Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
25. pro 2009

Nazdárek kočky... tak včerejšek byl bezva. Malá dostala dárečků.... že za nima ani nebyla vidět 😀

Dneska jedeme na výlet do Kryštofova údolí, podívat se na betlémy. Dáme si svařáčka.. malá snad bude chrupat v kočáře 🙂

No a zítra odjíždíme na Moravu a vrátíme se až po Novým roce 😉

pismenko
25. pro 2009

Dobré popoledni 🙂

valentynka
25. pro 2009

ahooj holky,

stahuju manželovýmu synovi fotky na kartu, dáreček fotorámeček naštěstí dorazil

jinak je Filípek nemocný, včera začal kýchat, dneska o má v očičkách, že je má nateklé, jen leží, občas si chvilku zahraje.
udělala jsem mu šípkový čaj a poprvé do něj dostal med, tak snad meducína zabere.
ted jsme mu dala nurofen a šle spinkat,dneska už po druhé.
zítra máme jet na svíčkovou k mamče, tak nsad už mu bude lépe.

mějte se papa a pusáme

valentynka
25. pro 2009

Pavlí vyhubec určitě nedostaneš,ale všechny nebo aspon 90% z nás tohle známe a taky jsme si tím prošli.
to zmákneš, nebo si spíš pak už zvykneš.
Filípkovi je rok a kojím večer kolem 20,pak ve 2 někdy koelm té 5 ještě a pak kolem 7, takže vím jaký to je,ale nějak jsem si už zvykla 😀

valentynka
25. pro 2009

endy, tak si to na Moravě hezky užijte 🙂

Filípek měl taky spousta dárečků a zatím ten nejlepší rpo něj je vysavač,který vypadá jako opravdický jen zmenšený, takže pořád luxuje, pak od ségry odstrkovadlo od fischer price,kostky, Cd s písničkama a k tomu knížku,pak auto který samo jezdí a hraje,panáčka dřevěnýho tahacího s xylofonem,2x mikiny, punčucháče 🙂,pak vláček s vagonáma a na nich auta-to je celé dřevěné, puzzle na zem, a ještě nějaký hračky menší.
no máme to tu jak v hračkárně, takže má na celý rok si s čím hrát 😀

pismenko
25. pro 2009

My máme přeplyšákováno 😀

tanuki
25. pro 2009

ty jo, tak mi přijde, že to máme všechny dost podobné 🙂 taky ve 20-02-04/05-07. no, když chodí člověk spát o půlnoci (což jsme taky dělala) tak opravdu nic moc. Jsem zvědavá, kdy se tohle změní...

my jsme dostali druhé odrážedlo 😝 magnetickou tabulku pro nejmenší- s magnety 1x1cm..prostě hrůza 😀 fkt letos začarované Vánoce!

endlessblue
25. pro 2009

Tak holky... tak u nás jinak. Kojila jsem 2x za noc jen v šestinedělí, od 3 měsíců jen 1x za noc..... a od půl roka mi Juli chrupe od 20:00 do 8 do rána.... jezevec můj milovanej 😀

pismenko
25. pro 2009

děckáááááááá, já si asi dám salát a řízek 😀 😀 😀 😀

a nekojím dva měsíce a tudíž si režim už něják nepamatuju 😅 😅 ale ke konci to bylo jenom večer a ještě s kravinkama.každopádně teď když nad tím tak přemýšlím, tak to musí být krásné kojit takto staré dítě jako je Dorka.To závidím třeba Val a všem ostatním kojícím.

Jo a frčíme v nočníku, Dora dneska opět kakala i čůrala a nejvíc se mi líbí ten zvuk, jak ty hovíša padájí do toho nočníku..takový ten dutý zvuk...............jestli mi rozumíte 😅 😨

