Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
23. únor 2010

Ahojda zdravím po tejdení odmlce 😉

hlásím návrat už v neděli ale jsme marodi ☹ tak že nejni čas na legraci 😒 Míšánek má rýmu jak trám teda musím napsat že dnešek byl nejlepšejší už tolik neslintá páč měl chudínek uspanej nos a jak nemohl dejchat nosem slintal do toho jak bernardýn a z nosu mu tekli nudle ach jo 🙄 to jsme si přivezli suvenýr od našich páč tam byli taky nachrmlaný a takhleto dopadlo a já teda jsem taky jak usoplenec 😒

pismenko
23. únor 2010

🙂 🙂

janda79
23. únor 2010

Jitu, tak smrkej a neutírej si to do rukávu, jasný?!

jitousek
23. únor 2010

jandi díky za radu já zapoměla že existuje kapesník 😵 😵 😵

janda79
23. únor 2010

ty seš ale čuně 😝

janda79
23. únor 2010

Veruška má nudle kolikrát i na čele, jak jí to pořád teče

jitousek
23. únor 2010

jůůůůůůů a málem bych zapoměla žhavá novinka 😵 😵 😵 😵

Míšánek včera začal chodit sám přešel půl obejváku a dneska už celej a sám se zastavil a otočil a v kuchyni a má u toho šílenou radost ruce nahoru jak medvídek a ťapká no je to legrační 😵 😵 😵 😵 a máme strašnou radost 😎

kacena00
23. únor 2010

téééda holky děkuju moc, vy ste strašně hodný a spolehlivý,já ty narozky dycky prokaučuju, promeškám, pak nepřeju, sem hrozná a skoro je mi trapně ale je to moooc hezký, zase sem trochu natahovala 😅 🙂 🙂

petruš tak nakonec máte taky dlouhý háro konečně? 😀 😀 a kubásek už taky caprtá..no cyrda by taky rád, ale zatim má strach, takže když se uvolím, že mu budu pomáhat a podržím ho v podpaží, tak by zešílel radostí, jak dělá ťap ťap, tak sem zvědavá jak dlouho to bude trvat..

holky držím palce na odvykajdu..já nevim, možná budu muset odvykat cyrdíska že si mě vyžádá v 5 hod na hajání vedle mě, ale zase...já spím jak pařez sem zvyklá, neva mi to a a cyrdík mi voní..navíc já ostuda dospávala někdy ránka ještě když sem byla na prvním stupni jakej sem byla mazel, tak mám pochopení 😀

petruš a vy ste už bez dudana? teda u nás taky nějak extra moc nejede ale třeba když se udělá bebín, tak si to bez dudu nedovedu představit..
dnes sem např k narozeninkám udělala bebín cyrdovi já...sem ho vyklopila z bobů..a jak je ten sníh roztátej a umrzelj, tak má poškrábanej flek na čele velkej jak 50 Kč..nojono

jitousek
23. únor 2010

😎 jandi díky za tytul 😎

kacena00
23. únor 2010

jé a gratuluju jíť k chození, tak už všici ledňáčci nám chodí nebo se mýlím? to sou pusíci 😵 😵 šecky nejen ledňáčci 😵 😵

pismenko
23. únor 2010

Mě taky dneska Dora upadla na stůl, já myslela, že stojí a ona byla jakási geglavá a já ji pustila abum prásk 😅 😅 😅

jitu, ty smajly nebyly na vaši nemoc, ale na ten dudel v pyžamu 🙂 A vítej zpátky 😉

janda79
23. únor 2010

jé, Jitoušku, to je paráda, jak krásně chodí! Za chvíli bude lítat jako péro
Ahoj Baru, copak jsi pekla o víkendu dobrého?
něco na mě leze, začíná mi téct z nosu a cítím něco v krku. ani nevím, co si mám vzít ☹

jitousek
23. únor 2010

Cyrilkovi přeje Míšánek a Já všechno nej nej nej ať je zdravej hravej a veselej ať dělá mamce a taťkovi radost jako do teď juuuuuu posíláme pusíka na bebííííííí 😲 😵 😵 😵 😵

jitousek
23. únor 2010

jandi hlavně kapesník 😀

janda79
23. únor 2010

no jo, kapesník a já pořád že mi něco schází 😲

jitousek
23. únor 2010

ne soráč je to hnus za celou zimu jsem ani nezakašlala a nic a teď pic ale je to dobrý vyhrávám žádná teplota dneska je už celkem dobře dva dny a je to v pohodě 😵 😵 😵 😵

janda79
23. únor 2010

já jsem ale čuně 😅

jitousek
23. únor 2010

tak ty taky 😎 ???vítej v klubu tytulovaných ...ale ten jsis dala sama mě byl přidělen 😅

jitousek
23. únor 2010

jooo a můžete mě někdo shrnout prosím pěkně co se tu dělo ..........nebo spíše mě napište jestli se tu děje něco zásadního 😅 😎

janda79
23. únor 2010

tak já to beru zpět, jsem se unáhlila, pardon 🤐

janda79
23. únor 2010

nic se neděje, ale u nás prší

jitousek
23. únor 2010

se neomlouvej legrace musí bejt 😎 bez legrace bez legrace jde k nám soplů delegace

jitousek
23. únor 2010

tady taky 😒

jitousek
23. únor 2010

už se těším na jaro
je už cejtit ve vzduchu jak se oteplilo 😉 už aby tu bylo 🙂

janda79
23. únor 2010

taky to cítím, hned má člověk lepší náladu, když za oknem svítí sluníčko a taje sníh

pismenko
23. únor 2010

Jitu, nic zásadního 🙂

janda79
23. únor 2010

tak já padám, dneska jsem to tady teda rozjela, to se jen tak nevidí 😎
dobrou noc celou noc

jitousek
23. únor 2010

to ju jandi koukej se vyležet a vyspat z těch bacilů 😉 brou noc 😎

kremrolka01
23. únor 2010

jj Kuba už taky chodí, teda ne že by nějak lítal po obýváku ale když chce tak ho přejde celej jako prd 🙂 pořád ještě ale převažuje lezení, on si tak jako trénuje několikrát denně, nejradši když si myslí že se nikdo nedívá 🙂
dudlíky se nám rozpadly, ten poslední nám někde zapadnul a novej se mi kupovat nechce, nějak ho nevyžaduje
je s ním legrace on už ani neřve, ale normálně sprostě nadává 😀 😀 😀 když se mu něco nelíbí, nedaří, já ho zlobim, tak normálně spustí, zní to asi nějak takhle: tytytytátytytátytátytá ale jako fakt nasadí vejšku a pěkně si zanadává, musim se tomu tlemit 🙂
jituško ahojky zpátky, my taky dorazily v neděli, rýma je otrava, sand se jí brzo zbavíte, šák dneska už bylo úplný jaro, teda aspoň tady odpoledne přes deset stupňů a sluníčko 🙂

zirafik
23. únor 2010

Péti, my jsme bez dudlana od narození 😝 ... prostě si ho nikdy nevzala, i když jsem jí ho vnucovala 😒

Jitu, to jsme rádi, že jedna ze zdatnějších pisatelek je zpět
🙂

JO... Takže dnes v noci bude u kremrolků a žirafíků řev 🙄 a ráno budem jak zoombíe.. manža naštěstí spí v obýváku