Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
1. led 2010

ahoj krásné ránko v novém roce 🙂

Domů jsme dorazili kolem půl 4 a já měla po 6 vyspáno 😠 . Peru 2 pračku mezitím se umyla i myčka a MM se ted taky probudil. Tak užívejte dnešní den a mějte se krásně. 🙂

jitousek
1. led 2010

teda beru ty jsi čiloučká 😉

já jsem byl vzhůru do půl noci pak jsem si sama nalila džus a chtěla jsem jít spát jenže střílení probudilo Míšu tak že jsem si ho musela vzít k sobě páč se strašně bál ...tak jsme si povídali aby jsme přehlušili ten rámus a pak jsem ho znova uložiloa usnul asi na 15 minut a pak mě usedavě plakal až do 3h v náručí 😠 jsem KO vstávačka v 7.30 😒

tanuki
1. led 2010

Beruško, tos mi udělala radost, že nejsem jediná, komu na Nový rok visí prádlo 😉

beruskaveruska
1. led 2010

Tanu já peru 3 pračku ta dvě jsem byla ted pověsit a jsem zato ráda neb je volná sušárna 😀 peču na nějaký jak po celý rok atd hele a prát budeme celý rok stejně no néééééé 😀 😀 😀

nemo1985
1. led 2010

Ahojky

Ještě jednou Všem vše nejlepší do Nového roku 2010 🙂

Nový rok jsme oslavili u manži rodičů v Praze.

Lukášek se mi vzbudil před půlnocí, takže i rakety za oknem viděl 🙂

jitousek
1. led 2010

já taky peru a na pověry víte co .....😉 😵

tevina
1. led 2010

Ahoj holky,

jéé já taky peru 😀 Ted jsem to byla pověsit v sušárně a ještě nahodím asi jednu pračku.
Včera jsme šli spát nějak před jednou hodinou a ráno budíček v 5.20 😠 Ale rozložila jsem gauč v obýváku a přinesla adíkovi hračky a normálně jsem pospávala do 9.30.Adámek byl strašně hodnej,pořád si hrál,dokonce mi na chvilku usnul v nohách 😅

tevina
1. led 2010

Jo holky,ježíšek mi přinesl krásnej notebook,takže tu s váma možná budu častějc.Předtím to fakt nešlo,adámek mě nenechal.

tanuki
1. led 2010

tevi, to je bezva 🙂
Prázdná sušárna, to je dobrý 😀 😀 😀 Přesně tak, peru stejně po celý rok..často 😉

pismenko
1. led 2010

Ahoj holky 🙂 🙂

já mám taky vypráno 😉

christla
2. led 2010

Ahoj holky!
Hlásím se po hodně dlouhé době. Nejdřív nebyla čas a pak nám nešel net.

Vrátím se k Vánocům.... Káje se líbily dárečky, dostala několik hraček a oblečení. Pak dám do alba nějakou tu fotku.
Silvestra jsem s Kájou prospala, teda ve 23 hodin jsem se vzbudila, tak jsme si s rodinou připili a pak jsem šla zase spát.

Od minulého úterý jsme všichni tři nemocní, trápí nás rýma. Kája měla opět horečky,takže ještě v to úterý jsme radši jeli doktorce, dostali jsme jen homeopatika. Naštěstí horečky trvaly jen ten jeden den. Tedď ale ještě bojuje s rýmou. Moji rodiče i ségra jsou taky všichni nemocní, tkže tam ani nemůžeme jet, což mi dost chybí.... Ale snad bude líp.

Co se tady dělo? Nedočítala jsem, neb na to nemám....

rintintyna
2. led 2010

čau kočky, to jsou ale unavené dny co. Tady zase přes noc nasněžilo a zřejmě na většině území. Jsme s manželem jak vzití pytlem po hlavě. Odpo snad prubneme tu solnou jeskyňi, to je tak všechno z našeho vytyčeného programu. Jo a začala jsem vyšívat další velké plátno, jsem zvědavá, kdy dám ty předchozí zarámovat 😕 před tím jsem dělala jen malé slunečnice 15x15, chci je dát svojí lektorce karet, ke které se chystám na 2. stupeň reiky. Má slunečnice moc ráda 😵

kacena00
2. led 2010

čuvec děvčata doatečně přeju všechno nejlepší v novém roce, hlavně zdravíčko, pohodu a štěstí 😵

holky já vám dnes s hrůzou zjistila proč je to moje mládě poslední dobou furt tak nasratý a blbě naložený..že mu rostou horní jedničky (opět v páru) sem zjistil asi před deseti dny, ale dnes sem přišla na to, že současně stím lezou i dolní dvojky...takový bebíno má...

tky je všude sníh? my mme před okny bílo brrrrrrrrrrr zima zia ima, a pak za vedo v létě, chjooooooooo já tyhle extrémy nemám ráda, já bych siprosila jen jaro a pdzim, to ych byla megašťastná!!! 😀 😀

zirafik
2. led 2010

jééé, tady je dnes mrtvo 🙄

chris, to je fajn, že ses ukázala. My máme taky rýmu, už asi 14 dní, občas pokašláváme. Navíc se malá poslední 3 dny zas hrozně potí na hlavičce ☹ . Nevím, čím to je. Teplotu nemá. Má vždy skoro úplně mokrou hlavičku ☹ .