jitousek
25. pro 2009

brý sváteční večííííír 😎

tak u nás byli krásné vánoce ježíšek byl štědrý a zároveň rozumný páč jsem ho usměrnila a i tak toho bylo dost Míšánek nevěděl co dřív nejkrásnější byl ten začátek manža ho nesl a já pustila koledy a cinkala a on koukal jak uvytržení nejdřív nevěděl jestli brečet nebo se smát ale pak začal tanyny na koledy dělat a koukal na stromeček rozvícenej a pravil opět to svoje krásné týýýýýýýýýýýýý jo 😵 😵 😵 😵 ........dárky ho nejdřív nezajímali dokonce když se teda jako jal rozbalovat první dárek utrhl kus papíru a snažil se ho vrátit nazpátek a koukal na nás jako by udělal něco špatného ale pak se do toho pustil a papíry lítali 😎 😵 😵 😵 bylo to prostě krásný a je to fakt o něčem jiném ty vánoce s prckama maj opět nádech tajemna a radosti 😵 😵 😵 😵

jitousek
25. pro 2009

Markét jen si dej dneska je Boží hod vánoční 😀 tak si narvi břuch pak bude půst 😝 😅 😵 😉

jitousek
25. pro 2009

jo dala jsem pár fotek na FB 😎 😵 😵

valentynka
25. pro 2009

Markét, ty to umíš tak kráááásně popsat,že to mám úplně v uších 😀 😀 😀

taky to tak mám a když se filda zvedne, tak mám radost jak nevím co a on taky a pak to jdem na záchod spláchnout a on chudinka kouká,kdeže je to jeho kakání 😀 😀

nakukuju, bo syn s přítlekyní jsou ještě tu,ale ted všichni čudí za výtahem,bo na balkon se nedostanou,je zatarasený stromečkem.

Endy, nooo tak to máš doma jezevce teda 🙂

jiank je to takové zvláštní,takovýho čahouna velkýho kojit.
Minule jsem kojila v kavárně, už s emi pomalu nevejde do klína 😀

Tanu, noo tak magnety 1cm na 1cm, dooooost hustýýý, tak už jsou asi schovaný coo?
škoda druhého odrážedla ☹

valentynka
25. pro 2009

Jitu, tak u nás Filípka papíry vůůůbec nezajímaly.

do takšy s krtečkem jsme mu dala punčošky, ty vytáhl jako první a pak furt lezl do té tašky a ono tam nic nebylo, chtěl vytahovat 😀
takže jsme trhala papíry já pomaličku a lákala ho k dárku 😀

na FB mrknu 🙂
se Vám ani nemůžu pochlubit, ach jooa,le snad po novémr oce se to nějak zprovozní, mám už rozjetého opraváře 🙂 kdyby nebyly svátky, už je to hotové 🙂

valentynka
25. pro 2009

jiank u nás je taky přeplyšováno,ale to jsou plyšáci po neteři,které ségra vyprala, už je máme dýl ,ale nějak nám ted zabírají místo 😅

zajdla
26. pro 2009

Hojky,pěkný den.

zajdla
26. pro 2009

Tak Lucka spala ze včerejška na dnešek u našich.Já si myslela,jak si nepospím a Linduš už byla v 6 vyspaná.O půl 7 se posr...,tak jsem ji šla přebalit a už nezabrala.Ach jo.Snad to už nebude pravidlem.Včera totiž vstávala taky o půl 7. ☹ 😠

Dneska přijede švagr pro dárečky odpoledne.Ke tchýni nejedem je nemocná.Antibiotika ji vůbec nezabraly,tak jsem ji vyhnala na pohotovost.Bere je už 5 den a vůbec žádné zlepšení.Kdoví,jestli nemá prasečáka. ☹ Uvidíme,co zavolá.

Venku začíná zase přituhovat.Zlatých 13°C co bylo včera.

kacena00
26. pro 2009

čau holky, jen zdravím, hledám číslo na pohotovost, nejdřív omarodil táta- v předvečer štědrého dne, včera se to krásně rozjelo mě, nejdřív to vypadalo na chřipku, ale byla to jen migréna (trpím na ně, pokud je venku tak silnej vítr jako byl včera) v souvislosti se šplhající teplotou, takžemám naštěstí asi jen bronchitidu, kdyby chřipku chytl malej, musel by si ji prostě odtrpět, na ty bakterie našt. zaberou ATB a je to..

malej zatim vypadá relativně v pohodě, furt větráme, včerejší noc sem spala v kuchyni předchozí spal v kuchyni michal, abysme to rizizko fakt snížili..

