův test. Luci, tak ať se pod stromeček uzdravíte, ale tady ty rýmečky jsou asi fajn na utváření imunity 😉 tak hlavně, ať Danečka dlouho netrápí

valentynka
22. pro 2009

ahojkýý

beruško, zalez do pelechu a nákupy obstará manžel, udělej soupis a je to, nepodceňuj to !!!!!

Luci, toj e dobře,že vám ty kapičky zabírají 🙂 nejhorší je,když je nemocné miminko ☹

Rinty, tak to je teda dobrý, to by měly mít stejné parametry pro hladinu cukru néé?
tak snad to po novém roce bude v pořádku !
ale neboj se ničeho

manžel šel na vánoční srazík z autoškoly naproti do baru, filípek si dáchnul dvě hodinky do půl sedmý,tak půjde psinkat kolem 21. a to mám ještě žehlit a chci balit dárky a dodělat vosí hnízda

pismenko
22. pro 2009

val, tak ještě, že je to jenom naproti 🙂 Je potřeba mít ty chlapy pod kontrolou 😅 😅 😨 Ten můj byl na Vánočním večírku v sobotu, vychlapstal 10 piv 😀 😝 a ve 02:00 se nechal odvézt tágem dom. celou neděli hekal v křesle, já tady kmital jak šroub a on to pozoroval 🙄 🙄 😠 No ale pak udělal oběd (asi v 17:00) 😨 a dostal se trochu do pohody

jitousek
22. pro 2009

písmen povedla se ti bomba smajlíková pyramida 😵 😵 😵

jitousek
22. pro 2009

jinak já jdu kmitat do kuchyně a do koupelny 😝 musím setřít chtěla jsem ještě uklidit pod umejvadlem skříňku a zrcadlo mám zábavu tak do 23h ........ale dámy už máme stromeček 😵 😵 😵 😵

a Míšánka teda nějak extra nezajímá no zatim ještě nesvítil 😎 to bude až na štědrej den 🙂

v želvičce to bylo prima a Míšu teda ani tam nezajímal stromeček ani dárek co dostal hrál si s balonkama a prostě neměl čas na dárek tak že ho tu má nerozbalenej a dostane ho taky pod stromeček když už ho nerozdělal 😎

jitousek
22. pro 2009

zdobila jsem odpoledne Míša mě dal 2.5 hodinovej prostor když jsme jeli ze cvíča usnul v kočáře a spal až do půl 4 😵 😵 😵 tak že stromeček jsme stihli nainstalovat i ozdobit 😉 a jen když přišel tak kouknul na lustr tam jsem pověsila andělíky a zvoneček a pravil ty jo a na stromeček taky ty jo koukal ale nedrápe se zatím po něm tak uvidíme 😵 😵 😵

pismenko
22. pro 2009

Fakt ty vado...smajlíková pyramida 😅 😀

pismenko
22. pro 2009

Dora má teď skvělej režim, kterej mi vyhovuje. chodí spát už jenom jednou denně a to kolem 12:30 a spí mi do 15:30 a v 19:00 šupajdí do postýlky a spí tak do 7:15-7:30

valentynka
22. pro 2009

Markéty, ty jsi hotová kouzelnice se smajlikama 🙂 supééér, to se tu ještě nikomu nepodařilo 😀 😀

markét, to si Dorča teda pěkně dáchne, tři hodinky, pane joo.
noo a noc k záviděníhodná 😉 😉

to když půjde filda v 19,tak mám budíčka v 6 a to se mi z postele nechce.

ted mi chodí spát kolem 11 na hodinku nebo dvě a odpoledne kolem 16-17 taky na hodinku nebo dvě, pokud dopolko spal jenom jednu hodinu.

Jitu, já jsem taky zvědavá co filda na stromek, doufám,že ho ozdoby nebudou zajímat a nebude za ně tahat

jiank jsem před hodinkou udělala vosí hnízda a mám z toho radost, dělala jsem je poprvé, škoda,ž ne nemůžu dávat na FB fotky ☹

beruskaveruska
22. pro 2009

ahojky berundy jelikož nestíhám tak vás jdu jen pozdravit a popřát Vám šťastné a veselé Vánoce. Užijte si je jak jen to půjde a my si je budeme užívat. No a mezi svátkama ahoj to už bude klid na koníka.

zajdla
23. pro 2009

Pěkný den.

U nás leje jak z konve a po sněhu už není ani památky. ☹

Večer jsem dobalila dárky a udělala těsto na rakvičky,tak je dneska odpoledne ještě udělám a končím.Večer chci ještě udělat i salát a musíme v noci nazdobit stromeček.Tobude mazec.Malá už se moc těší.Má adventní kalendář,tak vidí jak se to blíží. 😀 😵 😵

pismenko
23. pro 2009

Dobré ránko, u nás prší, je teplo a po sněhu ani památka 😕 no co už 😠

Val, jak to, že nemůžeš dávat fotky na FB?

jitousek
23. pro 2009

dobré ráno,
tak u nás taky leje jako z konve ze sněhu je s*ačka 😖 se mě to teda nepáčí páč jsem myslela že budou vánoce na sněhu no ale so naděláme pak prej zase od pátku má mrznout a příští týden chumelákovat tak uvidíme 😵

jitousek
23. pro 2009

Val to má nějak rozbitý vím že to tu psala že jí to prostě nejde a já se tak těším na Fildovi narozeninové fotečky 😵 no jo si budem muset počkat 😎

pismenko
23. pro 2009

Tak já jsem stihla vyžehlit 😝 😝 zatopila jsem a teď budu s Dorkou relaxovat 🙂 Máme pořád tu rýmu, odsávám jak o dušu a pořád má sopel jak blázen 😒

valentynka
23. pro 2009

ahoj holky,
tak Filípek usnul, pustilajsemse do luxování,jen jsem ted skočila k pc se nasnídat 🙂

Markét,nějak mi to nefachčí, nedjou mi ani odesílat fotky mailem, prostě když se má něco načítat, tak to nenačte ☹ a já mám milion fotek.
ted vypaluju o sto šest, bo prý bud epotřeba asi přeinstalovat pc a tím se mi všechno ztratí co v něm mám,takže fotky už mám vypálené, jen videa z fotáku mi nejdou,bo jsou v nějakém tvaru MOV a to mi Nero nechce vzít ☹ chci to převést do jiného tvaru, tak snad se mi to podaří.
bo o to bych fááákt nechtěla přijít, mám těch videí strašně moc,když se mi nechtěla tahat kamera a bylo potřeba ihned natáčet,foták byl při ruce.

takže tak.

já ještě o půlnoci žehlila, pak jsem to sklidila.
manžel přitáhl po 1 hodině, samozřejmě,že jsem nasraná 😠
tak jsem ho taky ráno nechala hlídat filípka a ležela jsem si, bo jsme kvůli němu usnula až ve 2,30

jitousek
23. pro 2009

copak val manža byl v náladě 😎