Nevím čím to může být ????

Kači, u nás se taky asi derou horní zubáky... jinak já bych beru v podstatě vše od dubna do října....ale listopad-březen- fuj, fuj hnus fialovej 🙄

Týjova, Týnuš 30tt? Jééé, já bych taky vyšívala, ale není čas vůbec na nic 😝

endlessblue
2. led 2010

Nazdárek kočky. 😲 😲 😲
Jen jdu v rychlosti pozdravit. Dneska večer jsme se vrátili z Moravy. Svátky byly super. Oslava Silvestra nic moc... ale to neva. Můj milášek veškerý rachejtle prospal, nevzbudila se ani jednou. 😀

joo.. a dneska už malá udělala sama 5 kroků. Začíná se pouštět nábytku... ale po 5ti krocích letí na zem 😀 Tak nevím, od kdy se počítá že chodí.. 😅

Zatím pápá,,.. zítra vás dočtu. Budu taky prát od rána do večera 😉

zajdla
3. led 2010

Ahojky.

Prvnííííííííííííííííííííííííííííííííííí. 😀

zajdla
3. led 2010

Dneska jedeme s Lucinkou zase na lyžovačku.Linduš vezu k mamči,protože docela fouká a ještě pořád máme rýmu.Má zase tu zadní a pamykon zatím moc nepomohl.Kdoví,jestli ještě pomůže.No uvidíme.

Budeme i u našich na oběd,protože přijedeme až kolem 13 domů. 😀 Snad bude Linda hodná.

Lucka se už na lyžování moc těší. 😀

kacena00
3. led 2010

čaui holky!!!týjo tak to veru gratuluju, náš piďa furt bojim bojim, ale co má čas 😀

no teď sem zrovna na miminu, kam číhám kvůli bejvalý ikuzi at jedna holka psala že jí malá na št.den začala chodit že do tý doby dycky tak 5 kroků a bum a od tý dob už prostě lítá a běhá a ona ji nestíhá 😀 ale já už za chození počítala i těc 5 kroků 😀

kacena00
3. led 2010

jo a co se tejká oslav silvestr, u nás to bylo taky noc moc, ale na to peču, pro mě by bylůo hezký kdybysme se mohli sejít s partou, to byl pro mě důvod slavit slvestra, jináč mi je fuk

my seděli před televizí v teplácích, j si zkusila nalí víno, ale jak beru atb stejně mi necutnalo, půlkusklinky sem vylila, michal furt přmejšlel jestli mu neublíží dvě pika, já hö furt strašila že se osype- mě se to před lety stalo, před půlncmchal zača usínat,tak sem řikala že na to dlabeme a dem spát ne, on že vydržíme, tk sme přepínali růně kanály na tv, čumli jak vrány jaké že to mělce o tom silvestru pouštějí, ze srdc sem se zasmáa jen 3 minuty př Ivě Pzderkové na čt1 o půlnoci sme si dali přípitek tochou grep. džusu, probudil se mladej a poslouchal petardy, bála sem se že neusne, cožsenatěstí nevyplnoilo, mezití se michal uvelebil do polohy ležmo na koberci,t ak sem ho násilně odvlekla do ostele a bylo po oslavě 😀 😀 😀

juuuu zajdi zavidím, tay bych si alyžovala- konkrétně aběžkovala 😵 😵 😵

žiaf to netuším čím to může být...

kacena00
3. led 2010

teda tak koukám, co sem sesmolila a zase tomu skoro není rozumět...
1.michal vypil dvě pivka ne pika
2.zírali sme na umělce bedně
23. já bch si zalyžovala,konkrítě zaběkovaLA, je tam toho víc ale to bych to pomalu mohla přepsat 🙄 😠 😠

zirafik
3. led 2010

ahoja,

Baru, díky za vysvětlení, jsem v tom měla nějak hokej 😅
Jo, od tý doby co má člověk prcka, tak nějaký přitroublý silvestry jdou stranou... je to zvláštní, ale letos mi byl tak ukradenej jako nikdy předtím 😲 . Dřív neexistovalo, někam nejít a nezapařit.... Letos jsme teda nakonec na chvíli byli, ale po jedenáctý jsme mastili dom, neb mamka hlídala (sama se nabídla) a musela jet hlídat pesana, neb ten díky těm petardám hrozně vyvádí a vždy jim něco zničí 🙄

christla
3. led 2010

Ahoj holky!
Taky my byli všichni tři na procházce.
Mluvila jsem s kamarádkou, která v pondělí porodila chlapečka. Když mi popisovala, jak hezký měla porod, tak je mi to tak nějak líto. Když to srovnám s tím mým vyvolávaným.... 😖