nicméně aby se dva nemocný lidi starali o nemocný dítě..to je na budku, takže hledám čílso na pohotovost aby si i malýho poslechli, sumetrolin mám ještě z minula

chci se s nima domluvit, kdy je nejlepší tam přijet

takže dodatečně ještě přeju hezký svátky a hlavn+ě zdraví!

kacena00
26. pro 2009

jo tatík měl 38,5 po 2 dny a dvě noci, jásice nemám takovou teplotu ale mám nateklý krční mandle jak bejk a při kašli mám pocit, že se mi roztrhaj plíce, to jen pro představu jak na tom jsme

jitousek
26. pro 2009

baruuuuuuuu ach ju to jsou teda šťasný a veselý nemocný 😖 vánoce

jitousek
26. pro 2009

tak se koukejte brzo vyzdravit ať jste rodičové fit a malej aby to nepochytal 😒 .........u nás začíná rýmička ale je to těma prudkejma teplotníma výkyvama 😠 jeden den -12 a druhej +5

kacena00
26. pro 2009

čauk holkY, TAK s malým sme nakonec nejeli, jela sem jen já a tata, ten dostal neuvěřitelnej súprďunk, páč dovedu bejt hysterická, zvlášť pokud jde o cyrilka, už sem asi miliardkrát vysvětlila, že jestliže je c. zatím v pohodě, měly bysme udělat vše pro to, aby to tak i zůstalo, takže i když už nehorečkuje a jen ho bolej plíce při kašli, a na průduškách má těžko, pojedu nejen já, ale i on, a než sme vyjeli zase kecy v kleci, že by bylo nejlepší kdyby cyrdu pohlídal, aby nemusel k jeho rodičum..

no jak řikám kecy

takže já dostala ATB na 3 dny, mám laryngitidu, krákorala sem jak vrána, na ty sme trpěla jako študent na vyšší- páčto sem dost vypalovala zobák si myslím no a už sem ji neměla tak 5 let, tak sem si ji zopákla a táta dostal ATB na týden, takže je nasranej, že si nemůže dát pivo a na silvestra nebude přípitek

malej zatim stále vypadá dobře, tak sem nejšťastnější osoba pod sluncem, kéž to zůstane..tak to vypadá že neustálý větrání a mytí rukou furt pryč fakt zabírá

a jak tu? marodí se ? nemarodí? co holčičky? jak dopadly stěry?
a co jak se naježilo? maloš dostal stoleček se kvákajícíma žábama a zpívaj kvákavě melodii ou mek donalds ten si žil hýjahýjahou, je to hlasitý jak blázen, tak mě to hodně potěšilo ale je to naštěstí jediná hudební hračka, maloš je u toho děsně spokojenej tak ať si to užije

jo a nejlepší ván. dárek z kt. měl cyrda fakt Vánoce byl ván. papír, asi 20 minut ho přendával z levý dopravý, na zem do pravý, do levý ruky, na zem a za boha sme ho nemohli nalákat na dary byla to šílená švanda a mě se pak jak jinak chtělo brečet, protože byl strááááááááááášně moc hodnej když s námi seděl u stolu, on už najedenej, nechal nás bejt, pak si asi 40 minut hrál s paírem, občas s dárkama a byl vyjukanej, no byla to bomba!!!

omluva za román!

kacena00
26. pro 2009

pardon, já to kopíruu, protože mi stále nefachčej písmeka, holčičky sou z jiný diskuze 😀 😀

valentynka
26. pro 2009

ahoj holky,
tak u nás už rýma přestala, odsávali jsme a kapala jsem nasivin,ale rozjela se teplota a Filípek měl ted večer 39, tak jsem mu dala paralen čípek ☹

zirafik
26. pro 2009

Val, Tanu tak to jste mě nepotěšily s tím nočním kojením 😕 . Já myslela, že to bude brzy lepší a vidím, že vyhlídky jsou ... 🙄 . Tanu, obdivuju Tě, že zvládáš medicínu 😲. Kolik máš vlastně do konce?

Markét, jsem asi jiná ... ale já se těším až dokojím, ale nevím jak to udělat, neb násilně kojení ukončovat nechci na to prostě nemám 😲 . Teď kojím cca 02 05 08 10 20. Jinak už zdárně jedeme na příkrmech 😉 . Dneska jsem malý rozmixovala jablíčko s banánem a to jí tak šmakovalo 😵

Ad. Vánoce.... malá z toho ještě moc rozumu nemá... takže se těšíme spíš na ty příští 😉 . Dostala teda hromadu dárků: sáňky, fabulu, váleček na lezení, hrací kostky fisher price, spoustu oblečení, dvdčka, mluvící mobil....

valentynka
26. pro 2009

Pavlí, jojo, se na to připrav 😀 😀

joo, to kojení máš jako já ted 🙂
já jsem taky zvědavá na odstavení, bo mlíka je furt habaděj.
ale nějak to budem nahrazovat holt flaškou.

taky se na příští vánoce více těším, už to bude zase jiné, bude z toho mít větší rozum 🙂 ale i tak to bylo krásný 🙂

Baruš, tak at jste brzy zdraví !!!

kacena00
26. pro 2009

čau eště než půjdu hají vám písu zravodajstv íjak se u nás chrchlá.. 😀 navíc se vám zapomněla ještě napst co mi řekla a doktorka na té pohotovoti..

já asi půjdu až doberu ta atb k dr, protože už mi to sedlo na průdušky chrchlám jak tuberák a sem přesvědčená, že mám i lehoulinkou formu chřipice, protože jakmile přestane působit lék na bolest zase mě za očima bolí jak blbec… ale je to pidi problémek, zlatej preventan! věřím mu moc akorát teď nemohl tak pomoct, moje imunita dostává silně na prdel od tý doby co mám zase ve stravě lepek..
jo a taková zajímavost- ta doktorka mě poslouchala nejdřív na zádech- klasika a pak říká- a teď ještě to srdíčko- poslechla srdíčko a říká: a to víte že máte šelest na srdci? no a já teda o žádným šelestu nevim, tak prej možná je to k nemoci, ale každopádně to chce zkontrolovat..

tak holky hlavně zdravíko všem přeju a já jdu dělat ají

kacena00
26. pro 2009

val....chudinka filípek..myslíš zuby? nebo na něj fakt něco leze??? jestli můžu doporučit pro kojilky- preventan, je to fakt supr věc, já nevěřím ¨homeopatii, dala sem jí šanci a zklamala na plný čáře, ale tohle je zlatíčko česká supr věc, měla sem před třema rokama šílený trápení- začalo to pásovým oparem, pak zánět jazyka- vracel se, pak otejkaly dásně a rty, doktorka nevěděla co se mnou, na víend sem vyfásla kortikoid. ípky kdby ta pusa zase začla otýkat jako první pomoc a pak chřipka par ecelance - 39,5 po 4 dny...za deset dnů nás čekala ceta nasibiř..v zoufalstv sm si zakoupila pö 2 měsících stonání preventan akut a vůbec mu nevěřila

nejen že sme naknec mohli odjet a mě za ten náročnej měsí a kus nechytla ani rýma, ale nestonala sem pak celej půlrok, což byl na moji supr imunitu heroickej výkon 😀

tkže fakt mocinky moc doporučuju, oscilo sem tehdá taky zkoušela a byly to vyhozený peníze a po preventanu akut sem konečně o 2 měsících konečně byl ve stavu kdy sem si mohla říct, že sem zdravá 😉

tak ještě jednou kolížkumi rodičum přeju moc zdraví, ama vím, ak je náročná péčeodítě, kdyžnení člověku dobře,tak ať nám ježíšek dodá hlavně to zdravíčko

tevina
27. pro 2009

Ahoj holky,

tak Baru musím s tebou souhlasit,preventan akut mám doma apři každym náznaku nemoci hned beru a opravdu se nemoc nerozjede.Stídáme si ho všichni 3,Tomáš i Tomík,Adámek ho ještě nemůže.

Holky hlavně ať jsou prckové zdraví,fakt nemocný dítě je to nejhorší 😔

pismenko
27. pro 2009

Ahoj holky, tak jakpak při neděli??

Všem marodům přeji brzké uzdravení 😲 😲

My za chvilku čekáme návštěvu, tak už jsem otevřela vínečko, udělali jsme mísy jednohubek, ještě nachystám cukroví a je to 😝 už mám tak kg nahoře 🙄 🙄