Pavlí, taky nevím, čím by to pocení mohla malá mít. Kája to myslím měla jednou a pak to vymizelo, ale nic jí nebylo. Nemže to mít k té rýmě? Že se potí?

Co se týče silvestru, tak jak píše Pavlínka, taky jsme dřív nebyli jeden jediný rok doma a teď je mi to tak nějak jedno.

kacena00
3. led 2010

páj, pěkně mě to štve, že mi ta písmena vynechávají a pak to přkontrolovat a přeťukávat..to se dá, když je to psaní kratší, jenže když se rozpovídám ako v tamtom příspěvku, tak spolíhám na to,že je to v pohodě a pak je z toho takovej magajz..netšíte někdo proč mï to na omhle serveru blbne? a co by se s tím dalo dělat? dřív semi to nestávalo..a dřív se mi kuň otevřl na opeře, to už ani nezkouším, páč to nešlo...tak envim, jstli to nemám kurnik zavirovaný nebo co..mi tomu obá rozumíme,že je t klidně mžný...

endlessblue
3. led 2010

Holky, my byli na Silvestra v šumu. Juli hlídala babička. Já nerva, že nebude spát a ona chrupala jak jezevec.

Ale Silvestr byl takovej nijakej. Nic moc zábava. Hudba na prdlačku. Známou po 8mi letech opustil přítel (prý se zamiloval).. tak tam seděla jak hromádka neštěstí, tak se ani moc juchat nedalo. Ve dvě ráno jsem zavelela.. že kdo chce jet, tak ho odvezu.. no a bylo plný auto a jelo se 😉

Jooo, BAruš.. musím ti odpovědět na ten tvůj vyčerpávající mailík.. jen najít čas 😀 S nočníkem začneme teď znovu.. tak uvidíme.. ale už nestresuju.. šák se to malá naučí... 😉

endlessblue
3. led 2010

A pro póoo, kdy ukáže Beruška pupánek??? 😉

pismenko
3. led 2010

Nazdárek dámy 😲

U nás Silvestr nabral nečekaný obrat 30 minut po půlnoci, kdy jsem málem zkolabovala ze šampíčka. No co vám budu povídat, za vzornou mámu jsem nebyla, ale Dora to naštěstí všechno prospala.Odměnou mi byl její budíček 6:15 😝 😝 🙄 , mesela jsem naklepat paralenem, aby se mi nerozletěla hlava a celý den mi bylo tak něják šoufl, odpařovala jsem ten alkohol....no možná znáte 😀

Včrera jsme byli na výletě u rohledny, vyšlápli jsme si nějákých 800m a bylo mi blaho. Fotky v albu 🙂

Baru, taková písmenková patálie 🙂 🙂 🙂 to není hodno mého nicku 😀 ....ale netuším, kde bymohl být zakopán pes.

pismenko
3. led 2010

Beruška se ještě nepochlubila 😒

Jinak mi nočník celkem zvládáme, ovšem sabotujeme hrníček, takže pořád ty flaše. Ale dneska jsme načli batolecí mléko 12+,ke snídani byl poprvé jahodový termix, a čistíme zuby....takže Dora začíná být opravdu velká holka 🙂 hrozně mi to pomohla, jak jsem s ní teď byla ty 2 týdny.

A to mi připomíná, že zítra do práce 😢 😢 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pismenko
3. led 2010

Jo a prožíváme snad druhé líbánky, poněvač jsme ty svátky celé prosouložili 😀

takže u nás asi tak...to je konec zpráv z domova 🙂

pismenko
3. led 2010
https://www.youtube.com/watch?v=QvzKKlJDP2U

hmmm, čumím teda, ale napadá mě otázka, jak to malé koupe, přebaluje a pod.

valentynka
3. led 2010

ahoj holky

odpo jsme byli na návštěvě u ségry,dorazila i mamča a včera jsme tu měli manžovu dceru s přítelem ,dovezli Fiípkovi dárečky k narozkám a k vánocům.
dostal krásnou kombinézu na hory, kalhoty a bunda a vypadá jak už opravdový lyžař,jen ty lyže ještě
pak ještě triško s tepláčkama s mašinkou Tomášem a hračku do vody,takový mlýn.

jdu si vás dočíst 🙂